PDA

View Full Version : Beşiktaş,taktiğim..

lailaman
08.Temmuz.2006, 11:41
Iyi günler.Ben beşiktaşı yonetiyorum.2. sezonum. Türkiye liginde iş yapıyorum,ancak avrupada başarım yok. taktiğim şöyle;

-------------------------Polat Keser--------------------
---ilhan özbay-----M.Doğan------E.Aşık-------M.Polat---
------------------------Kleberson----------------------
---maniche----------------------------------Delgado---
------------------------Sergen Yalçın------------------
----------------Pancu----------Ailton------------------

Sizce bu taktikte mi sorun var....yardım ederseniz sevinirim...

dentaconstantin
08.Temmuz.2006, 17:37
aslında bu taktik de güzel süper ligde iş yapar ama orta alan boş olduğundan avrupada büyük takımlara karşı başarı çok zor olur diğer sezon için tavsiyede bulunayım ilk olarak kaleciyi değiştir lastuvka,ochoa,kameni olabilir dm olarak kleberson iyi değil top kapması düşük freddy guarin,sivok bi de ailton yaşlı onun yerine kerlon,vucinic,pazzini yi alabilirsin

Krusty
08.Temmuz.2006, 17:43
Orta saha sağ ve sol tarafındaki oyuncular iyi ama bu kadroyla Ligde başarı elde edebilirsin ama Avurpa'da zor..

jee_han_86
08.Temmuz.2006, 19:17
bence kleberson pancu ve ailtonu sallaman lazım. Pancu hızlı değil Ailton yaşlı ve Kleberson da çok yüksek maaş alıyor onun kalitesinde birsürü genç dmc bulabilirsin

Krusty
08.Temmuz.2006, 19:20
Kleberson iyi oynuyor ama..Uzaktan şutlarının çoğu gol alıyor.Eğer gitmesini istiyorsa onun yerine GUARİN'i alabilir ;)

S-B-Z
08.Temmuz.2006, 20:10
evet bende guarini bjk de denedim.güzel işler çıkardı.

barany
09.Temmuz.2006, 20:23
beşiktaşa cavenaghi al çok iyi iş yapıyo.ben aldım şampiyonlar liginde yarı finale çıktım.

miharbi
10.Temmuz.2006, 00:01
bencede artık ailton yaşlı pancu yawaş artı pancu orta alanda daha werimli ama kleberson konusunda oynatabilirsin. Polatda eğer kendini geliştirmişse iyidir.Avrupada özellikle büyük takımlara orta alanda kalabalık çıkarsan daha iyi edersin.

ufhook
10.Temmuz.2006, 04:47
orta saha gerçekten çok önemli ailton ve kleberson konusunda arkadaşlara katılıorum daha iyi leri var.... polatın yerine pancuyu koy bence :))

tonifan30s
10.Temmuz.2006, 11:20
klebersonu pancu yu ve ailtonu sat bence klebersonun yerine guarin alırsın forvete ise zigic ve kerlon al bi de kalecin çok genç değiştir kaleci dediğin tecrübeli olur

yuzbasi1905
10.Temmuz.2006, 12:21
bencede kleberson,pancu ve ailtonu sat yerlerine daha iyilerini bulabilirsin(hemde daha ucuza)

westsideboy
10.Temmuz.2006, 16:56
pancu kleberson ailton bunları kesin gönder yerlerine ise
zigiç(202cm boy)mavuba(top gecer adam gecmez)bobo bu oyuncularla cl yi aldım ben

tonifan30s
10.Temmuz.2006, 17:16
defansına da biraz takviye yap

Cyzio
10.Temmuz.2006, 17:34
i oyuncuların var güzel yerlere gelebilirsin

lailaman
10.Temmuz.2006, 23:20
defansına da biraz takviye yap

Defansa kimleri alabilirim.. Ben ' Gioda 'yı düşünüyorum..

By_85
10.Temmuz.2006, 23:25
alman takımlarına karsı basa bas oynarsın ama fransızlarda isin zor çunku 4-2-3-1 oynuyorlar ve orta alanı alırlar ınun icin en iyisi sen 4 -4-2 oyna her seyin ilacı....

miharbi
12.Temmuz.2006, 04:10
bence sen bide DR mevkiine baksan ii olur muslu yu al bence yada fatih akyel çünkü ilhan özbay hava üstünlüğü yok.