PDA

View Full Version : yan toptan gol yeme

a.arıcı-11
02.Mart.2017, 23:18
hemen her maçta sürekli olarak aynı pozisyonlarla gol yiyorum. rakip takım yerden ortalıyor rakip santrafor benim iki stoperimin arasında dokunup gol yapıyor.

buna karşı çözüm önerisi olan var mı arkadaşlar?

stoperlerim kaliteli, taktik aşinalığı full ve savunma antrenörüm dünya çapında.

deimar
02.Mart.2017, 23:23
rakip kanat oyuncusu beki geçip ortayı yaptıysa, çok yüksek ihtimal gol pozisyonu, o pozisyonda çok büyük bir ihtimalle gol oluyor, ben bir çözüm bulamadım :D

MoNToLiVo_
03.Mart.2017, 10:43
Beklerine savunma görevi ve pres ve sıkı markaj talimatı verirsen azalma oldugunu göreceksin.

a.arıcı-11
03.Mart.2017, 11:21
Beklerine savunma görevi ve pres ve sıkı markaj talimatı verirsen azalma oldugunu göreceksin.
teşekkür ederim.

deimar
03.Mart.2017, 17:18

ama bu seferde beklerin hücuma katkısı çok azalır diye düşünüyorum, kanat oyuncusu kullanan taktiklerde beklerin hücuma katkısı sınırlı oluyor, o yüzden çok etki etmez belki ama, göbekten oynayan taktiklerde kanat bek olarak oynayan beklerin hücuma katkısı çok önemli oluyor.

MoNToLiVo_
03.Mart.2017, 20:32
Kardeşim defans hattını en ileriye cekip beklerine destek rolü verebilirsin fakat beklerin ileriye cıkıslarda kaptırdıgı toplar basına is acar. Eve geçip bilgisayarı acınca sana daha saglıklı bilgi verebilirim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ayberk Tuncer
04.Mart.2017, 13:24
Kullandığınız taktiği paylaşırsanız daha çok yardımcı olabiliriz. Ben topu 2. bölgede kapmak yönünde bir taktiğe sahip olduğum, sahaya enine daha dar yayıldığım ve rakibin aşırı hareketli olmayan forvetine ön liberoma sıkı markaj verdiğim için pek karşılaşmıyorum bu tip gollerle.