PDA

View Full Version : oyunda gün ilerleme sorunu

Sadixx
04.Mart.2017, 14:27
Merhaba arkadaşlar oyun içinde hızım gayet iyi fakat gün ilerlemesi çok yavaş . Yani 1 günü neredeyse 3 dkkada filan geçiyor desem yalan olmaz 1 haftayı zor görmeye başladım. Önceden böyle bir sorunum hiç olmuyordu. 2. sezondayım . Bilgisayarımın özellikleri gayet iyi çok lig açmama rağmen oyun hızı 4 olarak gösteriyor. Neden olabilir ?

MoNToLiVo_
04.Mart.2017, 14:48
Merhaba arkadaşlar oyun içinde hızım gayet iyi fakat gün ilerlemesi çok yavaş . Yani 1 günü neredeyse 3 dkkada filan geçiyor desem yalan olmaz 1 haftayı zor görmeye başladım. Önceden böyle bir sorunum hiç olmuyordu. 2. sezondayım . Bilgisayarımın özellikleri gayet iyi çok lig açmama rağmen oyun hızı 4 olarak gösteriyor. Neden olabilir ?

Aynı durum bende de mevcut. Lig detaylarını en aza indirmeni tavsiye ediyorum.

Sadixx
04.Mart.2017, 15:29
Öyle yaptım, azda olsa kıpırdama oldu . Son gelen bir pachtmi oldu onunlamı alakası var acaba ?

MoNToLiVo_
04.Mart.2017, 15:41
Öyle yaptım, azda olsa kıpırdama oldu . Son gelen bir pachtmi oldu onunlamı alakası var acaba ?

büyük ihtimalle son gelen pacht ile alakalı.. gözle görülür sinir bozucu bir yavaşlama var oyunda. normalde sezonu bitirmem gerekirken 12 . haftayı oynuyorum suan ben.

Sadixx
04.Mart.2017, 15:49
Aynen çok sinir bozucu kaç saattir transfer sezonunu geçemedim . Normalde bende yarıya gelmiştim. Umarım düzelir. Teşekkürler cevap için.

Ayberk Tuncer
04.Mart.2017, 16:06
Oyunun suyu çıktı yahu, acilen düzeltmeliler. 6 saattir oynuyorum 1 ay ancak bitti.

Sadixx
04.Mart.2017, 16:25
Cumartesimiz rezil oldu anlaşılan . Kendi yabancı forum sitelerini gezdim çoğu kişi aynı sorundan müzdarip başka crash sorunlarıda oluyormuş o olmadı Allahtan.

MoNToLiVo_
04.Mart.2017, 17:51
Cumartesimiz rezil oldu anlaşılan . Kendi yabancı forum sitelerini gezdim çoğu kişi aynı sorundan müzdarip başka crash sorunlarıda oluyormuş o olmadı Allahtan.

Kardeşim cheat engine ile ben sorunu simdilik cözdüm. :) istersen sende bir dene.. oyunu 500 kat a kadar hızlandırabiliyorsun.

NeCRiS
04.Mart.2017, 22:42
Kardeşim cheat engine ile ben sorunu simdilik cözdüm. :) istersen sende bir dene.. oyunu 500 kat a kadar hızlandırabiliyorsun.
Nasıl oluyor o

MoNToLiVo_
04.Mart.2017, 23:37
Nasıl oluyor o

Cheat Engine 6.6 versiyonunu indir kardeşim. Resimde anlattıklarımı yap. yalnız maça girmeden hızı yine 1 e indir ..

http://i.hizliresim.com/692qO9.png (http://hizliresim.com/692qO9)