PDA

View Full Version : Gözlemci Raporunda Görülen Yetenek Seviyesinin Oyuncu Alındığında Farklı Görülmesi

MasterALP
02.Haziran.2017, 22:02
Merhabalar, konuyu açmam gereken yeri bulamadım. Ayrıca bu oyunda yeniyim. Mazur görürseniz sevinirim.
Oyuncuyu almadan önce raporuna baktığımda oyuncunun 5 yıldızı olduğunu görüyorum, hâliyle sözleşme yapmak istiyorum. Ancak oyuncuyu aldığımda özelliğinin 5 yıldız kadar değil de örneğin 2 yıldız olduğunu görüyorum. Bunun nedeni nedir?
Yeterince açık olmadıysa görsel paylaşabilirim, ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.

Bafici
04.Haziran.2017, 14:34
Almadan önce rapor aldığın zaman gözlemcin yıldız veriyor. Ama kadrona aldığında antrenörlerinin raporlarını görüyorsun. Sağ üstte potansiyel değerlendirme falan yazıyor zaten. Hangisinin yüksekse ona güvenebilirsin bence.

pusathan01
05.Haziran.2017, 08:31
Eğerki gözlemcinin özellikleri 20 değilse bu tür durumlar oluşabiliyor. Bazende düşük yıldızlı biri takımına geldiğinde de 5 yıldızlı olabliyor. Diğer arkadaşın dediği gibi takıma geldiğinde yıldızları takımındaki oyuncularına göre antrenörler veriyor. Eğer takımın gelenden iyi ise yıldızlar düşecektir.