PDA

View Full Version : Üyelerin Açtığı FM Turnuvası Hakkında ..!

Krusty
08.Temmuz.2006, 01:11
Sevgili Yöneticiler&Mod'lar,
Sitede her yeni üye [%70'i] hemen turnuva açıyor.Bence buna bir kısıtlama gerek turnuva mesajlarını görmekten bıktım :o :rolleyes:
Benimle aynı fikirde olan söylesin..

M.Scofield
08.Temmuz.2006, 01:18
bi zararı yokki kimseye

kavara
08.Temmuz.2006, 01:19
ama kardes bu sitede yalnız biz yokizki tabiki olacak, ben rahatsızlık duymadım zaten öyle biseyden.

Krusty
08.Temmuz.2006, 01:20
Ya inanın dolu var.Her yerde karşıma çıkıyor.. ;)

nart_susruko
08.Temmuz.2006, 01:41
izinsiz değildirler herhalde...;;)

TaşkınMahmut
08.Temmuz.2006, 01:43
bence bu sitede olan yoğunluğu dahada arttırıypr.Dahada çok eklense olur bence :)

Krusty
08.Temmuz.2006, 04:28
Yoğunluk zaten çok fazla ;;)

SaRPeR1903
08.Temmuz.2006, 05:14
Sitede her yeni üye [%70'i] hemen turnuva açıyor.Bence buna bir kısıtlama gerek turnuva mesajlarını görmekten bıktım :o :rolleyes:
Benimle aynı fikirde olan söylesin..ben aynı fikirdeyim arkadaşlar konuyu açıyor organizasyon yeterli olmuyor bence daha çok toplu turnuvalara yönelsin kendi turnuva açacağı yere ;)

SYLaR
08.Temmuz.2006, 14:22
en iyisi turnuvaları sadece modlar ve adminler açsa daha iyi olur

Cyzio
08.Temmuz.2006, 14:35

aynı fikirdeyim turnuva sayısı çok arttı

Nedvedmania
08.Temmuz.2006, 15:09
bu konu hakkında vieri (mustafa abi) konu açmıştı zaten hatta sanırım sabit veya duyuru halindeydi

Krusty
08.Temmuz.2006, 15:23
bu konu hakkında vieri (mustafa abi) konu açmıştı zaten hatta sanırım sabit veya duyuru halindeydi
Napıyım :cool:
Ben Eleştiriler bölümüne açtım.Mustafa Abi ise Online Turnuvalar bölümüne açmış.Orda yazmadım konu sapar diye..;)

semih5
08.Temmuz.2006, 15:25
aynen ya gelip gecen turnuva acio ve yogunlukta yok buna adminlerden ben uyari bekliyom ama bi turlu gelmio en iyisi adminlerin duzenledigi turnuvalar

Krusty
08.Temmuz.2006, 15:33
aynen ya gelip gecen turnuva acio ve yogunlukta yok buna adminlerden ben uyari bekliyom ama bi turlu gelmio en iyisi adminlerin duzenledigi turnuvalar
Adminler düzenlemiyor turnuva şuan için..İori [Aydın Abi] düzenliyor ;)

Aydin
08.Temmuz.2006, 15:44
Şimdi öncelikle şunu belirteyim. Sitemiz içinde yapılan turnuvalar için izin istemiyoruz. Ama kendi düzenlediğimiz turnuva bitince artık bunu düzenli bir şekile sokmayı düşünüyoruz. Bu şekli yakında açıklarız.

Buradan turnuva düzenleyenlere de şunu söylemem lazım. Hiç kolay iş değil. Sürekli turnuva konusuna bakmanız lazım. 1 gün nete girmediğiniz zaman 1 maç için olay çıkmış olabiliyor. Turnuvayı bu site üzerinden yapıyorsanız, bu site kalitesinde gereken ilgiyi göstermeniz gerekir.