PDA

View Full Version : Yunus Malli Performans

Adana Demirspor
07.Mayıs.2018, 19:50
Yunus'u transfer edip de verim alabilen var mi acaba ?

GS'ye transfer ettim 10 numara pozisyonunda 6Mac 1 gol atabildi ve 6.78 ile oynuyor. Avrupa da ise 5 macta 1 asistle 6.56 ile oynamis.

Saginda Malcom,solunda Everton, arkasinda Okay ve Fernando oynuyor birde.
Onceki kariyerimde de denemistim ayni sekilde verimsiz olmustu. Ne yapsak bu adami oynatiriz acaba ?

Edit: Wolsfburg'da 28 Mac 10 Gol 6 Asistle oynamis.

CanrY
07.Mayıs.2018, 22:53
yunus ve hakan tipindeki adamlardan hiç verim alamam. özellikle zihinsel olarak kötü adamlar adam edilmiyor :D
bunlar hep konsantrasyon ve kararlılık özellikleri düşüklüğünden hocam

excaliburuA
07.Mayıs.2018, 23:08
Gizli forvet oynat, içeri kat eden kanatlarla birlikte. Hücum anlayışında ise defanstan kısa pasla çıkıp, göbekten oynat. Bekler de iki yönlü veya çok yönlü olabilir ama destek olması daha faydalı olacaktır. Bu şekilde Yunus'tan çok iyi performans almıştım. Aslında taktiğim bu şekildeydi ve mevkim için çok uygun bir oyuncuydu.

Adana Demirspor
08.Mayıs.2018, 17:52
yunus ve hakan tipindeki adamlardan hiç verim alamam. özellikle zihinsel olarak kötü adamlar adam edilmiyor :D
bunlar hep konsantrasyon ve kararlılık özellikleri düşüklüğünden hocam

Bundan sonra daha da dikkat ederim bu ozelliklere. Teknik kısmı ve önceki yılda ki performansı gayet yeterliydi ama yanılttı. Devre arasına kadar zor sabrettim ve Napoli'ye kiraladım. Az değil 7M $ maaş alıyordu. Kiralık donuşu mecbur satacağım.

Hakan'da bi benzeri sayılır zaten Yunus'un. Kanat oynatsan olmaz,AMC'de verim vermez. En iyisi uzak durmak. :)

Adana Demirspor
08.Mayıs.2018, 17:53
Gizli forvet oynat, içeri kat eden kanatlarla birlikte. Hücum anlayışında ise defanstan kısa pasla çıkıp, göbekten oynat. Bekler de iki yönlü veya çok yönlü olabilir ama destek olması daha faydalı olacaktır. Bu şekilde Yunus'tan çok iyi performans almıştım. Aslında taktiğim bu şekildeydi ve mevkim için çok uygun bir oyuncuydu.

Artık geç satıp kurtulacagım,yerine Villareal'den Fornals'ı alıp taktiği değiştirdim. Benim için en büyük artısı özellikleri,geçmiş seneki performansı ve Türk oyuncu olmasıydı.