PDA

View Full Version : Kararlılık Özelliği Düşüşü

Adana Demirspor
07.Temmuz.2017, 18:17
23 yaşındaki regen oyuncumun özelligi aniden,15'den 5'e düştü. Bunun sebebi neyle alakalı olabilir acaba ?

RBL'yi yönetiyorum hocalar,tesisler,aldıgı süre gayet yerinde. Sadece AMC olan mevkisini antremanla MC yaptım.

Oyuncunun raporunda; azimli biri olmadıgından belli baslı konularda sıkıntı yasayabileceginden ve futbolunda gerileme yasacagından bahsetmis.

Düşen kararlılık özelligini tekrar nasıl yükseltebilirim ?

3842
07.Temmuz.2017, 21:10
23 yaşındaki regen oyuncumun özelligi aniden,15'den 5'e düştü. Bunun sebebi neyle alakalı olabilir acaba ?

RBL'yi yönetiyorum hocalar,tesisler,aldıgı süre gayet yerinde. Sadece AMC olan mevkisini antremanla MC yaptım.

Oyuncunun raporunda; azimli biri olmadıgından belli baslı konularda sıkıntı yasayabileceginden ve futbolunda gerileme yasacagından bahsetmis.

Düşen kararlılık özelligini tekrar nasıl yükseltebilirim ?

O kadar keskin bir düşüş hiç görmedim ama kadronun kararlılık yapısının ve alacağı bir eğitimin oyuncunun kararlılık özelliğine etki ettiğine şahit oldum. Yüksek kararlılığa sahip tecrübeli bir oyuncu tarafından eğitim verdirebilirsin kararlılık özelliğini yükseltmek için. Bu arada kararlılık özelliği düşerken bir oyuncudan eğitim alıyor muydu, ve diğer özellikleri ne şekilde değişti? :)

GeanyGS
07.Temmuz.2017, 23:32
Kararlılığı düşük bir oyuncuya eğitim verdirmiş olabilir misin?

Adana Demirspor
08.Temmuz.2017, 03:37
Kimseden ozel egitim almıyordu,bende oyle dusundum kontrol ettim hic almamis.

Zaten takimim cok genc,egitim alacagi biride yok.

3 yıldır da bende oynuyor,uyum sorunu desem oda degil.

Bende cozemedim acikcasi,adamin gelismesi durdu birden bire genc yasinda :)

Severente
08.Temmuz.2017, 15:42
Eski serilerde de oluyordu bu eğitim aldırmadanda düşüyordu. Oyunda iyi regenlerin %90'ının kararlılığı yüksek oluyor.En az 16-17 üstü kararlılığa sahip olan regenlerin %60-70'inin kararlılığı düşüyor. Kimisi 16-17'den birden 5-6 civarı kimisi 1'er 1'er 12-13'e. Bu bence gerçektede var. Oyuncular genç yaşlarda daha bir istekli olduklarından kaynaklı bence.