PDA

View Full Version : Manager ca pa saçmalığı

capkin84
25.Ocak.2017, 09:47
Her seride olduğu gibi yine Fenerbahçe ile ve yine yarı profesyonel futbolcu Uluslararası prolisans diploması ile oyuna başladım... Yarı profesyonel kısmına takılmayın dediğim gibi her seriye aynı başladım ve bir sıkıntı yaşamadım..Oyunum orjinaldir. Sürüm 17.2.0 idi. Dün güncelledim 17.2.1 oldu.. 4. sezonu bitirdim.. 5. sezona başladım.. 4 lig , 4 ziraaat , 4 süper kup, 1 Ş.Ligi Şampiyonluğu, 1 avrupa süper kupası ve 1 dünya kulupler kupası şampiyonluğum var..Ayrıca ŞL dede 1 yarı final ve 2 de çeyrek finalim var.. Yani anlayacağınız kulubun itibarı tavan yaptı ve çağ atlattım.. Şu anda benim itibarım 3.5 yıldız iyi ve %65 olarak görünüyor oyunda.. Diğer serilerden alışık olduğum için dikkatimi çeken şey managerlik özelliklerimin beklenen düzeyde artmamış olması.. Uyum 9 başladığım gibi diğerleri ortalama 11 en yüksek olanı 13... Ve bu kadar başarıya rağmen bırakın teklifi , hiç bir kulup ile adım dahi geçmiyor... Yaptığım başvuruları ise kaale dahi almıyorlar.. Nedenini düşündüm ve kullanmama rağmen dün scout programını kurdum ve ca değerime baktım.. Şok oldum.. 111 görünüyor. Ratingim %5 ve antarnörlük değerlerim rezalet durumda.. Teknik bir hata söz konusu.. Bu oyunu ilk çıktığı seriden beri oynuyorum...Teklif gelmeme sorununu diğer serilerden biliyorum. Güncelleme ile çözmüşlerdi.. Uyum çok düşük olunca teklif gelmeye biliyor onuda biliyorum.. Ama bu tarz bir problem yok. Açıkçası CA değerinin gelişmemesi saçmalığını ilk defa görüyorum. Akla mantığa sığdıramıyorum... Bu problem ile ilgili bilgisi olan var mı.. Bu sıkıntıları yaşıyan arkadaşlar varmı..

Nocna Mora
25.Ocak.2017, 16:43
çok zor gelişiyor diye biliyorum ben de. sıkıntı yaratabiliyor.

GeanyGS
25.Ocak.2017, 19:57
Ben de aynı senin gibi her seride Uluslararası Pro lisans ve yarı profesyonel futbolcu olarak başlarım bu seride de öyle yaptım ve 8.sezonun başındayım yıl 2024.

Profilim bu şekilde CA/PA 165/200, 10'un altında olan tüm değerlere 1 olarak başladım onlar az da olsa yükselmiş ama Uyum ve Kondisyon yükselmemiş.

http://i.hizliresim.com/Anr9L7.jpg

Cengo
25.Ocak.2017, 20:28
Uyum'un yükselmesi için yurt dışına çıkmanız lazım. Uyum demek başka bir ülkeye uyum sağlayabilmek demek. Transferin uyum süreci vs. basından okuduğunuz şey.

capkin84
25.Ocak.2017, 22:04
Scout programından baktıgımda degerlerım oyundakı profılım gıbı gorunmuyor. Sebebı nedır.. Ratıngım oyunda yuzde 65 ama genıe scoutda yuzde 5 gorunuyor