PDA

View Full Version : Football Manager 2018 | Beşiktaş

Mamadou
09.Kasım.2017, 17:40
GS ve FB derken BJK konusu eksik olmasın. Açılış benden olsun.

nerazzuri
12.Kasım.2017, 00:28
İlk sezon şampiyon oldum ve ben şok.

http://prntscr.com/h98klb

bunu yaşayan var mı? inanılmaz şaşırdım. 95m€ transfer bütçesi verebilir mi Beşiktaş?

bahadir1903
15.Kasım.2017, 21:33
quaresma lens atiba sürekli sakatlanıyor. her maç mutlaka 1 yada 2 oyuncu sakatlanıyor. Q7 uzun süreli sakatlanıyor sürekli. Lens sürekli çene zedelenmesi yüzünden sakatlanıyor. sizde de oluyormu?

forzamelankoliq
16.Kasım.2017, 12:13
selamlar.... banada fiko başkan devre arasına girmeden 48m Euro bütçe verdi. hayatımın en iyi terchi olarak emre moru aldım. 13m + bonuslara.

sağda Q7 solda emre oynuyor. babel olmadı. tutmadı. babel sezon sonu yolcu. lens iki tarafın alternatifi.

orkan ı da kiralık verdim. gelecek vaad ediyor.

ayrıca oğuzhan çok iyi.

çok şükür ki bu oyunda sonunda iyi oyuncularımzı elimizde tutatbiliyoruz sözleşmelerle.

ozzy'i sevilla istedi vermedim, çocuk gıkını çıkarmadı.

yeni kariyere başlayacaklara tavsiyem, stopere milan'dan gustavo gomezi ve evertondan muhamed besic i kiralamanız.

Mamadou
17.Kasım.2017, 19:20
Takımda stoper eksiği var. İlk sezon ortalama bir stoper bulmaya bakın. Onun dışında takımda bir eksiklik göremiyorum.

ttarlabasi
25.Aralık.2017, 00:57
Takımda stoper eksiği var. İlk sezon ortalama bir stoper bulmaya bakın. Onun dışında takımda bir eksiklik göremiyorum.

Pepe-Medel mükemmel oynuyor

ttarlabasi
25.Aralık.2017, 01:07
4-2-3-1 Wide (Control-Fluid):

G - De: Fabricio
WB - At: Gökhan
CD - De: Pepe
CD - De: Medel
WB - At: Adriano / Caner
AP - Su: Oğuzhan
DLP - De: Atiba
W - Su: Quaresma / Lens
SS - At: Talisca
IF - Su: Babel
AF - At: Cenk / Negredo

ttarlabasi
25.Aralık.2017, 01:11
Beşiktaş'a Florinel Coman'ı almanızı şiddetle tavsiye ederim. Yukarıdaki taktikteki rollere uygun olarak ST, AML ve AMC'de kullanabilirsiniz. Çok golcü. 19 yaşında.

İlk yarı devre arası 4,8-6M Euro'ya alınabilir. Min. 15-20'ye de satılır.

Bunun dışında Beşiktaş'a ilk sezonlarda aldığım ve memnun kaldığım adamlar:

Joaquin Correa (kiralık)
Carlos Izquierdoz
Maximiliano Romero
Linus Wahlqvist
Domagoj Vida
Kaan Ayhan
Marius Lundemo

wqwx
17.Şubat.2018, 01:20
Transfersiz takım için taktik önerisi var mı? 4-2-3-1(2 mcli) taktiği işlemiyor bir türlü.

martymcfly
17.Şubat.2018, 13:37
Quaresma şovmenini yollayıp Caner'e amr iç forvet öğrettim zaten o mevkide 0 değil.
İlk sezon şampiyon olsam da kötü geçti aslında çok fazla diziliş değiştirdim bi türlü oturtamadım takımı, ligde 28 maçta 8 gol 7 asist 4 maçın adamı oldu daha iyi istatistikler çıkartan olur tavsiye ederim.

wqwx
18.Şubat.2018, 02:22
Sezonu ilk yarı 6. bitirdim. 2. yarı şansımızın yardımıyla 69 puanla şampiyon oldum. 2. yarı taktiği 4-1-4-1 DOS Geniş Alan olarak değiştirdim. Cenk Tosun 27 maç 19 gol 4 asist ile oynadı. Taktik konusunda tavsiyelere açığım.