PDA

View Full Version : fm 2017 special edition ve touch modu

fmhastasi
22.Şubat.2017, 21:03
arkadaşlar oyunu aldım ve kurdum.oyun kutusunun ustunde special edition yazıyor.onceden aldıgım fm 2016 da lımıted yazıyordu.sımdı bu special edition ile limited arasındakı fark ne oluyor?oyunu ındırdım touch modu dıye bırsey var onu ındırmedım cok mb yer tutuyor dıye ama merak edıyorum touch modu nedır ne gıbı ozellıkler var ıcınde bılgı verebılırmısınız ona gore ındırım gereklımıdır touch modunu ındırmek ?

GicaHagi
23.Şubat.2017, 22:52
Touch mode'u oyunun daha basitlesmis versiyonu bildigim kadariyla mac icinde team talks, röportajlar vs yok. Oyunu daha hizli oynamak isteyenler icin.

fmhastasi
24.Şubat.2017, 17:08
touch modunu biliyorum 2016dan ama bunda gelişmiş taktikler özellikler falan yazıyor.

suvari007
24.Şubat.2017, 20:40
abiler acil yardım!!!!!
salak diye dalga geçmeyin ama oyunu aldım bilgisayarımda cd okuyucu yok özellikleri gayet iyi oyunu oynayam mı? var mı bi çözümü

BaGa TaRKaN
25.Şubat.2017, 20:58
abiler acil yardım!!!!!
salak diye dalga geçmeyin ama oyunu aldım bilgisayarımda cd okuyucu yok özellikleri gayet iyi oyunu oynayam mı? var mı bi çözümü

Keşke CD Sürücün Olmadığına Göre Oyunu İnternetteki Platformlardan (Steam, Playstore, Voidu... vb) Alsaydın Direk Key ile Steam'den Oyunu Yükleyebilirdin.

Bir de Denemek Lazım Sadece Bir Öneri İşe Yarar mı Bilmiyorum. CD'sini Aldığın Oyunun Üzerindeki Key'i Steam'den Aktifleştirip Kurabiliyor musun?

Steam'den de Aşağıdaki Konuda Oyunu Nasıl Aktifleştirebileceğin Anlatılmaktadır;

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=92555