PDA

View Full Version : FM 2019 Beklentileriniz....

La BruJiTa
18.Haziran.2018, 21:01
Yine,yeni,yeniden başlıyoruz... Hepimizin buraya sayfalar dolusu,madde madde yazacağımız LAKİN oyunda görmek için önümüzdeki 10 yılın geçmesini bekleyeceğimiz isteklerimizi,beklentilerimizi,ümitlerimizi,umutla rımızı sıralama zamanı geldi artık. Biliyorsunuz ki yaz dönemi gelince,hele hele transferler başlayınca ''yeni kariyer'' açmak (alt liglerden alıp maceralara atıldıklarımızı saymazsak) artık zor gelmeye başlar. Bende de bu durum baş gösterdiği,ayrıca masaüstünü satıp laptop aldığım için hiç bir save dosyamın elimde olmaması sebebiyle forumda takılayım biraz başlık açayım dedim.Sözü fazla uzatmadan;

+ Gözünüzü seveyim scouting sistemine dokunmayın. Son 10 yıldır gördüğüm en iyi scouting bu yılda. Ne adamlar bulup çıkardı gözlemciler. Adamlar Rusya 2.liginden wonderkid bulup geliyorlar.

+ Şu basın toplantılarındaki konuşmalarda 1-2 şık daha lütfen.Ya negatifsin ya pozitif. Alaycı ya da agresif seçeneklerin daha fazla olması dileğiyle.

+ Takımda deli para var,bütün personel kadroları dolu, antreman yükleri çok ağır diye adamlardan antrenör istiyorum ''yeterli antrenör var'' diyor. Yok işte arkadaş olsa istermiyiz.

+ Şu maç motoruna bir ayar gelsin artık. 3-4-3 2-3-2-3 gibi asimetrik ve de garip taktiklerle 140 gol atılmasın sezonda. Adam Las Palmas la 2 stoper le oynayıp Real Madrid e 6 Barçaya 8 atmış. Yuh yani...

Aklıma geldikçe eklerim buraya....

lionslaw
19.Haziran.2018, 21:41
Süper Lig artık daha gerçekçi ve oynanabilir olsun.

CanrY
19.Haziran.2018, 23:28
baska bi forumda yazdıklarımı aynen koppyalıyorum.

bunu yaklaşık 3-4 seridir yazıyorum beklentiler konularında:D üstteki arkadaşın süper lig mesajına ek olarak;

18'i optimize sunamadılar, çoğu arkadaş sıkıntı yaşadı 1080 ekran kartlarında dahi. o yüzden adam akıllı test edilmeli. onun dışında şampiyon olunca 5 mesajla sınırlı kalmamalı küçük takımla olduysak 1-2 sene sonra buna vurgu yapılmalı ve en önemlisi özellikle bizim ligde oluşan sıkıntı-yapay zeka- geliştirilirmeli başka bi şey istemem. görsellik benim için hiç önemli degil. kupa alınca ekranda kibrit kutusunun üstünde sevinen adamları görmesem de olur https://cdn.jsdelivr.net/emojione/assets/3.1/png/64/1f604.png yok menü müziğiymiş falan bunlar boş şeyler adam açar müziğini dinler onu mu dinleyecek allah aşkına, böyle saçma yeniliklerle göz boyamamalı artık. 200 tl de olsa yine alacagız ama ne yapalım :///

...
...

fmhastasi
26.Haziran.2018, 19:03
taktiklere yogunlasılmalı direktiflerimiz daha iyi uygulanmalı bence

Papi44
27.Haziran.2018, 15:34
Yapay zekayı geliştirsinler başka bir şey istemiyorum.

martymcfly
29.Haziran.2018, 16:12
Oyun kurucu stoper istiyorum.

ToRoSKaPLaNı
30.Haziran.2018, 13:47
Son 2 senedir CM 03-04 e geri döndüm. İş yoğunluğundan zamanı olmayanlar için eski CM oyunları gibi basit bir oyun modu istiyoruz. Taktik detaylarıyla,takım detaylarıyla,antrenman detaylarıyla uğraşmak yerine transferini yap,ucuz yıldız oyuncular al. Taktik oluştur 1 gecede 1 sezonu bitir tarzı bir mod istiyoruz :D

Selim Atalay
30.Haziran.2018, 23:45
Defanstan oyun kurabilen bir oyun zekası istiyorum.

Adana Demirspor
07.Temmuz.2018, 23:36
Oyuncu iliskileri gelistirilsin bence.

Basarilariniz birkac mesajla gecistirilmesin artık. Basit bir takimla CL aliyoruz,3 gune unutuluyor:)

Severente
09.Temmuz.2018, 03:31
Mesela elinizde bir genç var. Piyasa değeri 5 milyon euro ama eminsiniz ki teklif gelse en az 20-25e gidecek. Adam mutsuz olduğunda bana bu miktar bonservis gelirse sat dediğinde, maksimum 8-8.5 u görüyor barem. Bunun en azından gerçekçi bir değere çekilmesi lazım. (13-15 gibi)

Oyuncular bir kulübe geldikten hemen 3-4 ay sonra gitmek istemesin sırf bu yüzden çoğu kariyerimde her sezon ilk 11in en 5-6'sı değişiyor. Sanki tatile geliyorlar.

Oyunculara verilen talimatlar çeşitlendirilebilir.

Oyunun en çok sevmediğim yönü şut çekme dediğim adamın şut çekmesi. adamın tercihlerinde şutlarla ilgili bir tercih yok adam maç boyunca 25 metre civarından 4-5 tane şut deniyor pas verecekken.

Tatile çıktığımızda oyuncu bizle konuşmak istediğinde asistan konuşmasın. Tatildeyken, sırf kaç tane oyuncumu konuşarak rahat bir şekilde kulüpte tutabilecekken adama olumsuz tepki veriyor asistan tatil bittikten sonrada konuşamıyoruz. Bu konuda tavsiyem, 1 haftadan kısa tatillerde oyuncu menajeri beklesin. 1 haftadan daha uzunlarında oyun tatil ekranını duraklatıp oyuncuyla konuştuktan sonra devam edebilmeli.

Biraz uzun oldu ama bunlar oyunda canımı çok sıkıyor.

a.arıcı-11
30.Temmuz.2018, 21:11
2005ten beri her oyunu aldım, oynadım. 2019'u almayacağım galiba. o yüzden bir beklentim falan yok.

Mike Shinoda
30.Temmuz.2018, 23:59
Her geçen gün oyunu daha iyi hale getiriyorlar. Mantık dışı gollerin minimuma indiği bir maç motoru istiyorum.

serwan
31.Temmuz.2018, 00:21
Oyuncu etkileşimi mantıklı olsun. Benim için şu an en büyük sıkıntı bu. Oyuncuların saçma tavırlarından usandım. Yedek olarak aldığım adam 3 hafta sonra beni oynat diye tutturmasın, takım yeterince iyiyken ve her geçen gün iyiye gidiyorken az biraz parlayan oyuncu hemen ayrılmak istemesin (en azından benden ayrılıp benzer seviyede takımlara yarı maaşla gitmesin) vs.
Bunun dışında maç motoru ve yapay zeka ne kadar gelişse o kadar iyi.

GeanyGS
01.Ağustos.2018, 17:07
Orta sıra takımlarını şampiyon yapıyorsun, final oynatıyosun, hatta Avrupa kupası alıyorsun kutlamalar 1-2 msjdan ibaret kalıyor. Everton'u 7 sene yönettim 4 lig, 1 avrupa, 3 şl ve sayısız kupa kazandım, sevilen isimlerden simge isimlere geçmeyi bırak, juve'nin teklifini kabul ettim diye beni sevilen isimlerden bile çıkardılar. Gerçekte bu adamın heykelini dikip çevresine park yapmaları gerekirdi.

Ve en çok istediğim konu oyuncuların menejerleri ile diyalog kurabilmek, bir oyunucuyu transfer listesine koymadan teklif topla diyebilmek, çok iyi bir oyuncum var diyelim ama alttan gelene de yer açmam lazım illa transfer listesine koyup değerinin altına mı satmak gerekiyor?

GicaHagi
02.Ağustos.2018, 01:59
Öyle ya da böyle oyunun yapimcilari her sene hem taktik alaninda hem de gözlemcilik vs gibi degisiklikler getiriyorlar.

Ama benim FM 2019'dan en büyük beklentim Türkiye liginin daha gercekci olmasi. Ingiltere, Ispanya, Italya, Fransa, Hollanda, Portekiz ligleri her daim gercekci ve sampiyonluk yarisi büyük takimlar arasinda geciyor. O liglerdeki büyük takimlarin hic birisinin küme düstügünü falan görmedim aksine Fenerbahce ve Trabzonspor bazi kariyerlerimde küme düstü. Takimlarimizin cogu dogru düzgün transfer yapamiyor. Kariyerde 2-3 yil sonra sikilmaya basliyorum ve uzun soluklu bir Türkiye ligi kariyeri yapamiyorum. Artik yapimcilar bizim lig icin ayri kod mu yazacaklar ne yapacaklarsa umarim bu seride rekabet isi cözülür. Bir de bizim lig, Avrupa lig siralamasinda sanirim 9 ya da 10. sirada. Belcika ve Ukrayna ligi önümüzde. Hangi akla hizmet bu iki ligin Reputationi bizden daha yüksek olabilir.

CanrY
02.Ağustos.2018, 15:50
Öyle ya da böyle oyunun yapimcilari her sene hem taktik alaninda hem de gözlemcilik vs gibi degisiklikler getiriyorlar.

Ama benim FM 2019'dan en büyük beklentim Türkiye liginin daha gercekci olmasi. Ingiltere, Ispanya, Italya, Fransa, Hollanda, Portekiz ligleri her daim gercekci ve sampiyonluk yarisi büyük takimlar arasinda geciyor. O liglerdeki büyük takimlarin hic birisinin küme düstügünü falan görmedim aksine Fenerbahce ve Trabzonspor bazi kariyerlerimde küme düstü. Takimlarimizin cogu dogru düzgün transfer yapamiyor. Kariyerde 2-3 yil sonra sikilmaya basliyorum ve uzun soluklu bir Türkiye ligi kariyeri yapamiyorum. Artik yapimcilar bizim lig icin ayri kod mu yazacaklar ne yapacaklarsa umarim bu seride rekabet isi cözülür. Bir de bizim lig, Avrupa lig siralamasinda sanirim 9 ya da 10. sirada. Belcika ve Ukrayna ligi önümüzde. Hangi akla hizmet bu iki ligin Reputationi bizden daha yüksek olabilir.

Abi rep olayında haklısın. Evet onlar puan olarak bizden belki daha başarılı olabilirler ama rep anlamında biz daha önde olmalıyız. 6-7-8 rusya portekiz türkiye olmalı(ya da bu üçlü değişebilir) ben bi ara şey diyodum bizim ligi komple portekiz ligi üzerine yazsınlar onlarda da 3+2 var (benfica porto sporting+braga v.guimaraes) (gs fb bjk+ trabzon basak):icon_biggrin:

lionslaw
03.Ağustos.2018, 15:41

Çünkü Ukrayna ve Belçika gerçek sıralamada da üzerimizde, bu konuda bir hata yok. Yarışmacı bir lig kurgusu olmadığı konusuna ise sana katılıyorum.

edit link: https://www.transfermarkt.com.tr/uefa/5jahreswertung/statistik

GicaHagi
04.Ağustos.2018, 02:06
Çünkü Ukrayna ve Belçika gerçek sıralamada da üzerimizde, bu konuda bir hata yok. Yarışmacı bir lig kurgusu olmadığı konusuna ise sana katılıyorum.

edit link: https://www.transfermarkt.com.tr/uefa/5jahreswertung/statistik

Benim dedigim lig reputation'i senin attigin o ülkelerin takimlarinin avrupa kupalarinda kazandigi puanlar. Bu mantikla Hollanda ligi Avusturya liginden daha degersiz bir lig.

lionslaw
06.Ağustos.2018, 11:54
İyi de işte o sıralama lig reputationını belirliyor. Oyundaki tüm liglerin reputationı o sıralamaya endeksli.

ilkeri
26.Eylül.2018, 17:48
Sanırım Türkiye ligi artık oynanmaz hale gelecek, ne güzel alman alt yapılarından cifte vatandaşları toplayıp Almanya Milli takımında oynayamadıkları için rahat rahat yerli statüsünde oynatıyorduk early game de, üstüne bir de bahsi geçen yabancı sayısının düşürülmesi olayı da eklenmişse oyuna, sıkıntılı bir süreç bizi bekliyor olabilir bu sezon. :uzgun:

ilkeri
27.Eylül.2018, 16:03
Oyun içeriğini duyurmaya başladılar twitterdan. https://twitter.com/footballmanager

martymcfly
27.Eylül.2018, 17:00
Pressing forward gelmiş. Defansif forvetin yerine geldi heralde ama onda hücum görevi yoktu bunda var.

Adana Demirspor
27.Eylül.2018, 17:09
Taktik kısmı baya detaylandırılmış.

bayramksg
27.Eylül.2018, 17:14
fm18 oyunu kaydediyorum cıkıyorum tekrar girdiğimde oyun kaydedilmemiş oluyor belgelerden geri yükleme yaptıgımda ise tarihi geriye sarıyor çözüm bilen varmi neden kaydetmiyor oyunu yardımcı olabilir misiniz

mertblgl
29.Eylül.2018, 01:14
yarın oyunu pahalılaşmadan çekeyim steamden bari.

ilkeri
05.Ekim.2018, 12:46
Yeni taktik ekranı hakkında:
https://www.youtube.com/watch?v=mdbPesblASM

Genel olarak diğer yenilikler:
https://www.youtube.com/watch?v=t6APle1WBDU

martymcfly
12.Ekim.2018, 22:30
Bugün twichten canlı yayın kariyer yaptı Miles ve 2 kişi.
Kaleci Rajkovic'in profilini gördüm bir tek, Bayernle imzalıyor ama profili baya düşmüş. Onun dışında Töre Rusya'ya gidiyor ss aldım.

https://i.hizliresim.com/AzR0yr.jpg

Adana Demirspor
14.Ekim.2018, 00:02
Betanin tahmini carsamba veya persembe gecesi cikacagini varsayarak artik FM19 konusuna gecelim yavastan. :)

Papi44
14.Ekim.2018, 15:22
Büyük ihtimalle 18 ekim gecesi çıkacaktır BETA .

Papi44
15.Ekim.2018, 14:49
Arkadaşlar sizlere iyi bir haberim var . Artık Türkiye liginde oynamaktan sıkılmayacaksınız. (::)

Adana Demirspor
15.Ekim.2018, 15:23
Arkadaşlar sizlere iyi bir haberim var . Artık Türkiye liginde oynamaktan sıkılmayacaksınız. (::)

Umarım dediğiniz gibi olur da biraz açsaydınız olayı daha güzel olurdu. :)

BaGa TaRKaN
15.Ekim.2018, 15:26

Türkiye Ligi Kaldırıldı mı Yoksa Oyundan :zuhaha

ilkeri
15.Ekim.2018, 16:49
Canlı yayın sırasında taktik ekranında yapılan tercihler sonunda takımın nasıl hareket edeceğini gösteren kısımlar eklemişler bu hoş olmuş. Pas oyununun merkezden ya da kanattan kurunca nasıl fark ediyor, direk hücumlar vs güzel eklenti diye düşünüyorum. Yine aynı şekilde savunma tercihlerinde de takımın nasıl hareket edeceğini gösteren yapılar mevcut, umarım bunlar üstünde oynama yapabiliyoruzdur. 4-3-3 hücum dizilişini yerleşik savunmaya geçildiğinde önliberoyu stoperler arasına sokarak 5-4-1'e çekebiliyorsak gayet kullanışlı olur bence.

serwan
15.Ekim.2018, 17:56

:) Detay lütfen...

Vieri
16.Ekim.2018, 11:08
daha keyifli bir hal aldı galiba :)

Papi44
16.Ekim.2018, 12:01
Sabredin 2 gün be :)

Adana Demirspor
16.Ekim.2018, 19:28
Bilen biri söylesin bari beta ne zaman çıkacak ? Cuma mı persembe mi ? Genç FMcıler rahatsız :D

CanrY
16.Ekim.2018, 19:30
Bilen biri söylesin bari beta ne zaman çıkacak ? Cuma mı persembe mi ? Genç FMcıler rahatsız :D

Yarın akşam bize göre 21:50 civarı

CanrY
16.Ekim.2018, 19:35
Sabredin 2 gün be :)

hocam çeviri hataları konusunda SS atmışsınız, oyun elinizde A Ç I K L A M A İ S T İ Y O R U Z şu mesaja dair :icon_lol:

Arkadaşlar sizlere iyi bir haberim var . Artık Türkiye liginde oynamaktan sıkılmayacaksınız. http://forum.turksportal.net/vb/images/smilies/1.gif
biraz heyecanlandırın bizi bizim ligle ilgili ise söyleyin bari çünkü başka bi kariyer planı yapmıştım :D

Papi44
16.Ekim.2018, 20:22
Görüntü atmak isterdim ama yasak. Şöyle söyleyeyim,

Göztepe'nin ikinci sezon Avrupa Ligine gidip deplasmanda Hertha Berlin'i yenmesi gözüme az önce çarpanlardan biri :)

serwan
16.Ekim.2018, 20:38
Görüntü atmak isterdim ama yasak. Şöyle söyleyeyim,

Göztepe'nin ikinci sezon Avrupa Ligine gidip deplasmanda Hertha Berlin'i yenmesi gözüme az önce çarpanlardan biri :)

Transferler ne alemde peki? Yine çöpleri mi dolduruyor kulüpler kadroya?
Bir de oyuncular yine her şeye isyan ediyor mu? :)

Adana Demirspor
16.Ekim.2018, 20:45
Onceki serilerde sikayet ederdik,FB kume duser ya da dusmemeye oynardi. Oyun demek geleceği gormus ve gayet gerçekçiymis.:D

CanrY
16.Ekim.2018, 21:08
hocam oyun akıcı mı bari, 18 ilk çıktıgında laglı gibiydi

Papi44
17.Ekim.2018, 01:21
Beyler bu seride en çok gerçekçiliğe yönelik yenilikler yapılmış. Daha çok ayrıntıya girildi. Karşılaşacağınız birçok yenilik var.

Yukarıdaki mesajımda bahsettiğim Göztepe maçında hertha berline golü atan oyuncu Daniel Barlaser Newcastle utd. genç takımından bilindik ingiltere alt ligleri oyuncusu. Demek istediğim şu; saçma transferler var ama oyun sizi zorluyor takımlar bazen acayip inişler çıkışlar yapıyor.

Adana Demirspor
17.Ekim.2018, 15:25
Bilen biri var mi aramizda,beta bugun gelir mi acaba? Bekle bekle sıkıldık..

Papi44
17.Ekim.2018, 16:46
Bilen biri var mi aramizda,beta bugun gelir mi acaba? Bekle bekle sıkıldık..

18-20 Ekim olarak belirlendi.

Adana Demirspor
18.Ekim.2018, 18:38
Yavaştan buraları terk edelim artık FM19 konularına geçme vakti gelmiştir.:o

33avci33
18.Ekim.2018, 20:03
beta sürüm bugün mü yarın mı geliyor şimdi var mı bilgisi olan?

Adana Demirspor
18.Ekim.2018, 20:09
beta sürüm bugün mü yarın mı geliyor şimdi var mı bilgisi olan?

Bugun gelecek sanırım herkes beklemede şu an.

Adana Demirspor
18.Ekim.2018, 20:34
Beta çıktı beyler

33avci33
18.Ekim.2018, 21:17
geldi beyler şu an inmekte

mertblgl
18.Ekim.2018, 22:11
lag varmı oyunda fm 18 beta inanılmaz kasıyordu ?

CanrY
18.Ekim.2018, 22:14
yeni bölüm konusuna yazamıyoruz.

tslde ilk11de 5 yabancı oyuncu kuralı var :/ ss başka bir arkadaşın

https://i.hizliresim.com/LD9Dl0.jpg (https://hizliresim.com/LD9Dl0)

Adana Demirspor
18.Ekim.2018, 22:16
Evet oyunda hatalar var.

Yalnız yeni konuya yazamıyoruz,@perpetua ya mesaj attım umarım halleder.

serwan
18.Ekim.2018, 22:26
Bu kadar özensiz olmaları çok ama çok ilginç. Sonra eleştirince de kabul etmiyor Miles denen andaval. Bir oyunda elbette ufak tefek hatalar falan olur da bu nedir Allah aşkına? Türkiye'den hiç mi kimseye test ettirmediler bu oyunu alfa aşamasında?

rcrdnh
18.Ekim.2018, 22:26
5 yabancı olayı çok büyük bir hata maalesef

perpetua
18.Ekim.2018, 22:27
2 gun once Kupa'daki yabanci sinirini duzeltirken bunu bozdular. Tepelerindeyim.

Adana Demirspor
18.Ekim.2018, 22:28
2 gun once Kupa'daki yabanci sinirini duzeltirken bunu bozdular. Tepelerindeyim.

Abi her yerden yazdım ama şu konuya mesaj atma olayını düzeltirsen sana zahmet oraya yazalım mesajları.

perpetua
18.Ekim.2018, 22:32
Abi her yerden yazdım ama şu konuya mesaj atma olayını düzeltirsen sana zahmet oraya yazalım mesajları.

Admin panele giremiyorum su anda. Girebildigim zaman duzeltecegim.

CanrY
18.Ekim.2018, 22:43
lag varmı oyunda fm 18 beta inanılmaz kasıyordu ?

şu anki beta, fm 18betasından daha akıcı geliyo bana henüz menajer oluşturma profilindeyim. gecen sene kaldırılan çözünürlük değişme geri gelmiş, yani istersek 1368*768 gibi gibi seçenekler var

edit: fm19 beta, fm18in full sürümünden daha stabil, daha akıcı. bir de bunun fullü çıkınca birkaç şey daha gelişirse fm16 performansı alırız gibime geliyor allah bozmasın da :D

Adana Demirspor
19.Ekim.2018, 02:46
Tamam antrenman sistemi güzel olmuş ama insan o kadar detayın arasında boğulup gider vallahi. Ne güzeli iyi bir yardımcıya devredip keyfine bakmak. Yoksa gerçek hayatta yıllık antreman programı hazırlamaktan farksız olmuş.

CanrY
19.Ekim.2018, 03:02
valla ben yardımcıma bıraktım ne yapsam sanki her şeyi batıracakmışım gibi hissediyorum antrenman programı hazırlarken, yardımcım da seppo eickhorn, tam adamı kulübü emanet ettim üstüne :D

sunburst
19.Ekim.2018, 03:24
vasıfsız sinan gümüş'ün bitiriciliğini hakikaten kim neye dayanarak 16 yaptı ya? bu türkiye ligi oyuncu profilleri gerçekle uzaktan yakından alakası yok çoğu zaman. pek futbol izlemeyi bilmeyen insanlar tarafından yapıldığını başlamaya düşünüyorum artık. eljif elmas'ın gücü ve dengesi nasıl o kadar az olabiliyor? adam her ikili mücadelede ayakta kalmayı başarıyor neredeyse. çok ilginç gerçekten.

Adana Demirspor
19.Ekim.2018, 03:53
vasıfsız sinan gümüş'ün bitiriciliğini hakikaten kim neye dayanarak 16 yaptı ya? bu türkiye ligi oyuncu profilleri gerçekle uzaktan yakından alakası yok çoğu zaman. pek futbol izlemeyi bilmeyen insanlar tarafından yapıldığını başlamaya düşünüyorum artık. eljif elmas'ın gücü ve dengesi nasıl o kadar az olabiliyor? adam her ikili mücadelede ayakta kalmayı başarıyor neredeyse. çok ilginç gerçekten.

Bende katılıyorum. Sinan'ın taş patlasa bitiricilik 13-14 olması gerekiyor. Diğer kanatta oynayan Rodriguez 13 ise 15 olmalı.

Serpil
19.Ekim.2018, 10:05
oyun geçişlerinin biraz daha hızlandırarak ayrıca farklı müzikler de konulabilir. :)

MuratBaba
19.Ekim.2018, 10:32
bende yeni temaya alışamadım

perpetua
19.Ekim.2018, 11:28

Bende katılıyorum. Sinan'ın taş patlasa bitiricilik 13-14 olması gerekiyor. Diğer kanatta oynayan Rodriguez 13 ise 15 olmalı.

Sinan'da bir karar degisikligi yaptik. Toplara iyi vurabilen, ancak pozisyona girme becerisi daha kisitli bir oyuncu haline getirmeyi tercih ettik.

Rodrigues ile karsilastirmak ise bence cok dogru degil cunku farkli tipte oyuncular. Rodrigues'i, Sinan'in aksine, pozisyona girme becerisi cok iyi ancak Sinan'a gore daha basit vuruslar yapabilen bir oyuncu olarak degerlendirmek daha dogru olur bence.

Eljif Elmas profili, her genc futbolcu gibi, hala uzerinde calisilacak bir profil. Bu profilin yapimi Temmuz ayina denk geliyor. Guc icin 1-2 puanlik artis bence pek aykiri durmaz.

33avci33
19.Ekim.2018, 15:46
ilk 11'de 5 yabancı ile başlayıp maç içerisinde sayıyı arttırabiliyorsunuz ki büyük bir saçmalık olmuş. 2. saçmalık ise tarık çamdal'ı satış listesine koydum talibi çıkmadı bonservissiz kulüplere önerdim dünyada kulüp kalmamış gibi beijing guoan teklif yaptı ve benden kazandığı paranın biraz daha altına (1.5 milyon avro) imzaladı.

Adana Demirspor
19.Ekim.2018, 20:14
Ben temayı beyaz kullanıyorum. Temadan dolayı mı bilmem ama takımınızda ki kiralık oyuncuların rengi belirsiz duruyor. Sanki sizde oynamıyor sizden kiralık gitmiş gibi. Gerçi arayüzden değiştim tam mavi yaptım kendine geldi.

Birde oyuncuyla konuşurken yazılanlar pek belli olmuyor.

https://i.hizliresim.com/nl1aRV.jpg

GFBaTu_KhaN
20.Ekim.2018, 11:25
Merhaba,

2D maç motoruyla ilgili bir görüntü paylaşabilir misiniz rica etsem ?

Bohater
20.Ekim.2018, 12:44
Yıl 2018 hala buraya gelenler var mı? Foruma bak mezarlık ahı gitmiş vahı kalmış:icon_lol:

Birolazar
21.Ekim.2018, 11:09
Ben temayı beyaz kullanıyorum. Temadan dolayı mı bilmem ama takımınızda ki kiralık oyuncuların rengi belirsiz duruyor. Sanki sizde oynamıyor sizden kiralık gitmiş gibi. Gerçi arayüzden değiştim tam mavi yaptım kendine geldi.

Birde oyuncuyla konuşurken yazılanlar pek belli olmuyor.

https://i.hizliresim.com/nl1aRV.jpg

Aynen # bunu si forumuna belirttim insallah duzeltilir onumuzdeki yama ile.

kiraliklar mavi burdaki yazilar okunmuyor # yeni temalarina alisamadim

Birolazar
21.Ekim.2018, 11:10
Merhaba,

2D maç motoruyla ilgili bir görüntü paylaşabilir misiniz rica etsem ?

18 ile ayni

dgscnk55
04.Kasım.2018, 16:08
Onceki serilerde sikayet ederdik,FB kume duser ya da dusmemeye oynardi. Oyun demek geleceği gormus ve gayet gerçekçiymis.:D

giyit girçikçiymiş. Çok komikmiş sazan

KANaryaa3
04.Kasım.2018, 18:07
Benim açıkçası güncellemelerin bir an önce sonuçlanması en büyük beklentim. Tam kariyere başlamışken köklü bir güncelleme geliyor, yeni kariyere başlamak gerekiyor. Sizce ne zaman uzun soluklu bir kariyere başlamak için uygun olur? Şu an ciddi güncellemeler bekliyor muyuz?

Adana Demirspor
04.Kasım.2018, 19:21
Benim açıkçası güncellemelerin bir an önce sonuçlanması en büyük beklentim. Tam kariyere başlamışken köklü bir güncelleme geliyor, yeni kariyere başlamak gerekiyor. Sizce ne zaman uzun soluklu bir kariyere başlamak için uygun olur? Şu an ciddi güncellemeler bekliyor muyuz?

Bundan sonra gelecek güncellemeler,kayıtlı oyunu etkilemez. İlk veritabanı güncellemesi devre arası transfer sezonu sonrası gelecektir.

Betaya çıkan son güncellemeden sonra oyun oynanabilir halini almıştı bence.

KANaryaa3
04.Kasım.2018, 20:52
Bundan sonra gelecek güncellemeler,kayıtlı oyunu etkilemez. İlk veritabanı güncellemesi devre arası transfer sezonu sonrası gelecektir.

Betaya çıkan son güncellemeden sonra oyun oynanabilir halini almıştı bence.

Öyleyse başlayalım kariyere, sağ olasın hocam.

dgscnk55
07.Kasım.2018, 23:45
Ömer Faruk Beyaz'ı neden eklemediler Fenerbahçe kadrosuna ?

Adana Demirspor
08.Kasım.2018, 04:32
Ömer Faruk Beyaz'ı neden eklemediler Fenerbahçe kadrosuna ?

Yaşı tutmuyormus.

dgscnk55
08.Kasım.2018, 12:50
Yaşı tutmuyormus.

15 yaşında yanlış bilmiyorsam oyunda 15 yaşında futbolcular var. İlginç neyse.

nannar
02.Ocak.2019, 12:10
oyun süper de benim sol bek ibne çıktı :n:

https://i.hizliresim.com/RrkJpj.jpg (https://hizliresim.com/RrkJpj)

BaGa TaRKaN
02.Ocak.2019, 13:02

Hâlâ Değişmemişsin Ne Kadar Antin Kuntin Şeyler Varsa Seni Buluyor :zuhaha

Yalnız İşin Garibi İçerikte Eşcinselle ilgili Bir Şey Geçmiyor Muhtemelen Çeviri Hatası Var Orada

nannar
02.Ocak.2019, 13:07
hayır çeviri hatası yok. 2 hafta sonra da forma satışları patladı açıklamadan dolayı :n:

GFBaTu_KhaN
02.Ocak.2019, 13:39

Haber mi geldi abi nasıl ortaya çıktı :)

nannar
02.Ocak.2019, 14:19
bildiği haber işte. basına açıkladı oğlan :n:

goosfraba
02.Ocak.2019, 14:23
hasan abi kariyer hikayesi paylaş da takip edelim eskisi gibi :)

nannar
02.Ocak.2019, 14:54
neyini paylaşalım yahu ? GS ile oynuyorum. 3. sezonda 96 puan topladık. oyunu çok kolay yapmışlar. ya da ben iyi kadro kurdum bilemedim...

goosfraba
02.Ocak.2019, 15:02
galatasaray ile 96 puan toplamak neyse de, eskisi gibi lower league'den başladığın bir takım olmadı mı bu seride?