PDA

View Full Version : Sizce En iyi maç anlatan Spiker kim?

Gheorge Hagi
12.Ocak.2005, 21:04
Sizce En iyi maç anlatan spiker kim bana kalırsa TRT'nin spikerleri hepsi o kadar keyifli anlatıyolar ki EURO 2004 olsun 2002 dünya kupası olsun o kadar keyifliydi ki EŞLİY KUL,PATRİK VİYERYA,brezilyalı luizao yo LUZİO :) şaka bi yana herhalde Ercan Tanerdir bazen uçuyor ama galiba Ercan taner (d)

VoLkaN BaROs
12.Ocak.2005, 21:48
Ercan Taner çok çok iyi bir spiker. Bunun yanında Okay karacan ve Murat Kosova da çok heyecanlı ve güzel anlatıyorlar maçları.

Bir de Galatasaray - Arsenal UEFA Kupası Final maçını anlatan TRT spikerinin anlatımını da çok seviyorum.( ismini hatırlayamadım şimdi )

Koray Düşova
12.Ocak.2005, 23:55
Şöyle bir sıralama yaparsak;

http://www.zaman.com.tr/2004/02/06/sporv-ercan.jpg
1-Ercan Taner(LİG Tv)
2-Yalçın Çetin (TRT)
3-Murat Kosova(NTV ,Basket maçlarını sunmaya başladıysa da futbol maçlarını anlatımını çok beğenirim)
4-Okay Karacan(NTV)
5-Güntekin Onay(NTV)
6-Fikret Engin(TV8,anlatımı Ercan Taner'in anlatımına çok benziyor fakat SERİ A maçlarını sunarak kendini geliştirdiğini düşünüyorum,anlatımında bazen abartı cümleler kursa da beğeniyorum)

e_mali
13.Ocak.2005, 11:24
Totti ye katılıyorum sıralamada.

Peki en kotuleri hangileri :mrgreen:
Starda anlatan bi aam vardı o çok kötü, neydi adı. Bülent Karpar değil öbürkü. (c) (c) (c) :mrgreen:

Gheorge Hagi
13.Ocak.2005, 19:36
VoLkaN BaROs o spiker Levent Özçelikti hele Taffarel'in Henry'nin kafa topunu kurtardıktan sonraki sözleri ''Taffatel Taffarel Taffarel!!! gözlerinden öpüyorum Taffarel' :) Ya Güntekin Onay da çok iyi anlatıyor hele manchester unitder-southampton maçında ''Bu gün Southampton utanç verici bir futbol oynuyor dediğinde çok gülmüştüm ilginç yorumlarda katıyor :) e_mali senin dediğin Sabri Ugan mı yoksa?

VoLkaN BaROs
13.Ocak.2005, 19:42
Totti ye katılıyorum sıralamada.

Peki en kotuleri hangileri :mrgreen:
Starda anlatan bi aam vardı o çok kötü, neydi adı. Bülent Karpar değil öbürkü. (c) (c) (c) :mrgreen:

Varya bu Bülent Karpatı HaberTürk' ün haber servisinin başına getirdiler, bide spor programı ve spor haberleri sunduruyorlar. Yani en fazla 30 sani dayanabiliyorum ona, sonra gerimgerim gerilip kapıyorum televizyonu.. Eeeee... IIııııııııı... öööööööö ya bi spiker Türkçeyi bu kadar katlederse biz ne yapalım demi:)

PhotoGrapher
13.Ocak.2005, 20:16
Bence de Ercan Taner.(TAAAAAÇ!!!) (ı)

Frank_Castle
13.Ocak.2005, 21:42
levent özçelik gs- arsenal maçını anlatan trt spikeri...

murat kosova ve güntekin onay diyorum ...
bülent karpta ve sabri ugan'da kötüler arasında..

e_mali
14.Ocak.2005, 11:15
e_mali senin dediğin Sabri Ugan mı yoksa?

Sanırım oydu.

Bu arada Bülent Karpat için bir maç sırasında , dikkatinizi çekerim maç sırasında Hayrettin ile röpdrtaj yapmaya çalıştığı söylenir.

Bülent Karpat:"Hayrettin maç nasıl gidiyor?"
Hayrettin: "Git be abi simdi!!!..."

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

e_mali
14.Ocak.2005, 11:19
Ya nasıl unuturuz efsane!!!!1 sunucuyu...

Su an KanalD nin basında İLKER YASİN

Bir daha bu adama mac anlattıranı asmak lazım, rezalet mac anlatıyor yahuuu... :mrgreen:

İsimler sürekli yanlıs soyluyor, birde yorum katıyor isin icin ve icine ediyor afedersiniz. (c) (c) (c) (c)

emirduman
14.Ocak.2005, 16:19
Bence ntv nin spikerleri müthiş............

Ve tabi birde mevzunun ilahı Ercan Taner.....

VoLkaN BaROs
14.Ocak.2005, 19:58
e_mali senin dediğin Sabri Ugan mı yoksa?

Sanırım oydu.

Bu arada Bülent Karpat için bir maç sırasında , dikkatinizi çekerim maç sırasında Hayrettin ile röpdrtaj yapmaya çalıştığı söylenir.

Bülent Karpat:"Hayrettin maç nasıl gidiyor?"
Hayrettin: "Git be abi simdi!!!..."

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Sanırım o maçı hatırlıyorum, kale arkasından girmişti içeriye uzatmıştı microfonu ama o zamanlar gol olduğunda yada gol kaçtığında falan sahanın her yeri röportaj yapan kişilerle dolardı.. Gözümün önüne getiriyorum da...

Bide bu ilker Yasin, hakkaten e_mali bu adam kadar isimleri yanlış söyleyen biri yoktur heralde :mrgreen: İsimleri yanlış söylese o da iyi, adam taça çıkan topa out, out' agiden topa korner, foul pozisyonuna offside diyor. Adam futbol kurallarından bi haber...

Gheorge Hagi
14.Ocak.2005, 20:48
Ya ilker yasin konusunda ben farklı kanıdayım açıkçası bazen yaptığı şaşırmalar çok hoş oluyor mesela bi ara Erci Cantona'ya KANTANA demişti :) açıkçası böyle şaşıran spikerler bazen komik oluyor hem o zamanlar hıncal uluçta maçlarda onla birlikte yorum yapıyordu güzel oluyordu ya..Bende Lig Tv'deki Melih Şendilin anlatımını pek sevmiyorum herhalde birde sabri uganı katabilirim ya acaba bi bayana maç anlatsalar nasıl olurdu :)

efsane_goztepe
15.Ocak.2005, 12:36
bencede en iyi ercan taner ve murat kosova. bi zamanlar ümit aktan vardı hatırlarsanız o da maç içinde ilginç yorumlar yapardı. hey gidi günler (ö)

10_Osmanozc
17.Ocak.2005, 00:12
Ercan Taner'i dinlemişimdir ama hatırlamıyorum.

Şuan için Murat Kosova

e_mali
18.Ocak.2005, 15:34
Ercan Taner hala anlatıyo osmanozcilingir10, :mrgreen:

10_Osmanozc
18.Ocak.2005, 21:10
Biliyom da dinlemedim.