PDA

View Full Version : Ahmet Çalık

hknshr
19.Kasım.2016, 13:32
http://dosya.turksportal.net/research/17.0.0/1_Gen%C3%A7lerbirli%C4%9Fi_Ahmet_%C3%87al%C4%B1k.p ng

Bu sezon oyuncuyu pek fazla izleme şansım olmadı o yüzden pek özellik eleştirisinde bulunmayacağım. Sadece zihinsel özellikleri biraz düşük geldi bana. Eleştiride bulunacağım nokta oyuncunun ca sındaki düşüklük. Düzenli olarak milli takıma çağırılan ve gençlerbirliği savunmasının en önemli ismi olan bir oyuncu için 115 ca sanki az. En az 5 puanlık bir artış hiç fena olmaz. Ayrıca oyuncu gerçekte 1.84 boyunda veritabanına 2 cm fazla girilmiş.

lionslaw
19.Kasım.2016, 18:49
Ahmet'in profili beğendim fakat güç-denge-liderlik 1-2 tık arttırılabilir.

hknshr
15.Ocak.2017, 20:09
2 yıldır ca hep aynı ahmetin. Bas bas bağırdık adam milli stoper ca çok düşük diye. Gs aldı şimdi ahmeti şubat güncellemesinde kaç ca girilecek çok merak ediyorum. En az 125 bekliyorum.

perpetua
15.Ocak.2017, 23:39
Ben pek bir degisiklik beklemiyorum. :)

Genclerbirligi takiminda oynadigi duzen icinde basarili olacak CA'ya sahip zaten.
Daha genis alanda ve top kullanma sorumluluguna sahip oldugu zaman ne oynayacagi, ileride ne gibi degisiklikler olacagina yol gosterecektir.

Bir futbolcu transfer oldu diye CA'sini degistirmek gibi bir adetimiz pek yok. Zaten CA'lar daha transfer donemi acilmadan coktan belirlenmis oluyor (devre arasi yama icin Kasim ayinin sonunda belirlendi). :)

hknshr
16.Ocak.2017, 10:04
Ben pek bir degisiklik beklemiyorum. :)

Genclerbirligi takiminda oynadigi duzen icinde basarili olacak CA'ya sahip zaten.
Daha genis alanda ve top kullanma sorumluluguna sahip oldugu zaman ne oynayacagi, ileride ne gibi degisiklikler olacagina yol gosterecektir.

Bir futbolcu transfer oldu diye CA'sini degistirmek gibi bir adetimiz pek yok. Zaten CA'lar daha transfer donemi acilmadan coktan belirlenmis oluyor (devre arasi yama icin Kasim ayinin sonunda belirlendi). :)

Umarım öyle olur abi. Lens için girilen cayı net söylemezsin biliyorum ama en azından bir aralık verebilir misin?

perpetua
16.Ocak.2017, 21:47
Umarım öyle olur abi. Lens için girilen cayı net söylemezsin biliyorum ama en azından bir aralık verebilir misin?

Ufak bir iyilestirme oldu.

hknshr
17.Ocak.2017, 09:26
Ufak bir iyilestirme oldu.

Adam tartışmasız ilk yarının yıldızıydı. Neden ufak bir iyileştirme abi?

perpetua
18.Ocak.2017, 00:48
Adam tartışmasız ilk yarının yıldızıydı. Neden ufak bir iyileştirme abi?

Zaten ligin en yuksek seviyedeki kanat oyuncularindan birisiydi.

excaliburuA
19.Ocak.2017, 12:43
Ahmet Çalık özellikle bu sezonun ilk yarısında kötü G.birliği takımını ayakta tutan 2-3 isimden biriydi. Umarım profilinde iyileştirme olmuştur, en azından Semih Kaya gibi bir yetersizin gerisinde olamaz bu çocuk.