PDA

View Full Version : Abdelhak Nouri

Ceyh10
26.Aralık.2017, 03:23
Arkadaş bir sorum olacak.Malum Nouri çok kötü bir hastalık yüzünden futbola erken yaşta veda etti hatta bir daha ayağa kalkacağı şüpheli.Allah yardımıcısı olsun.Benim soruma gelirsek oyunda hala aktif kendisi ve 3. sezon başında Bayern'e almak istedim fakat ne Ajax satıyor nede kendisi gelmek istiyor.Acaba oyun tarafından bir jest mi yapıldı.Hep Ajax'ta mı oynayacak.Bilen arkadaşlar varsa cevaplarsa sevinirim.Boşuna transfer etmeye uğraşmayız.

CanrY
26.Aralık.2017, 03:29
eğer ütopik bir transfer teklifini dahi reddediyorlarsa hem ajax hem nouri, muhtemelen fmnin dokunuşu var. çok üzülmüştüm ona halen aklıma gelince kötü oluyorum

Ceyh10
26.Aralık.2017, 03:31
eğer ütopik bir transfer teklifini dahi reddediyorlarsa hem ajax hem nouri, muhtemelen fmnin dokunuşu var. çok üzülmüştüm ona halen aklıma gelince kötü oluyorum

şimdi farkettim 2020 de emekli olacakmış.23 yaşında sözleşmesi bitince özel birşey yapmışlar herhalde :(

Cengo
27.Aralık.2017, 19:46
Vefat etmedi ama durumu hiç iyi değil. Gidişat o yöne gidebilirmiş. Kritik bir tedavi görüyor.

perpetua
28.Aralık.2017, 11:36
Aslinda oyunda olmayacakti ancak Ajax lisansli kulup oldugu icin Nouri'nin kadroda olmasina israr etti ve mevcut sozlesmesi bitene kadar Ajax'ta kalip sonra futbolu birakacak seklinde ayarlandi.

burc ugur
31.Aralık.2017, 18:10
Benimde dikkatimi çekmişti hatta FM 2018 Lisans Paketimde bu sorunu yüzden oyundan emekli etmiştim. O zaman derhal v2 çıkarıp oyuna tekrar koyayım..

Bu arada düşünce güzel ama keşke maçlarda da oynatılmasa yani oyun içinde 2020 ye kadar sakat olarak gösterilseydi sözleşmesi bitincede emekli olsaydı güzel olurdu.