PDA

View Full Version : Yüksek potansiyelli regen forvet eksikliği

Bohater
14.Şubat.2017, 20:11
Gerçekten şaka gibi. Bu oyunu 2006'dan beridir oynarım, fakat ilk defa 17'deki kariyerlerimde böyle kaliteli regen forvet kıtlıkları yaşanıyor. Buyrun size genine scouttan ispatı; Sene olmuş 2019 koca dünyadan topu topu sadece bir tane tam santrafor oynayabilen yıldız adayı bir oyuncu çıkmış, o da Barcelona'da. Transfer etmesi neredeyse imkansız, üstüne üstlük adamın PA'sı 180, yani bu adam taş çatlasa Lewandowski seviyesine ulaşır o kadar. Ben demiyorum ki her sene üçer beşer Messiler, Ronaldo'lar çıksın diye ama bu kadar da az potansiyelli forvet çıkmaz ki. :icon_evil:http://i.hizliresim.com/ad4Pg4.jpg (http://hizliresim.com/ad4Pg4)

MoNToLiVo_
14.Şubat.2017, 20:39
Ca pa Yerine Best Rating i ele al kardeşim.

BaGa TaRKaN
15.Şubat.2017, 00:40
O Değilde Fas'lı Samir Benali'yi Merak Ettim? Profili Nasıl Acaba? Bir Görüntü Var mı?

Bohater
15.Şubat.2017, 08:29
Maelsef kariyeri sildim, Andrija Zivkovici andıran bir profili vardı, kendisi zaten transfer radarımdaydı.

acaipbigol
15.Şubat.2017, 11:42
böyle hileli oynayınca ne zevk alıyosunuz anlamıyorum

martymcfly
15.Şubat.2017, 14:53
Eskişehir'deki elemanın 200 potansiyeli mi var ? Bi sürü potlu adam çıkmış bence şikayet edecek bişey yok zaten fazla ilerlememişsin.
Ayrıca Messi de Ronaldo da kanattan forvete devşirilmiş adamlar. Al onu istediğin gibi yoğur işte daha 17 yaşındaymış.

3842
15.Şubat.2017, 17:50
...üstüne üstlük adamın PA'sı 180, yani bu adam taş çatlasa Lewandowski seviyesine ulaşır o kadar...

Lewa'nın PA değeri nedir bilmiyorum, ability değerlerini yorumlamayı da bilmem ama Lewandowski'yi bence çok küçümsemişsin. Kendisi hem oyunda hem de gerçekte bence, ve büyük ihtimalle çoğunluğa göre, "bu dünyadaki her takımın" en ileri uçtaki adamı olarak görmeyi çok isteyeceği bir forvet. :)

Ve bence de çok ilerlememişsin, ben her sene yeni Messi'lerin, Maldini'lerın, Buffon'ların ve Zidane'ların regen olarak çıktığı dönemler de hatırlıyor gibiyim ve o oyunlar daha çirkin oluyordu. :)

Cengo
16.Şubat.2017, 01:50
Anıl Erten nedir 200 PA. Ohoho
Cleverson da 199 PA çıkmış. Ona da ohoho.

Alabilirdin Samir Benali'yi, santrafor oynatıp keyfine bakardın. Neyse.

Ayrıca eski bir NOD32 kullanıcısı olarak, McAfee LiveSafe ya da McAfee Internet Security öneririm. Her ikisi de aynı, yalnız LiveSafe clouda yedekleme veriyor. Cloud yedekleme, ebeveyn denetimi, spam koruma, True Key özellikleri gereksiz dersen McAfee AntiVirus Plus da alabilirsin. Fiyatı da makuldür. Üçünde de temel antivirus+ firewall standart özellikleri var. Arayüzü çok ağırdır ama arayüzü ile işin yok zaten. Önemli olan koruma performansı. Üçünden herhangi biri için lisans alırsan sınırsız sayıda cihazında da kullanabilirsin.

- Denemek istersen de McAfee Antivirus Plus'ı 6 ay ücretsiz veriyor (LiveSafe de 1 aylık). Buradan 6 aylık Antivirus Plus'ı deneyebilirsin, tıkla (https://home.mcafee.com/root/landingpage.aspx?affid=773&lpname=276multi&cid=72495&culture=tr-TR&legacylangcd=tr).