PDA

View Full Version : Ayın Üyesi

tosunpasa
03.Temmuz.2006, 11:39
slm arkadaşlar bu ayın üyeleri seçilo ya bunlar neye göre seçiliyo biliyo musunuz?

Universal
03.Temmuz.2006, 11:55
ordaki, oylama yerinde yazıylıyor o oylamaya girmek için forumda aktif olmak ve paylaşım yapmak gerek

Burak Duran
03.Temmuz.2006, 12:29
Turksportal ayın üyesi ödülüne aday olabilmek için anketin açıldığı ay içerisinde forumda aktif olmak, paylaşımları tartışmaları seviyeli ve üst düzeyde olmak gerekmektedir. Her ay en çok aktif olanlar, paylaşımları ve tartışmaları üst düzeyde olanlar arasından belirleyeceğimiz en iyi 10 kişi adaylığa gösterileceklerdir. Eğer 10 adaylar kişiyi aşarsa daha önceki oylamalara giren adaylar elenecektir. Bir önceki ay kupa alan arkadaşlar oylamaya dahil edilmemiştir. Ankette aday gösterilmeyen üyelerimiz ise bir sonraki ay kriterlere uyarlarsa ilk 10'a girebilme şansları olacaktır.

tosunpasa
03.Temmuz.2006, 13:19
peki bu ankekin forumdaki sayfasını yazar mısınız?

Eray Dengiz
03.Temmuz.2006, 13:21
peki bu ankekin forumdaki sayfasını yazar mısınız?

http://forum.turksportal.net/vb/forumdisplay.php?f=15

Haziran Ayının Üyesi diye göreceksin..

tosunpasa
03.Temmuz.2006, 17:31
sağol Ermoon34

SaMaNYoLu
14.Temmuz.2006, 19:52
Temmuzun üyeside şampiyon olur bence çok değerli arkadaşımız. çok seviyeli tartışmaları güzel yaklaşımları var..

Bu konuyla alakasız oldu ama konuyu açan arkadaş kusura bakma içimden geçenı yazım dedim...

tosunpasa
14.Temmuz.2006, 22:44
Temmuzun üyeside şampiyon olur bence çok değerli arkadaşımız. çok seviyeli tartışmaları güzel yaklaşımları var..

Bu konuyla alakasız oldu ama konuyu açan arkadaş kusura bakma içimden geçenı yazım dedim...
estafurullah kardeş niye kusura bakim içinden geldiyse söyle tabi;;)

Krusty
15.Temmuz.2006, 04:57

Kimmiş o :p

S-B-Z
21.Temmuz.2006, 00:22

teşekkür ediyorum samanyolu.önemli olan bişeyleri paylaşabilmek,gerisi boş..
yinede sağol.

SaMaNYoLu
21.Temmuz.2006, 14:10
teşekkür ediyorum samanyolu.önemli olan bişeyleri paylaşabilmek,gerisi boş..
yinede sağol.
Rica ederim kardeş... İçimden geçenlerı ve görduklerımı dıle getırdım Ben...