PDA

View Full Version : Kardesini seç!!!

PhotoGrapher
31.Mart.2005, 19:38
www.kardesinisec.com Yurdumuzun dört bir yanındaki genç ve okumak isteyen arkadaşlarımıza bu site aracılığıyla yardım edebiliriz.Site gayet güvenli zaten para gondermek yasak sadece kitap defter ve giysi gibi ihtiyaclarını karşılayacağız.

apaydin2148
31.Mart.2005, 20:48
çok teşekkürler.bende ne zamandır böyle bişey yapmayı düşünüyordum.hemen bir tane Kardeş seçiyorum

VoLkaN BaROs
31.Mart.2005, 22:22
ben bu siteyi yaklaşık 3 ay kadar önce duymuştum.

Zaten sitenin geçmişi de öyle uzun değil, yardım sever birisi tarafından 7 ay önce kurulmuş. İlk olarak Pilot bölge uygulaması yapılmış ve Diyarbakır seçilmiş... 3 ayda binlerce çocuğa kardeş bulunup çok rağbet görünce Türkiye çapına yayılmış..

Ancak burada dikkat edilmesi gerekn şey, kardeşine kesinlikle para göndermeyeceksin... Onun haricinde herşey olabilir.

Çok güzel bir uygulama bende katılmayı düşünüyorum ancak bunun için uygun zamanı kolluyorum...

Durumu iyi olan arkadaşlar varsa muhakkak buradan faydalansınlar ve durumu iyi olmayan bir çocuğa sahip çıksınlar.

Vieri
10.Nisan.2005, 16:35
bu konuyu kaçırmışım şimi baktımda totti paylaştığın için teşekkür ederiz

ToFy
10.Nisan.2005, 16:37
bende çocuklara bakıodum tam tşkler çok güsel bişi bu

PhotoGrapher
11.Nisan.2005, 19:45
bu konuyu kaçırmışım şimi baktımda totti paylaştığın için teşekkür ederiz

Bu ülkenin geleceği için keşke daha fazlasını yapabilsek .

Nedvedmania
12.Mart.2006, 16:45
çok güzel bi uygulama 3000 çocuk kalmış yardım alamayan ğstte kayan yazıda öyle yazıyo vede 40000 yardım yapılmış

comandante
12.Mart.2006, 17:24
duymuştum ama yeni gördüm.şimdi gireceğim hemen olaya.arkadaşlar durumu iyi olanlar lütfen pasif kalmasın.hatta yakın oturanlar birleşerek de kardeş seçebilirler.duyarlı olalım.