PDA

View Full Version : Jeremain Lens

Bafici
15.Kasım.2016, 23:44
http://dosya.turksportal.net/research/17.0.0/1_Fenerbah%C3%A7e_Jeremain_Lens.png

Hızlanma kesinlikle artmalı, dayanıklılık İngilizlere göre düşük heralde ama bizim ligimize göre düşük, artmalı devre arasında

hknshr
19.Kasım.2016, 13:39
Hız 16-17
Hızlanma 14-15
Denge 15
Dayanıklılık 12 (her maç 70ten sonra dili dışarı çıkıyor lens'in)
Kıvraklık 13-14
Korner kullanma 12-13 olabilir.

lionslaw
19.Kasım.2016, 18:45
Lens'in dayanıklılığına verilen değerin yerinde olduğunu düşünüyorum. İngiltere'de kendini gösterememesinin en büyük sebebinin dayanıklılık olduğunu düşünüyorum. Ayrıca çeviklik düşürülüp, hız-hızlanma-denge artabilir.

Burak Akmanoğlu
19.Kasım.2016, 19:32
Lens'in dayanıklılığına verilen değerin yerinde olduğunu düşünüyorum. İngiltere'de kendini gösterememesinin en büyük sebebinin dayanıklılık olduğunu düşünüyorum. Ayrıca çeviklik düşürülüp, hız-hızlanma-denge artabilir.

Bende bizim lig için düşük kaldığını düşünüyorum İngiltere'de o olabilir ama burada biraz daha sağlam.

lionslaw
19.Kasım.2016, 19:44
Bizim ligde tolere edilebilir ama çok sakatlandığı için tam anlamıyla fiziksel olarak hazır duruma gelemedi o yüzden burada maçın son bölümünde kayboluyor.

Burak Akmanoğlu
19.Kasım.2016, 21:19
Bizim ligde tolere edilebilir ama çok sakatlandığı için tam anlamıyla fiziksel olarak hazır duruma gelemedi o yüzden burada maçın son bölümünde kayboluyor.

Aksine akklıma Feyenord maçında ki deparı geldi 77.Dakikaydı onun gibi çok örnek oldu maç sonlarında

excaliburuA
20.Kasım.2016, 00:47
Lens'in en büyük eksiği bence de dayanıklılık.

Ayberk Tuncer
28.Aralık.2016, 10:58
Kararlılığının 5 olması epey yanlış bir değerlendirme bence.

hknshr
17.Ocak.2017, 01:15
hız, hızlanma, denge mutlaka birer tık artmalı. çeviklik bir tık düşebilir. kestiği her orta tehlike yaratıyor orta açma bir tık artabilir. kornerlerde de fena değil ama net kornerler atamıyor sanki hareketli topları daha iyi kesiyor. şu anki veritabanında korner kullanma özelliği 10 biraz düşük 12 ideal. ppm olarak sık sık topla beraber koşar eklenebilir. adamın ayağına ne zaman top gelse kafasında tek şey var topu alıp rakip kaleye yardırmak. fazla abarttığımı düşünmüyorum ideal değerler bence. Bir arkadaş yazmış lensin kararlılık özelliği düşük diye. Lens bence zihinsel olarak güçlü bir oyuncu değil. oyundaki kararlılık özelliği bildiğim kadarıyla mağlubiyete baş kaldırma, pes etmeme gibi bir şey. lens bu tarz bir adam değil yani ben hatırlamıyorum fenerbahçe mağlupken lensin biyerlerini yırttığını. takım iyiyse ve günündeyse lenste iyi. kısaca takımla birlikte coşan bir adam lens. 5 belki biraz düşük kalmış diyebiliriz ama max 7-8 olur kararlılık.

Mike Shinoda
26.Ocak.2017, 15:49
Hızlanma çok yetersiz bence de. En az 15 olmalı. Diğer özellikleri ideal.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Umut Arda
28.Ocak.2017, 12:09
Hızlanma kesinlikle artmalı.