PDA

View Full Version : Fenerle 3.sezon kadrom

Ghonedre
17.Temmuz.2006, 16:35
Bu transferim
http://img101.imageshack.us/my.php?image=adszcr2.jpg

Bu da kadrom:
http://img139.imageshack.us/my.php?image=sdgnf3.jpg

Yorumlarınızı bekliyorum

NOT:hile olduğu yönünde bir şüphesi olan varsa istediği şekilde ispay edebilirim

ms1907
17.Temmuz.2006, 16:40
valla kadro çok ii cisse,adriano ispat için falan diilde nasıl aldın abi ya?

yeni hedef ronaldinho mu :D:D?

TR.CaPTaiN
17.Temmuz.2006, 16:47
Hiç bütce olarak 165 trilyon verdigini görmedim:D hadi diyelimki verdi adriano fenerin teklifini nasıl kabul etti bide bojinov ve cisse war (Köşede tarih 2007 yazıyor)

Ghonedre
17.Temmuz.2006, 16:57
valla kadro çok ii cisse,adriano ispat için falan diilde nasıl aldın abi ya?

yeni hedef ronaldinho mu :D:D?

seneye anelkayı satmayı düşünüyorum yönetim yine bir 200 milyon ytl verirse
alırım ronaldinho yu

Lim10
17.Temmuz.2006, 17:00
Valla ıspatlarsan sevinirim.Bunlardan alacağın tek adam (normal şartlarda) bojinov.Diğerleri hele hele Adriano?Mümkün değil.2. sezonun sonunda ha?Vayy beee:D .

seneye anelkayı satmayı düşünüyorum yönetim yine bir 200 milyon ytl verirse
alırım ronaldinho yu

Bak bak bide Ronaldinho yu alırım demezmi:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

TR.CaPTaiN
17.Temmuz.2006, 17:05
Ama eklersin manager barcanın kontrol üde alrsn sonra ronaldinho nun morali bozarsın real ide 2-3 kere sömürür maaş yaratırsın ve ronaldinho yu alırsın:D

dentaconstantin
17.Temmuz.2006, 17:26
2.sezonda klübün reputation(ün) nasıl bu kadar arttı anlamadım yine de tebrikler

Ghonedre
17.Temmuz.2006, 17:38
Hiç bütce olarak 165 trilyon verdigini görmedim:D hadi diyelimki verdi adriano fenerin teklifini nasıl kabul etti bide bojinov ve cisse war (Köşede tarih 2007 yazıyor)

Sen önce benim gibi 2 yılda 1 UEFA 1 CL 2 SÜPER CUP 2 TSL 1 FORTİS CUP( aslında iki tane alabilirdim ama ilk yıl anlamadığım bi şekilde türkiye kupası düzenlenmedi)

http://img95.imageshack.us/my.php?image=menajerxn1.jpg

sonra bunları yaparsın
http://img139.imageshack.us/my.php?image=cissetr2.jpg
http://img98.imageshack.us/my.php?image=adrianofo6.jpg

kara
17.Temmuz.2006, 18:00
bu işte bi iş var türkiye liginde 2006 yılında hem 1. hem 2. olmuşsun bu ne?

M_Reys
17.Temmuz.2006, 18:04
bi iş olduğu ortada leeds chaelsea madrid haberlerde slm sölüyor :D:D:D

TR.CaPTaiN
17.Temmuz.2006, 19:37
Ghonedre valla bende aldım o kadar kupa ama hiç birinde bu kadar bütce vermediler

Atakan38
17.Temmuz.2006, 21:02
aLmadıgım kupa kaLmadı
ben at.madrid'Le oynuom adamLarın ew adresını bıLe aLamıom o paraya hadi aLdım diyeLım adam sen kımsınkı bana tekLıf gonderıon dıo fenere nasıL geLsın
hadi bojınowu anLadık hadi cisse'yide anLadıkta harbı adrıano ne iş
kesınLıkle bı iş war

Eray Dengiz
17.Temmuz.2006, 21:08
Öncelikle ilk sene sanırsam sadece Tuncay'ı satmışın büyük transfer bakımından. Hadi Alex, Anelka satsan belki 165 Trilyonu bulabilirsin.. hadi onuda geçtim Adriano 2.senede nasıl geldi? Real Madrid ile 200 milyon dolar vermeme rağmen gelmemişti.. Garip..

kburakozer
17.Temmuz.2006, 21:11
arkadasim oncelikle bojinov icin tebrik ederim ama arkadaslarin da dedigi gibi iki sezonda adriano, bojinov ve cisse'yi alacak butce'yi nasil verdi baskan bilmiyourm. Bi is var bu isin icinde. Hadi kaynak yarattin dielim adriano ikinci senede nasil kabul eder fener'e gelmeyi? istersen mars kupasini al adriano'yu getiremezsin. Ama hile yoksa isin icinde cidden tebrik etmek lazim:D

Lim10
17.Temmuz.2006, 22:03
Arkadaşlar bu konuyu daha fazla tartışıpta konunun değerini arttırmayalım.Tamam işte bişeyler yaptığı belli.Ne diyebilirizki arkadaş için.Her ne yaptıysa bu şekilde kendini kandırarak oynamaya dvm etsin ;;)

Omerdinho
17.Temmuz.2006, 22:03
guzel kadro

starfreedom
17.Temmuz.2006, 22:14
Boş versene. Chelsea ile oynuyorum. Dünya sıralamasında 3. sırada. 3. sezonum. Almadığım kupa kalmadı. Ama ronaldinho'yu alman imkansız gibi. Barçayı ikna etmek kolay ama ronaldinho'ya en yüksek maaşıda versen ota b.ka bonusta versen getiremezsin yani unut Ronaldinho'yu sen. Takımını çok seviyor.

Adriano'yu ben 2. sezonumda almak istedim. O zaman world rating'de 10. sıradaydım. Cl runner up oldum. Ama İntere o kadar para dökmeme üzerine drogba cartlon cole'u vermeme rağmen kabul etmedi. Bilemeyecem.

Yani Adriano'yu getirmen imkansız gibi birşey.

Ghonedre
17.Temmuz.2006, 22:49
Arkadaşlar İlk sene Tuncayı , aurelio , luciano , deniz vs.+ kendi transfrer bütçem 96 milyon ytl etti.
Bunun 22 Milyon ytl sine cisse yi 20 milyon + deniz e bojinovu aldım + 3.2 milyon a özgürcanı aldım diğerrleride önemsiz bi kaç transfer
Not : cisse hariç diğerlerini ilk yıl alıp sattım
İlk yıl UEFA yı kazandım İlk yılın sonunda cisse geldi ve bir de kapo geldi
kapo bir yıl oynadı kapo yu sattım 63 milyona real madrid 'e
http://img349.imageshack.us/my.php?image=adszea1.jpg
Kulüp yeni sözleşme istedi ben de 120 milyon ytl transfer bütçesine anlaştım
ona yakın bi para da önceden vardı.
http://img177.imageshack.us/my.php?image=dhdhhnc6.jpg
Sonra boşalan bir yabancı hakkım için takıma bir yıldız almak istedim ve torres , zlatan , adriano ve sheva ya 100 milyon teklif yaptım hangisi gelirse diyerekten hiçbiri kabul edilmedi bende hepsinin teklififni sırasıyla yükselttim
İlk torresinki kabul edildi sonra zlatan sonra da adriano ( shevaya 249 verdim kabul etmediler) zlatan a sözleşme önermedim torresle adriano ya önerdim ikiside kabul ettim tercihimi adrianodan yana kullandım

Ayrıca daha çeşitli ispat isteyen söylesin nasıl bir ispat istiyorsa vermeye çalışırım isteyen olursa atabilirsem oyunuda atabilirim ver: 602 transfer güncellemeli

SaMaNYoLu
17.Temmuz.2006, 22:52
kadron güzel ama Adrianoya çok para vermişssin seneye onu bedava alabilirdin. tabi Avrupada başarılı bir takımsan.

Ghonedre
17.Temmuz.2006, 22:58
alamzdım adrainoyu çünkü sözleşme yenilemişti ayrıca o paranın iki katını isteseler yine verirdim ben 3 forvet oynuyorum ilk yarı sonunda anelka 22 cisse 24 adriano 39 gol attı alex 11 bojinovun 6 golü var

Krusty
18.Temmuz.2006, 00:28
Ya şu Transferlerin görüntüsünü yollar mısın ?
Gelen Oyuncular - Giden Oyuncular bölümünü ;) ve de Seçili Ligleri ;)

TR.CaPTaiN
18.Temmuz.2006, 00:38
Seçili liglerin görüntüsünü koyabilirmisin buraya?

Ghonedre
18.Temmuz.2006, 00:48
Ya şu Transferlerin görüntüsünü yollar mısın ?
Gelen Oyuncular - Giden Oyuncular bölümünü ;) ve de Seçili Ligleri ;)
kardeş gelen oyuncular giden oyuncular bölümünde sadece bu yılınkiler var ama seni mi kırcam
http://img187.imageshack.us/my.php?image=afasfcc0.jpg
http://img253.imageshack.us/my.php?image=sdggsmn1.jpg
http://img253.imageshack.us/my.php?image=ghkddktp3.jpg

Krusty
18.Temmuz.2006, 01:01
Ama geçen yılın da olması gerek ..? Orda olduğu belli hatta ;) Ayrıca İspanya'da seçili liglerinde :confused: İşte bu düşündürüyor...:rolleyes:

reamon
18.Temmuz.2006, 01:11
2.sezonda klübün reputation(ün) nasıl bu kadar arttı anlamadım yine de tebrikler
kuzenim oynarken modifiye diye bi program demişti ordan editörü açma ile geçen süreyi kaybetmeden takımın repini 9000lere getirebiliyomuş bide butçe alabiliyormuş sora gelsin ronaldinholar gitsin adrianolar

bence bundada bi modifiyelik durum var

Ghonedre
18.Temmuz.2006, 01:13
kardeş buyur bunları istiyon galiba
http://img177.imageshack.us/my.php?image=gelenler20062007zp7.jpg
http://img253.imageshack.us/my.php?image=20062007gidenlerep4.jpg

Ayrıca şüphelenmekte haklısın ona bişey demicem ama şüphelerinde haksız olduğunu ispatlamak için ne yapabilirim söylede sen de kurtul ben de haksız yere iftira görmeyim

kuzenim oynarken modifiye diye bi program demişti ordan editörü açma ile geçen süreyi kaybetmeden takımın repini 9000lere getirebiliyomuş bide butçe alabiliyormuş sora gelsin ronaldinholar gitsin adrianolar

bence bundada bi modifiyelik durum var
ya şuraya bi kadro resmi attım ya biri de çıkıp bunda hile yok demedi ya
Arkadaşlar daha önce Fenere Galataya Beşiktaşa bu oyuncuları alabilen yok mu biriniz de çıkın söyleyin şu hile diye bas bas bağıranlara

Krusty
18.Temmuz.2006, 01:17
Bojinov gelen oyuncularında niçin yok :S

Ghonedre
18.Temmuz.2006, 01:20
bojinov ilk yıl geldi yukarda belirtmiştim

demaio
18.Temmuz.2006, 12:47
Arkadas yapmadim diyorsa yapmamistir, illa ispat icin belki Inter'in gecmisi verilebilir (bundan emin degilim eski teknik direktorleri gosteriyor mu) veya diger transfer yaptigi kluplerin gecmislerini. saygilar...

Eray Dengiz
18.Temmuz.2006, 13:00
Bi bakımı şöyle bir şey var. Kulüp paraya, oyuncu maaşa bakar. Kulüp için 167 trilyon çok iyi bir bütçe kabul etmesi çok normal. Adriano'ya 150.000 YTL'den fazla verdiysen daha doğrusu 150 milyardan fazla maaş verdiysen kabul etmemesi için hiç bir neden yok..

tonifan30s
18.Temmuz.2006, 13:09
ewet ya imkanı yok alamaz bunları

Ghonedre
18.Temmuz.2006, 14:09
ewet ya imkanı yok alamaz bunları
Böylr bir yorumu neye dayanarak yapıyosun
Bu yıldızları sen takımına katamıyor olabilirsin ama unutmaki sen bu yıldızları alamıyorsun diye kimse alamıyacak diye bir kaide yok

yigit92
18.Temmuz.2006, 17:14
adrianoyu nasıl aldın normalde türkiye liglerinden bir takıma gelmez.....:eek:

Ghonedre
18.Temmuz.2006, 19:51
adrianoyu nasıl aldın normalde türkiye liglerinden bir takıma gelmez.....:eek:
bak sen kendin demişsin normalde gelmez oyunda benim takımım normal bir takım değil

Krusty
18.Temmuz.2006, 19:55
Ya vallaha bende inanmıyorum..

Ghonedre
18.Temmuz.2006, 19:59
Ya vallaha bende inanmıyorum..
inanmak zorunda da değilsin zaten ben inananların beğenisine sundum onlardan yorum istedim senin gibi bir iki arkadaş zaten hiç ölçüp biçmeden hile dedi , beni yalancı durumuna sokmaya çalıştı gerçi hala hileyle yaptı diyosun ama
................ neyse

the_dunker
19.Temmuz.2006, 02:05
öncelikle aldığın kupalar için tebrik ederim... adriano hariç diğer tüm transferler olabilecek şeyler... bence adriano da sana şansa gelmiş... bu balından dolayı da tebrik ederim... diğer yıldızları da fenerbahçe de görmek dileğiyle....

ederson
19.Temmuz.2006, 02:16
bojinova bisey demem parayı bulunca alırsın ilk senende GS ye.
cisse 2.sene normalde anormal olan adriano nun gelmesi ve 165 trilyonu nası yarattın o suphe var

Ghonedre
19.Temmuz.2006, 02:36
bojinova bisey demem parayı bulunca alırsın ilk senende GS ye.
cisse 2.sene normalde anormal olan adriano nun gelmesi ve 165 trilyonu nası yarattın o suphe var
65 trilyonu olivier kapo'dan ilk sene sattıklarım + darijo srna + önceden kalan transfer bütçem+ kazandığım kupalardan gelen para ile derken
ayrıca zaten ss nin birinde yıllık transfer bütçemin 120 milyon ytl olduğunu gösterdim oraya bakabilirsin

kburakozer
19.Temmuz.2006, 02:51
bu kadar adam bilmiyo da adriano'yu alan arkadasimiz biliyo galiba. Birakin ya bi balina denk gelmistir. Kac yildir bu oyunu oynayan arkadaslarin yorumlarina itibar edecegine kendi bildigini okumaya devam ediyor. Buraya ole bi konu aciyosun ki mutlaka birileri suphelenecek arkadasim. Aldin adam alex deil. Adriano'dan soz ediyoruz. Ben hile var demiyorum ama biraz garip. Bunu neden kabul etmek istemiyorsun onu anlamadim. Herkese laf yetistirmeye calisacagina biraz da gerceklere bak. Bunca adamin yorumunu hice sayacaktin niye actin konuyu ozaman. Madem aciyosun olumlu, olumsuz tum yorumlara acik olmalisin. Hile diye direten arkadas yok gordugum kadariyla. Akla ilk o geliyor; ama deil diyosan hile yoktur. Kimse seni kinamadi burda arkadasim otrmusuz bilgisayarin basina sadece tartisiyoruz. Lutfen yorumlara biraz daha acik olalim.

KaÇaK_1907
19.Temmuz.2006, 11:02
"Oyun Durumu"'nun ss'ini koyarsan kaç lig seçili olduğu anlaşılır düğüm çözülür...

Ghonedre
19.Temmuz.2006, 11:30
bu kadar adam bilmiyo da adriano'yu alan arkadasimiz biliyo galiba. Birakin ya bi balina denk gelmistir. Kac yildir bu oyunu oynayan arkadaslarin yorumlarina itibar edecegine kendi bildigini okumaya devam ediyor. Buraya ole bi konu aciyosun ki mutlaka birileri suphelenecek arkadasim. Aldin adam alex deil. Adriano'dan soz ediyoruz. Ben hile var demiyorum ama biraz garip. Bunu neden kabul etmek istemiyorsun onu anlamadim. Herkese laf yetistirmeye calisacagina biraz da gerceklere bak. Bunca adamin yorumunu hice sayacaktin niye actin konuyu ozaman. Madem aciyosun olumlu, olumsuz tum yorumlara acik olmalisin. Hile diye direten arkadas yok gordugum kadariyla. Akla ilk o geliyor; ama deil diyosan hile yoktur. Kimse seni kinamadi burda arkadasim otrmusuz bilgisayarin basina sadece tartisiyoruz. Lutfen yorumlara biraz daha acik olalim.
arkadaşım ben sadece hile diye şüphelenen arkadaşlardan nedenlerini açıklamanı istiyorum

ederson
19.Temmuz.2006, 12:25
arkadasım ben 3-4 senedir fm oynuyorum ve hilesiz veya editorden baska ne fenere alan bi kisi gormedim ben editor derkende klup tanınmıslıgını artırıp transfer butcesi maas butcesi vs degistirip alan lar.boyle bi konu kim acarsa acsın akla ilk o geliyor adriano bu boru degil oyundaki en forvetlerden biri ve 2 senendesin ben 2011 e kadar oynadım alamadım ve 2cl 1 uefa 1super kupam var ben suphelenirim acıkcası

mlt44
19.Temmuz.2006, 13:09
bak sana bişi söyliyim bu kadro ile bu takımı şampiyon edemezsen yuhh :):):)

bak sana bişi söyliyim bu kadro ile bu takımı şampiyon edemezsen yuhh :):):)
ama şuda fenerbahçe normal kadro ile bile şampiyon olucak güçte senin kadro ile kesin şampiyon

yusufislam
19.Temmuz.2006, 13:59
hic mi anlamiyosunuz ya, bende ADRIANOyu hep alamiyom, eger alacaksaniz cok dikkatli olmalisiniz, unutmayin her futbolcu her yeni oyunda ayni basariyi gosteremiyor cunku adi ustunde oyun,

belki hocayla anlasamiyo belki takim kotu giyor ayrilmak istiyor, boylece yildiz takibi birakmazsaniz dikkatli olursaniz biraz ve essek sansiniz olursa ancak alirsiniz, ama fenerle en cok sansiniz var soylemedi demeyin

kburakozer
19.Temmuz.2006, 14:01
arkadaşım ben sadece hile diye şüphelenen arkadaşlardan nedenlerini açıklamanı istiyorum
Arkadasim aciklamislar ya iste. Adriano'nun fener'e gelmesi bile acikliyo zaten. Neyse gene de tebrik etmek lazim. Basarilar.

hodrymeidan
19.Temmuz.2006, 14:20
aga sen hile değil diyosun bu kadar adam hile var diyor.senin hile olmadığını göstermen için yapman gereken bir screen alıp yollaman
birincisi real madridin dönüm noktalarını yolla,add manager olup olmadığı ortaya çıkar.

ama ben böyle bişeyin olacağına inanmıyorum.modifie vardır bişey vardır kusura bakma ama bu kadar zamandır oynuyoruz bu oyunu adriano gibi birisinin 2.senede sen şamp ligini uefayı bile almış olsan gelmemesi lazım.ama sen önce screen yolla derim ben..

Revolution
19.Temmuz.2006, 14:32
kardeş buyur bunları istiyon galiba
http://img177.imageshack.us/my.php?image=gelenler20062007zp7.jpg
http://img253.imageshack.us/my.php?image=20062007gidenlerep4.jpg

Ayrıca şüphelenmekte haklısın ona bişey demicem ama şüphelerinde haksız olduğunu ispatlamak için ne yapabilirim söylede sen de kurtul ben de haksız yere iftira görmeyim

ya şuraya bi kadro resmi attım ya biri de çıkıp bunda hile yok demedi ya
Arkadaşlar daha önce Fenere Galataya Beşiktaşa bu oyuncuları alabilen yok mu biriniz de çıkın söyleyin şu hile diye bas bas bağıranlara
ben leo messi'yi aldım galatasaray'a...arkadaşı suçlamanızda hata bana caps wer diyenlere de inadına wermicem ne derseniz deyin.insanların başarısını artık kıskançlıktan mıdır nedir kabul etmiyosunuz..

hodrymeidan
19.Temmuz.2006, 14:35
ne kıskançlığı birader sal kendini biraz.neyini kıskancak bu adamlar hay allahım be.

HackSpays
19.Temmuz.2006, 14:42
walla banada saçma geldi

Eray Dengiz
19.Temmuz.2006, 15:11
Beyler imkansız diye bir şey yoktur. Hele bu bir oyunsa hiç yoktur.. Daha önce eski sayfalarda yazmıştım. Maaş ile ilgili.. Eğer maaş'ı İnterden fazla verirse kabul etmemesi için hiç bir neden yok!

black_bang9
19.Temmuz.2006, 17:24
çooookk i bi kadro adriano süper yanlız bide defans a genç bi transfer yapabilirsin.

elensar77
19.Temmuz.2006, 18:08
Bu işi kanıtlaman için real madrid'in geçmişteki teknik direktorlerini göstermen yeterlidir.

ederson
19.Temmuz.2006, 18:12
aynen kıskanma fln olmaz neyini kıskanayım yaparım editorden cakarım Galatasaray a olur biter veya add manager yaparım alırım ahalisini ondan sonra al sana basarı neyini kıskanayım adriano sunu ben burda tartısıyoz hile varmı yokmu diye kimsenin agzından cıktımı simdi kıskanıyoz lafı

messi konusuna gelince bende aldım onu konumuz adriano ve hile

Eray Dengiz
19.Temmuz.2006, 19:23
Bu işi kanıtlaman için real madrid'in geçmişteki teknik direktorlerini göstermen yeterlidir.

Niye Real Madrid? İnter Milan olmasın?

Revolution
19.Temmuz.2006, 19:34
çünkü ek lig olarak İspanya açılmış.

TR.CaPTaiN
19.Temmuz.2006, 19:37
Güzel bir fikir Real Madrid Barca ve Valencia nın gecmis teknik direktörlerini gösterebilirsin

Arkadasın biri kıskanmayın fln demiste burda o arkadas adriano yu alsa bizim cebimize ne girecek alamasa ne girecek

Italya ligi demi seciliydi ?:confused:

Krusty
19.Temmuz.2006, 19:41
Evet kanıt için Real Madrid, İnter, Juventus 'un geçmişteki teknik direktörlerini göster yeterli olur.. :j:

Eray Dengiz
19.Temmuz.2006, 19:46
Para konusunda Real Madrid'i alıp, kendisine para aktardıysa bilemem. Ama İnter'i seçip Adriano'yu kendine transfer etmesi anca az parayla olur. Ama ss'den de anlaşılacağa üzere 169 trilyon vermiş Adriano'ya.. O zaman niye İnter seçilsin ki? O yüzden o kısmıda görmesek olur. Ayrıca Real Madrid'den kendisine para geçirse bir şey ifade etmez. Sonuçta Fenerbahçe kulübü zengin bir takm olduğu için o kdr parayı bulabilecek bir takım.. Ama yinede gösterisin tabi..

Slim-Shady
19.Temmuz.2006, 19:49
yaa arkadaşın bundan ne çıkarı olabilir herşeyi ispatlamış...birisi konunun ilgi görmemesi için bişey yapmayın demiş sanki konu ilgi görünce arkadaşın bi kazancı olucak arkadaş helal olsun valla büyüksün ne diyim..

Krusty
19.Temmuz.2006, 19:50
Bence göstersin de, bizim de onun da içi rahat etsin. Çünkü herkesin aklında ''?'' var ve o bu durumdan rahatsız oluyordur :j:

ederson
19.Temmuz.2006, 21:42
aynen herkes bi rahatlasın

spreew
28.Temmuz.2006, 02:35
Ama eklersin manager barcanın kontrol üde alrsn sonra ronaldinho nun morali bozarsın real ide 2-3 kere sömürür maaş yaratırsın ve ronaldinho yu alırsın:D
kardeş böyle saçma hilelef fm'nin raconuna uymazz :cool: :D

-MaNgA-
28.Temmuz.2006, 10:22
kardeş bu transferleri nasıl yaptığını daha ayrıntılı anlatırsan sevinirim yanlış anlama insanın inanası gelmiyor

spreew
28.Temmuz.2006, 13:28
kardeşş özr dilerm ama bizi yioosun gibi gelio bana belki doğrudur ama bizi yiosun gibi gelddiy yani!!! :D

fatalflex
29.Temmuz.2006, 15:57
real madrid'in geçmişteki managerlerini göstermesi yeter bence sebebide gönderilen oyuncuları hep oraya satmışın hemde çok yüksek fiyatlarla :) ayrıca o kadar zaman fm oynadım ama adrianoyu chelsea'ye alamadım chelsea'ye torres makaay aynı anda geldi ama adriano asla gelmedi...

ayrıca gönderdiğin print screende 2006 sezonunda hem 1. hem 2. olmuşun nasıl oldu bu iş anlamadım :P

http://img95.imageshack.us/img95/2299/menajerxn1.jpg

aykut_gencfb
29.Temmuz.2006, 16:19
bencede kendini kandıror adrianonun gelmesi imkansız nese herkes kendi zewkine göre oynar arkadaş öyle zewk alıor bişe denilemez

Artheus
29.Temmuz.2006, 18:57
o değil de, hem kapo hem tuncay real madrid'e çok iyi paraya satılmı$. tuncay 15 milyon $'a herhangi bir takıma çok rahat gidiyor oyunda. kapo desen o kadar ederi olan bir oyuncu değil..

neyse ya, sen nasıl biliyorsan öyle oyna. nasıl olsa fenerbahçe bu, her $eyi yapsa mübah.. :D

yigit_415
29.Temmuz.2006, 23:10
walla cisseyi anladım ama adriano fenere bende getirdim ama 2011 sezonunda ondan sonrada kayıtlı oyunu acmadı bidaa walla o sezonda adrianoyu gertirmişsin helal olsun ne diyim daha