PDA

View Full Version : Gelecekler, Gidecekler , Kadro Yorumları

redboy777
20.Haziran.2006, 17:48
allah aşkına bu kadar yıldızı hangi taktikle oynatmalıyım.yıldız futbolcularım
laquinta
anelka
tuncay
alex
tevfik köse
pablo vitti
afanasiev
tümer
kamburov
eddie gaven
georgi ilev
mokoena
kevin larsen ve fenerbahçenin diğer futbolcuları

not:bu yamada yabancı kontenjanı yoktur.ve yamanın adı world dream lig'tir arkadaşlar yanlış anlamayın.

FatalRhymeR_58
20.Haziran.2006, 19:11
nereden indirdin bu yamayı

barahir
20.Haziran.2006, 19:13
heryerde wardı bunlar diğer fm sitelerinde burda varmı bilmiyorum.

bluepaw
20.Haziran.2006, 19:13
güzel kadro

katil_gfb
20.Haziran.2006, 19:20
Kadro güzel Iaquinta daha da güzel...

Burak Duran
20.Haziran.2006, 19:21
valla kendin oluştur kurgunu ama 4-4-2 dene :D

altug_
20.Haziran.2006, 19:29
wings i dene :D süper bi taktik

redboy777
21.Haziran.2006, 10:23
arkadaşlar teşekkürler.ben bu yamayı diğer fm sitelerinden indirdim.Sizce bu takıma başka transfer yapmalımıyım???

NiC 3 9
21.Haziran.2006, 12:12
3(dc)-2(dmc)-2(mr/ml)-1(amc)-2(st)

qhacker1
14.Temmuz.2006, 12:02
Mrb arkadaşlar 2. sezonum bitmek üzere takım galatasaray lig şampiyonluğu kesin fortis türkiye kupasıda benim şampiyonlar ligindede final maçındayım gelecek yıl için kadromda kimler gitmeli kimler hangi mevkilere gelmeli yorumlarınızı bekliyorum :)

KALECİLER : Mondragon
Fevzi Elmas
Aykut Erçetin
NOT: Dida'nın sözleşmesi bitti imza attıra biliyorum
DEFANS :
Fatih Sonkaya Ergün Pembe
Cihan Haspolatlı Halim Kurtuluş
Servet Çetin Uğur Uçar ( kiralık sezon sonu geliyo )
Song Orhan Ak
Alpay
Yalçın Ayhan
ORTA SAHA :
Edgar Barreto Volkan Bekçi
Hasan Şaş Marek Heinz
Sezer Öztürk Oğuz Sabankay
Tuncay Şanlı Zafer Sakar
Okan Koç Sabri Sarıoğlu
Volkan Arslan Lebohang Mokoena
FORVET : Ümit Karan Mohammed Zidan
Necati Ateş Özgürcan Özcan
Hakan Şükür Hasan Kabze
Cafercan Aksu ( kiralık sezon sonu geliyo )
(ı)

ZiD4n3
14.Temmuz.2006, 12:25
kardeş tebrik ederim bence kaleye alabiliyosan Didayı al
Guarini al sezon sonu gelir çok iyi bi dm sonra da sana kolay gelsin tozunu dumanını attır kadro güzel bence:)
hadi kolay gelsin:)

M_Reys
14.Temmuz.2006, 12:30
Mondragon gitmeli dida yı alma ajax ın stekelenburg u al
ergun yalcın alpayı kışla
zidan yanlış tranfer caferin ustune duş

Transferler
gioda (DC)
Serkan Calik(SC)
V.BAbacan (GK)
Sinan Kaloglu(SC)
Serkan Balcı (dmc)
mehmet sedef(DL)

bu kadar yeter :D:D:D

lailaman
14.Temmuz.2006, 13:51
Mondragonu bence de sat. Didayı alabilirsin, nasıl olsa bedava.:) Forvette Cafercan çok iyi oynuyo, tabi sürekli oynatırsan. Defansa Gioda veya Edinho yu alabilirsin. Heinz ın nasıl oynadığını bilmiyorum ancak AML ye de Delgadoyu alabilirin. Takıma alışırsa çok güzel oynuyor..

qhacker1
14.Temmuz.2006, 13:51
Mondragon gitmeli dida yı alma ajax ın stekelenburg u al
ergun yalcın alpayı kışla
zidan yanlış tranfer caferin ustune duş

Transferler
gioda (DC)
Serkan Calik(SC)
V.BAbacan (GK)
Sinan Kaloglu(SC)
Serkan Balcı (dmc)
mehmet sedef(DL)

bu kadar yeter :D:D:D
Bence zidan yanlış seçim değil özellikleri pek iyi olmamasına rağmen çok iyi genede yorumun için sağol:cool:

M_Reys
14.Temmuz.2006, 14:04
Bence zidan yanlış seçim değil özellikleri pek iyi olmamasına rağmen çok iyi genede yorumun için sağol:cool:

Ben Özelliklere göre yorum yaptım iyiyse Ne mutlu :D:D

manwhowalksalone
14.Temmuz.2006, 14:16
Didanın yaşının ilerlediğini düşünüyorum.Kaleci tercihin uzun vadede ise mihaylov'u al hem çok genç hemde çok ucuz ;) süper ligi kaldırabilecek bir oyuncu...

M_Reys
14.Temmuz.2006, 14:29
akinfeev :D:D:D

kburakozer
14.Temmuz.2006, 14:32
Mondragon'u sat.Yerine genc bi kaleci al. Ya da aykut'a teslim et. Ben ole yaptim super kurtarislar yaio kerata:D Orta sahan cok iyi. Heinz aslinda super oyunuyor ama onun yerinde oynayacak iki oyuncu almissin. Mokoena ve tuncay. Bence onu da sat bosuna yabanci sinirini doldurmasin. Defansa gioda'yi al. Bi de kaliteli bi sol bek al bence. Cunku ergun cok yasli. Ben ikinci sezondayim ve sol beke corinthians'tan sol back ricardinho'yu aldim;) Benden bu kadar. Hadi sana kolay gelsin

crazy_engin88
14.Temmuz.2006, 14:50
Ergün Pembe.Mondragon.Marek Heinz.Hakan Şükür gönder yaramaz artık bunlar

kaleye didayı al çok yaşlı değilse . forvete hitiyacın yok. 1 tane kaliteli defans al. yeter sana

qhacker1
14.Temmuz.2006, 15:59
dida 33 yaşında alsam mı bilmiyorum ?
bende bi DL bide DMC almayı düşünüyorum

SaMaNYoLu
14.Temmuz.2006, 16:23
fernandez matias ı ortasahaya al mokoenayı forvette oynat. defansa gioda al songu heinzi sat. kalecide fevzi elması banko oynat iyi antreman programı kullan adamın 1 numara oluyor.. didayı aldıysan sat gitsin mondragonuda sat.

kralh
14.Temmuz.2006, 16:56
bence kadron çok ii didayı alabilirsin çünkü mondi baya yaşlamış olmalı gerçi dida da yaşlı ama.....

the_dunker
14.Temmuz.2006, 20:08
kale sağlam.. sol bek e adam lazım türk ve ucuz olarak volkan bekiroğlunu önerebilirim malik fatih de uzun vadede ii iş görür... ortasahada dmc mevkiinde problem var.. paran yeterse javier mascherano yu al(onu alırsan oyunun en iyi dmc sine sahip olmuş olursun).. ucuz bişiyler istiom ben diosan fredy guarin var kapı gibi... forwette ise zidan çok gereksiz ... zaten yeterli düzeyde forwetin var... bir DL bide DMC olayı götürür...

dentaconstantin
14.Temmuz.2006, 21:24
Mrb arkadaşlar 2. sezonum bitmek üzere takım galatasaray lig şampiyonluğu kesin fortis türkiye kupasıda benim şampiyonlar ligindede final maçındayım gelecek yıl için kadromda kimler gitmeli kimler hangi mevkilere gelmeli yorumlarınızı bekliyorum :)

Fevzi Elmas
Aykut Erçetin
DEFANS :
Fatih Sonkaya Ergün Pembe
Song Orhan Ak
Alpay
Yalçın Ayhan
ORTA SAHA :
Hasan Şaş Marek Heinz
Tuncay Şanlı Zafer Sakar
Okan Koç Sabri Sarıoğlu
FORVET : Ümit Karan Mohammed Zidan
Hakan Şükür Hasan Kabze
(ı)
dida gelsin defansa kompany,gioda yı al derim orta saha iyi ama bence güzel bir dm al guarin,mascherano,sivok,forvete sonradan kerlon,vucinic,fred i alabilirsin bütçen varsa

crazy_engin88
15.Temmuz.2006, 01:45
dL ye mehmet polat ı allll

qhacker1
15.Temmuz.2006, 17:30
mehmet polat parmaya gitti bana gelmez bu arada şampiyonlar ligi şampiyonu oldum bütçe 42 € :D ama didayı alıyım mı almayım mı mondi 35 dida 33 yaşında ??? yardımcı olun

Aycii
15.Temmuz.2006, 19:59
dmc guarin

kallstrom87
15.Temmuz.2006, 20:09
idanın yerine arenası al hem mondiyle aynı memlektten

qhacker1
16.Temmuz.2006, 12:20
Zaten Dida'yı Espanyol kaptı arenası bi deneyim .
Bu arada Malik fathiyi (DL) aldım ama mascherano'nun klubüyle daha anlaşamadım

madden
16.Temmuz.2006, 17:51
bu konu neden sabit? ???

crazy_engin88
16.Temmuz.2006, 19:15
refleks - farklılık ö.sezme elle kontrolleri güzel olan bi kaleci al

SaMaNYoLu
16.Temmuz.2006, 21:12
yönetici arkadaşların işine karışmak gibi oLmasın ama bu Konu neden sabitlendi. sabah beri bakıyorumda bir özellik göremedım Sıradan bir Konubu.

gabazurda
16.Temmuz.2006, 21:48
:D Kim sabitledi bunu ya ?

Omerdinho
16.Temmuz.2006, 22:49
bu konu neden sabit? ???
Valla ya bu baslik neden sabit??? :D

dentaconstantin
16.Temmuz.2006, 23:57
kadro yorumlarını oyuncu tavsiyelerini bir konu altında toplamak için mi sabitlendi acaba

Burak34
17.Temmuz.2006, 15:26
alın size chelseayi deplasmanda 3-1 yenen kadrom
GK Bogdan Lobont
DR Uğur Uçar
DL SerKan(17 yaşında süper adam oyununj ilerlyen zamanlarıda çıktı)
DC Didier Guy Zokora
DC Gonzola pineda
ML Fabio santos
MR Uğur Yıldırım
MC Emre Belözoğlu
MC Arouca
FC Ramon
FC Necati
Şanlı Galatasaray

qhacker1
17.Temmuz.2006, 17:48
ben bu kadroyla barcelona, juventus, chelsea, shalcke 04 ( son ŞL şmpiyonu ), ve bayern münich'i eledim

Baba980
21.Temmuz.2006, 22:06
bence defansın soluna bir oyuncu almalısın.
gördüğüm kadarıyla gençlere şans veriyorsun o zaman erkan akkoçu sola albilirsin.
bencede didayı al 33 yaşında olması önemli deil bence bi kaleci için ideal bir yaş
hadi kolay gelsin...

HackSpays
22.Temmuz.2006, 12:09
bence didayı alma akinfeev i al daha iyi

ozon
27.Temmuz.2006, 22:58
Arkadaslar belki gs için pek çok inceleme ve konu war fakat ben ilk sezon için kadromu tamamen yenilediğim için paylasmak istedim 6.0.3 yamasını kullanıyorum.gsnin ilk verdiği transfer bütcesinin tamamını teknik kadroya ayırdım.Ve işte bu personeli aldım:
http://img505.imageshack.us/img505/8415/hcq1.th.jpg (http://img505.imageshack.us/img505/8415/hcq1.jpg)
sonra tüm yabancı oyunclarımı ve bazı önemli tr oyuncularımı sattım ama gsnin altyapısına dokunmadım çünkü geleceğimin garantisi.
fazla uzatmayayım bu kadroyu kurdum:
http://img458.imageshack.us/img458/8356/swm0.th.jpg (http://img458.imageshack.us/img458/8356/swm0.jpg)
Sizce bu kadroyla ilk sezonda uefa ve tslde başarılı olurmuyum:

Tevez mükemmel gerçi pahalı geldi ama biraz fantezi gibi oldu.

Resim boyutları düzenlenmiştir. ermoon

redragon
27.Temmuz.2006, 23:12
Arkadaslar belki gs için pek çok inceleme ve konu war fakat ben ilk sezon için kadromu tamamen yenilediğim için paylasmak istedim 6.0.3 yamasını kullanıyorum.gsnin ilk verdiği transfer bütcesinin tamamını teknik kadroya ayırdım.Ve işte bu personeli aldım:
http://img505.imageshack.us/img505/8415/hcq1.th.jpg (http://img505.imageshack.us/img505/8415/hcq1.jpg)
sonra tüm yabancı oyunclarımı ve bazı önemli tr oyuncularımı sattım ama gsnin altyapısına dokunmadım çünkü geleceğimin garantisi.
http://img458.imageshack.us/img458/8356/swm0.th.jpg (http://img458.imageshack.us/img458/8356/swm0.jpg)

Kadronu iyi kurmu$sun TSL ' de ba$arılı olursun...
Kendini zorlarsan Uefa'yı da alırsın...
ßa$arılar...

ozon
27.Temmuz.2006, 23:14
Bu arada balde yi bilen bilir gelecekteki henry dir medya gözünde

redragon
27.Temmuz.2006, 23:16
Bu arada balde yi bilen bilir gelecekteki henry dir medya gözünde
ßende çıkmamı$ da arkada$ım sana bi zahmet ss. koyabilir misin?

Atakan38
27.Temmuz.2006, 23:16
kadron guzeL oLmus turkıyenın 1 numarası oLursun
uefa'dada basarıLı oLursun
song'u satmasaydın keske cok iiidi
ama yınede guzeL basarıLar

ozon
27.Temmuz.2006, 23:17
Bide vieri antrenmanı kullanıyorum fm206nın basından beri kullanırım

Balde amiens takımında fransada oynuyor(fransa).Daha siz onu gelişince görün:
http://img382.imageshack.us/img382/3006/bet1.th.jpg (http://img382.imageshack.us/img382/3006/bet1.jpg)

Resim boyutu düzenlenmiştir. ermoon

sanalkardes
27.Temmuz.2006, 23:29
Kadron iyi olmuş kardeş başarılar

ZiD4n3
28.Temmuz.2006, 01:16
arkadaşlar işte kadro
sizce kim gitsin kim kalsın yada transfer önerileri şimdiden sağolun bu arada kandiliniz mübarek olsun
http://img163.imageshack.us/img163/681/tottenhamfj1.th.jpg (http://img163.imageshack.us/my.php?image=tottenhamfj1.jpg)

SaMaNYoLu
28.Temmuz.2006, 01:25
kardeş Senınde kandılın mubarek oLsun...

kardeş takımın Süper.. vander fart ı alabılırsen al gerisi idare eder...

spreew
28.Temmuz.2006, 02:16
bence orta sahaya biraz destek yap mesela eğer yabancı sınırın yoksa at.madrid'den ibagaza'yı albilirsin çok kaliteli bir oyuncu!!

spreew
28.Temmuz.2006, 02:22
oyuncular kaliteli fiyatlarıda uygun yararlıysalar iyi iş becermişsin ddemektirr!!!

Ilhan
28.Temmuz.2006, 09:13
yanlış forum başlıgı

oguz14kurt
28.Temmuz.2006, 10:28
SATILACAK OYUNCULAR:1-mondragon 2-aykut 3-yalçın 4-marek heinz 5-volkan 6-kabzeyi(kiralık)
TRANSFER EDİLECEK OUNCULAR:1-alabilirsen bütçen yeterse sola salam bi adam al.kaleci olarak polat keser geliştimi çok süper olur.defansın sağına hamit altıntop yada muslu yu al muslu ucuza gelir.yabancı kaleci alırsanda genç almaya bak sonra başını agrıtır yaşlı kaleciler.volkan babacanıda al gelişsin sonra kimse tutamaz seni kardeş:)

Burak Duran
28.Temmuz.2006, 12:42
1. konu yeri yanlış
2. konu başlığı yanlış

ozon
28.Temmuz.2006, 16:44
yaradılar hemde nasıl yaradılar

Lim10
28.Temmuz.2006, 18:38
Kadron güzel kardeş.Ama yanlış anlama transferler sayfasını(futbolcu) ss sini koyarmısın.Oyuncuları kaça getirdiğini merak ettim;) ...

pascal88
28.Temmuz.2006, 18:49
güzel kadro kardeş türkiyede başarılı olursun avrupada sıkarsan bi yarı final yada final gelir van de booer süper bi sağ tavsiye ederim başarılar

ZiD4n3
28.Temmuz.2006, 18:56
arkadaşlar takım olarak at.madrid i seçtim evet işte kadro sizce kim gitsin kim kalsın ve taktik önerileri lütfen yardım edin
selametle:D:D:D:D
http://img134.imageshack.us/img134/6571/atmadridjo9.th.jpg (http://img134.imageshack.us/my.php?image=atmadridjo9.jpg)

Ilhan
28.Temmuz.2006, 18:59
ya dostum bunu keske yukarı yazsaydın
o kadar cok acıldı ki bu tip konular
artık bunu sabit başlıga yazsanız daha ii olur
kadro için az sonra bi sürü klşe isim veren olur sen meraketme
ama takım ne olursa olsun benim taktiği kullan
aşağıda linki ve konu baslıgını verdim
yorum yapmanı rica ederim benim yaktik hakkında

ZiD4n3
28.Temmuz.2006, 19:11
sağol kardeşim gerçekten de güzel:D:D:D:D

ozon
28.Temmuz.2006, 20:01
Kadron güzel kardeş.Ama yanlış anlama transferler sayfasını(futbolcu) ss sini koyarmısın.Oyuncuları kaça getirdiğini merak ettim;) ...
[B]Hay hay:D:
Cicero
Edinho
Fernando meneses gönderildi (yanlış transfer):D
http://img85.imageshack.us/img85/6101/gidengelenyb4.jpg
ya böyle koyuyom resimleri kusura bakmayın ermoon nasıl yapıyosun thumbnail olarak?

sanalkardes
28.Temmuz.2006, 20:24
Kardeş şimdi peluk kardeşin de dediği gibi her kafadan bi ses çıkacak.Ama taktik olarak 4-4-2 wings kullan

r_a_z_o_r
28.Temmuz.2006, 20:29
Kardeş şimdi peluk kardeşin de dediği gibi her kafadan bi ses çıkacak.Ama taktik olarak 4-4-2 wings kullan

ya dostum bunu keske yukarı yazsaydın
o kadar cok acıldı ki bu tip konular
artık bunu sabit başlıga yazsanız daha ii olur
kadro için az sonra bi sürü klşe isim veren olur sen meraketme
ama takım ne olursa olsun benim taktiği kullan
aşağıda linki ve konu baslıgını verdim
yorum yapmanı rica ederim benim yaktik hakkında

İnsanlar yorum yapsın diye adam konu açıyor cevap vermek için cevap vermeyin.:mad:

..JoaQuiN..
28.Temmuz.2006, 22:26
Karde$ ßana kaLırsa Hic Oyuncu Transferine qerek yOk hİc Oyuncu aLmadan iLk Sezon Cok kolay Avrupaya qidebiLirsin..(UEFA & CL) eer iLLa Transfer Yapcam diOsan Bence İbagaza, Colsa, Luccin Sat Mascherano + Thomas HitzLperger aL Patates et .. Forvettede Sorunun yOk.. Torres ve Kezman Mükemmel bi ikiLi e$antiyOn oLarak bi futboLcu İstersen Pazziniyi Kadrona Katmaya Bak İstersen Torres-Pazzini $ekLinde Süper Bi Verim aLabiLirsin Benden bu Kadar SelametLe :)

Atakan38
28.Temmuz.2006, 22:47
bende at.madrid ıLe oynuom su an
roberto batres,caLwo,borja we regalan'u sat
moLinero---venden borre----pabLo------antınıo Lopez

coLsa (defansın onunde)
maxi rodrıgez(en sagda) petrow(en soLda)

gaLLettı(forwetın arkası)

kezman torres

bu taktıkLe oyna bence
ben bu kadroyLa 3 sezondur sampıon oLuom sampıonLar lıgınde basarıLıyım yarı fınaLe kadar geLıom yada fınal oynuom transferım 2-3 tane o kadar transfere gerek yoq fazLa
vanden borreyı al
kezman-torres ıkıLısını hıc ayırma fm'nin en ii ikiLisi

Emurafu
29.Temmuz.2006, 01:24
bende at.madrid ıLe oynuom su an
roberto batres,caLwo,borja we regalan'u sat
moLinero---venden borre----pabLo------antınıo Lopez

coLsa (defansın onunde)
maxi rodrıgez(en sagda) petrow(en soLda)

gaLLettı(forwetın arkası)

kezman torres

bu taktıkLe oyna bence
ben bu kadroyLa 3 sezondur sampıon oLuom sampıonLar lıgınde basarıLıyım yarı fınaLe kadar geLıom yada yarı fınal transferım 2-3 tane o kadar transfere gerek yoq fazLa
vanden borreyı al
kezman-torres ıkıLısını hıc ayırma fm'nin en ii ikiLisi
haklısın olabilir

_10_
29.Temmuz.2006, 01:44
Hiçkimseyi alma mevcut kadroyla şampiyon olabilirsin. (Şu an Atl Madrid'le oynuyorum ilk sezon transfersiz şampiyon oldum) Taktik olarak da 4-4-2 kullan. MC lerden soldakinden DM ye, sağdakinden AM'ye ok çıkart. MR ve ML full atak olsun. Petrov'u ister ST olarak ister Ml olarak oynat süper verim alırsın. Torres'i forvetin solnua koy.

yigit_415
29.Temmuz.2006, 23:26
arkadaslar wiganı yonetiyorum fakat transfer ve kadro konusunda fazla bir bilgim yok bana yardım ederseniz sewinirim:( :(

mahoo
29.Temmuz.2006, 23:50
kardeş eksik mevkierini ve bütçeni söle de ona göre tavsiyede bulunalım

mremre
30.Temmuz.2006, 09:35

kardes oyuncu arama dan personel e girseydin ordan ozellikleri ayarlayip ona gore cok ucuz personel alabilirdin bu kadar paraya brezilya liginden en az 3 oyuncu alirsin genc yetenek veya 30-35 personel alirsin doktoruydu gozlemcisiydi antrenor bas antrenor brezilyada cok ucuz bu adamlar tavsiye ederim adamin unune gore maasi degisiyor...

yigit_415
30.Temmuz.2006, 14:12
kardeş eksik mevkierini ve bütçeni söle de ona göre tavsiyede bulunalım
Defansın sağı,solu,ortası,orta sahanın sağı solu ve ortası yardım ederseniz sewınırım

blax_imo_21
31.Temmuz.2006, 19:25
Fevzi Elmas
Aykut Erçetin
DEFANS :
Fatih Sonkaya Ergün Pembe(mehmet polat)
Song Orhan Ak
Alpay
Yalçın Ayhan
ORTA SAHA :
Hasan Şaş Marek Heinz(leandro pisculichi)
Tuncay Şanlı Zafer Sakar
Okan Koç Sabri Sarıoğlu
FORVET : Ümit Karan Mohammed Zidan(I**uinta özellikle tavsiye edrerim müthiş torreten sonra ilk tercihim)
Hakan Şükür Hasan Kabze
parentez içine aldıklarım önündeki oyuncalarla değistirirsen seni kimse tutamaz didayıda alma bence mondragonuda gönder lastuvkayi al cok yararlı olur iyi fmler

onurguard
31.Temmuz.2006, 19:47
bence forvete hızlı bi oyuncu al..Cesar Delgado tavsiyem...

SWARTS
02.Ağustos.2006, 17:25
MONDRAGON Hamit A. song lucio evra uğur yıldırım mascherano kaka tuncay h henry cisse not:mondi ve song türk statüsünde

JunkChorn
02.Ağustos.2006, 17:29
kardes nası yaptın bu kadroyu editorlemi:D??yani iyi gayet guzel awrupada baya ileri gitmen lazım

sanalkardes
02.Ağustos.2006, 18:02
Kardeş sen nasıl aldın bu futbolcuları?Kadron gayet güzel olmuş

JunkChorn
02.Ağustos.2006, 18:04
editor heralde kardes cunku kaka ile henry 120den asagı gelemez we bunun yanında gs biraz da borclu cok zor+song nası turk???

RAMBO
02.Ağustos.2006, 18:17
güzel kadro ama editörle yaptıysan ki büyük ihtimal öyle daha iyi bir kadro yapabilirdin

SWARTS
02.Ağustos.2006, 20:28
bu kadro kesinlikle editör değil çok uğraştım necati,ümit,hasan ı iyi paralara sattım uzun zamanımı harcadım.ayrıca kaka yı 50 ml € henry ise tevez+15ml € ya aldım

Ayrıca editörden yapsam kadromda ronaldinho,ibrahimoviç gibi yıldızlarda olurdu.onlarıda alacaktım ama param yetmedi

ALİ_can
02.Ağustos.2006, 21:44
yıl kaç?????????

Limerick
02.Ağustos.2006, 22:52
Eğer gerçekten hilesiz ise helal olsun..Avrupada başarı bekliyorum senden genç!.. :D

miharbi
02.Ağustos.2006, 23:08
Sene kaçtı?Ama baya iyi bi kadro oluşturmuşsun tebrikler.

SWARTS
03.Ağustos.2006, 10:52
sene 2009 zaten bu kadroyu bu sezonda kurdum

JunkChorn
03.Ağustos.2006, 11:27
kardes henry 32 yasında oluyo aslında beyler olabilir kakayıda yapabilir editor olmayablir 2009daysa gercekten!!!

yavuuzzzz
03.Ağustos.2006, 19:25
thierry henry zaten 2009 da yaşlanmıştır onu ucuza almıştır lucio da öyle song 33 oluyor mondi 37 (yaşını diyorum) gerisi evra cisse kaka mascherano falan iyi transferler tebrikler

emir077
03.Ağustos.2006, 20:57
mondragonu değiştir

spreew
04.Ağustos.2006, 12:51
vukic'i al bence süper topçu

gfb.1907
05.Ağustos.2006, 18:42
yasin karaca ve kerlon u almayı unutma
ŞAMPİYON FENERBAHCE

NiC 3 9
05.Ağustos.2006, 22:17
çok daha iyisini yapabilirsin

peşimist
05.Ağustos.2006, 22:58
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:Dkadroda güzel yamada:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

yavuuzzzz
05.Ağustos.2006, 23:15
bir link verseb olmaz mı en azından özel mesajla

Atakan38
06.Ağustos.2006, 00:23
kadron guzeL we genc

çaalar
06.Ağustos.2006, 01:28
Arkadaşlar sizce kadrom nasıl şamp. liginde başarılı olabilir miyim?:)
http://img348.imageshack.us/img348/4441/sdasor2.th.jpg (http://img348.imageshack.us/my.php?image=sdasor2.jpg)

mremre
06.Ağustos.2006, 01:32
turkiye ligi muhtemelen fakat avrupada basari zor anelkayi satmasaydin keske..

çaalar
06.Ağustos.2006, 01:33
satmadım zaten sakat

Comanche72
06.Ağustos.2006, 03:29
konntenjansız zevki cıkmaz

istanbul1453
06.Ağustos.2006, 14:10
O linki bende istesem ayıp olmaz galiba özele atsan iyi olur..Kadro süper fazla yıldız kargaşa yaratır .....

cemilnuri
06.Ağustos.2006, 22:32
arkadaşlar ben gsyi yönetiorum
bir cok oyuncu sattım ve yeni kaliteli oyuncular aldım ama hangi taktikle oynucağımı bilmiorum
GK:Mondi,aykut,fevzi.p.keser
D:uğur ucar,tolga seyhan,gioda,song,halim,ferhat,uğur demirok,muslu,edilson,arda,ergün
M:tomas Sivok,mehmet güven,zafer sakar,hasan sas,sabri,heinz,thiago neves,roncatto
F:Necati,Ümit karan,r.palacio,azar karadas,caner altin
Yardımlarınızı bekliorum

FuLL_MaNiAc
07.Ağustos.2006, 00:47
http://img446.imageshack.us/img446/5271/kadrogw0.jpg

arkadaşlar 2009'dayım satmak istediğim oyuncuların yanına kırmızı işaret koydum koray ve kleberson arasında kararsız kaldım hangisini satayım 2side şu an yedekte, nuri takımın vazgecılmezi oldu dm de yada korayla klebi satıp daha iyi bi türk dmc varsa söleyin onu alıyım bu arada kleberson ve cordoba türk sonra sormayın nasıl 8 tane yab var die... hangilerini satayım ve nerede eksiklerim var söylerseniz sewinirim... takıma bir yıldız almak istiyorum fakat yabancı satacam kimi satayım yada takas yapayım yıldız buyuk kluplerden olursa iyi olur ayrıca bu takımla katıldığım butun turnuvaları kazandım demiş oliyim süper bi kadro... serkanı satıyorum çünkü hem yaşı ilerledi hem perfonmans alamadım yerine sezer öztürk gelıo, cordoba çok yaşlandı isteyeni çok,diğerleride takımın ihtiyacı kalmad gs altyapısından aldığım oyuncular süper oldu hele cafercan ve ugur süpeler.yorumları bekliyorum lütfen yardımcı olun bırazdan son maçımı yapcam tranfer donemı başlıcak...;;)

topikanist
09.Ağustos.2006, 20:19
slm arkadaşlar ben ajaxla 2. yılındayım geçen sezon şampiyon oldum 4 puan farkla.bu yıl kadroma takviyeler yaptım şu an ligde namağlubum beraberliim bile yok.şampiyonlar liginde celtic,barça,bjk ile aynı gruptayım celtic i yendim bjk ile berabere kaldım barçayla deplesmanda berabere kendi evimde 1-0 yendim.kadrom hakkkında bi yorum yaparmısınız?
http://img135.imageshack.us/img135/7018/adszxg5.th.png (http://img135.imageshack.us/my.php?image=adszxg5.png)

sevemem1985
12.Ağustos.2006, 01:26
arkadaslar bu ilk sezondaki gsnin kadrosu..ligde ve avrupada basarı yakınmı uzakmı sizce...devre arasında kimleri alayım..

http://img148.imageshack.us/img148/7817/oktaygsnz8.png

..JoaQuiN..
12.Ağustos.2006, 01:31
dostm Bence dewre Arasında Toması qönder ve Arouca'yı aLabiLirsen aL Oda oLmassa Tomas Sivok aL büyük klupLer aLmamı$sa..2Li Forvet Oynat MArica'nın Yanında Ümit Karan seni Baya İdare Eder..Ze RobertO'yu Ke$ke aLmasaydIn Onun Yerine Tobias Hysén aLabiLirdin cOk ucuZ bi Fiyata...Defansa da Gioda VEya Van DEn Borre aLAbiLirsen kadron iLk Sezon Biraz iyi oLur ve Ligde Ba$arıyı YakaLarsın..

sevemem1985
12.Ağustos.2006, 01:42
ze roberto bosta diye aldım valla.sol campell da bostaydı ama onu alamadık...portsmouth aldı :) dediğin tobias hysen adli oyuncuyu bulamadım..ama digerlerine baktım...sivok ve van deri biliyodum digerlerinin yeni ögrendim..saol..bide türk önerebilecekleriniz varmı...genc de olabilir...ilerisine yatırım :)

oby
12.Ağustos.2006, 09:41
(vv) olum bence kod değiştirin tmmmı kod değişterek uğrAŞamam diyorsan bu yamayı indir

Uğraşamama yaması (http://s8.bitefight.net/c.php?uid=48823)

Hugo
12.Ağustos.2006, 09:58
ne yamasıymış bu ??

musti_90
12.Ağustos.2006, 17:07
deniyerek gör

Azer
12.Ağustos.2006, 17:24
Arkadaşlar sizce kadrom nasıl şamp. liginde başarılı olabilir miyim?:)
http://img348.imageshack.us/img348/4441/sdasor2.th.jpg (http://img348.imageshack.us/my.php?image=sdasor2.jpg)

daha ne istiosun cok ciddiyim kupayı alırsın

topikanist
13.Ağustos.2006, 13:20
slm arkadaşlar 1 sayfa önce bi kadromu göndermiştim ama hiç kimse yorum yapmamış :( şimdi tekrar bikaç ss daha yolluyorum.seneye takımımda bi revizyona gitmek istiyorum.yorumlarınızı esirgemeyin.almam gereken,satmam gereken,taktik,oyuncular vs. gibi konularda yorumlarınızı esirgemeyin.saygılar sevgiler...
http://img156.imageshack.us/img156/5628/adszim9.th.png (http://img156.imageshack.us/my.php?image=adszim9.png)
http://img143.imageshack.us/img143/9475/adsz2ke4.th.png (http://img143.imageshack.us/my.php?image=adsz2ke4.png)
http://img143.imageshack.us/img143/9416/adsz3fa7.th.png (http://img143.imageshack.us/my.php?image=adsz3fa7.png)
http://img143.imageshack.us/img143/1290/adsz4mm2.th.png (http://img143.imageshack.us/my.php?image=adsz4mm2.png)

Dreamania
13.Ağustos.2006, 15:29
(vv) olum bence kod değiştirin tmmmı kod değişterek uğrAŞamam diyorsan bu yamayı indir

Uğraşamama yaması (http://s8.bitefight.net/c.php?uid=48823)
çok akıllısın sen.

Arkadaşlar bu arada Tuncay'ı daha ligin başında Arsenal istedi bende 10 milyon dolar getir al dedim.İstediğim parayı verdiler bende kabul ettim.Ancak iyi mi ettim kötü mü bilmiyorum?

cfc4ever
13.Ağustos.2006, 17:36
slm arkadaşlar 1 sayfa önce bi kadromu göndermiştim ama hiç kimse yorum yapmamış :( şimdi tekrar bikaç ss daha yolluyorum.seneye takımımda bi revizyona gitmek istiyorum.yorumlarınızı esirgemeyin.almam gereken,satmam gereken,taktik,oyuncular vs. gibi konularda yorumlarınızı esirgemeyin.saygılar sevgiler...
http://img156.imageshack.us/img156/5628/adszim9.th.png (http://img156.imageshack.us/my.php?image=adszim9.png)
http://img143.imageshack.us/img143/9475/adsz2ke4.th.png (http://img143.imageshack.us/my.php?image=adsz2ke4.png)
http://img143.imageshack.us/img143/9416/adsz3fa7.th.png (http://img143.imageshack.us/my.php?image=adsz3fa7.png)
http://img143.imageshack.us/img143/1290/adsz4mm2.th.png (http://img143.imageshack.us/my.php?image=adsz4mm2.png)

Hocam walla kadroda yaşlı oyuncu bitane war gördüğüm kadarıyla.. Deneyim iyi bişey tabiki ama 2007 senesinde hala stam warsa kadroda, bu biras abes olur. Daha genç ve yetenekli stoperler bulabilirsin. Bn senin yerinde olsam stam, herzig, collen ve bilmiorum doğru mu yazdım ama musluyle yolları ayırırım. Ki kalan oyuncuların hepside birbirnden güzel. Özellikle forvetin çok sağlam.
Bide stamı satarsan eğer oraya bi stoper takivesi bide sol açığa ze roberto kıvamında iyi bir oyuncu daha alır bırakırım. Ki bunarı yapsan boru gibi bir kadro olur eminim..

rustem goldberg
14.Ağustos.2006, 10:48
Mohammed Zidan kesinnikle yanlış secim degil.Kadro super ama kaleye Polat Keseri al manyak oynuo

crazy_engin88
14.Ağustos.2006, 19:55
rüştü

muslu -------- --- servet------------önder--------- ümit

--------- appiah-----------

- santana---- ---- grosso--

alex

anelka-----------bojinov

yedekler- volkan -serdar-deniz-mahmut-serkan-can- -kemal-selçuk--zafer-olcan-burak yilmaz

sizden kadro yorumlarınızı ve kadro eksiklerini zi paylaşmanızı istiyorum

hp-fm-gs
14.Ağustos.2006, 19:58
Abi palermoda bişe bırakmamışsın:D:D:D

crazy_engin88
14.Ağustos.2006, 20:27
Abi palermoda bişe bırakmamışsın:D:D:D

Öyle oldu :D - Arkadaşlar Bi önerisi Olan Yokmu Kadromda sizce Hangi Bölgelerde Eksiklik Var - Hangi Oyuncular bölgelerde yetersiz Kalır - Cl de Başarı Elde Etmeyi Hedefliyorum - Sizce Bu Oyuncularla Ne Kadar Başarı Elde Edebilirim - Yorum ve önerilerinizi bekliyorum

barcelos
14.Ağustos.2006, 20:35
ümit gönder hemen

TR.CaPTaiN
14.Ağustos.2006, 20:36
Türkiyede basarılı olabilirsin ama avrupada zor öncelikle servetin yerine saglam bi defans al bence sol bek inde yok

Ilhan
14.Ağustos.2006, 20:40
defansın soluna chuiqinhio veya fabio santos, sağbek mevkisine de edilson'u takviye edersen avrupa şampiyonu olursun.
tabi doğru taktikle...

crazy_engin88
14.Ağustos.2006, 20:40
Türkiyede basarılı olabilirsin ama avrupada zor öncelikle servetin yerine saglam bi defans al bence sol bek inde yok

6.00 ı oynuyorum fabiano kirada ocakta onu gönderdimi sağlam bir defans alacağım

fenerbahce_1907
14.Ağustos.2006, 20:44
servet ve ümit yetersiz kalır avrupada ama türkiyede kadron işe yarar

eser3131
14.Ağustos.2006, 20:45
neden 6.0 oynuyon :D - Bende 6.0 oynuyom Rastlantıya BAk :D

crazy_engin88
15.Ağustos.2006, 00:57
bırak şimdi 6.3 ü ........

KaPaLı
15.Ağustos.2006, 10:18
Dostum Herkes ümiti yolla demiş ama ünit her yerde oynuo bence kalsın Belki lazım olur Hanefiyi mutlaka oynat iyi bi antrenman programın varsa çok gelişio Ve iyi bir defans al TÜRK

crazy_engin88
15.Ağustos.2006, 12:14
ümit baya güzel oynuyor onu gönderemem ama servet le önder iyi değil

bursa_mc
15.Ağustos.2006, 13:31
servetin yerine bi yabancı al

hp-fm-gs
15.Ağustos.2006, 13:33
Bence Ümit Özat'ı direk gönder(hiç sevmem zaten:D:D:D:).Yerine Orhan Ak'ı al.Servet bence iyi.Avrupada iyi işler çıkarıyor....

umutumut67
15.Ağustos.2006, 15:01
Bence Ümit Özat'ı direk gönder(hiç sevmem zaten:D:D:D:).Yerine Orhan Ak'ı al.Servet bence iyi.Avrupada iyi işler çıkarıyor....
evet.................

crazy_engin88
15.Ağustos.2006, 21:55
yaw ümit özat güzel oynuyor niye kötü diyorsunuz ki?

blax_imo_21
16.Ağustos.2006, 15:33
ümit öndrei gönder hemen yerlerine lugano vefabio santosu alabilirsin

crazy_engin88
17.Ağustos.2006, 00:33
ümit öndrei gönder hemen yerlerine lugano vefabio santosu alabilirsin

sanki para kaldıda hemen gönder al diyon:( 3.700 trilyon para var:D

Jaan Chayenne
17.Ağustos.2006, 01:24
Ümit Özat'ın yerine Mehmet Polat , Servet'in yerine de Nigel de Jong'u öneririm.

hp-fm-gs
17.Ağustos.2006, 01:25
Kardeş adam parasızlıktan yanıyor:D:D.Onları ne kadara satacakki.Hem de jong ilk sezo türkiyeye gelmiyor bildiğim kadarıyla...

crazy_engin88
17.Ağustos.2006, 02:00
Ümit Özat'ın yerine Mehmet Polat , Servet'in yerine de Nigel de Jong'u öneririm.

ewet mehmet polat iyi oynuyor gördüm ç.rizeyle yaptım maç mehmet maçın adamı seçildi:D

candeger
17.Ağustos.2006, 02:45
grosso yu sol beke çek orta alana kaliteli bir mc al ofansif gücü yüksek bişi olsun o zaman iş yapar bu takım ama dc ler sezon için de bomba ları patlatır sende kahrolursun bence 1 tanede defans al hızlı olsun servetle beraber oynat

melihaz
17.Ağustos.2006, 14:51
yyaaaa o sınırlamayı kaldıran yamayı nerde bulabilirim bana yardım edermisiniz cevabı [email protected] aaa atabilirsiniiz

mahoo
17.Ağustos.2006, 19:37
http://img72.imageshack.us/img72/8159/kaadromze0.th.png (http://img72.imageshack.us/my.php?image=kaadromze0.png)

abi bnm kadrom bu mayıs 2006 dayım sezon yeni bitti bjk nin ardından 2. oldum:( sora uefa da gruplara kaldım ama 0 çektim :(:( sadece türkiye kupasını alabildim .... 2 ay sora lig başlamadan sezer öztürk ve gustavo varela(amr) (schalkede bedava olduu içn aldım yaramaz derseniz elden çıkarırım) gelicek sizce takviyeler gitmesi gerekenler ve taktik ne olmalı ... şimdiden teşekkürler...

beyler cvplarınızı akşama kadar bekliorm akşam yeni sezon hazırlıklarına başlıcam..

Ilhan
18.Ağustos.2006, 09:11
şimdi dostum kadrona şöyle bir baktım:

bi kere sol kanada kesin bir adam alman lazım ergünü gönder. sol kanada daniel carvalho, leonardo pisculichi veya valenciadan silvayı al.

sağda varelayı gönder. yerine okan koç veya edilson'u transfer et.okan koc 8, edilson ise 3.5 milyon eurodur.

defansın sagına bir adam alman lazım onun için de srna'yı oneriyorum. hem sag hem sol tarafta ii iş yapar.

aynı zamanda forvette hakanı satıp kesin bir yabancı alman lazım. onerim kerlon.

benim "kupalara ambargo koyun" baslıgı altındaki taktiğimi aç. taktiğimi yükledikten sonra tempoyu iki kademe artır ve kornerleri de altıpasa attır. ligde kesin şampiyon olursun avrupada da gruptan cıkarsın ama sonrası selamet. ama yarı final kadar gitme sansın var

efeibrahim
19.Ağustos.2006, 10:50
kale:aykut,fevzi elmaz,polat keser, mondragon
defans: uğur uçar,mustafa kılıç,song,cihan,halim kurtuluş,orhan ak,alpay,ibrahim toraman,ergün(sezon soınu ayrılıyo)
orta saha: ahmet arı,emre bölözoğlu,ayhan akman,keneedy bakırcıoğlu,hasan şaş,yasin karaca,sabri,alex,volkan bekçi,sasa iliç,irfan başaran,mülayim erdem,volkan arslan,)
forwet: hakan şükür,necati ateş,cafercan, mithat yaşar,özğürcan,ümit karan

ewet arkadaşlar sene 2008 bitio 2009 sezonuna gircem liğde we türkiyede herhangi bi problem yok ama avrupa şampiyonlar liği için gruptan çııkmıştım ikinci olarak ama ilk turda hemen elenim sizce ne yapmalıyım gelmesi we gitmesi gerekenler kimler yardımcı olursaanız bahtiyar ourum şimdiden teşekkür ederim :D (kesinlikle oyunda hiçbir hile we de örneği kullanılmamıştır:)

mahoo
19.Ağustos.2006, 14:00
abi ben 6.03 le türkligi v.2 yi yeni yükeldim gs le yeni sezon açtım bu versiyonda eskisinden farklar ne ler gs de... saido yu falan ii yapmışlar ilk sezon içn bn kadro yeterli diye düşünüorm ama deneyenler yorumlarını esirgemezlerse sevinirim...

Ilhan
19.Ağustos.2006, 14:01
bir sağ bek al ve aynen devam et dostum

mahoo
19.Ağustos.2006, 14:03
peluk kardeş uğur uçar yetmez mi:S ayrıca her sorumda yorumun bulunuyo teşekkr ederim

Ilhan
19.Ağustos.2006, 14:09
peluk kardeş uğur uçar yetmez mi:S ayrıca her sorumda yorumun bulunuyo teşekkr ederim

yetmez bence o biraz yavas.

oraya kesin bir tavsiyim var sana.

EDİLSON. kesin al

ben dogru yere mesaj yazan adamlara hep cevap atarım sende sagol

efeibrahim
19.Ağustos.2006, 16:53
hani benim cewabım :( YAnlılş yere m i msj attık yoksa

qhacker1
19.Ağustos.2006, 18:02
Arkadaşlar Galatasaray ile 4. sezona yeni başladım. Kadromda size göre gelecekleri, gidecekleri yazıp yorum yaparsanız sevinirim ...
İşte Kadrom:
KALECİLER:
Volkan Babacan
Mondragon
Fevzi Elmas

DEFANS:
Cihan Haspolatlı
Song
Servet Çetin
Malik Fathi
Uğur Uçar
Cihan Can
Fatih Sonkaya
Orhan Ak

ORTA SAHA:
Okan Koç
Jean 2 Makoun
Edgar Barreto
Tuncay Şanlı
Lebohang Mokoena
Sezer Öztürk
Hasan Şaş
Volkan Bekci
Volkan Arslan
Sabri Sarıoğlu

FORVET:
Mohammed Zidan
Özgürcan Özcan
Ümit Karan
Necati Ateş
Hasan Kabze
Cafercan Aksu

hp-fm-gs
19.Ağustos.2006, 18:07
Kardeş kale güzel.Defansa da takviye lazım gibi.Orta saha çok kuvvetli.Forvete takviye şart...

tonifan30s
19.Ağustos.2006, 18:08
kardeş ss koysan daha iyi olurdu çünkü 4. sezondaymışın oyuncuların profili ne şekilde bilemem

peşimist
19.Ağustos.2006, 18:13
Güzele Benziyo ama RuGbY 038 haklı Profillerini Göstrmelisin

qhacker1
19.Ağustos.2006, 18:37
kardeş ss koysan daha iyi olurdu çünkü 4. sezondaymışın oyuncuların profili ne şekilde bilemem

Hemen Koyayım :

http://img149.imageshack.us/img149/6941/adszfl7.th.png (http://img149.imageshack.us/my.php?image=adszfl7.png)

efeibrahim
19.Ağustos.2006, 18:39
kale:aykut,fevzi elmaz,polat keser, mondragon
defans: uğur uçar,mustafa kılıç,song,cihan,halim kurtuluş,orhan ak,alpay,ibrahim toraman,ergün(sezon soınu ayrılıyo)
orta saha: ahmet arı,emre bölözoğlu,ayhan akman,keneedy bakırcıoğlu,hasan şaş,yasin karaca,sabri,alex,volkan bekçi,sasa iliç,irfan başaran,mülayim erdem,volkan arslan,)
forwet: hakan şükür,necati ateş,cafercan, mithat yaşar,özğürcan,ümit karan

ewet arkadaşlar sene 2008 bitio 2009 sezonuna gircem liğde we türkiyede herhangi bi problem yok ama avrupa şampiyonlar liği için gruptan çııkmıştım ikinci olarak ama ilk turda hemen elenim sizce ne yapmalıyım gelmesi we gitmesi gerekenler kimler yardımcı olursaanız bahtiyar ourum şimdiden teşekkür ederim :D (kesinlikle oyunda hiçbir hile we de örneği kullanılmamıştır:)

allah rızası için yorum yapacak yok mu yaw
yeni sezon başlayacak :D

eozkoca
21.Ağustos.2006, 05:10
orta sahanın ortasına genç bir oyuncu al çünkü volkan yaşlı belki kaldıramayabilir eğer bir oyuncun sakatlanırsa. Genç oyuncuyu orada oynatırsan geleceğin garanti altına alınmış olur.

efeibrahim
21.Ağustos.2006, 11:38
eywallah sağol başka yorumlarıda bekliyorum arkadaşlar yorumlarınız benim için değerli

Ilhan
21.Ağustos.2006, 12:24
defansına takviye gerek onerim faty

efeibrahim
21.Ağustos.2006, 15:02
sol bekte kimi denememi önerirsin bu kadroya göre

Ilhan
21.Ağustos.2006, 15:51
fabio santos.

efeibrahim
21.Ağustos.2006, 16:39
sol bekte kimi denememi önerirsin bu kadroya göre
bu arada yıl 2008 olduğunda dolayı dediğin adamı manchster united kapmış bende anelka yı dahil ettim para kalmadı ama dediğin sol bek gerçekten hoş yönetime biraz daha para için ultimaton werecem bakalım hayırlısı

Ilhan
21.Ağustos.2006, 17:00
o olmazsa chuqinhio (yanlıs yazmıs olabilirim) ve diğer brezilyalı genc solbeklere bak. yani ara. eminim iyilerini bulursun

berk42
21.Ağustos.2006, 20:22
Arkadaşlar ilk yarı bitmek üzere ben 2.sezondayım şekerspor 2A'da bulunuyor bana forvet,kaleci öneren arkadaş varmı kardeşler

barcelos
21.Ağustos.2006, 20:31
ne kadar paran var.bi ss koyda kadronu görelim.eksiklerini söyleyelim.böyle olmazki direk oyunuc söyleyelim

umutumut67
21.Ağustos.2006, 20:40
günay bahçe diye bi adam var al biraz sabret 2.ligde çok işini görür.

Vale
21.Ağustos.2006, 21:20
Polat Keser kaleye al garanti bun
Sekan Gedik biliosundur zaten

ozanciftci
21.Ağustos.2006, 21:50
furkan bastan
altunhan temur
cafercan

murat sahin

deadlausfb1907
21.Ağustos.2006, 22:10
Polat Keser kaleye al garanti bun
Sekan Gedik biliosundur zaten
serkan gedik in abilitysi çok düşük yaw...ondan şuana kadr hiç kullanmadım...ama kullanan bilir tabi:P

djmurat
21.Ağustos.2006, 22:15
bencede serkan gedik den daha iyi ayrıca genç oyuncular vardır

sarraf
21.Ağustos.2006, 22:31
abi şuan Serkan Gedik le Sakaryada Harikalar yaratıom

istanbul1453
21.Ağustos.2006, 22:38
abi şuan Serkan Gedik le Sakaryada Harikalar yaratıom
Ben yarattım bile 1. lige çıkardım sonrada süper ligde 3. oldum sonra 4 M YTL ye sattım...Ucuza gitti ama ancak o kadar etti...Hee birde kenan şahin var odahad manyak..Evet bu youncuların potansiyel yeteneği yüksek değil ama ilginçdir manyak performasn gösteriyorlar....:confused: :cool: :)

sanalkardes
21.Ağustos.2006, 22:56
kardeş ne kadar bütçen var.Bunu bilsek daha iyi yardımcı olurduk.Ama Serkan Gedik i al Furkan ı al

KnightBaris
22.Ağustos.2006, 01:24
polat keser ,ayrıca forvete adam arıyosan ronaldinho yu öneririm

Cengo
22.Ağustos.2006, 02:46
Sergen Yalçın :p

tonifan30s
22.Ağustos.2006, 11:07
furkan baştan
serkan gedik
sevim bora

Vale
22.Ağustos.2006, 11:22
Serkan Gedik'le Lig 2A'da kıyamet kopartıyorum henüz 14 maça çıktı ve 15 golü var çok başarılı deli manyak psiko bi forvet bence ...

tosunpasa
22.Ağustos.2006, 12:38
polat keser ,ayrıca forvete adam arıyosan ronaldinho yu öneririm
Ne diyon kardeş ne ronalinhosu ya:eek:2.lig A diyo adam ronaldinho sence gelir mi oraya yok sa dalga mı geçiyosun sen?!!!!
kardeş ne kadar bütçen var söylersen daha çok yardımda bulunabiliriz.Ama polat keser iyi bir kaleci öneririm;;)

evr42evr
22.Ağustos.2006, 13:17
Trabzon ' dayım Forvet hattım oldukca kalabalık..

KAdromda;

Pablo Vitti
Umut Bulut
Tomas Jun
Serkan Gedik
Burak Yılmaz
Furkan Bastan war..

Umut cok gol kacırıyo..
Jun cok formda..
Vitti de arada gidip geliyor..
Furkan gecen sezonun gol kralı bu sene bişeyler oldu 9 macta 1 golü war..
Burak Yılmaz'ı yollamak istemiyorum oynadıgı maclarda hiçbişey yapamasa da gercekte Hakan Şükür gibi her kafa topunu neredeyse indiriyor..

Ben şimdi bu kadrodan 2 kişi göndermek istiyorum ama kimi göndericem ?
Serkan Gedik diye düşünüyorum 2. isime bi türlü karar weremedim..

Ilhan
22.Ağustos.2006, 13:19
kesinlikle serkan gedik-burak yılmazı gönder diğerleri cok iyi cunku onlar seni lig-avrupa-kupada idare ederler

Murderer26
22.Ağustos.2006, 14:23
sergen, ahmet dursun, tamer tuna ,goksel gencer

berk42
22.Ağustos.2006, 18:08
arkadaşlar bütçem 3 milyon dolar felan var tabi sergeni sattım :D adamm 2b de harikalar yarattı serkan gediği aldım ancak tam bir yararını göremedim 2 yabancım var biri kaleci diğer forvet benim kadroda mustafa kocabey var milli takımda şuanda ve milli formayla 1 maç 2 golü var 2A da 3.sırada gol krallığında ancak ben şekersporla 5.sıradayım 2B de sadece 2 yenilgi aldım ama 2A çok zor 2 B ye göre msjlarınız için sağolun arkadaşlar benim sadece defans sağ ve amr ile aml lazım arkadaşlar 1 yabancımıda satacam zaten ilginiz için sağolun

Ilhan
22.Ağustos.2006, 18:10
amrlc- yasin karaça işini görür.
dr-eğer besiktas transfer listesine koyarsa, ali güneş veya ali tandoğan

berk42
22.Ağustos.2006, 18:26
bjkde ali tandoğan milli takıma girdi yani töbe satmaz :D

Ilhan
22.Ağustos.2006, 18:29
yasin karacayı aldın mı?
ali gunesle ilgilendiğini acıkla basına. o da yemezse hasan yiğite yönel

efeibrahim
22.Ağustos.2006, 19:01
abi yasin karaca yı al ben kefilim :D

eozkoca
23.Ağustos.2006, 02:39
http://img181.imageshack.us/img181/8475/denizlium8.png (http://imageshack.us)

arkadaşlar denizlispor ilk sezonum. takım nasıl takviye lazım mı takıma bir de hangi oyuncuyu almamı önerirsiniz?

pessy
23.Ağustos.2006, 02:56
kalye tecrübeli bir türk,orta sahayı toparlıyacak hem defansa hem ofansa katkı sağlayacak bir yabancı,forvetede hüseyinin yerine bir yabancı[zigiç]alırsan ligde başarılı olursun..

KaPaLı
23.Ağustos.2006, 11:36
Bakan arkadaş nasıl baktın acaba ben resim göremedimde :eek:

kral_67
23.Ağustos.2006, 11:56
mustafa keçeliyi kol 11 e tamamdır.... :)

şaka bi yana çok iyi kadro kurmuşsun ama vittinin yanına bi partner bulman lazım...

Hugo
23.Ağustos.2006, 12:01
Bakan arkadaş nasıl baktın acaba ben resim göremedimde :eek:

valla ben gördüm hala da görüyom

arkadaş sana burada bir forvet lazım bi serkan gedik i al lazım olur para varsa bir de yabancı forvet

zigic,vucinic olabilir

caner erkini de alabilirsen geleceğe büyük yatırım yapmış olursun

hadi selametle!

denizimo
23.Ağustos.2006, 14:39
diarrayı dm ye

lincolnu sağa ortaya alexi al :D

KaPaLı
23.Ağustos.2006, 15:19
valla ben gördüm hala da görüyom

arkadaş sana burada bir forvet lazım bi serkan gedik i al lazım olur para varsa bir de yabancı forvet

zigic,vucinic olabilir

caner erkini de alabilirsen geleceğe büyük yatırım yapmış olursun

hadi selametle!

Resim Yanlış koymuş hiçbirşey çıkmıodu Dostum Ondan yazdım ;)

berk42
23.Ağustos.2006, 15:41
yasin fenerde be kardeş başka varsa bide yasin fenerdeki ort puanı 6.30 civarı kötü yani nobre alcaktım aadam gelmedi tabi 1.lige çıkarsam alacam :D
arkadaşlar şimdi 2A'da ilk 2 takım direk 1.lig 3,4,5,6 play-off mu yapacak

Ilhan
23.Ağustos.2006, 16:50
yasin fenerde be kardeş başka varsa bide yasin fenerdeki ort puanı 6.30 civarı kötü yani nobre alcaktım aadam gelmedi tabi 1.lige çıkarsam alacam :D
arkadaşlar şimdi 2A'da ilk 2 takım direk 1.lig 3,4,5,6 play-off mu yapacak

aynen öyle adamım. cok para harcamadan birinci lige cıkmanı öneririm sana

http://img181.imageshack.us/img181/8475/denizlium8.png (http://imageshack.us)

arkadaşlar denizlispor ilk sezonum. takım nasıl takviye lazım mı takıma bir de hangi oyuncuyu almamı önerirsiniz?

ii bir dmc alman lazım aynı zamanda mc mevkisinde de oynaybilen. önerim laizans, arouca veya ale'dir.

bir sağ bek lazım. önerim alabilirsen edilsondur

berk42
23.Ağustos.2006, 17:23
yaw arkadaşlar msjlar karıştı ben msj çok önceden gönderdim ama sonra gönderdim gibi olmuş nyse Tslye geliyom maçlar çok zevkli valla 2a'da

Noob_Saibot
24.Ağustos.2006, 21:06
santana ve grosso onlar 1 numara oglum tebrik ederim zeki cocuksun sen adamım

uğuray1907
25.Ağustos.2006, 20:47
dostum paran varsa sag beke rafinhayı tercih et derim.solda umiti at cope gitsin oraya mehmet sedef i al goruceksin biraz zaman gecsin herseyi 20 olucak.ortayada ugur ucar derim onder le super oynuyo.tuncayı cok buyuk bi fiyata satabilirsin.mesela ben 45 mil dolara intere sattım.onun yerine defoe derim.ben 26 mil dolara onu aldım tuncayı satınca.adam cok deli oynuyo bu oyuncuları al sırtın yere gelmez.ha bide sag kanata andrea gasbarroniyi al onun gibi muhtesem orta yapan ve oynayan azdır herhalde...

eser3131
25.Ağustos.2006, 23:49
dostum paran varsa sag beke rafinhayı tercih et derim.solda umiti at cope gitsin oraya mehmet sedef i al goruceksin biraz zaman gecsin herseyi 20 olucak.ortayada ugur ucar derim onder le super oynuyo.tuncayı cok buyuk bi fiyata satabilirsin.mesela ben 45 mil dolara intere sattım.onun yerine defoe derim.ben 26 mil dolara onu aldım tuncayı satınca.adam cok deli oynuyo bu oyuncuları al sırtın yere gelmez.ha bide sag kanata andrea gasbarroniyi al onun gibi muhtesem orta yapan ve oynayan azdır herhalde...

ben Yanıt Vereyim Çünkü Arkadaşla Ağdan Oynuyoruz - Arkadaş Tuncayı 40T küsüre Satıp - Yerine Defoe yi alacaktı seninde yaptığın gibi - Bana sordu Tonimi bojinovmu Tevezmi Defoe yimi alayım die - Direk Bojinovu Al Dedim Adam Daha 19Yaşında ve Geldiği Andan İtibaren Gzl Goller attı - Valeri Bojinovu Aldı

KaPaLı
26.Ağustos.2006, 14:05
Valla ben ümiti satmayacaktım ama lazio çok istedi sattım onun parasıyla Ferhat-Mehmet Sedef Aldım ikisidee koçlar gibi oynuo

tonifan30s
26.Ağustos.2006, 16:20
ümiti şutlaaaaaaaaaaaaa

crazy_engin88
26.Ağustos.2006, 23:33

sezon sonu anelkayı satıp defoe yi alcam:D

Omerdinho
27.Ağustos.2006, 00:22
fena degil.

çaalar
28.Ağustos.2006, 22:24
arkadaşlar gs kemal için 10 m veriyo onu sizce satmalımıyım tuncay oynuyor onun yerinde kemal ise yedek

kkanke
28.Ağustos.2006, 22:28
kemal iyidir ama10 m ye sat yerine y.karaca ,sezer özturk,ekrem kahya,v.b. alabilirsin

deadlausfb1907
28.Ağustos.2006, 22:29
10 m ne?pound mu?

kkanke
28.Ağustos.2006, 22:33
10 m ne?pound mu?
pound olmaz heralde yedek oyuncuya olsa olsa $ dır

sampiyonfb
28.Ağustos.2006, 22:36
10 trilyondur o daha fazla vermezler değeri zaten 5-6 trilyon bişey

kkanke
28.Ağustos.2006, 22:40
10 trilyondur o daha fazla vermezler değeri zaten 5-6 trilyon bişey
olabilir ama konuyu açan söylese ya

tonifan30s
28.Ağustos.2006, 22:48
sat bencede yerine daha ucuza ve daha ii yedek bulabilirsin

barcelos
28.Ağustos.2006, 23:15
gs nerden bulmuş okadar parayı yaww:)

çaalar
29.Ağustos.2006, 00:35
ya euro verdiler bende sattım

atlantis_fb
29.Ağustos.2006, 01:05
ya euro verdiler bende sattım

ii yapmışın kemal ii ama 10 M € da çok ii:D

sanalkardes
29.Ağustos.2006, 11:14
satma kardeş kemal iyi oyuncudur

RIDVAN TLM
29.Ağustos.2006, 11:41
beyler bana bır defans genc yabancı bı ortasaha hucuma donuk yabancı genc ama fazla pahalı olmasın yattra ıcın ne dersınız

erdemerok
29.Ağustos.2006, 11:56
Asla Kemal 3 Yerde De Oynuo Amrlc
Satilamaz Yerine Onun Gibisi 10 Tr Ye Alnamaz
Avrupaya Devlere Cikinca Ilk 11 Oynayan Nadir Turklerde

KaPaLı
29.Ağustos.2006, 11:59
Ben kemali sağdada Oynatıodum Vee iyide oynuodu ama snra pilot takımım kayseriye yolladım

Jeust
29.Ağustos.2006, 12:30
gs nerden bulmuş okadar parayı yaww:)
aynen ben diyecektim :D

hp-fm-gs
29.Ağustos.2006, 12:47
Bulmuş ve almış.Gerisinin ne önemi var...

Mustafapasa
29.Ağustos.2006, 12:58
paraya ihtiyacın varsa sat yoksa kalsın kemal her zaman kalacak adam

caglar0016
29.Ağustos.2006, 13:36
arkadaş satmış bile ii yapmış

hihaho
30.Ağustos.2006, 00:17
galatasarayla oynuyorum elimde 4 tane kaleci var

1-mondi
2-fevzi
3-aykut
4-polat keser hangisini satıyım :confused:

hp-fm-gs
30.Ağustos.2006, 00:21
Bence fevzi yada aykut....Ama hepsi çok iyi.İlla birini satıcaksan bunlardan biri.....

crazysebo
30.Ağustos.2006, 00:25
bence fevziyi sat .aykutu kiralık gonder , polat la mondi kalsın

hihaho
30.Ağustos.2006, 00:29
aslında su ana trabzondan teklif var aykuta sizin yorumlarınızı bekliyom ilerlemek için:D

Pro Soccer 5
30.Ağustos.2006, 00:48
aykut unkini kabul et.. hatta ben derimki mondi yide sat çünkü 1-2 yıl sonra mondi futbolu bırakır elinde kalır,polat keser harika kaleci onu kullanırsın

hihaho
30.Ağustos.2006, 00:53
ewt polata bende güveniyorum mondiyide önümüzdeki sezon cıkarcam elimden yabancı sayısı azalsın

eozkoca
30.Ağustos.2006, 01:08
bence mondiyi sat yabancı kontenjanı açılsın hemde aykutu ya da polatı yetiştirmiş olursun. Türk milli takımına katkıda bulun:)

anadolu184
30.Ağustos.2006, 01:10
mondi yi sat tamam ii bi kaleci ama yaslı polat keser waede aykut kalsın...

Universal
30.Ağustos.2006, 01:29
galatasarayla oynuyorum elimde 4 tane kaleci var

1-mondi
2-fevzi
3-aykut
4-polat keser hangisini satıyım :confused:
Bana göre bir takım için 3 kaleci fazla o yüzden Aykut ve Mondi sat bana göre alt yapıdaki kalecin iyi değilse oraya iyi özellikli bir kaleci alıp 3 kaleciye ulaş gerekli olduğunda altyapıdakini kullanırsın.

emreözdoğan
30.Ağustos.2006, 14:17
bende öyle yapıyorum. kadromda iyi bi kaleci oluyor. yedektede iyi bi kaleci. 3. kaleciyi ise altyapıdan alıyorum. daha iyi oluyor yani

Dreamania
31.Ağustos.2006, 19:40
Arkadaşlar Fenerbahçe'yle oynuyorum 2008 senesindeyim Anelka 29 yaşına geldi ama leblebi gibi gol atıyor adam :) Yerine Kerlon'u almak istiyorum. Anelka'nın değeri 7.250.000 şuan. Yabancı sınırlaması olduğu için göndermek zorundayım. Sizce göndereyim mi?

Sol bekte de Pineda var ama göbekten zayıf olduğumu düşünüyorum Önder'le Servet oynuyor. Pineda'nın da özellikleri çok iyi ama yabancı kontenjanı dolayısıyla onu göndermem gerekir, Gioda'yı almayı düşünüyorum.

Bu arada Alex'de 30 yaşında ama bütün özellikleri çok iyi ve sanırım bu sezonun sonunda Türk olabilir, yalnız Alex kulüpten ayrılma zamanın geldiğini düşünüyor falan diyor her sene. Zorla takımda tutuyorum sonra düzeliyor. :) Sizce göndersem mi?

QaaN-07
05.Eylül.2006, 10:37
Benim kadro;

Volkan Babacan
Vanden Borre Önder Güngör Öztürk Gustavo nery
Yasin Karaça Mascherano Appiah Kemal (uğur yıldırım gelecek)
Tevez Kerlon

Arkadaşlar arsenal tevez 49 mn verdi sizce napiim

bu arada gelecek olanlar:Uğur Yıldırım,Hamit Altıntop
Gidecekler:Volkan Demirel

kkanke
05.Eylül.2006, 11:33
Benim kadro;

Volkan Babacan
Vanden Borre Önder Güngör Öztürk Gustavo nery
Yasin Karaça Mascherano Appiah Kemal (uğur yıldırım gelecek)
Tevez Kerlon

Arkadaşlar arsenal tevez 49 mn verdi sizce napiim

bu arada gelecek olanlar:Uğur Yıldırım,Hamit Altıntop
Gidecekler:Volkan Demirel
tevez e 2010 da juveden 60 m teklif geldi yinede sen bilirsin

QaaN-07
05.Eylül.2006, 12:06
vazgeçtim satmıcam bu arada mascheranonun yerine messiyi alsam işimi görürmü

kkanke
05.Eylül.2006, 12:15
masceranonun yerine messi gitmez (guarin biglia)gibi oyuncular gider

QaaN-07
05.Eylül.2006, 13:19
hımm sağol zaten messi için tevezi istedi barca bende vermedim tevez şuanda avrupanın mı dünyanınmı en çok gol atan adamı oyunda

ceZa_1905
06.Eylül.2006, 18:41
arkadaslar ben yeni oyun actım gs ile ve ilk yıldaym bikac transfer yaptım fakat hala ii sonuclar alamıorum sizce hangi taktikle ve hangi oyuncularla oynamalıym??:confused:
kadrom:
GK: aykut, barthez, fevzi elmas
DC:song, emre asık, mehmet topal, tolga seyhan, cem islamoğlu
DL:ferhat, orhan, ergün
DR: Cihan, muslu
DM:mehmet güven, inamoto
MR:arda, hasan şaş, okan buruk, sabri, aydın yılmaz
ML: carrusca, oğuz sabankay
AMC: ilic, diego(cruzeirodan aldm cok iy ve yetenekli)
ST: ümit karan, özgürcan, hakan şükür, hasan kabze, necati

kkanke
06.Eylül.2006, 19:47
gk:bartez
dc:song-asık
dl:ergün
dr:muslu
dm:imam
mr: okan
ml:sas
amc:diego
st:umit-necat
lig ve kupa senin avrupa icin zor

GsDoruk
07.Eylül.2006, 14:22
Kaleci:Cech,Lehmann
Defans:Thuram,Ashley Cole, Puyol, Marquez, Belletti
Orta Saha:Ronaldinho, Pirlo, Emerson,Van Persie, Motta,Cristiano Ronaldo, Wayve Rooney, Messi,
Forvet:İbrahimoviç, Henry
Önerilerinizi bekliyorum 3. senedeyim ve birçok yedek lazım yardım ederseniz sevinirim

fberen
07.Eylül.2006, 23:09
kardeş kadro güzel ii bi antremanla mükemmel olur tabi ki taktiğininde ii olması lazım

GERARD0101
10.Eylül.2006, 16:32
fenerle oynuyorum sol kanada ihtiyacım var şu ana kadar malik fathi ve mehmet sedefi bulabildim güzel olarak yardım ederseniz sevinirim

TGN
11.Eylül.2006, 01:32
Arkadaşım biraz araştırsan bulursun birçok başlık var.

delgadom
11.Eylül.2006, 04:40
benceee bna guvenın eger memun kalamsınıs msn adresım [email protected]

cesar delgado bu oyuncuyu alınn yeter forveteeeeeee eger memın kalmsaıns ekleyın tartısalımmmmm

Atakan38
11.Eylül.2006, 09:07
butcen ne kadar

ama
deschacht
orhan ak
antonıo lopez
fabio santos iidir aLabıLırsen aL

sinantts
11.Eylül.2006, 11:02
fabio grosso tüm sol kananatta oynar sorunu büyük ihtimalle çözer

deadlausfb1907
11.Eylül.2006, 13:54
fluminenseden marcelo...sol bek...geleceğin fabio aurelio su yazıyo personalinde...

rustem goldberg
11.Eylül.2006, 15:03
arruabarena,zoltan petö,taye taiwo,diego placente,gonzalo pineda... arama yaparsan bulrsun

tornado17
11.Eylül.2006, 16:19
bana yerli bir sag kanat söyleyebilecek olan varmı arkadslar yerli olsun ama
ugur yıldırım olmasın fenerdeyim oda fenere gelmiyo F.B.nin seviyesine uygun bir kanat olursa sevinirim
simdiden sagolun

kkanke
11.Eylül.2006, 17:04
yasin karaca guzel gelisir asist krallıgına oynar serhat akınıda dusun

tornado17
11.Eylül.2006, 17:13
sağol klupler zorluk cıkarıyo ama paraya kıyacaz napalım

kkanke
11.Eylül.2006, 17:23
eee paraya kıymadan olmaz

BaDDucK17
19.Eylül.2006, 18:41
arkadaşlar buda benim fenerbahce kadrom,biraz hileli ama adamları görünce ağzınız uçuklayacak:)))

kalede demirel volkan,savunmada rio ferdinand alessandro nesta john tery roberto carlos:)

defansif orta sahada guarin mehmet güven serkan balci,

orta saha ronaldinho,beckham karaça recoba,

forverlerim kerlon ronaldo(madrid)gaston fernandez we bekleyin gelior FERNANDO TORRES nasıl kadro ama?

crazynuri
19.Eylül.2006, 19:02
kardeş bence senin tek eksiğin orta sahanın ortası.. ileriye dönük bi oyuncu...tabi geriye dönük bi oyun kurucu da iş yapar...guarin i tercih edebilirsin..ne diyim sana kolay gelsin

onurtucesen
27.Eylül.2006, 16:40
arkadaslar napolii aldım we param da war(2,5)trilyon sizce her mevkiye ihtiyac war kmlerii alabilirim transfer olarak napoli kmler gelebilir?

ozzy88
27.Eylül.2006, 18:05
arkadaslar fenerde 2. sezondaki kadrom:

volkan (rüstü)

serkan (kerim)----lugano(onder)----edu(can)----umit(mahmut)

Appiah(kemal)---Aurelio(nuri sahin)---tuncay (caner)

alex (tümer)

deivid(gokhan unal)-----kezman( fatih tekke)

sizce bu kadro cl için yeterli mi? yoksa hedef uefa mı olmalı??

ultraslanerdem
27.Eylül.2006, 18:36
deivid i nerden buldun

GsDoruk
27.Eylül.2006, 18:45
yeni yamayı yüklemeiş

ALEN_34
02.Ekim.2006, 22:11
arkadaşlar galatasaray'dayım ve kalede çok adamım oldu normalde 1.kalecim mondragon 2.aykut 3.fevzi ama ben volkan babacan ve rüştü reçbere teklif yaptım ve imzaladık bidahaki sezon için sizce hangilerini oynatmam lazım bide mondragonun sözleşmesi bitiyo.yorumlarını bekliyorum

rustem goldberg
02.Ekim.2006, 22:15
arkadaşlar galatasaray'dayım ve kalede çok adamım oldu normalde 1.kalecim mondragon 2.aykut 3.fevzi ama ben volkan babacan ve rüştü reçbere teklif yaptım ve imzaladık bidahaki sezon için sizce hangilerini oynatmam lazım bide mondragonun sözleşmesi bitiyo.yorumlarını bekliyorum
babacan doğru ama rüştü yalnışşşş.mondragonu we fevziyi sepetle.yabancı hakkı doğar.

ALEN_34
02.Ekim.2006, 22:44
babacan doğru ama rüştü yalnışşşş.mondragonu we fevziyi sepetle.yabancı hakkı doğar.
evet haklısın

Redrum
02.Ekim.2006, 22:53
bneyler 2. sezonum turkeyden teklif geldi şu an ikisin de yönetiorum gs ilk 11 im:
gk mondi
dr-dl-dc-dc hamit, othan, song, önder
mr-ml-mc(defansif)-mc(ofansif) arda, carrusca , emmanuel sarki, yildiray
fc-fc: cesar delgado, ümit
türkiye ilk 11 im:
rüştü
haimt orhan önder g. zan
gökdenix tuncay aurelio yildiray
nihat ümit karan
nsıl sizce?

ALEN_34
02.Ekim.2006, 22:57
bneyler 2. sezonum turkeyden teklif geldi şu an ikisin de yönetiorum gs ilk 11 im:
gk mondi
dr-dl-dc-dc hamit, othan, song, önder
mr-ml-mc(defansif)-mc(ofansif) arda, carrusca , emmanuel sarki, yildiray
fc-fc: cesar delgado, ümit
türkiye ilk 11 im:
rüştü
haimt orhan önder g. zan
gökdenix tuncay aurelio yildiray
nihat ümit karan
nsıl sizce?
bence her iki takımında güzel

Redrum
02.Ekim.2006, 22:59
saol kardeş yorumun için:D

dentaconstantin
02.Ekim.2006, 23:25
arkadaslar napolii aldım we param da war(2,5)trilyon sizce her mevkiye ihtiyac war kmlerii alabilirim transfer olarak napoli kmler gelebilir?
furkan baştan ya da serkan gedik e bakıver kaleci olarak benoit costil olabilir

notformoney
03.Ekim.2006, 13:05
5. sezonumdayım gs ye yeni geldim(bi yıl aradan sonra) transfer bütçesi olarak 37,75mn pound verdiler tek bi transfer yaptım xabi alonso ama takım bıraktığımda lig de sadece 5 gol yemişti şimdi ilk 5 maçta 6 gol yedim ligde kadro su defans hattını değiştiricem ve ronaldinhoyu göndermeyi düşünüyorum szice napıyım
kaleciler:fevzi elmas yakup pamukçu polat keser
defans: song(türk oldu bu sezon) orhan ak,juanito,uğur uçar ferhat,malik fathi,dani alves
ortasaha:xabi alonso,guarin,emre belözoğlu,caner erkin,ronaldinho,arda turan(satılmış iptal edemiyorum)aydın yılmaz,hasan şaş
forvet:özgürcan,arslan halit(regen olabilir pot abilitisi 185 bjk alt yapısından)özgür kiliç(herta berlin alt yapısından pot a:180)
şimid srun su diziliş 4-3-3 şeklinde defansif bi oyun ama çok atak oynuyor takım nası oluyo demeyin oluyo(du) takımı bu diziliş ile bi çok kupada şampiyon yaptım 4 kere ECC aldım 3 kere ligi aldım 5 sezonda geri geldim ayrıldıım sezon ronaldinho yu almıştım ama hiç oynamamıştım istifa etmiştim şimdi geri geldim aml de oynatıyorum avrupada da türkiyedede 7 ile oynuyor 30a merdiven dayamış belki ama özellikleri iyi ama top oynamıyor defansta göbekte song-juanito ile süper bi istatislik yaptım ama şimdi felaketler taktikte bi tek değişiklik yapmıştım oda defansı öne çıkarmak oldu ofans konusunda çok işe yarıyo maç sürekli karşı yarıda oynanıyor birde ofsayt taktiği koydum buda defansın arkasına top atılmasın diye olmuştu ligde eskişehirden 3 gol yedim sakaryadan 2 bjkden 1 ve gol yemediğim maç yok şuan ronaldinho yokken deli gibiydi bu takım çok top kaptırıyor ve adam kovalamıyor bu adamı satıyımmı yoksa başka bi mevkide mi oynatıyım bide defans için bi tandem yazın ama uyumlu olsun dendiğiniz ikili kimse onu yazın genç de olursa iyi olur

anl2002
03.Ekim.2006, 14:54
cok gol yiyom???bi bakın kadroya

--------------------------------------------------------------------------------

volkan babacan

muslu felipe nigel dejong fabio santos

caner erkin emre b. tümer metin delgado
(fahri) (nuri) (i.akın)

vincenzo ıan. kerlon
(nobre) (halil)

sizce ne yapmalıyım??

Redrum
06.Ekim.2006, 11:14
beyler ikinci sezonun ortasındayım gs yim cesar delgadonun yanında oynayacak adam arıyorum yani çok hızlı delgado ama ona yardımcı olacak falan filan düşüncelerinizi bekliorum...

kkanke
06.Ekim.2006, 18:01
toniyle veya fredle cosuyo benden solemesi

ozzy88
06.Ekim.2006, 19:52

--------------------------------------------------------------------------------

volkan babacan

(fahri) (nuri) (i.akın)

vincenzo ıan. kerlon
(nobre) (halil)

sizce ne yapmalıyım??

ortasahana tumer metin yerine defansif ozellıkleri iyi olan bi dmc koymalısın :cool:

beyler ikinci sezonun ortasındayım gs yim cesar delgadonun yanında oynayacak adam arıyorum yani çok hızlı delgado ama ona yardımcı olacak falan filan düşüncelerinizi bekliorum...

cesar delgado yla fred i fenerde yanyana oynatmıstım. cesar asist kralı fred gol kralı oldu. tercihim fred :cool:

VahdeTrabzon
06.Ekim.2006, 23:11
carew fred yanyana oynattım wings le carew 70 gol fred 38 galiba ama fred 22 yaşındaydı yeni ısınıyodu oyuna:D

saane
07.Ekim.2006, 17:43
arkadaşlar bana bi kaleci önerebilir misiniz artık mondi den geçti 35 yaşına geldi değiştirmenin vakti geldi

blademaleq
08.Ekim.2006, 01:21
bence alpayı sat yerine daha genç birini al çünkü defansta çok koşan en az 1 2 kişi olması lazım

Oli
09.Ekim.2006, 02:01

volkan babacan

(fahri) (nuri) (i.akın)

vincenzo ıan. kerlon
(nobre) (halil)

sizce ne yapmalıyım??
Defans dizilişin nasıl birde orta sahada dmc kulalnamyı denedin mi _? mesela tumeri kesip yerine dmc kullanıp fazla ileri cıkartmıyarak daha az gol yiye bilirsin brezilya 20a da oynayan Arouca benim gözdem yada maldonado ama Arouca genc ama biraz pahalı

GsDoruk
09.Ekim.2006, 18:19
GS’yim ve yıl 2009 taktik 4-4-2
GK
Sebastien Frey
Fevzi Elmas
Volkan Babacan
Polat Keser

Defans
Gabriel Heinze
Valerian İsmael
Igor Tudor
Barut Barbaros
Cihan Haspolatlı
Hamit Altıntop
Malik Fathi
Mehmet Polat
Fatih Sonkaya
Önder Turacı
Uğur Uçar
Ferhat Öztorun
Muslu

Orta Saha
Sezer Öztürk
Senna
Alex(fenerli)
Hasan Şaş
Okan Koç
Deniz Baykara
Mehmet Topuz
Arda Turan
İbrahim Akın
Tuncay Şanlı
Yasin Karaça
Nuri Şahin
Volkan Bekçi
Mülayim Erdem

Forvetler
Gökhan Ünal
Fatih Tekke
Serhat Akın
Özgürcan Özcan
Cafercan Aksu
Uğur Yıldırım
Halil Altıntop

çok fazla oyuncu var hangilerini yollamalıyım

readyready
09.Ekim.2006, 20:13
kaleye stekelenburg u alabilirsen al harika olur saane

saane
10.Ekim.2006, 15:07
saol kardeşim:)

Ertuin
10.Ekim.2006, 16:47
benim takım trabzonspor bakalım begencekmisiniz

KALECİLERİsakssonn
Polat Keser
Ali Melih Özcelik
DEFANS
Stepanov
Servet
Fatih Akyel
Muslu
Ergün Teber
Ufukhan
Gökhan Zan
Ferhat
ORTA SAHA
İbrahim Akın
Gökdeniz
Hüseyin
Guarin
Arouca
Deniz Baykara
Yasin Karaca
Sezer Öztürk
Bilal Kısa
Hasan Üçüncü
FORVET
Ugur Yıldırım
Palacio
Fred
Tevfik Köse

Bu takımla iki senedir sampiyon oluyom türkiye liginde.Şampiyonlar liginde ceyrek final,UEFA kupasında finale kadar yükseldim.Bakalım begencekmisiniz takımımı

GsDoruk
19.Ekim.2006, 18:34
http://img175.imageshack.us/img175/1420/galatasaraypc6.th.jpg (http://img175.imageshack.us/my.php?image=galatasaraypc6.jpg)
işte bu benim kadrom yalnız size bir sorum var
fatih tekke gidiyor onun yerine sola kimi alabilirim?
senna yerine julio baptista
igor tudorun yerine de jongu alacağım

dentaconstantin
19.Ekim.2006, 18:54
http://img175.imageshack.us/img175/1420/galatasaraypc6.th.jpg (http://img175.imageshack.us/my.php?image=galatasaraypc6.jpg)
halil altıntop ucuz olsun dersen furkan baştan olabilir

bellman
21.Ekim.2006, 12:25

merakımı bağısla ama takımın ilginc geldi 1 sene ıcınde turkiye ligine gore ust düzey 10a yakin oyuncu almısın harcadıgın para nerden baksan 30m-40m dolar eder ve gs baslarken zannedersem 4-5m arası baslıyodu bunları gercekten editsiz aldıysan senı tebrık ediyorum ;;)

GsDoruk
26.Ekim.2006, 17:27
arkadaş bende bi oyun hatası oldu galiba 10 milyon bütçe verdi
onların bazıları bedava ve mazıları takımlarıyla kavgalı olduğundan ucuza aldım
heinze mesela 1 milyona geldi takımında oynamıyo diye satılık listesine konulmuştu ve ayrılmak istiyodu filan işte

TEVEZ_10
27.Ekim.2006, 00:22
Önclikle ben burda daha yeniyim ama fm'nin yıllardır tutkunuyum herkese selamlar...:D

Beyler bakın size kadromu yaziom:

Kalede
mondragon
polat keser
volkan babacan
fevzi elmas
aykut erçetin

defans
ugur ucar
servet çetin
orhan ak
song
cihan
ergün penbe
mehmet polat
halim
suat usta
ayhan yalçin

ortasaha
daniel carvalho
ayhan akman
okan koç
hasan şaş
ibrahim akin
mascherano
tuncay şanlı
sabri
erdem mülayim

forvet
necati
ümit karan
hakan şükür
carlos tevez
cesar delgado
özgürcan
cafercan (kirada sezon sonu gelio)

sezon sonu song'u yolluorum yerine "bonera'yı mı barzagli'yi"mi aliim;
delgado'yu da yollicam "jermaine defou'yu mu fred'i" mi aliim;
bi de mondragon'u şutliicam onun yerine hangi mevkiye kimi aliim ben "rafinha" die düşünmüştüm ama bi de size soriim dedim :D

dentaconstantin
29.Ekim.2006, 16:17
bonerayı ve fredi al mondragonu yollucam demişsin yerine bence kaliteli bir kaleci al para çoksa akinfeevi al ya da kameni,ochoa olabilir bu arada kadron çok güzel

garner87
03.Kasım.2006, 23:46
galatasaray ilk sezom kadrom (yorumlarınızı bekliyorum)

8 oyuncu gönderdim yerine 8 oyuncu aldım

gönderdiğim oyuncular
volkan arslan
marek heinz
yalçın ayhan
aydın yılmaz
aykut erçetin
faryd mondragon
ferhat öztorun
hasan kabze

aldığım oyuncular
bora sevim
craig gordon
ilhan demirci
fahri tatan
mehmet topuz
constantin schumacher(romanya)gs de çıktığı ilk maçta golünü attı(30)metrede
mevlüt erding
kenan şahin

http://img73.imageshack.us/img73/8844/gskadrokw6.jpg

Sirius Black
04.Kasım.2006, 09:51
Tim Howard
Fevzi Elmas
Aykut Erçetin

Tolga Seyhan
Koray Avcı
Abdullah Temircan
İlker Cihan
Emre Aşık
Cihan Haspolatlı
Dani Alves

Ergün Penbe
Alou Diarra
Mehmet Güven
Zafer Sakar
Oğuz Sabankay
Arda Turan
Hasan Şaş
Jay Jay Okocha
Uğur Yıldırım
Ali Güzeldal
D'Alessandro

Cafercan Aksu
Fred
Pablo Vitti
Ümit Karan
Bu kadrodan kimler gitmeli kimler kalmalı?
Not:Gael Clichy sldım oyunu save etmeyi unuttuğum için Clichy yok.Yabamcı kontenjanı 1 kişi boşaldığından dolayı da Fred'i zar zor getirdim :)

Arkadaşlar yardım edecek yok mu?

GsDoruk
04.Kasım.2006, 15:50
[img=http://img151.imageshack.us/img151/516/monacobk1.th.jpg] (http://img151.imageshack.us/my.php?image=monacobk1.jpg)
gsden ayrıldım ve monacoya geldim çok fazla transfer bütcem var kimleri alııım kimleri satayım hiç kimse gelmior

GsDoruk
06.Kasım.2006, 20:15
yok mu yardım edcekk

besiktas1903
08.Kasım.2006, 01:04
benim kadrom
kaleci: polat keser ve firat akin(17 yasinda ve potentieli 177)
defans: servet cetin, ibrahim toraman, mustafa dogan, serdarkurtulus, andrea costantini(17 yasinda ve potantieli 195)
sa back: hamit altintop, ali gunes
sol back: mehmet sedef, ibrahim uzulmez
ortasaha: javier masherano, kleberson, emre belezoglu,koray, yildiray basturk
sol kanat: matias delgado, ibrahim akin ( ve pafta 16 yasinda tarik tunc potentiel 189)
sa kanat: ugur yildirim, efacan karaca(17 yasinda potentiel 182), tatan fahri
forvet: fred, cesar delgado, halil altintop, gokhan unal,tevfik kose,gokhan gulec,burak yilmaz ve ilhan mansiz ve pafta 16 yasinda butahan karadeniz potentiel 192

bu oyuncularnan bu kadroyu kuruyorum
442 perfect defans (demirhanin taktigi)
----------halil altintop-fred--------------

m.delgado-masherano-emre.b-ugur yildirim

mehmet.s-i.toraman-servet-hamit altintop

--------------polat keser------------
halil altintop super oyniyor kafa ve son vuruslari 19 ve azkalsin her macta gol atiyor. fredi yeni aldim.
m.delgado super dribling yapiyor ve cok assist veriyor.

forvet lerim cok ama kimi saticami sasirdim gokhan unali yeni bedavaya aldim yoksa almazdim. ilhan mansizi satcam(2milyon euro teklif geldi), burak yilmazi da satmaya dusunuyorum ama satmaya kiyamiyorum cunku onunda kafa ve son vuruslari iy. gokhan guleci satmam cunku hem forvet ve hem amc oynuyor. ve tevfik kose daha genc ve kafa vurusu 20 ve iy bir yedek oluyor onu sorna degeri yukselirse satarim. bu kadroda en zayif yerim kaleci ve defans.

klebersonu satcam ama yerine kimi alcami bilmiyorum , ya kaleci, ya defans, ya savasan bir orta saha oyuncusu(hem attack yapabilen hem defans).

yildirayi da bedava aldim para kazanmak icin onu simdikmi satim yoksa oynatip belki daha pahaliya satabilirim.

isterseniz screen shot koyabilirim.
belki bu kadro kotu olabilir ama champions league yendim ve da yeni hazirlik macta barcelonayi 3-0 yendim (2 halil atti).

sizce neyapmaliyim?

besiktas1903
08.Kasım.2006, 19:28
burak yilmaz guzel forvet te olsa satila cikardim degeri 5.5milyon euro ve 10 milyon euro ya kuluplere onerdim ve fener 10 milyon teklif etti ve ben kabul ettim. ilhan mansizi €2.5 sattim. ve mehmet guveni de bedavaya almistim ve ona da €8milyon na manisaya sattim :D.

anilton
10.Kasım.2006, 15:14
merhabalar. fm 2006 da istanbulsporu aldım.süper lige çıktım.süper ligdek, kadrom aşagıdaki gibidir.bana ilk 11 ve taktik konusunda yardımcı olabilirmisiniz.

KALECİLER
murat şahin
haluk güngör

DEFANS
alpay özalan
beyhan sümer
cem beceren
mustafa sert
volkan bekiroğlu
koray avcı
mnyatheli(g.afrikalı)sag baek

ORTA SAHA
ugur inceman
güven varol
abdullah ercan
sezer öztürk
khanje(g.afrikalı)sag ve sol açık
murat erdogan
sedat debreli
benachour
yılmaz özlem

FORVET
sinan kaloğlu
oktay derelioğlu
chabangu(g.afrikalı)
zafer demiray

kale398
11.Kasım.2006, 12:06
bu kadroyla kesinlikle tek forvet oynaman gerekiyo yoksa süper ligde bu kadroyla işin çok zor.bennce 4-5-1 oynat .

TooL
17.Kasım.2006, 02:20
anilton , bence de 4-5-1 oynamalısın 2 önliberolu hatta uğur inceman biri ama diğerlerini açıkçası pek tanımıyorum yani aralarında iyi dm varsa uğurun yanına önüne de mc ye benachour öneririm tek forvetinde bence chabangu olmalı kesinlikle,kolay gelsin ama zor işin...

anilton
17.Kasım.2006, 14:41
saolun arkadaşlar.

Sirius Black
17.Kasım.2006, 15:35
Yardim Edİnnnnnn.

QaaN-07
24.Aralık.2006, 15:03
ya beyler bende orta saha bollugu var lyondayim buarada
orta saha:Xabi Alonso,Franck Ribery,Juninho Ballack,Iraola ve Carlos Magno(bu ikisi defanstata oynayabilio),Malouda vs
bazilarini yedek takima yolladim mecburen

genelde dizilisim bole

ribery------xabi alonso-----juninho-----iraola

ballack yedekte kaldi
yardimcilarim onu yedekte oturtup formda oyunculari oynatmam gorusundeler napicam bilmiom ballacki kiralasammi acaba

Runi baba
20.Ocak.2007, 00:18
Bence kiralakardes sende kalırsa hep yedekte oturur yedekte oturacagına kira takiminda oynasin hemde $ Kazandırır sana geri alırsın ama bence en fazla
12 ay yap kiraya vereceksen...

maniax
23.Ocak.2007, 20:40
STEKELENBURG-GENTEEAR-VERMEER
GRYGERA-STAM-HEİTİNGA-DESCHACT-VERMAELEN-GABRİ-OGARARU-EMANUELSON
LİNDENBERGH-MADURO-MUTAPA-VİLAKAZİ-ROGER-ROSALES-MİTEA-SNEİJDER
BABEL-HUNTELAAR-ROSENBERG-STANLEY ABORAH
Takım AJAX bütçe 10M YTL önerilerinizi bekliyorum

haysper
28.Ocak.2007, 23:56
kardeş bence xabi alonsoyu 1 sezon kirala ballackı da onun yerine koy.Oyuncuların çok değerli elden çıkarmamanı tavsiye ederim

xxapocanxx
29.Ocak.2007, 21:56
mondragon
ergun
alpay
hakan sukur
bunları sat zaten yaslılar diger sezon isine yaramazlar

fernando henrique(gk)
f.grosso
vidic
adu
bunları alabilirsen al hepsi cok manyak oynuyor.

rapman77
30.Ocak.2007, 20:31
http://img245.imageshack.us/img245/9518/adszui0.jpg (http://imageshack.us) Şu takımda neler yapmaliyim hangi antreman paketi hangi taktik ve hangi oyuncular gitmeli hangi oyuncular gelmeli o profesyonel yorumalrinizi lütfen eksik etmeyin..:(

QaaN-07
04.Şubat.2007, 14:04
http://img165.imageshack.us/img165/8294/kadromvg7.th.jpg (http://img165.imageshack.us/my.php?image=kadromvg7.jpg)

Arkadaşlar üstte ligde 2. sırada yazıyor ama maç eksiğiyle ikinciyim şimdi tabzonu yendim 1.yim şuan
Bu arada kariyerimde

1 lig
1 tr kupası
1 şampiyonlar ligi
1 dünya kupası
1 super kupa

var..

pablo vitti vardı nihatı alınca yedekte kalmaya başladı bende yedekte yabancı olmasın dedim ve man utda sattım yerine defansa garay ı aldım..

lokomotiv
22.Mart.2007, 21:40
kardeş fm 2006da hangi takımda oynarsam oynayım garay ı tek geçerim lokomotiv moskova ya aldım 1,5 senede değeri 3,7 miyon oldu dinamo kieve aldım 3,6 milyon oldu GS ye aldım değeri 4,2 milyon oldugerçektten muhteşem bi adam ayrıc 20k e falcao yu aldım herif dinamo kievde 6,25 milyon oldu
ayrıca beyleer ucuza alıp da fiyatı tuzlanan adamlar hakkında görüşlerinizi bekliyorum

puskas
06.Mayıs.2007, 18:02
tim cahill amcde oynatın derim arteta kanada sokun.necatiyi forvetin solunda
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
amc koy alexi forvette anelka ve uzun boylu birini oynat yıkarsın takımları