PDA

View Full Version : Pilot Kulüp Yardım

bizzy
01.Mart.2017, 13:51
Herkese merhabalar, az önce yanlışlıkla pilot kulübe oyuncumu gönderirken bu ayrıntıyı bir daha gösterme seçeneğini işaretledim ve oyuna devam ettim. Tabi o seçeneğin işaretlenmesi kiralık gidecek oyuncunun kiralama süresine de etki etti ve kimi yollasam 3 aylık gidiyor kiralık. Bu özelliği tekrar sormasını nasıl sağlarım? Şimdiden teşekkürler.

El Barto
01.Mart.2017, 14:06
cache klasörünü sildiğin yerde "preferences" diye bir dosya olmalı onu düzersen ayarların sıfırlanır diye biliyorum. Bir dene.

bizzy
01.Mart.2017, 14:11
cache klasörünü sildiğin yerde "preferences" diye bir dosya olmalı onu düzersen ayarların sıfırlanır diye biliyorum. Bir dene.

Kusura bakmayın ama ulaşamadım o klasörlere. Acaba hangi dosya içindedir?

El Barto
01.Mart.2017, 14:19
For Windows Vista and Windows 7:

C:\Kullanıcılar\[Kullanıcı Adı]\AppData\Local\Sports Interactive\Football Manager 2017

For Windows 8 and Windows 10:

C:\Kullanıcılar\[Kullanıcı Adı]\AppData\Local\Sports Interactive\Football Manager 2017

Gizli dosya ve klasörleri göster seçeneğinin açık olduğundan emin ol.

bizzy
01.Mart.2017, 14:30
For Windows Vista and Windows 7:

For Windows 8 and Windows 10:

Gizli dosya ve klasörleri göster seçeneğinin açık olduğundan emin ol.

Şimdi buldum dediğiniz yeri xml dosyası bunlar silsem sorun oluşturur mu oyunu oynarken?

El Barto
01.Mart.2017, 14:59
preferences dosyasını silersen bir şey olmaz. oyunu yeniden açtığında ayarları yeniden oluşturmanı ister sadece. elimde oyun yok o yüzden tam tarif edemedim işe yarar mı bilmiyorum ama dene istersen. :)

bizzy
01.Mart.2017, 15:10
Sanırım düzeldi, başka bi kayıtlı oyunumda kapattım yine o tavsiyeyi. O sırada hangi dosyanın oluştuğuna baktım ve düzeldi sanırım. Transfer dönemi kapanmıştı açılınca denerim artık :) Teşekkürler tavsiye için.