PDA

View Full Version : Mert Nobre Sorunu

xthexserhat
30.Ekim.2016, 15:44
BB. Erzurumspor ile kariyere başladım fakat Nobre yi yabancı statüsünde göründüğü için kaydedemedim ve adamı mecburen sattım. Bunun düzeltilmesi gerekiyor. Adam gerçekte oynuyor ve leblebi gibi gol atıyor.

AliSamiYen
30.Ekim.2016, 18:38
BB. Erzurumspor ile kariyere başladım fakat Nobre yi yabancı statüsünde göründüğü için kaydedemedim ve adamı mecburen sattım. Bunun düzeltilmesi gerekiyor. Adam gerçekte oynuyor ve leblebi gibi gol atıyor.

Güzel yakalamışsın , umarım el atarlar.

perpetua
30.Ekim.2016, 21:06
Oyun ciktiginda duzelmis olur.

xthexserhat
04.Kasım.2016, 23:36
Hani düzeliyordu? Sorun halen devam ediyor ayrıca birçok oyuncunun pozisyonu kafadan sallanmış o da ayrı bir mesele.. Türk ligleri yine rezalet olmuş kısacası..

aytekin79
04.Kasım.2016, 23:40
Hani düzeliyordu? Sorun halen devam ediyor ayrıca birçok oyuncunun pozisyonu kafadan sallanmış o da ayrı bir mesele.. Türk ligleri yine rezalet olmuş kısacası..

Eğer düzeltilmişse yeni oyun açınca anlaşılır, yeni oyunda da mı aynı ?

perpetua
05.Kasım.2016, 00:05

Nobre'de herhangi bir sorun yok.
Az once Erzurumspor'u aldim, Temmuz 12, 2016'ya gittim ve sorunsuz bir sekilde kadro listesine ekleyebildim.

Diger futbolculara gelince, acikcasi Erzurum Belediye arastirmacimiz yok. Bu nedenle eksiklikler, hatalar olacaktir. Eger bunlari duzeltmek isterseniz: http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=125489

xthexserhat
10.Kasım.2016, 14:42
Güncelleme sonrası düzelmemişti ama silip tekrar yükledim düzeldi. Erzurum Belediye araştırmacısı olmak için ne yapmamız gerekir? Ben erzurum dayım ve maçları sürekli stattan takip eden biriyim. Başta oyuncu mevkileri olmak üzere birçok konuda yardımcı olabilirim.

aleekhan
10.Kasım.2016, 14:56
@perpetua 'nın verdiği linkte nasıl araştırmacı ekibine dahil olabileceğiniz yazıyor.

Aşağıdaki linkte yer alan formu doldurmanız gerekiyormuş, buyrun;

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeWz9FuI5zunaqo5-naZ81orlZ4BqPTYj5ZgkMbOEcCfjUCwg/viewform?c=0&w=1