PDA

View Full Version : Acil !!! Fm 2017 update hatası

cengavs
28.Nisan.2017, 20:47
Merhaba arkadaşlar
"17.3.1f939048 (update) " falan fıstık yazan sonra programı kapat diyen bi uyarıyla karşılaştım. Oyun tarihine göre hep aynı yerde bu sorunu veriyor ve oyun kapanıyor. Bi çözüm bulamıyorum bilen biri yardım ederse çok sevinirim Oyunu oynayamamak çıldırtıyor beni.

serwan
28.Nisan.2017, 21:25
O tarihten 1 gün önce 2 günlük tatile çıkın.
Ayrıca steam'den oyun dosyalarını doğrulayın. Bilgisayarınızın sürücülerini güncelleyin. Kullandığınız yamaları mümkün oldukça azaltın.

cengavs
29.Nisan.2017, 11:48
Hocam tatil işini denedim, driver güncellemesini yaptım, zaten yamada kullanmıyorum. Hala aynı maalesef...

serwan
29.Nisan.2017, 12:43
Dosyaları silip steam'den tekrar indirmeyi deneyin.

cengavs
29.Nisan.2017, 23:36
Dosyaları silip steam'den tekrar indirmeyi deneyin.

hocam steam üzerinden oyun dosyalarını yedekledim ve kaldırdım oyunu.Sonra yedekten geri yükle dedim save dosyalarımıda saklamıştım onlarıda belgelerimdeki games kısmına attım,devam etti sorun...çözemiyorum oynayamıyorum kaç gündür.

serwan
30.Nisan.2017, 07:16
hocam steam üzerinden oyun dosyalarını yedekledim ve kaldırdım oyunu.Sonra yedekten geri yükle dedim save dosyalarımıda saklamıştım onlarıda belgelerimdeki games kısmına attım,devam etti sorun...çözemiyorum oynayamıyorum kaç gündür.
Eğer hatalı bi dosya varsa yedekten yüklemeniz sorunu çözmez sanırım. Ancak muhtemelen sorun save ile alakalı.

cengavs
01.Mayıs.2017, 02:03
Eğer hatalı bi dosya varsa yedekten yüklemeniz sorunu çözmez sanırım. Ancak muhtemelen sorun save ile alakalı.

save dosyasını yollasam sıkıntıyı giderebilme imkanınız var mıdır ?Yoksa benim giderme imkanım varsa tarif edin yapayım