PDA

View Full Version : BlueHouse

PhotoGrapher
10.Mart.2005, 19:59
iLK konu bize nasip oldu.Yeni bir elektronik marka çıkmış blue house diye reklamları bana çok itici geldi.Hayır reklamda ne yapılmaya çalışıyo anlamadım ki.Reklam şesu(avrupa yakasında uzun saclı ofisboy) nun yeteneklerini bize gostermek mi istiyo(ki elektrik süpürgesini füze gibi kullanmak nasıl bi yetenekse (e) ) ya da bluehouse ev aleti dışında saçmalamak için de kullanabilirsiniz mi diyo anlamdım gitti.neyse...

emirduman
11.Mart.2005, 17:55
o adamı severim ama reklamlaar çok salak hele o bir türk markasıysa ki öle gözüküo iice sinir oldum.............

Çünkü adını bluehouse koymuşlar..............

fanatikadnan
22.Mayıs.2005, 23:41
ya hakikaten nedir bu ingilizce isim manyaklığı??çık çarşıya bi tane Türk isimli mağaza yok..

capriceman
05.Haziran.2005, 16:28
Önceki hükümet döneminde yabancı isimler yasaklnacaktı ancak araya seçim girince olay rafa kaldırıldı.

fanatikadnan
05.Haziran.2005, 16:41
o olay şuanda yapılsa o kadar sevinirimki.. (b) (c)

tolginho
05.Haziran.2005, 17:02
türk markası olması muhtemel. Tarman group'a bağlı Tarman Group! da kayseri'nin önemli ailelerinden, bizim komşumuzdu bir tanesi, oradan bilirim.

Hatta Ankara'da Ulus'ta koca bir mağazaları vardır, Spor ve Gençlik İl müdürlüğü'nün altıydı sanırım.

Kendi markaları ise niye İngilizce isim kullandılar anlamadım, Tarman da güzel bir marka olabilirdi, Ama hedef kitlesi, Şesu'dan da anlaşılabileceği gibi, A sınıfı kitle herhalde.

emirduman
05.Haziran.2005, 20:47
A sınıfı kitle yani nedir?

Türkiye'de İngilizce bilip, bilmediklerine göre mi insanları sınıflandırıyoruz?...

fanatikadnan
05.Haziran.2005, 21:26
Türkiye'de İngilizce bilip, bilmediklerine göre mi insanları sınıflandırıyoruz?...

ÖYLE ŞEYMİ olur ya!! Bluehouse muş tövbeee..