PDA

View Full Version : Oyuncunun Maç Nefreti

usluu07
13.Ocak.2017, 22:36
Arkadaşlar merhaba,
Sorum şu ki;
Bir oyuncu raporunda büyük maçlardan nefret etme sınırı sarıdan kırmızıya (azdan çoğa) doğru seçeneklerle sunulduğu oluyor. Raporunda yazmadığı halde bir oyuncu sonradan niye büyük maçlardan nefret etme duygusunda bulunur sebebi nedir?

MoNToLiVo_
15.Ocak.2017, 14:25
Arkadaşlar merhaba,
Sorum şu ki;
Bir oyuncu raporunda büyük maçlardan nefret etme sınırı sarıdan kırmızıya (azdan çoğa) doğru seçeneklerle sunulduğu oluyor. Raporunda yazmadığı halde bir oyuncu sonradan niye büyük maçlardan nefret etme duygusunda bulunur sebebi nedir?

Oyuncunun cesaret ve soguk kanlılıgı i ile alakalı oldugunu düşünüyorum ben o olayın kardeşim.

usluu07
16.Ocak.2017, 00:23
Sanırım ek olarak büyük maçlarda kötü de oynayınca nefret katsayısı artmakta.

Oyuncunun cesaret ve soguk kanlılıgı i ile alakalı oldugunu düşünüyorum ben o olayın kardeşim.

Cengo
16.Ocak.2017, 01:27
Görmediğiniz Important Matches değeri var. Editor ile bakabilisiniz. Nefret etme değildir, konu büyük maçlarda iyi oynayıp oynayamayacağıdır büyük ihtimalle. Çeviri hatası olabilir mi? Orijinal satır nedir bilmiyorum, tahmin.

Bazı oyuncularda konsantrasyon farklı işler. Dolayısı ile genel konsantrasyondan farklıdır bu durum. Muhtemelen o yüzden eklendi oyuna. Buradan küçük maçların büyük oyuncusu klişesine bağlanmadan kaçıyorum konudan.

martymcfly
16.Ocak.2017, 13:59
Raporları farklı koçlar vermiştir. Biri önemli maçları sevmediğini tespit etmiştir, öbürü edememiş.

MoNToLiVo_
18.Ocak.2017, 18:21
Raporları farklı koçlar vermiştir. Biri önemli maçları sevmediğini tespit etmiştir, öbürü edememiş.

gözlemci ile birdefa rapor aldırmak saglıklı degil. en az 1 ay izletin neyin ne oldugunu oyuncu hakkında %100 bilgi sahibi olunca daha farklı rapor veriyorlar..

usluu07
18.Ocak.2017, 23:41
Oyuncu kendi kulübünde iken neye yoracaz peki?

gözlemci ile birdefa rapor aldırmak saglıklı degil. en az 1 ay izletin neyin ne oldugunu oyuncu hakkında %100 bilgi sahibi olunca daha farklı rapor veriyorlar..

martymcfly
19.Ocak.2017, 13:34
Ben de kendi takımımızdaki oyuncu için demiştim. Koçlar farklı raporlar veriyor.

usluu07
19.Ocak.2017, 18:37
Anladım. Genel olarak da büyük maç sevmeyen oyuncu kendini maça göre belli etmekte.

martymcfly
19.Ocak.2017, 19:57
Fantazi mi olur bilmiyorum ama büyük maç özelliği yüksek olan oyuncu küçük maçları küçümsüyor olabilir mi ? Basın toplantısında küçük takımlara karşı motivasyon sorunlarıyla ilgili soru geliyor çünkü.

Cengo
27.Ocak.2017, 03:30
Fantazi mi olur bilmiyorum ama büyük maç özelliği yüksek olan oyuncu küçük maçları küçümsüyor olabilir mi ? Basın toplantısında küçük takımlara karşı motivasyon sorunlarıyla ilgili soru geliyor çünkü.

Consistency de değeri de bunun genel maç performansı için. Consistency düşük, Important Matches çok yüksek olunca; genelde istikrarsız ama büyük maçlarda parlayan oyuncu olur. Tersi olursa da küçük maçların büyük oyuncusu klişesi oluyor işte. Bilemiyorum sizin oyuncu nasıl.