PDA

View Full Version : oyuncu rolleri ve kücük takımla başarılı olmak

fmhastasi
29.Ağustos.2018, 22:58
arkadaşlar kırklarelisporu yönetiyorum.bek oyuncularım sadece bek ve defansif bek oynayabiliyor hiç bir katkı alamıyorum bu rollerde.sorum şu bu oyuncular kanat bek cok yonlu bek gıbı hıc oynayamadıkları roller versem başarılı olurlarmı oyuncuya kafamıza göre rol verebilirmiyiz yoksa sadece oynadıkları rolleri mi vermeliyiz?
bir sorumda ufak takımlarla 2 .ligde nasıl başarılı oluruz ligi 9.sırada bitirdim.playy ofa katılan takımlarla 6 puan fark vardı.ama ikinci sezon hiç oyncu alamadım genc oyuncular aldım finansım çok kötü ben bu sene üst sıraları hedefliyorum ama cok zor geçicek bu sezon sizin öneriniz varmı başarılı olmak için ufak takımlarla simdiden teşekkürler.

fcgrkm
10.Eylül.2018, 09:25
Alt liglerdeki oyuncu kalibresi çok düşük seviyelerde olduğu için orada önemli olan noktalar, hız, güç gibi değerler oluyor. Dolayısıyla hayalini kurduğun ofansif bekler hiç bir zaman o seviyede yer alacağını düşünmüyorum. Ancak üst liglerden, oyunu çift yönlü oynayabilecek ancak fiziksel özellikleri çok düşmüş, kariyerinin sonundaki adamları deneyebilirsin.

Teknik özellikleri çok düşük oyunculara farklı roller de versen sonuç değişmeyecektir. Alt liglerde başarılı olmak istiyorsan kısa süreli kontratlarla üst liglerde oynamış oyuncuları toplamaya çalışmanı, oyun datasındaki boşta olan tüm oyuncuları tek tek araştırmanı ve 4-4-2 gibi daha basit taktikleri denemeni tavsiye ederim. Başarı hikayeleri bölümünde, alt liglerde başarılı olmuş hikayeleri de okuyabilirsin.

fmhastasi
17.Eylül.2018, 00:06
teşekkür ederim.