PDA

View Full Version : FM ye Bayanların İlgisi

_NecroP_
12.Ocak.2005, 17:23
Arkadaşlar ben bir şeyi çok merak ediyorum...

Benim için FM vazgeçilemez bir oyun diğer oyunlar gibi değil.
Bir oyundaki Tüm görevler biter, oyun da biter ve oyun rafa kaldırılır. Bir daha belki bir, belki iki defa daha oynanır...

Ama Fm (Menejerlik oyunları) öyle değil. Bir Tutku....

Bu tutku bayanlarda da Var mı???
Bayanların Bilgisayar oyunlarına ve futbola ilgisi az diye bilinir. Gerçekten de öylemidir?

Sizler ne düşünüyorsunuz ? FM'ye bayanların ilgisi ne durumdadır?

emirduman
12.Ocak.2005, 17:48
Bence şahsen hiç öle oynayana rastlamadım ama oynayan wardır heralde....

_NecroP_
12.Ocak.2005, 17:54
Bende Rastlamadığım için merak ettim

e_mali
12.Ocak.2005, 18:55
Benim tanıdığım var hemde bizim forumda, hatta bayan bir CMci ile yapılmıs bir roportajımızda var sitede. (ı)

_NecroP_
12.Ocak.2005, 18:57
süper

monofotcu
13.Ocak.2005, 23:41
ben kız arkadaşımla günlük 6-7 saat oynuyoruz...o da benim gibi tam bir menejerlik hastası....(ee tabi benim sayemde)..ben fenerbahçe o trabzonspor...yani benim hatun çok seviyo...

gerilla
20.Ocak.2005, 19:56
Futbol sadece erkak oyunu degildir.... Menejerlikte oyle

emirduman
21.Ocak.2005, 16:35
Ya tabiki değilde ben hiç rastlamamıştım... Vaay demek ki bayağı bir manyağı warmış...

Helal olsun....

Dartagnan
22.Ocak.2005, 16:51
çok güzel soru ya hiç düşünmemiştim valla (b) ama ben şahsen hiç görmedim fm yada cm oynayan bir bayan

sakir
03.Mart.2005, 15:30
İngiltere'de bir adam Cm hastası olduğu için eşine zaman ayırmıyor ve eşi onu tek celsede boşuyor :)

bu gerçi kötü bir örnek oldu ama olsun :mrgreen:

Frank_Castle
03.Mart.2005, 18:19
bir tanesine rastladım ; ama çoğunluk ismini bile bilmiyor ..

Vieri
03.Mart.2005, 18:45
ben yüksek okula giderken kız arkadaşıma öğretmiştim :mrgreen: zorlada olsa CM ci yaptım ehehe cm 99/00 fanıydı :)

Layblood
03.Mart.2005, 22:49
Kizlar daha çok sims2 oynuyor :)

Vieri
14.Mart.2005, 14:53
yahu sims denen oyunda çok garip yaw

kızlarda FM denen oyun çok garip yaw diyorlar :mrgreen:

Kanka.Exciting
14.Mart.2005, 17:04
düşünsenize medyaya açıklma yapıyosunuz rakip takıp menajeri şöle dio
''-istersen bunu akşam yemekde konuşalım''
''-ya bacım bırak bu işleri şimdi''

Vieri
14.Mart.2005, 18:32
ahah sizin şu 4-4-2 taktiği beni çok cezbetti bana bu taktiğin ince detaylarını göstermek ister misiniz falan :mrgreen:

e_mali
15.Mart.2005, 10:21
ahah sizin şu 4-4-2 taktiği beni çok cezbetti bana bu taktiğin ince detaylarını göstermek ister misiniz falan :mrgreen:

Elimde cok guzel antremanlar var incelemek ister misiniz :mrgreen:

Kanka.Exciting
15.Mart.2005, 14:43
gel canım sana shortlist kolleksiyonumu gösteriyim bayılacksın. (i)

gerilla
15.Mart.2005, 16:28
gel canım sana shortlist kolleksiyonumu gösteriyim bayılacksın. (i)

Süperdi.
-Ya birak bacım elinin hamuruyla erkek işine karışma

Kanka.Exciting
16.Mart.2005, 15:43
Kanka.Exciting"]gel canım sana shortlist kolleksiyonumu gösteriyim bayılacksın. (l) (a) (i) (/6) :c:

maverock
28.Mart.2005, 16:05
Hadi bir kişide ben ekliyim kız kardeşim.Manchester fanatiği olduğu için hep aynı takımla oynar.Aynı zamanda RPG'de oynuyor ama genelde kimse inanmıyor.Bir kızın bu tarz oyunlar oynıyacağına nedense insanlar inanmıyorlar (neverwinter'ı bi çok erkekten iyi oynadığını biliyorum ben mesela) :mrgreen:

Kanka.Exciting
28.Mart.2005, 16:09
bayabların fifa oynadığını biliyoyorum ama fm falan zor ya...
o kadar erkek 25 kişilik takım başkan falan bu akdar adamı yönetemezler yani :) (g)

19yusuf05
10.Nisan.2005, 00:23
okadar stratejik düşünemiyolarmı yanikızlar
dur ben bi konu açıyım fm hastası kızlar nasıl tavlarsınız diye

Skilledmask
10.Nisan.2005, 00:26
wamıki??? (d)

Bulut
10.Nisan.2005, 00:27
düşünsenize medyaya açıklma yapıyosunuz rakip takıp menajeri şöle dio
''-istersen bunu akşam yemekde konuşalım''
''-ya bacım bırak bu işleri şimdi''
Muhahahahaaaaaa Muhahahahahaaaa Güzelmiş :mrgreen: (b)

smnfrh
16.Kasım.2005, 17:15
eniştem ve benim yüzümden ablam merak sarmıştı fakat yapamadı 2 hafta sonra bırakmıştı

RoCCo_42
16.Kasım.2005, 23:06
bayanlar bu konuya bari el atmasin artik lütfen FM mimize bari eş atmasinlar o bize ait.Futbol erkek oyunu FM de futbol oyunu bunun acıklaması bu kadar kolay.

semih5
16.Kasım.2005, 23:14
ya arkadaslar bu oynu merak etmen lazim ole oynaman lazim bence ama kizlar genelde ilgilenmiyo hatta bazi erkekler bile(bizim sinifta erkeklere soyluyom berbat diyo ya geldi simdi kizma)

RoCCo_42
16.Kasım.2005, 23:16
ya arkadaslar bu oynu merak etmen lazim ole oynaman lazim bence ama kizlar genelde ilgilenmiyo hatta bazi erkekler bile(bizim sinifta erkeklere soyluyom berbat diyo ya geldi simdi kizma)

onlar ne anlar oyundan dimi? (c) (c) bilmiyorlar bide boş boş konusuyorlar gıcık oluyorum döwesim geliyor öle adamlari.

semih5
16.Kasım.2005, 23:29

onlar ne anlar oyundan dimi? (c) (c) bilmiyorlar bide boş boş konusuyorlar gıcık oluyorum döwesim geliyor öle adamlari.
evet ya cok dogru soyluyorsun RoCCo_42 kardes

AnGeL Paradoks
10.Ocak.2006, 05:07
Arkadaşlar burda çok ciddiyim böle bir kız bulsam evlenirimmmmmmmmmmm

AnGeL Paradoks
10.Ocak.2006, 05:09
he bide bana böle bi kız bulun ne istiyonuz yapmaya hazırım paraysa para yemekse yemek mantık çerçevesinde herşey olabilir

Vieri
10.Ocak.2006, 05:12
yok kardeş bırak şimdi bu işi :) denendi ve başarılı olunmadı :) bulacaksan PC den hiç anlamayan güzel yemek yapan kız bul o yemek yaparken sen FM oynarsın ehehe

VoLkaN BaROs
10.Ocak.2006, 05:28
yok kardeş bırak şimdi bu işi :) denendi ve başarılı olunmadı :) bulacaksan PC den hiç anlamayan güzel yemek yapan kız bul o yemek yaparken sen FM oynarsın ehehe
ehehehe... işte tam bir sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer erkeği örneği :D

semih5
10.Ocak.2006, 14:24
ya acaba warmidir acaba ya bende rastlamadim ya ama oynayan vardir

Selman Ozturk
14.Ocak.2006, 03:59
arkadaşlar belki inanmayacaksınız ama benim kız arkadaşla evler alt alta.Biz de bu nimetten yararlanarak bir ağ oluşturduk.Şimdi ise sabahlara kadar birlikte multiplayer fm yapıoruz. süper bişi yaw.ayrıca tanıdığım başka kızlar da var fm oynayan

ugurerman
14.Ocak.2006, 21:30
ben bıkac tane gordum ama bence cok yoktur

semih5
14.Ocak.2006, 21:31
aynen ya sen bak fm ne kadin yemegini yapsin

benyaben
14.Ocak.2006, 21:45
bizim dersanede var bi tane erkek fatma o oynuo:)

Nedvedmania
02.Şubat.2006, 17:53
ewet bizim sınıfda ki kızLAR da oynuyo

ibo
04.Şubat.2006, 00:34
oynayan kız görmedim hiç. ama bizim sınıftan dur bi sayayım 1,2,3,4 evet sadece 4 kişiyi fm ci yapabildim. Ama diğer erkekleri bir türlü yapamadım. SELMAN senin işinde amma iyi be dostum kız arkadaşınla multi yap süper bişey :)

Maymuncuk
04.Şubat.2006, 01:05
arkadaşlar belki inanmayacaksınız ama benim kız arkadaşla evler alt alta.Biz de bu nimetten yararlanarak bir ağ oluşturduk.Şimdi ise sabahlara kadar birlikte multiplayer fm yapıoruz. süper bişi yaw.ayrıca tanıdığım başka kızlar da var fm oynayan

kim yenio;)

Cengo
04.Şubat.2006, 02:55
Konuyu Cafe bölümüne taşıdım..

cüneyt11
12.Şubat.2006, 13:30
ben kız arkadaşımla günlük 6-7 saat oynuyoruz...o da benim gibi tam bir menejerlik hastası....(ee tabi benim sayemde)..ben fenerbahçe o trabzonspor...yani benim hatun çok seviyo...

bravo arkadaşım.walla kız arkadaşını bile fm hastası yapmışsın.helal olsun.fm oynayanların sayısı bir kişi daha arttı.

Hububat_Fiyatları
12.Şubat.2006, 13:32
ilginç.....

ToFy
13.Şubat.2006, 02:29

ahahaha şuna bak seeeeeeeennnnnnnn =)

AnGeL Paradoks
13.Şubat.2006, 03:21
ya koca forumda bana biri menejerlik oynayan kız bulamadımı ya evet kardeşim sütten azım yansın ben bu çile ise çekmek istiyommmm

zeffix
13.Şubat.2006, 14:20
yaw benim çevremde o kadar kişi yoktu oynaan FM bi kuzen vardı
bende yaymaya çalıstım sınıfımda 4 kişiyi tam anlamıyla bagımlısı yaptım :)
ama kızları denemeye bile ikna edemedim :(
sonra aklıma kız kardesim geldi herp oynarken bana soruyodu
"abi nasıl transfer yapıyosun"
"abi nasıl aldın ronaldoyu" gibi sorular soruyodu
bende ona dedim sende oynamak istermisin diye
iyi ögret dedi
bende ögrettim
gerçi Milandan baska takım almıyo ama..
yinede bi kıza FM oynatmak basarıdır bence
her ne kadar benim kardeşim zaten meraklı olsada bi kişiyi daha Fmci yaptım :)