PDA

View Full Version : Editörü anlatacak birisi

buraco
13.Temmuz.2006, 03:46
beyler forum da ve oyunda yeniyim... bi editör mevzusu var... foruma baktım anlatılan bir yer bulamadım warsa özür... biri bana bu editörü anlatabilir mi ... hile yapmadan oyna diyebilirsiniz ama hem öğrenmek hemde başlarken oyunu çözmek için biraz desteğe ihtiyacım var... biri anlatırsa çok memnun olurum... özellikle takım bütçesini arttırma olayı..

şimdiden teşekkürler...

Burak Duran
13.Temmuz.2006, 10:28
bu editörü anlatmak uzun iş ama şöyle bir giriş yapalım...
Editör'ü açtık hemen load database yapıp server_db dosyasını açıyoruz(oyun orjinaline geri dönmek istersen bunu bir yere yedekleyim öyle aç). DB yüklendi karşına bir ekran çıkıcak orda club people vs. bir sürü şeçenek var.takım bütçesini club ta takım aratıp bulduktan sonra finance kısmına tıklıyorsun ve orda cash ile transfer budget var onları istediğin gibi ayarla olsun

tosunpasa
13.Temmuz.2006, 10:38
burak abinin dediklerine aynen katılıyorum ve bir de ekleme yapıyorum stadın kapasitesinide yükseltirsen ve seyirci ortalamasınıda yükseltirsen her maçta baya hasılat toplarsın ;)not:ben hiç yapmadım ama olucağından eminim:D

tonifan30s
13.Temmuz.2006, 11:08
bu editörü anlatmak uzun iş ama şöyle bir giriş yapalım...
Editör'ü açtık hemen load database yapıp server_db dosyasını açıyoruz(oyun orjinaline geri dönmek istersen bunu bir yere yedekleyim öyle aç). DB yüklendi karşına bir ekran çıkıcak orda club people vs. bir sürü şeçenek var.takım bütçesini club ta takım aratıp bulduktan sonra finance kısmına tıklıyorsun ve orda cash ile transfer budget var onları istediğin gibi ayarla olsun

evet aynen yap kardeş

BaD BoY
13.Temmuz.2006, 11:20
Artık Anlamısındır...

Ghonedre
13.Temmuz.2006, 11:46
editörden kendimiz istediğimiz takımları bir ligde toplayabiliyor muyuz toplayabiliyorsak kısaca nasıl yapacağım
şimdiden tskkr edrm

Burak Duran
13.Temmuz.2006, 11:47
toplayabiliyorsun istediğin takımları o ligdeki takımlarla swap yapıyorsun...

ALİ_can
13.Temmuz.2006, 11:50
ama hiç güsel olmuo editörlü oyunn. bak naparsan yap transfer bütçeni yükselt oyunu güzelleştirebilir ama bi oyuncunun özelliklerinin hepsini 20 yapıp kendi takımına alma irenç oluo

peşimist
13.Temmuz.2006, 11:55
Bilgiler İçin saolun:rolleyes: Benimde İşime Yaradı

kovboy_18
13.Temmuz.2006, 12:19
arkadaşım bende yaptım girdim editöre oyuncuların güçlerini full yaptım ama hemen kapattım oyunu çünkü iğrenç oluyo sana tavsiyem böyle bişey yapma gerçekten çok sıkıcı oluyo ben yaptım pişman oldum saygılarımla.

Ghonedre
13.Temmuz.2006, 12:21
anladım tamam

buraco
13.Temmuz.2006, 12:34
hurmet ve diger bütün arkadaşlara çok teşekkürler...

carterercan
15.Temmuz.2006, 12:09
arkadaşlar biri bana editör herşeyiyle nasıl kullanılıyo onu anlatsın. yardımlarınızı bekliyorum

tonifan30s
15.Temmuz.2006, 12:10
ya kardeş kim anlatcak o kadar o uzun iş fmyi sen türkçe mi oynuyosun türkçeyse biraz daha kolay olur

Oghuse
15.Temmuz.2006, 12:15
arkadaşlar biri bana editör herşeyiyle nasıl kullanılıyo onu anlatsın. yardımlarınızı bekliyorum
editör hakkında neyi öğrenmek istiyorsan onu söylesek olmaz mı? :D

tonifan30s
15.Temmuz.2006, 12:19
ewet yoksa çok uzun sürer

atlantis_fb
15.Temmuz.2006, 12:49
bence database'ini yedekledikten sonra aç kurcalaya kurcalaya bul

carterercan
16.Temmuz.2006, 15:17
mesala ben fenerbahçenin transfer bütçesini yükseltmek istiyorum nasıl yükseltçez

forzaOnur
20.Ağustos.2006, 23:58
Ya arkadaşlar fm editör indirilicek bişeymi yoksa güzelce anlatın editör nerden bulabiliriz biz..

hashasan
30.Ağustos.2006, 03:16
peki Arkadaşlar bu veritaabnını nasıl genişletebiliriz. mesela benim 16 yaş altı çocukları ve diğer ülkelerin 2.lig takım oyuncularını göremiyorum.yani görüyorumda dışardakini mesela tranfer edemiyorum. LÜTFEN YARDIM

tosyalinl
01.Mart.2007, 02:57
simdi ayarlarla oynadiktan sonra etkisini gormek icin yenidenmi baslaman gerekiyor? Yoksa oyununa devam edebilirmisin?

yorgun_reis
09.Mart.2007, 21:44
ben editörden oyuncu alcam ama....adını yazıyorum çıkmıyor...help mee

Eren91
10.Mart.2007, 22:46
ben yaptım bi data ama oyunda görünmüyor..

mehmetd
24.Şubat.2011, 20:13
peki Arkadaşlar bu veritaabnını nasıl genişletebiliriz. mesela benim 16 yaş altı çocukları ve diğer ülkelerin 2.lig takım oyuncularını göremiyorum.yani görüyorumda dışardakini mesela tranfer edemiyorum. LÜTFEN YARDIM

large database seçmelisin.
yeni oyun de geniş database seç.
ayrıca diğer ligleri de detaylı görmen için onları da seçmelisin.

simdi ayarlarla oynadiktan sonra etkisini gormek icin yenidenmi baslaman gerekiyor? Yoksa oyununa devam edebilirmisin?

yeni oyuncular için yeni oyun.
yok sadece oyunun ayarları ise farklı tabii.

ben editörden oyuncu alcam ama....adını yazıyorum çıkmıyor...help mee

regen dır belki.

ben yaptım bi data ama oyunda görünmüyor..

yeni oyun.