PDA

View Full Version : Çevrimiçi oyun hakkında

emreyavuz61
21.Kasım.2016, 21:02
Arkadaşlar öncelikle konumun teknik sorunlara açılması lazım fakat burası daha cok ilgi gördügü ve aciliyeti oldugu icin buraya actım.
-arkadasımın hesabından cevrimdısı oynayacagım. Öncelikle onun hesabından giriş yapıp oyunu indirip oyuna girip save yapıp cıkmam gerekgitigini ögrendim. Ardından bu bilgisayara referansı kaydet me mi ne öyle bi secenekteki tiki kaldırıp cevrimdısı olup cıkıs yapıcam. Ve her girdigimde hesap acılırken cevrimdısı mı cevrimici mi acılaın diye soracak ve cevrimdısı giricem. Buraya jadar ögrendim yanlısım varsa lütfen düzeltin. Peki sunu sormak istiyorum benim kendi steam hesabıma girebilirmiyim? Yani fm oynadıgım heaaptan cıkıs yapıp sonra kendi heaabıma girip sonra fm oynayacagım zaman tekrar oraya girebilirmiyim ? Kod istemeden direk cevrimdısı sekilde? Güncelleme geldiginde yapabilirmiyim? Yaptıgımda asıl oyun sahibinin oyunuda güncellenir öi? Kendi skin ve logo paketimi indirip kullanabilirmiyim? Editör kullanabilirmiyim? Editörde kendi ayarlarımı asıl oyuncudan bagımsız yapabilirmiuim? Yani kısaca cevrimdısı nasıl oynanır hunun bilgisini almak istiyorm arkadaslar. Telekkürler şimdiden

emreyavuz61
22.Kasım.2016, 18:18
Yok mu hiç offline oynayan ?

SacrificeGGTC
22.Kasım.2016, 18:26
Bu sistemi kullanan bi arkadaşım olmuştu. Zaten durumu iyi kavramışsın; çevrimdışı olup, oyunu oynarken yapacağın herhangi bir değişiklik dosyalar senin bilgisayarında yer alacağı için seni etkileyecektir. Hiç editör kullanmadım şu ana kadar ama editör içinde aynısını düşünüyorum açıkçası; çünkü yedeklenen dosyalar senin bilgisayarında yine sonuçta.
Çok önemli bi nokta var. Bizzat tanık olunmuş bir durumdur. Senin gibi FM yerine offline Cs:Go oynayan bir arkadaşım, kendi Steam'ini açabiliyordu. Fakat oynaması kısa sürdü ve 2 steam'e de belirli yasaklar geldi. Orjinal Cs:Go sahibi olan hesap yanlış hatırlamıyorsam banlanmıştı. Bu riski de göz önünde bulundurmak lazım

emreyavuz61
22.Kasım.2016, 22:15
Anladım hocam teşekkür ederim. Riske gerek yok fmden başka oyun oynamayacagım o zaman en azından yaza kadar. Bide hocsm son soru 2 farklı kişi cevrimdısı oynayabilir mi baska bi arkadasına dsha verecek iş cünkü.

SacrificeGGTC
23.Kasım.2016, 03:50
Anladım hocam teşekkür ederim. Riske gerek yok fmden başka oyun oynamayacagım o zaman en azından yaza kadar. Bide hocsm son soru 2 farklı kişi cevrimdısı oynayabilir mi baska bi arkadasına dsha verecek iş cünkü.

Çevrimdışı oynamanın sonu yok. 50 kişide oyunu indirdikten sonra oynayabilir. Fakat bildiğiniz üzere her farklı ip üzerinden oturum açma isteminde 4 haneli kod istiyor. Steam'de bu konuda çooook tecrübeli, muhtemelen ne kadar fazla kişi o kadar risk taşıyor. Dikkatli olmak lazım, şahsımca bu konuyu ben önermiyorum ama maddi durum muhtemelen bu gibi çözümlere sizi itiyordur. Kısaca risk çok, siz bilirsiniz :)

Kış indirimlerine de 1 ay kaldı. Güzel bir indirim gelebilir; takipte kalmanızda fayda var.

emreyavuz61
23.Kasım.2016, 20:02
Hocam 3 yıldır orjinal alıyodum. Fakat bu yıl hep bir yerlerden masraf cıkıyor. Hadi alayım diyorum 300 lira telefom fsturası cıkıyor. Tamam şimdi alayım diyorum telefom ekranı kırılıyor. Ha şimdi alayım diyorum önemli bi yere gitmem gerekiyo ceket slıyorum. Bu sefer kesin aldım diyorum kardeşimin dogum günü cıkıyo ona cok istediği kulaklığı alıyorum. Bir türlü oraya bütçe ayıramadım. Bakalım fm almak için iddaaya başladım tekrar hayırlısı �� Bu arada dediğin gibiyse offline işine hiç girmiyim insanların zevkinede mani olmayalım istemeden.