PDA

View Full Version : Forumda Hız Sorunu

r_a_z_o_r
07.Temmuz.2006, 17:35
Sayfalarda acayip bir yavaşlama var sorun ne acaba bilen varmı deliricem?...

Krusty
07.Temmuz.2006, 17:38
Çok konu açılıyor.Herkes hangi takımı aldıysa konu açıyor anlatıyor yok kimi alayım,kimi satayım.Oysaki foruma baksalar aynı konulardan kaç tane var ve problemini çözerler...

pessy
07.Temmuz.2006, 17:39
herkesin kadrosu aynımı...

Krusty
07.Temmuz.2006, 17:42
herkesin kadrosu aynımı...
İlk sezondan kastım.Herkes açıyor GS'yi alıyor veya Fener veya BJK diyor ilk sezon kimleri alayım vs. Birde senin gibi boş yazdıkları için db doluyor !
Lütfen forum içinde benle polemiğe girme,kendimi tutamıyorum :mad:

r_a_z_o_r
07.Temmuz.2006, 17:44
Arkadaşlar lütfen atışmayalım ben teknik olarak sordum dün akşam modemi kırıyordum.

pessy
07.Temmuz.2006, 17:51
İlk sezondan kastım.Herkes açıyor GS'yi alıyor veya Fener veya BJK diyor ilk sezon kimleri alayım vs. Birde senin gibi boş yazdıkları için db doluyor !
Lütfen forum içinde benle polemiğe girme,kendimi tutamıyorum :mad:

tutmana gerek yok...

Kuvvetmira
07.Temmuz.2006, 17:55
Lütfen forum içinde benle polemiğe girme,kendimi tutamıyorum :mad: benim konuyla ilgim yokta bu sinir niye anlamadım

pessy
07.Temmuz.2006, 17:58
ben varım ya o yüzden postman..

Vieri
07.Temmuz.2006, 19:04
bende öyle bir yok sorun takır takır açılıyor sayfalar

Universal
07.Temmuz.2006, 19:12
şahsen bunun nedeni adsl de çok fazla kullanıcının olması ve bu kullanıcıların gün geçtikçe artması bu nedenle adsl bu nedenle sorunlar yaşıyor aynısı bana olmuştu eskiden arayıp böyle olduklarını belirttim eğer hıznız iyiyse fazla sorun yaşamassınız

r_a_z_o_r
07.Temmuz.2006, 19:44
Valla şimdi biraz iyi gibi ping attım hiç bir sorun gözükmedi diğer sayfalar çatır çatır açılıyordu neyse konu silinebilinir.

Nedvedmania
07.Temmuz.2006, 19:52
Lütfen forum içinde benle polemiğe girme,kendimi tutamıyorum :mad:sakin ol istersen

BENCE doğru söylemiş nuri sahin

VoLkaN BaROs
08.Temmuz.2006, 18:02
internette genel itibari ile sorun var sanıyorum. Birkaç gündür nette diğer sayfalarım geç açılıyor benimde

Krusty
08.Temmuz.2006, 18:15
Evet, internette genel sorun var.ADSL durmadan kopuyor.Dün yaptığım turnuva maçlarında da koptu.Normalde hiç kopmazdı.Umarım sadece sitemizde sorun yoktur..

Universal
08.Temmuz.2006, 18:32
bu kadar kullanıcı artarsa olacağı bu devlet acil çözüm getirmeli çünkü sonumuz son değil...

Vieri
09.Temmuz.2006, 18:38
forum kullanıcı sayısıda arttı haliyle her üye için avatar yükleme imkanı sağlamıştk fakat her avatar veritabanında saklandığı için sistemde aşırı bir ağırlığa sebebiyet verdi. bu yüzden bir süreliğine avatar yüklenmesini iptal ettik.