PDA

View Full Version : Yönetim Geleceğe Yatırım Yapıyor? Nedir Bu?

martymcfly
18.Kasım.2018, 15:47
Yönetim önceki yaz döneminde 2 seferde toplam 250 milyon sterlin, bu yaz döneminde tek seferde 213 milyon sterlin kasadan çekti.
Hiç yoktan 500 milyona yakın para yok oldu, mali durum kısmında da görünmüyor. Oyun resmen elimdekini almak için çabalıyor belki de diğer kulüplerle fark açılmasın diyedir bilmiyorum.
Manchester United'ı yönetiyorum bu arada. Kulüp yönetimi değişti ortaklıkla yönetiliyor muhtemelen bu yüzden ama gider paraya acıyor insan :icon_biggrin: Glazer döneminde böyle bişey yoktu.

@perpatua hocam senin bi fikrin var mı mali durum kısmında gözümden kaçan bişey mi var acaba?

https://i.hizliresim.com/P1v3P5.jpg

Adana Demirspor
18.Kasım.2018, 18:28
Acaba stad,tesis falan mi yapacaklar?

Bu kadar paraya cokmeleri baska bir seyle aciklanamaz :)

martymcfly
19.Kasım.2018, 12:54
Acaba stad,tesis falan mi yapacaklar?

Bu kadar paraya cokmeleri baska bir seyle aciklanamaz :)

Oyunun güç dengesi için yaptığı bişey bence. Tesislere çok para gitmiyor sen de bilirsin, stad yapıp ismimi verirlerse affederim ama :D

burock0
20.Kasım.2018, 12:33
Aynen, oyun güç dengesi için yapılan bişi. Ama oyundan çok soğutuyor. Adamı besle büyüt 100 milyona sat, salatalığın biri parana çöksün.

O para uçuyor, bir daha gelmiyor. 2 yıl sonra; al kardeş senin 400 milyonunu almıştık, şimdi geri veriyorum istediğini yap, diyen olmuyor.

martymcfly
23.Kasım.2018, 00:16
Arkadaşlar bu nasıl iş üst üste 3. sezonda da para kesti adamlar üstelik bu sefer 300m sterlin.

CanrY
23.Kasım.2018, 01:30
ahah hocam şunu sigames forumuna bi gönder nedir bu olay kulüp bi iş çeviriyor ama :D

martymcfly
23.Kasım.2018, 02:05
ahah hocam şunu sigames forumuna bi gönder nedir bu olay kulüp bi iş çeviriyor ama :D

İngilizcem biraz kötü :D
sigames'teki United başlığına yazdım kel kör cümlelerle ama bilen yada başına gelen yok. 771 milyonum hiç edildi yav :0:

best61
23.Kasım.2018, 16:27
Eski serilerde de vardı bu, bir kaç kez deneme amaçlı en fazla ne kadara izin veriyor diye hile ile kasayı doldurdum, 1,3-1,5 milyarı geçtikten sonra belli oranlarda oyun kesinti yapıyor ne yaparsam yapayım kasada ki parayı 2 milyarın üzerinde tutamamıştım... Robin Hood misali benden alıp diğer takımlara dağıtıyor sanırım :)