PDA

View Full Version : please insert correct cd-dvd room select ok and restart aplication

yusufcan41
05.Temmuz.2006, 20:19
arkadaşlar fm2006 yı kurdum.oyuna girdim.ertesi gün oyuna girerken hata verdi(please insert correct cd-dvd room select ok and restart aplication)oyunu yeniden kurdum.oyuna girdim fakat ertesi gün tekrar aynı sorunla karşılaştım yardım ederseniz sevinirim:confused:

r_a_z_o_r
05.Temmuz.2006, 20:26
Verir tabi sen bu oyunu korsan kullanıyorsun sana tavsiyem orjinal alıp keyifle oynamandır.

yusufcan41
05.Temmuz.2006, 20:32
orjinalini nerden bulabilirim.bilgisayarıma format atmadan önce sorunsuz oynanıyordu.

r_a_z_o_r
05.Temmuz.2006, 20:36
Mod'lar sana yardımcı olurlar Özel mesaj at.

CeNTeR_TR
05.Temmuz.2006, 20:36
o zaman tekrar format at ve oyle kullan ama orjınalıde bı bılgısayar bakkalından :D bulabıılırsın :D:D:D:D

yusufcan41
05.Temmuz.2006, 20:40
peki moda nerden msj atcam (biraz fazla oldum ama)

r_a_z_o_r
05.Temmuz.2006, 20:41
peki moda nerden msj atcam (biraz fazla oldum ama)Yeşil isimler mod olur üstüne tıkla.

S-B-Z
05.Temmuz.2006, 21:03
peki arkadaşlar şu anda orjinal fm ne kadar bilen varmı?
konya D&R da 75,00 ytl

r_a_z_o_r
05.Temmuz.2006, 21:10
Valla hocam ben 60 ytl diye biliyorum.Bana yeğenim yurt dışından getirmişti.

Vieri
05.Temmuz.2006, 21:12
Ekonomik gücün el veriyorsa orjinal alabilirsin.

Bizler orjinal oyunu destekliyoruz. Biliyoruzki bir çok arkadaşımız bu oyunu korsan yollarla edinerek oynuyor. Bunun çözümleri mevcut fakat bizim sitemizde bulunması imkansız. Sana illa oynaman için git orjinal disk al demiyorum. Ülkemizin içerisinde bulunduğu ekonomik durum ortada. Herkesin gücü orjinal oyun almaya yetmiyor. Bu yüzden internette biraz araştırma yaparsan belki gereken yardımı bulabilirsin.

Ama forum kurallarımızı okursan burasının resmi araştırma sitesi olduğunu ve kopya yazılıma karşı savaş açtığımızı görebilirsin.

Bizler orjinali desteklerken ülkemizdeki kopya zihniyetinin sona ermesinin devletten bir hareket olmadığı sürece çözüm bulmayacağını, bir takım yazılımların, oyunların, konsolların Türkiyede satılmayacağını ve bu ürünlere Türkçe desteğinin eklenmeyeceğini biliyoruz. Akıllı kullanıcı mantığı ile kaliteli ürünlere uygun miktarda ücretler ödenerek sahip olabileceğimizi istiyoruz.

Üretici ve Dağıtıcı firmaya Türkiye'nin ekonomik yapısının düşünerek, bu kadar oyun tutkunu olan bir ülkeyi görmezden gelmemesi gerektiğini, uygun pazar ortamı yaratılarak Türkiye'deki kullanıcıya uygun fiyattan ürünü sunarak ulaşmaları gerektiğini, talebi karşılamak için yüksek orandaki oyun fiyatlarının düşürülerek insanları orjinale teşvik etmeyi ve bunda devletinde artık bir rolü olması gerektiğini düşünüyoruz.

S-B-Z
05.Temmuz.2006, 21:15
sonuna kadar katılıyor ve destekliyorum.vieri...

Cyzio
05.Temmuz.2006, 21:19
gönül isterki herkes alsın ama ülkemizde bazı insanlar ekmek parasını zor denkleştiriyor orj cd onlara biraz ağır gelir

r_a_z_o_r
05.Temmuz.2006, 21:19
Bravo Alkış Alkış

yusufcan41
05.Temmuz.2006, 22:39
bravo beyler bende orj fm almaya gidiorum. ``korsana karşıyız...``

Burak Duran
06.Temmuz.2006, 10:57
vaybe helal olsun :D

yusufcan41
06.Temmuz.2006, 19:04
sorunu buldum ama orj cd yi de almış bulundum

S-B-Z
06.Temmuz.2006, 21:27
iyi hayırlı olsun o zaman nediyelim.güle güle oyna :D

dreams_19
06.Temmuz.2006, 23:37
İşte budur. Herşeyi devletten beklemek olmaz ki

GeNç KaRTaL
07.Temmuz.2006, 13:08
evet türkiye football manager için çok iyi bir pazar ben buna yüzde yüz katılıyorum neden çünkü türkiyede futbola ilgi çok büyük ben kime bu oyunu öğretsem hastası oluyorlar ayrıca iyi ibr tanıtm yapılsa patlama bile olabilir

Oghuse
07.Temmuz.2006, 14:55
evet türkiye football manager için çok iyi bir pazar ben buna yüzde yüz katılıyorum neden çünkü türkiyede futbola ilgi çok büyük ben kime bu oyunu öğretsem hastası oluyorlar ayrıca iyi ibr tanıtm yapılsa patlama bile olabilir
arkadaşıma noktası virgülüne katılıyorum