PDA

View Full Version : Oynadığınız en zor FM oyunu

Crodriguez
11.Kasım.2017, 21:51
Merhaba oynadığınız en zor fm oyunu hangisiydi ? ben serinin bazı oyunlarını oynayamadım cevaplayan herkese şimdiden teşekkür ederim

perpetua
11.Kasım.2017, 22:52
Ilk oynadigim en zor olaniydi. Cunku neyin ne oldugunu cozene kadar cok ugrasmak gerekti.

En kolayi ise en son oynadigim. :)

CanrY
11.Kasım.2017, 23:31
FM 2007'de çok zorlanıyordum. Bi Porto maceram var ki kovmasalar küme düşecektik :D

Crodriguez
12.Kasım.2017, 00:01
Ilk oynadigim en zor olaniydi. Cunku neyin ne oldugunu cozene kadar cok ugrasmak gerekti.

En kolayi ise en son oynadigim. :)

doğru cm3-4 baya zor gelmişti ilk menejerlik oyunum :)

FM 2007'de çok zorlanıyordum. Bi Porto maceram var ki kovmasalar küme düşecektik :D

fm 2007 ve 2008 benim için yerleri ayrı efsane ikiside :)

Nocna Mora
12.Kasım.2017, 04:19
fm 2007 olabilir. oyuncu satmak inanılmaz zordu. fm 2005'ten çok keyif almıştım.

byvirus
12.Kasım.2017, 15:33
Zorluktan kasıt arayüz ve oynanış ise 2018'i gerçekten hiç sevmedim. Önceki serilerde oyuna başlar başlamaz veritabanındaki bütün oyuncuları gözlemletiyordum. 2018'i yaklaşık 1 haftadır oynuyorum daha oyuncu arama bölümüne dokunmadım diyebiliriz. Girip çıkıyorum sadece. Ayrıca 1 haftada daha 1 sezonun sonunu göremedim. Sakatlıklar ya da başka şeylerden dolayı sürekli yeni kariyer açmak zorunda kalıyorum. 17'de bütçeyi düzeltmek için sürekli boştaki oyuncuları transfer dönemlerinde alıp satardım. Çokta iyi para birikirdi bu sayede. 18'de aldığım oyuncu takıma yapışıp kalıyor. Teklif gelse bile ben daha yeni geldim buraya biraz tadını çıkarayım diyor ve kabul etmiyor. Kadromdaki oyuncuların çoğunu satışa çıkardım.(Tahmin ettiğiniz üzere takımım Fenerbahçe :) Birkaç kariyerdir deniyorum daha hiçbirine teklif gelmedi. Oyun motoru bile biliyor yaşlı Fenerbahçe diyor da bizim Aziz motoru bilemiyor bunu malesef...
Arayüz olarak oynamaktan en keyif aldığım oyun ise 2017.
Ayrıca eski serilerde oyuncunun rolü filan belli değilken rolünü biz belirler ve ona göre antrenman programları hazırlardık. İnanılmaz keyifliydi benim için o seriler. Şimdi herşeyi oyun bizim için yapıyor. Oyunun bir zorluğu kalmadıki.

mertblgl
12.Kasım.2017, 21:24
ben 2006 da zorlanmıştım nedense en kolayı 2008 gibi gelmişti

a.arıcı-11
13.Kasım.2017, 00:33
FM 2005 ile başladım. her oyunu oynadım ama 2006 gerçekten zor ve garipti. seride sevmediğim tek oyun heralde. 2009 deyince de olumsuzluk canlanıyor belleğimde fakat 2006 gibi somut değil.

hitexokan
17.Kasım.2017, 22:50
cm 03/04 oyunun son basit oyunudur. kriter ne derseniz örnek vereyim cm03/04 te tr de her takımla rahat şampiyon olabilirsiniz nasıl mı free agent 4-5 transfer takımı uçurur birde takımdaki yıldızlı oyunculardan beğenmediğinizi rahat orta paralara satıp ucuz ama süper oyuncular alabilirsiniz. taktik olarakta o yıllarda 4-4-2 bütün taktiklerden üstündür. fakat ondan sonra çıkan oyunlarda çoğu transfer 03-04 te tahir alegöz babangida roncatto todorov cem islamoğlu ibrahim yavuz maxim tsigalko mücahit şen temür altunhan gibi oyuncuların takıma kattığı katkıyı vermez.tabi 3 büyükle iş yapmak 03/04 ten sonraki her oyunda daha kolaydır.