PDA

View Full Version : 4-4-2 Wings kullanan arkadaslar

kburakozer
14.Temmuz.2006, 17:06
Sizlere bir sey soracagim bu 4-4-2 wingsi kullnaip da cok yararli oldugunu cok ise yaradigini soleyen arkadaslara bir sey soracagim. Surekli ayni taktigi mi kullaniyorsunuz? Evinizde ve deplasmanda ayri ayri taktikler mi kullaniorsunuz? mac icinde taktiginiz deistiryor musnuz? Yani geriye filan dustugunuzde, Rakibin topla daha fazla oynadigi bolumlerde taktiginizi deistiriyor musnuz?

ker
14.Temmuz.2006, 17:10
ben pek ayrı taktik kullanmadım çünkü bu taktikle pek geriye falan düşmüyosun topun kontrolü de çoğunlukla sende olduğu için değiştirmene gerek yok bence yani ben değiştirmiyodum ve çok güzel sonuçlar aldım

demaio
14.Temmuz.2006, 17:53
Ben cok degisik sonuclar aldim,
-Ispanya'da hem Villareal hem Barselona ile hezimet oldu bu taktikle
-Fenerbahce'de ilk sezon cok cok kotu gecti, ikinci sezonad ise mclerden birini amcye digerini dmc'ye cekerek cok basarili oldum ama sadece Turkiye liginde Avrupa'da yine husran.
-Fiorentina'da ise 1 ay ise yararken ondan sonra hep cozuldu ve ligde 3. olmama ragmen en cok gol yiyenin 2 katindan fazla gol yedim:)
versiyoum 6.0.3
Su an Razor;un davinci Code taktigini kullaniyorum deplesman ve ev icin iki ayri taktigi var ve cok cok basarili maclar cikariyorum daha henuz sanal zeka tarafindan cozulmedi,

saygilarimla...

SaMaNYoLu
14.Temmuz.2006, 18:15
Ben o taktıgı kullandıgımda geriye dustugumde hemen kanat oyuncularımı değişir iyi bir forvet alır sonuca giderdim.. ama Ondan daha iyi bir taktık geliştirdim ve o taktıkle summer cupu aldım...

dentaconstantin
14.Temmuz.2006, 21:33
ben 2014 e geldim genelde bu taktiği kullanıyorum maç içerinde bazen taktik değiklikleri yapıyorum bu taktiği iki kere beşiktaş,chelsea,real madrid de denedim ve çok iyi sonuçlar aldım kornerde şut çekecek adam iyi olsun gerisini boş verin

yalinzeytinoglu
14.Temmuz.2006, 21:44
taktik çok iyi maçın başlarında geriye düşersem pek bi değişiklik yapmıyorum ancak sonlara gerideysem değiştiriyorum,2011 yılına kadar sürekli bu taktiği kullandım ve süper başarılar elde ettim

kburakozer
14.Temmuz.2006, 21:53
Kendim 4-4-2 dizilisinde 4 taktik yaptim bunlardan biri deplasmanda super her deplasmanda en az iki gol atiyorum ama kendi sahamda pek ise yaramiyo. Bu 4-4-2 wingsi deneyeyim dedim pek verinli olmadi da ondan bi sizlere sormak istedim. Avrupa'da basari olmuyor ya:( bu inter'e filan 5 gol atan arkadaslar nasil yapiyorlar cok merak ediyorum. Ne kadar iyi olursam olayim avrupa'da o kadar basarili sonuclar alamadim. Gs ile ilk sezonumda uefa'da ceyrek finalde juve'ye kaybettim elendim:( Artik basari istiyom yaw:D ama daha bi yolunu bulamadim o da ayri:D

sanalkardes
14.Temmuz.2006, 22:04
ben pek ayrı taktik kullanmadım çünkü bu taktikle pek geriye falan düşmüyosun topun kontrolü de çoğunlukla sende olduğu için değiştirmene gerek yok bence yani ben değiştirmiyodum ve çok güzel sonuçlar aldım

Kardeş 4 tane gol yedim bu taktikle hiç böyle olmuyodu ama nasıl oldu ben de anlamadım

Aslan41
14.Temmuz.2006, 22:22
taktiği değiştirmiyorum ancak taktik üzerinde meselan yeniksen bastır at gollerini normal taktiğe dön...
ben gittiğim her maça gümbür gümbür giderim....
skorda tabii ona göre olur....

mesela ufak bi başımdan geçen bi olayı yazayım...
fb maçı öncesi daum beni kaale almadığını medya aracılığı ile bildirdi....
bende bastırdım lafları daum köşeye sıkışdı...
futbolcuların hepsi aklından soru oluşdu.....

maçın skoruda
fb:1 Galatasaray:6

gittiğim yere gitmeden korkuyu saldım....

kburakozer
14.Temmuz.2006, 22:33
simdi bi mac yaptim bjk ile deplasmanda. 4-4-2 wingsi kullandim bi kontradan yedim bi de kendi kaleme attim. 85. dkkaya 2-0 yenik girdim. Bizimkiler 85'ten sora iki tane atti:) ama ole gumbur gumbur oynamadim:( bende nedenase ole super sonuclar vermiyo yaw:(

ForCimbom
14.Temmuz.2006, 22:36
dostum senin bi kere kantalarında çok hızlı, çok teknik, çok iyi top süren, süper orta yapan bi adamın olmadığı sürece sen ne yaparsan yap bişi değişmez. He bi de master_ozzy arkadaşın açtığı konuda tavsiyeler var bunları da okuman gerekiyor dostum keyifli fm ler

kburakozer
14.Temmuz.2006, 23:33
Solda heinz sagda hasan veya arda veya sabri var adamlar her mac en az 8 oynuyo. Demin super kupa sampiyonu schalke'yi 3-1 le gectim kend, sahamda sampiyonlar ligi grup maclarinda. Umit 2 gol atti. Bu taktik isliyo gibi:D

S-B-Z
15.Temmuz.2006, 00:42
ben bu taktiği kullanıyorum sürekli,problem olduğunda kendi şampiyon taktiğimi kullanıyorumikiside süper işliyo.

RAMBO
15.Temmuz.2006, 01:00
ben eskiden yendiğim takımlara yenilmeye veya berabere kalmaya başlayınca anlıyorum ki taktiği değiştirme zamanı gelmiş :D

tonifan30s
15.Temmuz.2006, 11:24
ben hep bu taktği kullanırım değiştirmem futbolcularda alıştı bu taktiğe

mc_eagle
16.Temmuz.2006, 00:08
taktik güzel geriye düşersem taktiği değiştirip atak oyuncu kullanıyorum

morfinellus
16.Temmuz.2006, 01:00
Maçların zorluğuna ve deplasman veya evde oynama ve oyuncuların moral ve energi durumlarına göre nerdeyse her maça değişik taktikle çıkarım. Hem daha zevkli bence hem de bilgisayar bi süre sonra devamlı aynı taktikle oynama sonucuna göre taktik yaptığı için yapay zekayı alt etmek de daha kolay oluyor. Kendinizden güçlü takımlara karşı hem de deplasmanda oynuyorsanız tek forvetli dmc li 5-1-3-1 ile kontra atak ve direk pas ile maçı almanız içten bile değil mesela.

lailaps
22.Temmuz.2006, 17:48
son 3-4 mactır ılk golu ben yıyorum hemde ılk dakıkalar da ama ondan sonra takım bı r anda toplarnayı ve ozellıkle 2. yarıda en az 2 gol atıolar sole dıyorum kendı kendıme herhalde ılk bı dank etcek kafaya ondan sonra kendılerıne gelıolar

JunkChorn
22.Temmuz.2006, 18:00
Sizlere bir sey soracagim bu 4-4-2 wingsi kullnaip da cok yararli oldugunu cok ise yaradigini soleyen arkadaslara bir sey soracagim. Surekli ayni taktigi mi kullaniyorsunuz? Evinizde ve deplasmanda ayri ayri taktikler mi kullaniorsunuz? mac icinde taktiginiz deistiryor musnuz? Yani geriye filan dustugunuzde, Rakibin topla daha fazla oynadigi bolumlerde taktiginizi deistiriyor musnuz?

kardes oyun icinde bazen amc ye geciyorum bazen 4-3-1-2 oluyorum yani oyuna we awrupaya gore degisiyo...sende oyle yap kardes

KaÇaK_1907
22.Temmuz.2006, 23:13
dostum senin bi kere kantalarında çok hızlı, çok teknik, çok iyi top süren, süper orta yapan bi adamın olmadığı sürece sen ne yaparsan yap bişi değişmez. He bi de master_ozzy arkadaşın açtığı konuda tavsiyeler var bunları da okuman gerekiyor dostum keyifli fm ler
Kardeş dediğin tipte oyuncular alınırsa her taktikle başarılı olursun;;)

S-B-Z
23.Temmuz.2006, 03:47
Kardeş dediğin tipte oyuncular alınırsa her taktikle başarılı olursun;;)
olamazsın :D

snbarca
25.Temmuz.2006, 20:45
Sürekli aynı taktiği kullanırım her zaman

holybat
26.Temmuz.2006, 12:01
ben bu taktiği yeni kullanmaya basladım.6 da 6 yaptım.kendi evimde romayı deplasmanda juveyi farklı geçtim.şevo 6 maçta 11 gol attı :)
şimdilik işliyo taktikte sadece hücümla ve kontra atakla oynuyorum diğerleri sbt.