PDA

View Full Version : Herkes Buraya...

ForCimbom
07.Temmuz.2006, 21:22
Merhaba arkadaşlar..
Uzun süredir üzerinde çalışmakta olduğum yeni nesil "FoTt Tactics" de bir adım daha attım. Ve bu yeni taktikle birlikte artık yeni nesil FoTt ları birlikte yapacağız.
Ben 2 tane daha FoTt taktik yaptım. Ve ben bunların linkini şimdi veriyorum, birlikte bu taktiklerin eksiklerini giderip link olarak verelim. Bir de şunu rica ediyorum: lütfen "Bu taktikler kötü, biz niye bunları geliştirelim" tarzı sözler lütfen söylemeyelim. Çünkü biz burada bu taktikleri geliştirip en iyi taktiklere ulaşmalıyız.
Uygulamamız şöyle olacak:
-Ben biri defansif olmak üzere 2 taktiğin linkini veriyorum:normal:http://rapidshare.de/files/25208183/FoTt_V3_4-1-3-2__Kayserispor__Nov_2005_.tac.html
Yanw(defansif):http://rapidshare.de/files/25208303/FoTt_V3_4-1-3-2_Yanw__Kayserispor__Feb_2006_.tac.html
Ondan sonra sizin mesajlarınız lütfen şu şekilde olsun:
Eksiklikler&Yorum:
Taktik(yani defansif FoTt taktiği mi yoksa ofansif üzerinde mi çalıştınız?İkiside olabilir:D):
Yeni Linkler:
-Bu şekilde taktikleri gerçek anlamda bayağı bi ilerletmiş oluruz.
Herkesi bekliyorum, ForCimbom
Saygılar...

master_ozzy
07.Temmuz.2006, 21:33
wala aslında bu senin isin taktigi iyice hazırlayıp son asamaya getirmek denemek basarılı olmak daha sonra burda yayınlamak gerekir en azından ben oyle yapıyorum obur turlu herkes buraya taktik yapıp koysun biz bunu gelistirelim degistirelim desin hic bir esprisi kalmaz isin

ForCimbom
07.Temmuz.2006, 21:37
sana başarım ile iilgili sadece bir örnek vereyim:
gençlerbirliği ne karşı 2-0yeniktim. İkinci yarıya bu taktikle bşladım ve ezdim:3-2 ve dahası
bu seni tatmin etmiştir umarım dostum

r_a_z_o_r
07.Temmuz.2006, 21:42
Şimdi inndirdim bi ara bakarım.

master_ozzy
07.Temmuz.2006, 21:42
Allah Allah ya bilader senin basarına bilgine laf eden oldu mu simdi ben ne diyorum sen ne diyosun sen konuyu acmıs demissinki buraya bi kac taktik koyucam bunları gelistirelim beraber yenileyelim iyilestirelim bole sacma sey olur mu sen kendin ugrasıcaksın deniyeceksin degistireceksin basarılı olacaksın en sonunda taktigi son haliyle buraya koyacaksın dogrusu budur

r_a_z_o_r
07.Temmuz.2006, 21:45
Master ozzy kardeş adamın demek istediği akıl akıldan üstündür herkez birşeyler vererek en iyiye ulaşmak gibi birşey tabi katılan katılır katılmayanda katılmaz.

ForCimbom
07.Temmuz.2006, 21:47
çok haklısın razor biz burada bunu anlatmaya çalışıyoruz katılan katılır isterse ama herkesi bekliyorum

master_ozzy
07.Temmuz.2006, 21:49
tmm o kadarını bende anladım ve yazdımda zaten ama bunun ne kadar dogru oldugunu soluyorum kimse zahmet edip de sunla ugrasayım daha iyi yapayım demez o zmn herkes buraya bi kac tane taktik koysun hepimiz tonla taktigi iyilestirelim ee taktik kimin oldu simdi kim ne anladı bu isten ben ondan bahsediyorum

ForCimbom
07.Temmuz.2006, 21:53
ya iyi de bu taktik denenmiş bi taktik yani bunu da belirttim ayrıca ben bu "FoTt" serisiyle uzun zamandır uğraşıyorum zaten yani deniyorum sürekli geliştiriyorum

r_a_z_o_r
07.Temmuz.2006, 21:56
ya iyi de bu taktik denenmiş bi taktik yani bunu da belirttim ayrıca ben bu "FoTt" serisiyle uzun zamandır uğraşıyorum zaten yani deniyorum sürekli geliştiriyorum
Tamam da dostum şu FotT ne olaki cahilliğim için bağışla?...

ForCimbom
07.Temmuz.2006, 21:58
ya aslında bu pek önemli değil şöyle ki:
ben bu seriye başlarken 4-1-3-2 olarak başlamıştım. İlk adı da(biraz saçma kusura bakmayın ama):FourOneThreeTwo'dan gelmişti. Baş harfler:F-O-T-T:D

razor denedin mi? deneyince sen de dediğim gibi eksiklikler fln onları yapar mısın yardım edermisin?

dentaconstantin
07.Temmuz.2006, 22:26
isteyen indirir taktiği geliştirmek için çalışır istemeyen yapmaz arkadaş zorla indirin geliştiricez bunu demiyor ben indirip bakıcam taktiğine sağol paylaşımın için

ForCimbom
07.Temmuz.2006, 22:28
bişey diil arkadaşım saol beni anladığın için

lailaman
08.Temmuz.2006, 11:43
paylaşım için saol..

ForCimbom
08.Temmuz.2006, 13:50
önemli diil hadi yorumlarınızı bekliyorum.

kburakozer
08.Temmuz.2006, 17:20
Paylasimin icin cok saol. En kisa zamanda deneyip yorumda bulunacagim:)

ForCimbom
09.Temmuz.2006, 15:31
arkadaşlar sizin yaptığınız, beğendiğiniz taktikler ile bunları yenileyebilirsiniz. yani o taktiklere bakarak bu taktiklere de özellikler ekleyebilirsiniz ne de olsa burada en iyi taktikleri yapmak için uğraşıyoruz:)

demaio
11.Temmuz.2006, 16:32
tmm o kadarını bende anladım ve yazdımda zaten ama bunun ne kadar dogru oldugunu soluyorum kimse zahmet edip de sunla ugrasayım daha iyi yapayım demez o zmn herkes buraya bi kac tane taktik koysun hepimiz tonla taktigi iyilestirelim ee taktik kimin oldu simdi kim ne anladı bu isten ben ondan bahsediyorum

Ortak paylasimin taktigi olacak, cok mantikli, guzel ve eglenceli bir fikir arkdasin yapmaya calistigi... Herkes bir yerini duzeltse ve degisik takimlarda degisik tecrubelerini yansitsa cok basarili olabilir. Hele ki versiyon ve yama guncelleme sirasina gore taktiklerin verimi degisirken, mumkun oldugunca hepsine uygun, her lige, her takima uygun bir taktik veya taktik paketi ortaya cikabilir. Saygilarimla...

tonifan30s
11.Temmuz.2006, 16:45
sağol kardeş bakalım sööleriz sana

ForCimbom
15.Temmuz.2006, 13:03
Evet arkadaşlar, yorumlarınızı bekliyoruz. Umarım güzel bir çalışma olur..

mc_eagle
16.Temmuz.2006, 00:17
güzel bir proje olmuş