PDA

View Full Version : Antrenman Hk.

hknshr
07.Aralık.2018, 12:59
Arkadaşlar öncelikle merhaba herkese iyi oyunlar. Yeni antrenman sistemini tam olarak çözen varmı eğer varsa detaylı bir anlatım yapabilir mi?
Teşekkürler.

GFBaTu_KhaN
07.Aralık.2018, 16:27
Arkadaşlar öncelikle merhaba herkese iyi oyunlar. Yeni antrenman sistemini tam olarak çözen varmı eğer varsa detaylı bir anlatım yapabilir mi?
Teşekkürler.
Ciddi bir mesai harcamak gerek gibi gözüküyor. Ben yardımcı antrenöre devrettim antreman konusunu ilk devrenin sonuna geldik henüz bir problem yaşamadım. Yardımcı antrenörün özellikleri burada belirleyici oluyor.

hknshr
07.Aralık.2018, 19:33
Ciddi bir mesai harcamak gerek gibi gözüküyor. Ben yardımcı antrenöre devrettim antreman konusunu ilk devrenin sonuna geldik henüz bir problem yaşamadım. Yardımcı antrenörün özellikleri burada belirleyici oluyor.

Cevap için teşekkürler. Doğru bir program için yardımcı antrenörün özellikleri tam olarak nasıl olmalı?

martymcfly
07.Aralık.2018, 22:44
Yardımcı antrenör ayarlıyor ama raporlarda oyuncular mutsuzsa bazı yerleri değiştiriyorum. Mesela şu şu oyuncular çabukluk antrenmanı yapmamaktan şikayetçi derse önümüzdeki haftalara 3-4 tane koyuyorum. Yalnız kaleci antrenmanı hiç olmuyor onu elimde dağıtıyorum maçların az olduğu haftalara.