PDA

View Full Version : Nühtiş takım kurdum inter'i 8-1 yendim

azalkmar
09.Şubat.2019, 18:40
https://ibb.co/tBdk4Pf

https://ibb.co/LnDXKhy

Gerçekten böyle birşey beklemiyordum ama bizde yıllarımızı verdik :0:

nannar
09.Şubat.2019, 19:22
Ben Galatasaray ile Namağlup 96 puanla hem de koca sezonda sadece 7 gol yiyerek (5 tanesini son 4-5 haftada şampiyonluk garantilenince yedim) şampiyon olunca ve avrupada da gelene geçene fark sallamaya başlayınca anladım ki FM bitmiş... 1997 den beri gönül verdiğim oyun ilk kez bu kadar gerçeklikten uzaklaşmış durumda. Sizler bu sonuçlardan keyif alıyor olabilirsiniz fakat tam bir hayal kırıklığı benim için :(

azalkmar
09.Şubat.2019, 20:14
Ben Galatasaray ile Namağlup 96 puanla hem de koca sezonda sadece 7 gol yiyerek (5 tanesini son 4-5 haftada şampiyonluk garantilenince yedim) şampiyon olunca ve avrupada da gelene geçene fark sallamaya başlayınca anladım ki FM bitmiş... 1997 den beri gönül verdiğim oyun ilk kez bu kadar gerçeklikten uzaklaşmış durumda. Sizler bu sonuçlardan keyif alıyor olabilirsiniz fakat tam bir hayal kırıklığı benim için :(

Yanlız bu 3. sezonda olan bişi kadrolara baktığında görüceksin kolay zordan ziyade iyi takım kurduğunda iyi sonuçlar alabiliyorsun bence 19 çok güzel olmuş bende cm serisinden beri aralıklı olarak oynuyorum

Mike Shinoda
10.Şubat.2019, 08:46
Bu bir oyun adı üstünde. Gerçeğin yansıması istiyorsanız simülatör oyunları oynayacaksınız. Bu kadar anlam yüklemenin manası yok. Keyif almıyorsanız takım değiştirirsiniz olur biter. Maç motorundaki hatalar her seride vardı, bu oyunu zevksiz yapmaz.

azalkmar
13.Şubat.2019, 09:42
aynen mike haklısın dostum

mertblgl
24.Şubat.2019, 21:40
şahsen bu serinin okadarda kolay oldugunu düşünmüyorum. tr ligi için yeni malatya bursaspor gibi takımlarla ligi domine ettim fakat avrupada pek başarı sağlayamadım ve 3-4 sezon oynamışımdır arad 3.lü 5.lik de aldıgım oldu. fakat liverpool kariyerimde ligi ve avrupayı gerçekten domine ettim.biraz takım seçimiyle alakalı.

mnytz
27.Şubat.2019, 23:15
Millet alıyor oyundaki bütün wonderkidleri indiriyor buglı taktikleri.Sonra oyun çok kolay olmus kem küm..Oyun bu sene çok iyi bakmayın olumsuz yorumlara..

irresolute
28.Şubat.2019, 01:00
Çoluk çocuk doluşmuş yılların nannar'ına "taktik indirip oynuyorsun, simulatör oyna filan" diyor. Yıllar geçtikçe hadsizlik aldı başını yürüdü.

MoNToLiVo_
01.Mart.2019, 23:30

abi takım dinamikleri çıktıktan sonra olayı bitirmişler. :n:

ben türkiye ile uluslar ligini ve dünya kupasını namaglup kazandım. gruplarda 1 gol yedim hep 3 puan. galatasaray ile 2 sezon üst üste şampiyonlar ligini kazandım. dedigin gibi. üstelik alt yapıdan 180 pa nın altında oyuncu cıkmıyor.. :n:

nannar
02.Mart.2019, 13:06
Millet alıyor oyundaki bütün wonderkidleri indiriyor buglı taktikleri.Sonra oyun çok kolay olmus kem küm..Oyun bu sene çok iyi bakmayın olumsuz yorumlara..

Çoluk çocuk doluşmuş yılların nannar'ına "taktik indirip oynuyorsun, simulatör oyna filan" diyor. Yıllar geçtikçe hadsizlik aldı başını yürüdü.

Ben bu millete dahil değilim :n: Ayrıca gençlerin oyunu oynuyor ve beğeniyor olması cidden hoşuma gidiyor benim... Alt liglerden sıradan bir takımla daha denedim oyunu ve sonuç yine aynı... Bir süreliğini tekrar ara verdim mecburen

abi takım dinamikleri çıktıktan sonra olayı bitirmişler. :n:

ben türkiye ile uluslar ligini ve dünya kupasını namaglup kazandım. gruplarda 1 gol yedim hep 3 puan. galatasaray ile 2 sezon üst üste şampiyonlar ligini kazandım. dedigin gibi. üstelik alt yapıdan 180 pa nın altında oyuncu cıkmıyor.. :n:

Turgay'cım sana tavsiyem regenlerin hiçbirini kullanma ve gerçek oyuncular ortadan kaybolunca da kariyeri kapat :D regenler olayı tamamen bozuyor.

MoNToLiVo_
05.Mart.2019, 21:57
Abi zaten kapattım. :) toplamda 144 sözleşmeli oyuncum var :) hepsini para karşılıgı kiralıyorum. İnsan ticareti mantığı :n: her yıl sadece kiralamadan minimum 60 milyon euro kazancım var. :) ingiltere alt liglerine sarıldım. cünkü yapay zeka bayağı gülünçtü.. inş. son cıkan güncelleme ile güzelleştirmişlerdir. bu seride tek zevkli olacak şey bence online ortak kariyerler olur.

azalkmar
07.Mart.2019, 16:14
Kimse yokken biz vardık arkadaşlar burda bence oyun regenlerle güzel zaten regenler olmadımı bir anlamı yok her oyuncunun farklı özellikleri oluyor 2036 yılındayım hala zevkle oynuyorum ..

Kuzga
15.Nisan.2019, 11:56
Biraz oyunu oynama stili ile alakalı bence oyun zorluğu. Ben oyunu 17 yıldır aralıklarla oynuyorum ancak hiçbir zaman bu forumdaki bir çok insan gibi (Mesela Nannar Hocam) iyi bir oyuncu olamadım. Taktiklerim kendi bakış açımla alakalı oluyor, duran topları kendi kafama göre ayarlıyorum, idman programlarım falan da buradaki bir çok insana göre çok amatördür muhtemelen. Aynı durumu oyuncu seçimlerinde de yapıyorum. Oturup wonderkid vs aramıyorum internetten. Scoutlarım kimi bulursa onu transfer ediyorum. Regen bulmak çok keyif verdiği için tüm dünyaya olabildiğince gözlemci salıp iyi oyuncuları bulmaya çalışıyorum. Sanırım oyunda en iyi yaptığım şey bu çünkü genelde yetenekli oyuncular buluyorum altyapı da dahil bu duruma.

İş güç arasında günlük yorucu hayatımdan uzaklaşıp kendimi manajer gibi hissettiğim bir oyun olduğu için normal hayattaki karakterimi de oyuna yansıtıyorum. Gitmek isteyeni asla tutmuyorum. Buna karşın uzun süre kulübümde oynayan, stilini beğendiğim, hele ki favori personelinde adımı gördüğüm oyuncuları yıllarca kadroda tutmaya çalışıyorum.

Demek istediğim şu ki biraz gelişine göre ve bir çok insana göre daha plansız oynuyorum. Muhtemelen bundan dolayı oyun çok da kolay gelmiyor bana. Tabi bu kişisel bir durum bazı insanlar da çok daha ciddi ve planlı oynuyor oyunu belki de bu yüzden daha kolay geliyor oyun insanlara. Nannar hoca gibi insanlara zaten kolay gelmesi normal oyunu yiyip bitirmiş insanlar bunlar ama yukarıdaki arkadaşa da katılıyorum bazı insanlar da save load, edit, internetten wonderkid vs araştırıp sonra da kolay diyorlar oyuna.

Ben 2016 dan geçtim aradaki oyunları oynamadım. Seri gerçekten gelişmiş geldi bana. Maç motoru, transferler, genel oyun dinamikleri çok güzel olmuş. Baya zevk alarak oynuyorum şu an oyunu. Kolay da gelmedi bana açıkcası ama yukarıda bahsettiğim durumlardan da kaynaklanıyor olabilir. Sadece bu sene 2016 ya göre çok daha fazla iyi regen çıkıyor gibi geldi. Ancak ilk kez bu kadar scouting ve oyuncu arama ile uğraşmam ile de alakası olabilir tabi bilmiyorum.