PDA

View Full Version : Şampiyonlar Ligi | Hatalı Eşleşme Hatası

Adana Demirspor
27.Mart.2018, 18:58
18-19 sezonunda lige baslarken CL eslesmesinde Ingiltere liginden City ve Chelsea ayni gruba dustu.

Ilk defa böyle bi sorunla karşılaştım ve hatayi gerekli yerlere bildirirsek guzel olur diye dusunuyorum.

https://i.hizliresim.com/6JBLZW.jpg

perpetua
28.Mart.2018, 18:53
Ingiltere'den katilan kac tane takim var? Eger 5 takim katiliyorsa, bu takimlardan bir tanesi (en dusuk siradan turnuvaya giren takim) ayni ulkeden takimlarla oynamama hakkini kaybediyor.

Bunu engellemek icin gelecek sezondan itibaren UEFA statusunde bir ulkeden 4 tane takimdan daha fazlasinin katilamayacagi kararlastirildi anak saniyorum yeni aciklanan statu oyuna henuz yansimadi.

Adana Demirspor
28.Mart.2018, 22:16
Ingiltere'den katilan kac tane takim var? Eger 5 takim katiliyorsa, bu takimlardan bir tanesi (en dusuk siradan turnuvaya giren takim) ayni ulkeden takimlarla oynamama hakkini kaybediyor.

Bunu engellemek icin gelecek sezondan itibaren UEFA statusunde bir ulkeden 4 tane takimdan daha fazlasinin katilamayacagi kararlastirildi anak saniyorum yeni aciklanan statu oyuna henuz yansimadi.

@Perpetua

Simdi kontrol ettim,toplam 4 takim katilmis. City,Chelsea,Manu ve Arsenal. Bariz bir hata gibi duruyor.

martymcfly
29.Mart.2018, 13:41
Hazır şampiyonlar ligi konusu açılmışken, şu yeni para ödülleri ve kurallar için yama çıkartsalar güzel olurdu.

IlGiurista
05.Nisan.2018, 14:09
Buraya da yazayım. Man City, Arsenal, Man Utd nasıl aynı anda birinci torbada yer alabiliyorlar?