PDA

View Full Version : Football Manager 2018 Güncelleme 18.0.2 Yayınlandı

MoNToLiVo_
31.Ekim.2017, 17:36
18.0.2 güncellemesi.

Şuan beta bölümünü oynayabildiğimiz oyunun ilk güncellemesi steam üzerinden yayınlandı.

Anladığım kadarı ile güncelleme içeriği şöyle;
- veri dili düzenlemeleri
- 2D maç motoru yakınlaştırma uzaklaştırma fonksiyonu
- 2D maç motorundaki aydınlatma problemi
- Oyun hızında iyileştirme
- Çevrim içi kariyer ile Fantezi Draft modlarının aktifleştirilmesi

Oyundaki mevcut oyununuz üzerinden güncelleme için her hangi bir değişiklik yapmanızı gerektirmeyen bir güncelleme aktif olarak oynadığınız oyunu kapatıp yeni bir oyun açmanızı gerektirmiyor.

MoNToLiVo_
31.Ekim.2017, 17:37
Orjinali

We're pleased to announce the release of update 18.0.2 for the Football Manager 2018 Early Access Beta. You will need to quit out of Football Manager and restart Steam in order to download and install the update.The update includes the following changes:

- Stability fixes
- Added new preference for "data language", allowing you to have game text in one language, and the in-game data in another language
- Added zoom functionality to 2D Classic
- Improved pitch lighting in 2D Classic
- Improvements to game speed and fluidity
- Enabled Online Career and Fantasy Draft modes

Adana Demirspor
31.Ekim.2017, 22:18
Oyuna bence daha cok ayar çekmeleri gerekmekte. Hala menüler akıcı degıl sureklı kasmalar oluyor. Maçtan çıktıktan sonra taraftar sesi hala gelmekte.

Birde lütfen mac esnasında,özetler arasındaki ekranı sadeleştirsinler. Çok karışık,göz yoruyor.

Ve en önemlisi gözlemciliğe tıkladığımda direk tüm oyuncular çıksın.

CanrY
31.Ekim.2017, 22:24
az önce dedim bi istatistikçi alayım 15 dakika uğraştım 1 adam bulabilmek için :D

MoNToLiVo_
31.Ekim.2017, 22:31
Oyuna bence daha cok ayar çekmeleri gerekmekte. Hala menüler akıcı degıl sureklı kasmalar oluyor. Maçtan çıktıktan sonra taraftar sesi hala gelmekte.

Birde lütfen mac esnasında,özetler arasındaki ekranı sadeleştirsinler. Çok karışık,göz yoruyor.

Ve en önemlisi gözlemciliğe tıkladığımda direk tüm oyuncular çıksın.

Bilgisayarının özellikleri ile alakalı bir durum ilk belirttiğin sıkıntı . gözlemciliğe tıklandığında tüm oyuncuların çıkmasını istiyorsan eğer iyi bir gözlem sistemi kurman ve gözlem bilgisini %70lere çıkarman gerekiyor. onun dışında oyun içi editör ile de halledebilirsin o sorunu. maç içi sadeleştirme içinde illaki çalışma yapan arkadaşlar olacaktır.

az önce dedim bi istatistikçi alayım 15 dakika uğraştım 1 adam bulabilmek için :D

beta sürüm olduğundan dolayı bence :) tam sürümde durum düzelmiş olur diye düşünüyorum.

lionslaw
31.Ekim.2017, 22:32
Valla ben şöyle sağlam bir arayüzlü tema gelmediği sürece oynamayı düşünmüyorum. Arayüz tek kelimeyle rezalet. Taktik ekranında mevkileri ortaya çıkartmak için 40 takla atıyorum. 1600 * 900 çözünürlüklü laptop ile oynamama rağmen bir çok detayı göremiyorum.

MoNToLiVo_
31.Ekim.2017, 23:00
Valla ben şöyle sağlam bir arayüzlü tema gelmediği sürece oynamayı düşünmüyorum. Arayüz tek kelimeyle rezalet. Taktik ekranında mevkileri ortaya çıkartmak için 40 takla atıyorum. 1600 * 900 çözünürlüklü laptop ile oynamama rağmen bir çok detayı göremiyorum.

Bir iki haftaya iyi bir kaç tema gelir diye düşünüyorum. :)

CanrY
31.Ekim.2017, 23:23
Bir iki haftaya iyi bir kaç tema gelir diye düşünüyorum. :)

fm 17 için helveticalite teması çıkmamıştı buruk bir şekilde oynamıştım, umarım bu yıl çıkar :D