PDA

View Full Version : Orj. FM17 Oyunu Kurma Problemi

systemali1717
10.Mayıs.2017, 03:12
Arkadaslar merhaba ,Şu an işim dolayısıyla Irak ta bulunuyorum.Arkadasım orjinal olarak Türkiye den FM17 aldı ve bana gönderdi.Fakat oyunu yüklemek istediğimde haliyle Steam üzerinden yüklüyor.Irak ta bulunmamdan dolayı KEY girdiğimde ileri yaptığımda bu ülke için kullanılamaz tarzında bir yazı geliyor ve oyunu yükleyemiyorum.Bircok sey denedım steam den hıcbır sekılde kabul etmıyor.Bu oyunu steam olmadan nasıl kurabılırım FM17 illa internet isteyen bir oyun değil online oynamaycagım sonucta.Bu hatayı nasıl yok ederim ? Off line olarak kurabilirmiyim ? Veya steam olmadan neden kuramıyorum ? Bir cözüm söleyebılırsenız cok sevınırım.

serwan
10.Mayıs.2017, 17:43
Türkiye IP'li vpn kullanarak aktive edip sonra offline modda oynayabilirsiniz. Ancak steam vpn kullanımı nedeni ile bloklayabilir hesabı.
Ya da biri türkiye'den hesabınıza girip oyunu aktive etsin. Sonra siz oradan girip yeniden deneyin.

systemali1717
12.Mayıs.2017, 22:47
Türkiye IP'li vpn kullanarak aktive edip sonra offline modda oynayabilirsiniz. Ancak steam vpn kullanımı nedeni ile bloklayabilir hesabı.
Ya da biri türkiye'den hesabınıza girip oyunu aktive etsin. Sonra siz oradan girip yeniden deneyin.

Dediğiniz şekilde halettım yükledim oyunu fakat ırak takı ınternet malum cok ıyı olmadıgından update beklıyorum ve aşırı uzun bır sure gosterıo ılerlemıo gıbı bısey update etmeden oynama şansım var mı ?

serwan
13.Mayıs.2017, 09:51
Dediğiniz şekilde halettım yükledim oyunu fakat ırak takı ınternet malum cok ıyı olmadıgından update beklıyorum ve aşırı uzun bır sure gosterıo ılerlemıo gıbı bısey update etmeden oynama şansım var mı ?

Yani internetin durumunu bilemiyorum ama çok çok uzun sürmemesi lazım. En kötü 2-3 saatte update yüklenir. Son güncelleme ile oynasanız daha iyi.