PDA

View Full Version : uyarılar

Del Piero_10
06.Temmuz.2006, 15:55
adminler eğer mümkünse siteden atılanların neden atıldığını yazarsanız aynı hatalar tekrarlanmamış olur.

birde önemli bir şey daha var süresiz uyarılar kıyamete kadarmı. mod lara sodum ne zaman istersem kaldırırım dediler ama aradan çok zaman geçti.

r_a_z_o_r
06.Temmuz.2006, 17:07
adminler eğer mümkünse siteden atılanların neden atıldığını yazarsanız aynı hatalar tekrarlanmamış olur.
Bende merak etmiyorum değil hani.

tosunpasa
06.Temmuz.2006, 17:34
genelde küfür sebebiyle banlanıyorlar

Vieri
06.Temmuz.2006, 17:47
forumda ceza alanlar için kurallarımız çok açık.

siteden atılan kişiler forum kurallarımızı okumadan saygısızca hareket edenler oluyor genelde. Uymadıkları kurallar yüzünden siteye erişimleri engelleniyor veya uyarı puanı limitini aştıkları için yazma cezası alıyorlar.

tabi atılan kişilere sebebini biz bildiriyoruz. ama diğer üyelerinde görmesi açısından atılan üyelerin profillerine neden siteden uzaklaştırıldıklarını hangi kural ihlali yaptıklarını belirtiriz

TaşkınMahmut
06.Temmuz.2006, 22:18
mesela J.M.Salas yanlış hatırlamıyorsam bir baktım banlanmış.Ama profilinde göremedim.Örnek verdim.O arkadaşla bir bağım yok ama yinede neden banlanmış die baktım.

Vieri
07.Temmuz.2006, 05:06
Evet arkadaş forum kurallarımızı ihlal ettiğinden dolayı forumdan uzaklaştırıldı. Bundan sonra forumdan uzaklaştırılan kişiler için imza bölümüne gerekli açıklamaları yazarız :)

TaşkınMahmut
07.Temmuz.2006, 10:15
eyvallah :)

senderson
07.Temmuz.2006, 12:34
Ben çok merak ediyorum daha önce bir arkadaş sormuştu ama bu süresiz cezalar hep kalacakmı??

Burak Duran
07.Temmuz.2006, 12:59
söylendiği gibi uyarıyı veren uygun görürse ve hareketin bir daha tekrarlanmadığına karar verirse kaldırabilir

S-B-Z
07.Temmuz.2006, 20:18
bencede açıklanması çok güzel olur.herkeste yapacağının sonucunu bilir.