PDA

View Full Version : FM Touch 19 Hakkında

walcott95
23.Aralık.2018, 00:10
Merhabalar. FM ve FMT arasında kalmış biri olarak ve merak ettiklerim var. yorumlarınızı bekliyorum. mesela fmtouch da kulüpten kovulma var mı? maçlar daha mı kolay kazanılıyor? ki maç motoru aynı olduğu söylenmiş resmi FM sitesinde. Şimdiden teşekkürler

CanrY
23.Aralık.2018, 00:58
hocam antrenman sistemi ve personeller(her bölümde 1 tane var touchta) hariç oyun işleyişi açısından hemen hemen her şey burada da geçerli. maçlar daha mı kolay kazanılıyor derken taktikler normal oyundakinden daha çabuk adapte ediliyor takıma o yüzden daha kolay kazanılıyor diye algı oluşabilir

walcott95
23.Aralık.2018, 01:19
teşekkürler canry hocam. bu arada sana yine mesaj gönderilmiyor . konu açtım ben de

walcott95
23.Aralık.2018, 01:20
yeni birisi bi foruma yazmışki kovulma touch da yok falan , kovulmak olsun bende alışkanlık yaptı tam fm de :D

CanrY
23.Aralık.2018, 01:30
valla hiç kovulmadım aslında ama niye olmasın ki yani :D denemek lazım :D

secretname13
24.Aralık.2018, 10:03
Touch'da kovulma var tabi ki ancak para vererek "kovulma yok" modu, "sınırsız yabancı" modu vs tarzı şeyleri aktif hale getirebiliyorsunuz. Ayrıca maçlar daha kolay kazanılmıyor kesin olarak söyleyebilirim ancak taktik bir kere oturunca çatır çatır gidebiliyorsunuz. Normal FM'de olduğu gibi yapay zeka taktiğinize 1 sezonda anti taktik geliştiremiyor. Arada ufak dokunuşlar yaparak uzun süre aynı taktikle oynayabiliyorsunuz.