PDA

View Full Version : Imdat!!

La BruJiTa
01.Mart.2017, 00:01
Herkese merhaba. 2 gündür FM oynamaya çalşırken 3 ila 15 dakika kadar devam edip ''FM çalışmayı durdurdu''hatası alıyorum.Tüm logo,yüz vs. paketlerini sildim.Steam'den dosyaları doğruladım.Oyunu sildim tekrar yükledim.DEnemek için 6-7 defa fazrklı liglerden kariyerler açtım.Bilgisayar performans olarak sıkıntısız. TEk ligde açsam 15 ligde açsam bu hatayı alıyorum. Sebebi ne olabilir bilen varsa bilgilendirsin lütfen...

Papi44
01.Mart.2017, 00:17
Daha önceden oynarken sıkıntı yaratıyormuydu yoksa yeni mi olmaya başladı eğer öyleyse combo fix indirip bi temizle bilgisayarı olmadı son çare format.

La BruJiTa
01.Mart.2017, 07:53
2 gündür yapıyor. Bilgisayar daha 1 aylık yepyeni makine. üzerinde fazla yükleme,download falanda yok formatlık.combo fix olayını deneyelim bakalım. ani-virüsle tarattım zaten..

BaGa TaRKaN
01.Mart.2017, 18:52
Isınma Sorunu Olabilir mı? Eğer Masaüstü Bilgisayar Kullanıyorsan Fanlarına Bir Bakmakta Yarar Var. Yok Laptop Kullanıyorsan Bir Tane Güzel Bir Soğutucu Al.

La BruJiTa
01.Mart.2017, 21:41
Isınma sorunu olduğunu zannetmiyorum çünkü ne fanların çalışma sesi geliyor ne de aida'dan baktığımda işlemci ısılarının 70 i geçtiğini görüyorum. 2 ekran kartı var onboard ve harici olarak oyun açıldığında otomatik olarak hariciye geçiyor bundanda eminim. Oynadığım cs:go ve diğer oyunlarda herhangi bir sıkıntı olmuyor. denemek için FM2016 yükledim 15 lig açıp tatile aldım 8 sezon sonra açtım hala banamısın demiyordu.Dediğim gibi daha 1 aylık laptop.

MoNToLiVo_
03.Mart.2017, 20:15
Tek tavsiyem o tarih arası tatile git. Bendede aynı durum cok oldu öyle aştım. Oyundaki bir hatadan dolayı ama ben çözemedim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi