PDA

View Full Version : Belgelerimde ki Dosya Yeri Değişimi

Burak Akmanoğlu
04.Aralık.2016, 12:40
Belgelerim içinde yer alan Football Manager dosyasının yerini değiştirebilir miyim acaba ? 12 GB yer kaplıyor diğer bölüme atabilme imkanım varsa çok işime yarar...

arneas
25.Aralık.2016, 02:20
ben de bunun çözümünü bulamadım. iyi çalışmalar @perpetua, fm 16 ile logoların yüklendiği dizin sadece belgelerim olarak kapatmış sigames o kadar araştırmama rağmen bir çözüm bulamadım. Her yıl sadece dosya yolları nı değiştirerek 15 gb kadar içeriği kopyalama derdinden kurtuluyorduk şu anda kopyalamayı beklemek milyonlarca logo resim forma olduğu için çok uzun sürüyor. Bunun bir çıkış yolu var mı, sigames ile konuşur musunuz tekrar yol değiştirmeyi ekleyebilirler mi?

arneas
28.Aralık.2016, 15:10
https://community.sigames.com/topic/355575-football-manager-2016-frequently-asked-questions/?page=2#comment-111655

buradaki konuya göre ayarlayabilirsiniz.

cozmo
06.Haziran.2017, 14:39
sorunu çözdünmü bilmiyorum ama yapamayanlara yardım için çözümü elle yapıcaz oyun içinden yok malesef.
Çözümü aşağıdaki gibidir.

- ilk önce gizli dosya ve klasörleri görünür yapıcaksınız.
- sonra "C:\Users\kullanıcı adı\AppData\Local\Sports Interactive\Football Manager 2017\Preferences\version 3" yolunu açıcaksınız.
- buradaki "racent_folders" ve "user_data_location" dosyalarını açıp içindeki adresi olmasını istediğiniz yere göre düzenleyip kaydedin.
- "C:\Users\Emre ESER\AppData\Local\Sports Interactive\Football Manager 2017" adresindeki "caches" klasörünü silin.

Bunları yaptıktan sonra dosyaları ayarladığınız yerde kullanabilirsiniz.