PDA

View Full Version : Yardımcı Antrenör Raporu

ercanerten
22.Kasım.2017, 00:04
Takımda yardımcı antrenör olmasına rağmen takım raporu, kadro derinliği vs. alamıyorum.

Takım raporuna rapor alabilmek için yardımcı antrenörün olması gerek diyor. Belki sorun vardır diye kovdum yeni yardımcı aldım fakat yine değişmedi. Bir ayarı falan var mı bir yerde?

ercanerten
25.Kasım.2017, 00:22
bu sorunu yaşayan kimse yok mu?

sarduvan
25.Kasım.2017, 00:24
Bende de mac sonu değerlendirme istatistik raporu gelmiyor. Istatistik sorumlularinin hepsi tam, sorun bunlardadir diye gönderdim ve yenilerini aldim sorun degismedi.

CanrY
25.Kasım.2017, 00:36
sorununu bilemiyorum ama genel olarak oyun şu an öylesine çıkmış durumda, 3 güncelleme aldı daha doğru düzgün bir şeyi düzeltmediler. 18.2.0ı bi görelim

martymcfly
25.Kasım.2017, 12:35
Yenilikler duyurulunca korkmaya başlıyorum bu yüzden. Bişey eklerken öbür tarafı bozuyorlar, bu sene de epey yenilik geldi ve kaç tane güncellemeye rağmen oturmadı oyun.

Adana Demirspor
03.Aralık.2017, 17:09
Maçtan sonra bana da analiz raporu gelmiyor. Takımda istatistik analizci ve istatikçi bulunmasına rağmen. Bunun nereden halledebiliriz acaba ?

byvirus
03.Aralık.2017, 20:22
Gözlemci görevlerini kendiniz ayarlayın baş gözlemci ya da direktöre bırakırsanız rakipleri analiz ettirmiyorlar.