PDA

View Full Version : Beta kodu gelir mi?

nessus
25.Ekim.2016, 16:58
Steam ya da Playstore'dan satın aldığımızda beta kodu gelecek mi yoksa 4 Kasım'ı mı bekleriz?

Ayrıca uygun bir satın alma platformu varsa belirtirseniz sevinirim. Playstore 90 TL ile steam'den 10 lira ucuz.

La BruJiTa
25.Ekim.2016, 19:28
playstore'u bilmiyorum devamlı steam'den alıyorum. Steam'den alırsan oyun hemen kütüphanene ekleniyor.Hemen yükleyebilirsin.Bir kaç yerde playstore'dan alanlara kod geldiğini okudum sadece.

Vieri
25.Ekim.2016, 23:23
Satın alım yaparsan hemen gelir diye biliyorum. Ama yine de firmaya danışmanda fayda var. Steam diğerlerine göre daha pahalı bu arada :)

beckss
26.Ekim.2016, 12:45
aral gameden aldım kutulu oyun bana beta kodunu vermemiyeceklerini söylediler.Kutulu oyunlarda beta kodu verilmiyor muş.böyle birşey varmı? yardımcı olur musunuz?

AliSamiYen
26.Ekim.2016, 13:17
aral gameden aldım kutulu oyun bana beta kodunu vermemiyeceklerini söylediler.Kutulu oyunlarda beta kodu verilmiyor muş.böyle birşey varmı? yardımcı olur musunuz?

Adı üstünde kutulu oyun , onda beta kodu gelmemesi normal bence.

beckss
26.Ekim.2016, 15:10
Adı üstünde kutulu oyun , onda beta kodu gelmemesi normal bence.
ama herkes oyunuyacak ki hataları görebilsin yapımcı firma bana kutulu oyunlara vermedikleri söylediler normal değil bence dijital satın alanın can da bızımkı patlıcan mı tabiri caizze:icon_razz: haksız mıyım

Eguet
26.Ekim.2016, 16:20
son 2 senedir voidu dan alıyorum en ucuzu orası diye biliyorum ayın 30 una kadar 75 lira kampanyası sürüyor.

Vieri
26.Ekim.2016, 22:29
Beta sadece dijital retaillerde geçerli. Fakat anlaşmalı olanlarda. Bu yüzden almadan önce firmalara danışmakta fayda var.

RedJ
27.Ekim.2016, 05:18
2 gün önce gece aldım 10 dk içinde kod geldi hemen indirmeye başladım. Yani evet playstore kodu gönderiyor alım ardından.

nessus
27.Ekim.2016, 14:50
Cevaplar için teşekkürler.