PDA

View Full Version : Football Manager 2017 Touch Hakkında

thelion1905
05.Kasım.2016, 10:40
Merhaba arkadaşlar aklıma takılan bir soruyu sizlere sormak istiyorum. Football manager official websitesinde Touch versiyonun en az android 4.4 sürüm tabletlerde oynanabileceği yazıyor fakat bunun yanı sıra uyumlu tabletler listesi de verilmiş.

Yani benim anlamadığım listede olmayıp da 4.4 sürümü hatta daha da fazlasını çalıştıran tabletler de var oyun onda açılmaz mı bilemedim.

Bu uyumlu tablet listesi ; https://community.sigames.com/faq/football-manager-touch-2017/compatible-devices/supported-devices-on-ios-and-android-r290/

Bu da benim almayı düşündüğüm listede olmayan ama android sürümü yeterli tablet ; https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-tablet-az-kullanilmis-samsung-galaxy-tab-s-t-700-16gb-bronz-renk-353463339/detay

Yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.

perpetua
05.Kasım.2016, 11:49
Playstore ureticinin verdigi uyumlu tabletler listesine gore oyunu indirmene izin veriyor.

Ornegin benim tablet listedeki ayni marka tabletler kadar guclu ama listede olmadigi icin FM 2016'yi indirememistim.

Eger ozellikle FM oynamak icin tablet almayi dusunuyorsan bence listedekilerden birisini tercih et.

martymcfly
05.Kasım.2016, 13:26
Bende çin malı chuwi hi8 pro var. Playstore'a girdiğimde uyumlu diyor listede olmadığı halde.

koraybahce
06.Kasım.2016, 13:00
Ön siparişte Football Manager 2017 (PC) alana Football Manager 2017 Touch hediye edileceği yazıyordu. Oyunu şu anda almam durumunda da geçerli mi Touch hediyesi? Bilgisi olan arkadaşlar bilgi verebilir mi?

CanrY
06.Kasım.2016, 20:52
bu arada burada sorayım touch için belgelerimde editor data bölümü var, normal transfer yamalarını artık touchta da kullanabilecek miyiz yoksa toucha özel bi dosya tipi mi olmalı veya eskisi gibi transfer yaması kullanamayacak mıyız

BaGa TaRKaN
06.Kasım.2016, 21:35
bu arada burada sorayım touch için belgelerimde editor data bölümü var, normal transfer yamalarını artık touchta da kullanabilecek miyiz yoksa toucha özel bi dosya tipi mi olmalı veya eskisi gibi transfer yaması kullanamayacak mıyız

Tabi ki Touch'a Özel Data Olması Lazım.

thelion1905
07.Kasım.2016, 13:22
Playstore ureticinin verdigi uyumlu tabletler listesine gore oyunu indirmene izin veriyor.

Ornegin benim tablet listedeki ayni marka tabletler kadar guclu ama listede olmadigi icin FM 2016'yi indirememistim.

Eger ozellikle FM oynamak icin tablet almayi dusunuyorsan bence listedekilerden birisini tercih et.

Teşekkürler ek olarak bir sorum daha var. PC versiyonunu satın aldım ve yanında Touch da geldi şu an kütüphanemde mevcut, oyuna sahibim. Ancak tablete kurabilmek için itunes veya play store gerekli yazıyor oyunu tekrar mı satın almam gerekiyor yani?

steave
07.Kasım.2016, 21:30
pc den alınan oyuna hediye olarak verilen touch pc/laptop versiyonudur. tablette oynamak için tablet versiyonunu satın almanız gerekıyor olması lazım.
yetkili bir abi :) tescillerse daha sağlıklı olur tabi.

thelion1905
08.Kasım.2016, 16:05
pc den alınan oyuna hediye olarak verilen touch pc/laptop versiyonudur. tablette oynamak için tablet versiyonunu satın almanız gerekıyor olması lazım.
yetkili bir abi :) tescillerse daha sağlıklı olur tabi.

Teşekkürler. Peki listede yer alan ipad mini 2'yi almayı düşünüyorum, FM2018,FM2019 için de hala listede yer alır mı sizce? Bundan emin olamadığım için arada kaldım.