PDA

View Full Version : FM Touch 2017 için hangi cihazı tavsiye edersiniz?

thelion1905
14.Kasım.2016, 14:47
Merhaba arkadaşlar, tablette oynanan oyunla ilgili bir çok hata olduğunu okudum özellikle sigames'in official forumunda.
Öncelikle oyunu oynayan var mı herhangi bir tablette?

Yoksa eğer;

ipad mini 3
ipad mini 4
samsung tab pro
samsung tab s
samsung tab s2

tabletlerinden biri oyunu sıkıntısız çalıştırır mı?

Bunun haricinde de uyumlu listesinde yer alıp önerebileceğiniz tablet var mı çok büyük ekranlı olmaması kaydıyla. Ya da oyunu sıkıntısız çalıştırır diyebileceğiniz bi windows tablet var mı uygun fiyata?

Teşekkürler şimdiden.

lakin1907
14.Kasım.2016, 16:54
2016 versiyonunu ipad mini 2'de sorunsuz oynadım. Bana göre ipadde oynamanın en büyük sıkıntısı maç içerisinde hızlıca rakip takımın oyuncularının özelliklerini göremiyor olmak. Yani normalde sık sık yaptığımız oyuncunun ismine tıklayıp profiline bakma olayını maç içerisinde yapamıyorsun tabletlerde. Bunun dışında gerçekten de bilgisayardaki oyununun bire bir aynısı gibi ve bilgisayarda da touch versiyonuna sahipsen cross-save imkanıyla iki yerden de devam edebilirsin. Ben mesela transfer dönemlerinde tabletten araştırmak uzun sürdüğü için bilgisayardan bakıyordum sezon içinde tabletten devam ediyordum.

metinoktay
14.Kasım.2016, 16:59
Keşke bir de oyunu alınca yanında gelen 2017 Touch doğrudan IOS için kurulabilse, ancak sanırım sadece PC versiyonuna kurmaya izin veriyor, IOS için tekrar satın almak gerekiyor.

Ben Ipad Air 2 öneririm en azından, daha kaliteli ve akışkan bir görünüm için.