PDA

View Full Version : Kupalara ambargo koyun!!!!

Ilhan
22.Temmuz.2006, 13:38
arkadaşlar merhaba size üzerinde uzun süre çalıştığım ve nihayi sonucu aldığım taktiğimi göstermek istiyorum
bu taktikle beşiktaşı avrupanın en büyük kulübü yapmayı başardım..
tam 15 tane lig şampiyonluğum var..
ve 10 tane de şampiyonlar ligi şampiyonluğu..
fakat bu başarıları sadece taktiğe mal etmek yanlıştır..
fm2006 oyununda başarı için sabır ve herşeyiyle sistemli bir çalışma gerekir..
ben böyle düşünüyorum..
bu antremanla iyi koçla sistemli bir alt yapıyla stadyumun geniş olmasıyla ve bunun gibi pek çok şeyle ilgilidir...
bir türk takımı ile başarı yakalamak, yani hilesiz hurdasız başarı yakalamk sistem gerektirir..
sabır cok önemli bir şey fm 2006 oyununda..
fm 2005 te oyle deildi..
taktiksel olarak cok daha kompleks bir oyun fm2006..
neyse sözü daha fazla uzatmayalım...

taktiğimin linki:
http://www.hemenpaylas.com/download/1231758/442_hakimiyet__Besiktas__Ocak_2023_.tac.html

bu da yakaladığım müthiş başarının en önemli tablosu
http://img137.imageshack.us/img137/6862/katsaylarev0.png
ilk iki sezon şampiyonluk yaşayamadım çünkü tek forvet bir taktik oynuyordum gol bulmakta zorluk cekebiliyordum..
gol atmak için 2 forvet lazım her zaman bence...
bu da ligde yakaladığım en önemli başarıdır...
http://img215.imageshack.us/img215/609/20212022bj2.png
oyunun en ii menajeri oldum:
http://img215.imageshack.us/img215/9563/eniyilerfo6.png
üst üste 103 maç yenilmedim:

http://img99.imageshack.us/img99/6646/enuzunseriwn6.png

bu da şampiyonlar ligi gecmşi:
http://img215.imageshack.us/img215/5738/ampiyonlarligigecmisire4.png
şimdi size biraz da taktiğmden bahsetmek istiyorum.
klasik 442 formasyonu var
kısa paslar ve yavaş bir tempo ile oyunu rölantiye alıp top lontrolünü sağlayan bir taktik... dört defans ve iki mc sıkı markaj yapıp rakibi kontrol altına alıyorlar..
kanattan atak yamayı yeğleyen bir taktik..
bu da şampiyonlar ligi geçmişim:
http://img215.imageshack.us/img215/5738/ampiyonlarligigecmisire4.png

bu da dizilişim...
http://img101.imageshack.us/img101/1633/dizilisimrs6.png
ii bir stad gerek.. basarılı oldukça yonetimden isteyin..
http://img101.imageshack.us/my.php?image=stadadikkatyc2.png
bu da takım komutları...
http://img149.imageshack.us/my.php?image=takmkomutlarir5.png
ii bir alt yapı araştırması kesinlikle gerekli.. mesela alt yapımda oynayan bir oyuncu:
http://img149.imageshack.us/img149/904/altyapi1wp8.png
bunun gibi 10 tane adam var altyapımda..
onları oynatsam ligi kesin yine kazanırım..
antremanlarımıda vermek istiyorum:
sakatlık az olur genelde ve ii gelişme saglanır kesinlikle
http://rapidshare.de/files/26602846/amc.tsh.html
http://rapidshare.de/files/26602892/am-rl.tsh.html
http://rapidshare.de/files/26602917/d-c.tsh.html
http://rapidshare.de/files/26602938/dm.tsh.html
http://rapidshare.de/files/26602972/d-rl.tsh.html
http://rapidshare.de/files/26603013/st.tsh.html

yukardaki linklerden indrip antremanları kullanabilirsiniz...
başka resimlr de eklemek isterdim ama internet kafedeyim
yorumlarınızı bekliorum
ama bence su andaki en sağlam fm taktiği
küçük takımlar için creative freedom yani yaratıcılık serbestliği ozelliğini hem takım hem de oyuncular için azaltın yine başarılı olursunuz..
fakat dediğim gibi sabırlı olunuz..
bir mac deil 15-20 mac deneyiniz...
ancak bu şekilde başarı gelir..
antremanlarıda kullanınız cok sayıda kocla birlikte...
her kategori için ayrı koç gerekir..
bol oyuncu araştırması yapın
ii fmler..

arkadaslar yeni rapidshare link:
http://rapidshare.de/files/30803598/hakimiyetv2__Besiktas__May_2007_.tac

update edilmiş bir taktiktir

JunkChorn
22.Temmuz.2006, 15:14
tebrikler guzel bi calısma hic hile yok dimi?

SaRPeR1903
22.Temmuz.2006, 18:54
eve gidince deneyeceğim ama başarılarına bakarsak güzel taktik ;)

master_ozzy
22.Temmuz.2006, 19:30
wala dostum bu taktik tamamen wings taktigine benzetilerek yapılmıs bi taktik hem takım komutları hem oyuncu komutlarıı hem dizilis hemde oyun tarzı (dusuk tempolu kısa paslı genis ve kanatlardan oynayan) tıpatıp aynı lutfen deneyen arkadaslar da bi karsılastırma yapsın ama bu taktigin bi yeniligi veya yaratıcı bi yanı olmadıgını soyleyebilirim hatta biraz daha paranoyaklasırsak sen bu ss attıgın basarıları wings taktigi ile yaptın daha sonra da taktik yaptım diyebilmek icin buna benzer bi taktigi degistirerek buraya gonderdin dikkat ederseni indirdiginiz taktigin 2023 yılında duzenlendigi yazıyor bu da demek oluyor ki yaptıgın basarıları baska bi taktikle yaptın 2023 yılında geldiginde de ben bi taktik yaptım diyebilmek icin bunu hazırladın nasıl ama tam komplo teorisi

Silent Island
22.Temmuz.2006, 19:59
wala dostum bu taktik tamamen wings taktigine benzetilerek yapılmıs bi taktik hem takım komutları hem oyuncu komutlarıı hem dizilis hemde oyun tarzı (dusuk tempolu kısa paslı genis ve kanatlardan oynayan) tıpatıp aynı lutfen deneyen arkadaslar da bi karsılastırma yapsın ama bu taktigin bi yeniligi veya yaratıcı bi yanı olmadıgını soyleyebilirim hatta biraz daha paranoyaklasırsak sen bu ss attıgın basarıları wings taktigi ile yaptın daha sonra da taktik yaptım diyebilmek icin buna benzer bi taktigi degistirerek buraya gonderdin dikkat ederseni indirdiginiz taktigin 2023 yılında duzenlendigi yazıyor bu da demek oluyor ki yaptıgın basarıları baska bi taktikle yaptın 2023 yılında geldiginde de ben bi taktik yaptım diyebilmek icin bunu hazırladın nasıl ama tam komplo teorisi

ozzy tamam büyük taktikcisin süpersin ama o kadar da paranoyaklaşma yaw.Yani korner taktiğin ve sağlam defansın varsa wings'in harbiden manyak bir şey ama o kadar da abartma.

master_ozzy
22.Temmuz.2006, 20:01
wala simdi sen yazınca tekrar okumusum harbidende cosmusum yaw :D arkadas ne cvp vericek cok mrk ediyorum

ALİ_can
22.Temmuz.2006, 22:27
nereye atçam bunu?

Universal
22.Temmuz.2006, 22:40
Arkadaşım bence çok güzel bir kariyer yapmışsın tebrikler başarılarının devamını dilerim.

KaÇaK_1907
22.Temmuz.2006, 23:05
Kardeş bence bunun kararını bırakta deneyenler karar versin...
Bi ara çok iyi hatırlıyorum ben bi taktik eklemiştim sadece dizilişi wings'e benziyor diye daha bakmadan etmeden inş. benim taktik gibi değildir diyorsun yani tamam taktiğin var herkes kullanıyor beğeniyor ama başkalarına karşı da fazla ön yargılı olma...;;)
Her 4-4-2 kanat ağırlıklı,düşük tempolu,kısa pas'lı taktik senin olacak diye bir kural yok...
Bu yüzden bundan sonra siteye taktik ekleyenler sırf sen laf söylemeyesin diye uzun paslı,tempolu,dar alanda oynatam taktik ekleyecekler:cool:

mahoo
22.Temmuz.2006, 23:09
konuyla alakası yoq ama ozzy bana korner taktiinin linkini atarmısın..

master_ozzy
22.Temmuz.2006, 23:36
kacak dostum bırak da deneyenler karar versin diyerek ne demek istedin anlamadım ben zaten taktigi indirip denedim de yorum yaptım bakmadan nasıl anlamamı dusundun ayrıca senin taktigini bnmkine benzeten kisi ben deildim konunun linkini bul bi daha bak istersen dier arkadaslar benzetmisti ben deil

KaÇaK_1907
22.Temmuz.2006, 23:39
kacak dostum bırak da deneyenler karar versin diyerek ne demek istedin anlamadım ben zaten taktigi indirip denedim de yorum yaptım bakmadan nasıl anlamamı dusundun ayrıca senin taktigini bnmkine benzeten kisi ben deildim konunun linkini bul bi daha bak istersen dier arkadaslar benzetmisti ben deil

Deneyenler derken tarafsız olarak;;)
Özel msj'ına bak!
HAdi Allah'a emanet ben çıkıyorum varsa sorunun yarın burdayım;;)

master_ozzy
23.Temmuz.2006, 02:00
dostum ozel mesajı cevapladım ama tarafsız olarak demek yanlıs bi dusunce ben kimsenin taktik yapmasına karsı deilim ya da iyi bi taktik yapılmasına yani karsı taraf falan deil sadece biraz fm bilgime guveniyorsan kendi yorumumu yaptım

MaTRaKaN
23.Temmuz.2006, 16:49
güzel hatta süper bi taktik

Adana_UA
23.Temmuz.2006, 16:58
bence wings den daha iyi bir taktik......

Ilhan
24.Temmuz.2006, 08:39
bak ozzy beni lütfen rencide etme...
ben bu taktiği cok onceden yaptım fakat foruma daha yeni üye oldum
ya allahaşkına sende hiç mantık yok mu?
ben temmuz 15 civarı bu foruma girdim....
niye insanlara camur atıyorsun..
ben senin gibi hilekar deilim

bakın arkadaslar birşey daha belirtmek istiyorum

yaptıgım basarılarda en ufak bir hile yoktur..

korner taktiği gibi ucuz hileler sayesinde yapmadım ben bu basarıları...

antremanları begendiniz mi?

taktiği begenen veya begenmeyen, bişey eklemek isteyen lütfen msj atıp elestirilerini dile getirsin

ayrıca oyuncu özel komutlarına baktığınızda BU TAKTİĞİN DİĞER HİÇBİRİNE BENZEMEDİĞİNİ GÖRÜRSÜNÜZ...

deneyin ve bana beğenip beğenmediğinizi yazın

elbet eksiği vardır arkadaşlar

ama cok ugrastım belirteyim

VE CALMADIM

sanalkardes
24.Temmuz.2006, 16:09
Mükemmel bi taktik yaptığım 5 maçın hiçbirini kaybetmedim

Ilhan
24.Temmuz.2006, 16:13
eyvallah kardes cok büyük bir basarı yakalarsan veya taktiğn bir kusurunu bulursan msj at olur mu?

demaio
24.Temmuz.2006, 16:15
Basarili bir taktik, ben 4-4-2 wings'ten bir verim alamamistim ama bu cok basarili, en azindan kendi emegini vermis arkadas, bir de yabanci sitelerden parcalari alip birlestirmek var. Emegine saygilar dostum... Basarilarimi bildirecegim...

Ilhan
24.Temmuz.2006, 17:45
arkadaslar 48 kişi indirmiş indirenler uyguladıktan sonra yorum yaparlarsa sevinirim. cunku taktiğimin benden baska kimlerde basarı yakaladıgını görmek istiyorum ve eksiklerini de gormek istiyorum

ii veya kotu yorumlarınız için tesekkürler

madden
24.Temmuz.2006, 21:11
taktiği kullanmadım henüz ancak basarıların mütiş

tebrikler

Ilhan
25.Temmuz.2006, 08:40
taktiği kullanmadım henüz ancak basarıların mütiş

tebrikler
eyvallah sen de dene bir eksiğin veya goze batan bir basarın olursa haber ver olur mu?

arkadaslar 61 kişi taktiği indirmiş fakat yorum yapanların sayısı cok az lütfen yorumlarınızı bekliyorum.......

erayaydemir
25.Temmuz.2006, 17:21
bence oldukça iyi olmus takim oyununa onem verilmiş kanatlar oyunda çok aktif durumdalar ve orta saha tek kişini üzerine yıkılmıyor kaliteli forvetlerle çok iş yapar bu taktik eger kadromuz çok gençse ve kondisyonları iyiyse bence maçların ikinci yarısında tempoyu arttırırsak iyi sonuç alırız

Silent Island
25.Temmuz.2006, 17:32
taktiği çektim lig başlıyor.Taktikte dikkatimi çeken,her verilen taktikte şuradaki oyuncular iyi olsun gerisi önemli değil deniyor.Bu taktikte ise daha çok takım oyunu ön planda.Ben baya beğendim taktiği.Fenerbahçe ile başarılarımı buraya koyacağım.

Ilhan
25.Temmuz.2006, 17:38
eyvallah kardesim elde etiğin basarıları koyarsan cok sevinirim...
eger eksiğini de gorursen belirt ki düzeltip daha ii bir taktik yapalım olur mu?
ii fmler....

madden
25.Temmuz.2006, 17:49
eyvallah sen de dene bir eksiğin veya goze batan bir basarın olursa haber ver olur mu?

arkadaslar 61 kişi taktiği indirmiş fakat yorum yapanların sayısı cok az lütfen yorumlarınızı bekliyorum.......

indirdim dostum ancak dünden beri oyunu açma fırsatım olmadı

mutlaka haber vercem

Ilhan
25.Temmuz.2006, 18:27
ss'leri de goster olur mu kardesim bakalım neler yapmıssın..
ii fmler bol basarılar arkadaslar

IcedEarth
25.Temmuz.2006, 18:44
bak ozzy beni lütfen rencide etme...
ben bu taktiği cok onceden yaptım fakat foruma daha yeni üye oldum
ya allahaşkına sende hiç mantık yok mu?
ben temmuz 15 civarı bu foruma girdim....
niye insanlara camur atıyorsun..
ben senin gibi hilekar deilim

bakın arkadaslar birşey daha belirtmek istiyorum

yaptıgım basarılarda en ufak bir hile yoktur..

korner taktiği gibi ucuz hileler sayesinde yapmadım ben bu basarıları...

antremanları begendiniz mi?

taktiği begenen veya begenmeyen, bişey eklemek isteyen lütfen msj atıp elestirilerini dile getirsin

ayrıca oyuncu özel komutlarına baktığınızda BU TAKTİĞİN DİĞER HİÇBİRİNE BENZEMEDİĞİNİ GÖRÜRSÜNÜZ...

deneyin ve bana beğenip beğenmediğinizi yazın

elbet eksiği vardır arkadaşlar

ama cok ugrastım belirteyim

VE CALMADIM
kardeş korner taktiği gibi ucuz hileler demen yanlış başarılar ise güzelucuz hileler dediklerini insanlar büyük bi sevinç içinde kullanıo her golde de yerlerinden fırlıolar ayrıca kornerlerin hepsi gol olmuo kalcinin kurtardıkları oluo kalabalıktan dönen oluo senin taktiğin iyi gibi ama ben de yakında kendi taktiğim olan 4-4-2 yıldırım taktiğini yayınlıyacam kolay gelsin beyler taktik güzel

Ilhan
25.Temmuz.2006, 18:48
sen ne yaparsan yap kardesim ben taktiğimi yayınladım ve kullananlardan yorum istiyorum..
ayrıca korner taktiği hakkında yorum istiyosan benim korner taktiği ile ilgili actıgım konuya bak orada hurmet yani moderator arkadas bir yorum yaptı ve konuyu kapattı..
artık bu korner mevzusunu kapatalım..

deneyen kardeslerim lütfen yorumlarını belirtsinler 73 arkadas indirmiş.

bu arada sana yorumların için tesekkür ederim buyuk pivot kardesim

IcedEarth
25.Temmuz.2006, 18:51
sen ne yaparsan yap kardesim ben taktiğimi yayınladım ve kullananlardan yorum istiyorum..
ayrıca korner taktiği hakkında yorum istiyosan benim korner taktiği ile ilgili actıgım konuya bak orada hurmet yani moderator arkadas bir yorum yaptı ve konuyu kapattı..
artık bu korner mevzusunu kapatalım..

deneyen kardeslerim lütfen yorumlarını belirtsinler 73 arkadas indirmiş.

bu arada sana yorumların için tesekkür ederim buyuk pivot kardesim
hatırlarsan o konuda zaten ben de vardım ve hurmet(burak) abi o konuyu kapamadan önce hile olduğunu söylememişti sadece oyunun gerçekçiliğini azalttığını söylemişti ayrıca ben senin taktiğin için güzel dedim yani sert konuşmanı gerektirecek bişey yok sadece tutarsa kendi taktiğimi yayınlayacaktım tutmazsa senin bu taktiği uygulamayı düşünüodum :mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Ilhan
25.Temmuz.2006, 18:57
yok kardesim beni yanlıs anladın ben oyle sert konusmadım

sadece fikrimi belirtmek istedim o kadar.

bence benim taktiği surekli dene...

burak aynı zamanda kendi turnuvalarında bu tip seylerin olmadıgını da belirtmişti

neyse kardesim benim taktikten verim alırsan veya eksik gorursen haber ver olur mu?

ii fmler

bence ii taktik yaaa

IcedEarth
25.Temmuz.2006, 19:02
bu taktik bende tutmaz gibi ya fahri dmcde iyi mcde denemedim ayrıca ben oyuncularımı hızlı tempoda oynatmaya alıştım maradonaya da free role verdim neyse benim taktik tutuyo gibi 5 maçta yenilgim yok olursa seninkini kullanırım tekrar kolay gelsin herkese

mahoo
25.Temmuz.2006, 19:07
peluk kardeş:D bu ortadaki ikili nin positionslarından bahsetsene bi ikiside mc mi olcak hem mc hem amc özellkleri olcakmı yoksa sağdaki dm soldaki mc hangisi :D

snbarca
25.Temmuz.2006, 20:37
teşekkürler güzel paylaşım

Ilhan
26.Temmuz.2006, 08:58
peluk kardeş:D bu ortadaki ikili nin positionslarından bahsetsene bi ikiside mc mi olcak hem mc hem amc özellkleri olcakmı yoksa sağdaki dm soldaki mc hangisi :D

bakın arkadaslsr taktikle ilgili baikac bilgi daha vereyim size:

sag taraftaki mc daha defansif oynayan mcdir

sol taraftaki ise daha atak olandır..

bu taktikle top hep sizin kontrolünüzde olur..

diyelim ki sizin takımınızın adı A olsun. karsı takım da B olsun.
mac içinde cogu kez "B takımı A takımıyla bas edemiyor der"

sağlı sollu ortalarla capraz kosularla hep rakibi tehdit edersiniz.

rakibin sahasına oyunu yıkarsınız..

bir de savunma ile alakalı bişey belirtmek istiyorum..

savunmadaki adamlar sıkı markaj yapıyor iki tane mc ile birlikte. bu adamların sıkı markaj yapması rakip forveti kontrol altına almak içindir...
eger sıkı markaj uygulanmazsa defansta, rakip forvetler ceza alanınızda daha rahat dolasır ve pozisyonlar üretirler..
sıkı markaj yaptıgınızda rakibi kendi ceza alanınıza sokmaksınız.
fakat fm2006 yı kuran arkadaslar buna bir cozum uretmisler heralde cnku savunma sıkı markaj yapınca rakibin forvetleri topu almak için ceza alanına kadar geliyorlar ve genelde 30 metre civarından sut girişiminde bulunuyorlar.
tabi bu uzaktan girişimlerde rakibin attıgı sutlar cogu kez dısarı cıkıyo veya bizim kalecimiz topu rahatca kontrol ediyo..
genelde bu taktiği kullanırsanız rakibin attıgı sutların az bir kısmının kaleyi buldugunu göreceksiniz.

eger isterseniz kendi orta sahanızdaki iki mc oyuncusundan sıkımarajı kaldırabilirsinz

bir de dr ve dl oyuncularınıza orta yeri seceneginde "derin" sekmesini kullanırsanız dr ve dl ortalarını geriden acar ve fazla ileri cıkmazlar.

bu taktikle rakibi kalenizden uzak tutarsınız..

ii fmler arkadaslar

ker
26.Temmuz.2006, 09:55
paylaşımın için saol bi deniyelim

erayaydemir
26.Temmuz.2006, 12:31
arkadaşlar dün denedim peluk'un taktiğini süper bjk ile oynadıgım da 13 maçta 1 maglubiyet 1 yenilgi aldım 3 yeni ve kaliteli yabancıyı takıma kattım canavar gibi ilerliyorum bence sizde bu taktiği mutlaka bir deneyin

Ilhan
26.Temmuz.2006, 13:10
90'a yakın arkadasım indirmiş deneyenler yorumlarını iletsin arkadaslar...
indirenlere ve yorum yapanlara tesekkürler

IcedEarth
26.Temmuz.2006, 13:46
arkadaşlar dün denedim peluk'un taktiğini süper bjk ile oynadıgım da 13 maçta 1 maglubiyet 1 yenilgi aldım 3 yeni ve kaliteli yabancıyı takıma kattım canavar gibi ilerliyorum bence sizde bu taktiği mutlaka bir deneyin
1 maglubiyet bir yenilgi:D:D:D:D:D çok güzel yaa :D:D:D:D:D

Ilhan
26.Temmuz.2006, 16:56
ii bir baslangıc olmus..

deneyen arkadaslsrımdan yorum yapmalarını ve mümkünse tavsiyelerle beraber ss koymalarını istiyorum...

ii fmler arkadaslar

arkadaslar 107 kişi indirmiş ss içeren yorum ve eleştirilerinizi de bekliyorum...

mahoo
26.Temmuz.2006, 18:19
kardeşler ben bu taktikten önce ligde 6. dım bu taktiği uygulamaya başladım 19 maçta 2 mağlubiyet 17 galibiyet aldım ve 1. yim 2. ye 14 puan fark attım bu arada ben nantes im:D -ellerine sağlık kardeş-

Ilhan
26.Temmuz.2006, 18:24
helal olsun arkadasım ii iş cıkarmıssın...

screenshot koyabilirsen koy istersen...

ama gercekten basarılı olmus..

antremanları ad kullandın mı?

kullanmadıysan bol koçla kullanmanı tavsiye ederim

mahoo
26.Temmuz.2006, 18:39
antları da senden aldım:D nantes de bayaa koç var hepsine 2 şer görev verdim orası iyidir de bişi sorcam bi herif (michal papadopoulos) sakatlandı 5 ay sakatlıı düzeldi de özellikleri yerlerde napaabilirm ağır bi program versem mi elimde patlasın istemiorm:S-bu arada son maçımca bordeaux u 6-1 yendim tabiki senin taktikle-bi de sanrım taktikten kaynaklanıo bn de mc deki adam walter baseggio 25 maçta 20 gol attı forvetlerden fazla:D tkrar ellerine sağlık inş böle istikrarlı bi şekilde sürer...

Ilhan
26.Temmuz.2006, 18:46
antları da senden aldım:D nantes de bayaa koç var hepsine 2 şer görev verdim orası iyidir de bişi sorcam bi herif (michal papadopoulos) sakatlandı 5 ay sakatlıı düzeldi de özellikleri yerlerde napaabilirm ağır bi program versem mi elimde patlasın istemiorm:S-bu arada son maçımca bordeaux u 6-1 yendim tabiki senin taktikle-bi de sanrım taktikten kaynaklanıo bn de mc deki adam walter baseggio 25 maçta 20 gol attı forvetlerden fazla:D tkrar ellerine sağlık inş böle istikrarlı bi şekilde sürer...

eyvallah kardesim

sakatlanan adamını basta biraz hafif antreman yaptır sonra yine devam etsin aynen...

ağır bi program verme tekrar sakatlanabilir

long shotları iyiyse cok gol atar sol taraftaki mc oyuncun..

basarılarının devamını dilerim inşallah avrupada da basarılı olursun.

ii fmler...

sanalkardes
26.Temmuz.2006, 19:56
Kardeş şimdi indirdim.Bazı takımları yenemediğim için alternatif bi taktik olacak.

Ilhan
27.Temmuz.2006, 08:36
yenemediğin takımları yenersen veya bir eksiğini görürsen haber ver sanal kardes olur mu? ii fmler

erayaydemir
27.Temmuz.2006, 13:22
arkadaşlar mumkünse her antreman için tet antrenör kullanın yani shot için bir antrenör goalkeeping için bir antrenör kullanın antreman veriminiz artar

By_Redline
27.Temmuz.2006, 15:20
taktik ve anteremanlar cok iyi ve güzel 5 mac yaptım daha 4 galibiyet 1 bereberlik aldım 2 takım calıstırıyorum Chelsea ve ingiltere mili takımını her sey guzel gidiyor suan hersey icin cok sagol

Ilhan
27.Temmuz.2006, 15:32
taktik ve anteremanlar cok iyi ve güzel 5 mac yaptım daha 4 galibiyet 1 bereberlik aldım 2 takım calıstırıyorum Chelsea ve ingiltere mili takımını her sey guzel gidiyor suan hersey icin cok sagol
onemli deil arkadasım ii basarılar elde edersen ss de koymayı unutma

imajinaryworld
27.Temmuz.2006, 15:40
arkadaşlar biraz yardımcı olun bende sizin gibi kadromu göstermek istiyom özellikle peluk gibi tıklayıpda açılıyo ya nasıl yapıyonuz ya onları ben daha yeniyim ve de hiçbirinizi tanımıyorum yardımcı olursanız sevinirim öğretirseniz paylaşım için hazırım

Ilhan
27.Temmuz.2006, 15:47
bu sorunu cözümü verildi zannederseem ama belirteyim:
imageschack.us sitesinden resim upload etmen mümkün..

imajinaryworld
27.Temmuz.2006, 15:52
mesela ben şimdi nik besagno nun profilini göstermek istiyorum na***am

Burak Duran
27.Temmuz.2006, 15:58
arkdaşım aradığını burda bulabilirsin http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=9755

Ilhan
27.Temmuz.2006, 15:58
dediğim gibi bu sorunun cevabı var bu sitede biraz arastır diğer forum başlıklarını bulursun. hem orada gorsel olarak da anlatmıslar..
oyuncunu resmini kaydettiysen diğer mesajda dediğim siteye gir rahatca bedava yayınlarsın o siteden sana link verilecek onu da kopyala yapıstr yaparsın

ama dedğim gibi bu baslıgın altında bu gibi şeylerin konusulmaması lazım
biraz arastır benim dediklerimden anlamadısysan o zaman bulursun

ForCimbom
27.Temmuz.2006, 17:14
Evet master_ozzy:

Herkes senin büyük bir taktikçi olduğunu sanıyor ANCAK;
O korner taktiğini yabancı bir siteden çaldığını biliyorum.

Ayrıca; özel komutların %80 ini oyundan çaldığını biliyorum.
Buna karşılık bu arkadaşımızın taktiğine laf ediyorsun.
Bir kere bu taktik wings taktiğinden 10 kat daha başarılıdır.
İleride kullananlar yorumlayacak.

Ayrıca o senin gibi oyuncu komutlarını oyunun taktiklerinden çalmadı.
Hiç bir alakası yok senin o çaldığın taktikle.

Buradakileri rahatsız eden bir şey: aslında o çaldığın ve beğenilen taktiği korumaya çalışan üyeler sayesinde gizleniyor. O da şu: gerçekten çok kendini beğenmişlik yapıyorsun. Sanki o taktiği sen yapmışsın gibi.

Ve sen bir de ortamı yumuşatıp peluk arkadaşımızdan sağlam bir mesaj yememek için bir de ortamı yumuşatmaya çalışıyorsun. Ne demekmiş yok ilk sefer okumadıydım, yok şöyleydi yok böyleydi..
Bunlar hiç hoş şeyler değil.

Ilhan
27.Temmuz.2006, 17:22
Evet master_ozzy:

Herkes senin büyük bir taktikçi olduğunu sanıyor ANCAK;
O korner taktiğini yabancı bir siteden çaldığını biliyorum.

Ayrıca; özel komutların %80 ini oyundan çaldığını biliyorum.
Buna karşılık bu arkadaşımızın taktiğine laf ediyorsun.
Bir kere bu taktik wings taktiğinden 10 kat daha başarılıdır.
İleride kullananlar yorumlayacak.

Ayrıca o senin gibi oyuncu komutlarını oyunun taktiklerinden çalmadı.
Hiç bir alakası yok senin o çaldığın taktikle.

Buradakileri rahatsız eden bir şey: aslında o çaldığın ve beğenilen taktiği korumaya çalışan üyeler sayesinde gizleniyor. O da şu: gerçekten çok kendini beğenmişlik yapıyorsun. Sanki o taktiği sen yapmışsın gibi.

Ve sen bir de ortamı yumuşatıp peluk arkadaşımızdan sağlam bir mesaj yememek için bir de ortamı yumuşatmaya çalışıyorsun. Ne demekmiş yok ilk sefer okumadıydım, yok şöyleydi yok böyleydi..
Bunlar hiç hoş şeyler değil.

arkadaslar ben bu korner taktiğinin çalıntı olduğunu günlerden beri söylüyorum fakat ne bölüm sorumlusu ne de administrator hiçbir yorum yapmıyor...

az önce burak gereksiz mesaj alanına bir taktik konusu tasşıdı..

ben bu korner olayının calıntı oldugun günler oncesi belirtmiştim

korner olayını bütün fm dünyası tartışıyor fakat bu arkasımız akıllılık edip kendi yaptıgını belirtiyor.

tekrar belirtiyorum: korner olayını fm dünyası tartısıyor ve tartısmaktadır...

ve iddia ediyorum: belirttiğim değişiklikleri de yapınca bu taktik FM'NİN EN İYİ TAKTİĞİDİR....

VE PATENTİ ÇALINTI OLMAYIP TAMAMEN BANA AİTTİR.

deneyen kardeslerim yorum yapmaktan cekinmeyin

demaio
27.Temmuz.2006, 18:59
arkadaslar ben bu korner taktiğinin çalıntı olduğunu günlerden beri söylüyorum fakat ne bölüm sorumlusu ne de administrator hiçbir yorum yapmıyor...

az önce burak gereksiz mesaj alanına bir taktik konusu tasşıdı..

ben bu korner olayının calıntı oldugun günler oncesi belirtmiştim

korner olayını bütün fm dünyası tartışıyor fakat bu arkasımız akıllılık edip kendi yaptıgını belirtiyor.

tekrar belirtiyorum: korner olayını fm dünyası tartısıyor ve tartısmaktadır...

ve iddia ediyorum: belirttiğim değişiklikleri de yapınca bu taktik FM'NİN EN İYİ TAKTİĞİDİR....

VE PATENTİ ÇALINTI OLMAYIP TAMAMEN BANA AİTTİR.

deneyen kardeslerim yorum yapmaktan cekinmeyin

Ilk ben soyledim bir kere:)) Calinti olmasa bile Ozzy'nin saldirgan tavirlari onu antipatik yapiyor, simdi bende bir taktik var yabanci siteden edindigim inanilmaz sonuclar aliyorum, bunu birazcik allayip pullayip demaio_super_taktik.tac mi yapayim. Herseyin basi birbirimize saygi. Iyi gunler dilerim...

JunkChorn
27.Temmuz.2006, 19:28
Ilk ben soyledim bir kere:)) Calinti olmasa bile Ozzy'nin saldirgan tavirlari onu antipatik yapiyor, simdi bende bir taktik var yabanci siteden edindigim inanilmaz sonuclar aliyorum, bunu birazcik allayip pullayip demaio_super_taktik.tac mi yapayim. Herseyin basi birbirimize saygi. Iyi gunler dilerim...

kardes cook haklısın!!!!!

hasan2389
27.Temmuz.2006, 22:46
Pek mesaj yazmasamda çok okuyorum ve siteyi uzun süredir takip ediyorum. "Peluk" arkadaşa da hep destek tam destek. Bana da sanki fevri davranılıyor gibi geldi; ama konunun uzadığıda bir gerçek. (Tabi ki sadece benim fikrim)
Bu arada "meşhur" taktiği bende denemek istiyorum (şu an 2021 yılındayım ve nereden indirdiğimi unuttuğum 4-1-2-1-2 attack v6.1 taktiğini kullanıyorum ve sıkıldım) ama Peluk'un verdiği link bozuk ve dosya inmiyor. O da kafeden internete girdiği için şu sıralar yok. Birisi başka bir link verirse veya e-mailime gönderirse memnun olurum.
Bol FM li günler....

master_ozzy
28.Temmuz.2006, 00:44
bak ya hurmetle konustuk o kadar soz de verdim hicbir konuya cvp yazmıcam die zorla dinden imandan cıkarıosunuz forcimom dostum biz arkadasla ozel mesajlastık hallettik sen simdi nerden cıkarıosun ne calıntısıymıs bu oyuncu komutlarını oyundan calmısım bilmem ne dostum senin kafan iyi calısmıo galiba oyun icinde yapılan komutlar kullanılmak icindir bunu kullanmak ne zmndan beri calmak oluo soler misin bunu bana hem taktige laf atıyosun madem sen benden once yapsaydın cok biliosan senin taktigin kullansaydı herkes senin taktigin basarılı olsaydı olan seyleri kullanıp duzenlemek uyarlamak birlestirmek herkesin yapabilecegi birsey deildir dostum bunun icin bile kafa yormak aklını calıstırmak gerekir bilmem anlatabildim mi hurmet bunu okursan bana hak vericeksin umarım

ca korner taktigi icin calıntı dien arkadaslara da bi kac lafım var benden once bu taktigi biliosunuz madem sizde bu forumda paylasabilirdiniz ve bilmeyenelerler ogrenebilirdi ben asla korner taktigi icin ben yarattım bnm taktigim demedim sadece wings taktiginin parcası dedim deneyenler ve taktigi ilk gorenlerde bu taktigi ilk bende gordukleri icin diger konularda ozzynin taktigi olarak gecti ama bu tamamen dier arkadasların soyledigi isterseniz usenmeyip gonderdigim butun msjlara bakabilirsiniz

4-4-2 wings taktigindeki korner taktigi dısında hangi komut veya oynanıs taklit veya calıntı bunu bi arkadaslara acıklayabilir misiniz?

spreew
28.Temmuz.2006, 02:14
tebrikler guzel bi calısma hic hile yok dimi?
evet eğer hile yoksa gerçekten çok iyi bir çalışma olmuş!!(w)

Ilhan
28.Temmuz.2006, 09:06
ya ben bişey demiyorum...
o konu tartısıldı ve ben o şeyin 2005'ten beri var oldugunu belirttim...
ben bişey demiyorum haftasonu konusacagım..
herkesin foyası ortaya cıkacak..

ayrıca ben hile yapmam belirteyim

yapsam saygınlıgım kalmaz

bişey daha belirteyim:

underground takılmayın... en iyisi turksportal...:)

arkadasler bu arada eger taktiği indiremiyorsanız sorun link'te deil belirteyim

dün ben cıktıgımda 224'tü su anda 289 olmus indiren sayısı

yorumalrınızı bekliyorum. saygılar

r_a_z_o_r
28.Temmuz.2006, 12:08
Korner taktiği 100% senin eserinmi.Yalnış anlama ama ben bu korner taktiğini brazil taktik paketinde görmüştüm.

taktik tamamen bnmdir arkadasım nerde gordugunu bilmiyorum ama bnm ble bi seyden hbrm yok ayrıca bu taktigi yeni yayınlamadım nerdese 1 ay falan oldu belki daha fazla bnm taktikten bi alıntı yapılmıs olabilr hic bir fikrim yok

ca korner taktigi icin calıntı dien arkadaslara da bi kac lafım var benden once bu taktigi biliosunuz madem sizde bu forumda paylasabilirdiniz ve bilmeyenelerler ogrenebilirdi ben asla korner taktigi icin ben yarattım bnm taktigim demedim sadece wings taktiginin parcası dedim deneyenler ve taktigi ilk gorenlerde bu taktigi ilk bende gordukleri icin diger konularda ozzynin taktigi olarak gecti ama bu tamamen dier arkadasların soyledigi isterseniz usenmeyip gonderdigim butun msjlara bakabilirsiniz

4-4-2 wings taktigindeki korner taktigi dısında hangi komut veya oynanıs taklit veya calıntı bunu bi arkadaslara acıklayabilir misiniz?

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=10019&page=9

master ozzyy kardeş benim kafam karıştı korner alıntımı değilmi.

erayaydemir
28.Temmuz.2006, 12:29
arkadaşlar peluk'un taktiğiyle bjk ile ilk sezonda 2 maglubiyet 2 beraberlik le 29. haftada şampiyonlugumu ilan ettim oldukça iyi bir taktik yalnız kanattaki adamların süratli driplingi yüksek olmasına dikkat edin ve en önemlisi orta sahada mc mevkiinde oynayan ama asıl ozellikleri dmc olan oyuncunuzun mc de oynayabilme kabileyitinde olması çok önemli takımnız maglup duruma düşse bile kesinlikle oyundan kopmuyor ve 90 dakika maça asılıyorlar tavsiye ediyorum bu taktiği hepinize

master_ozzy
28.Temmuz.2006, 13:11

alıntı oldugu soylenmis ama bu taktigi kullanıp gostermek niye daha once kimsenin aklına gelmedi veya kimseyle paylasılmadı onu cok mrk ediyorum taktigi ben yayınladıktan sonra mı herkes mrk edip de arastırdı onu anlamadım taktigi bircok kullanıcıya kazandıran bnm (turksportal adına) ve hepside memnun durumdan ve basarılı bi taktik bu durumda kimsenin sikayet etmeye hakkı yok begenmiyo olabilirsiniz ya da size hile olarak gozukebilir o zmn kullanmazsınız ben sadece bilmeyen herkese gostermek istedim hepsi bu ve Wings taktiginin icine koyarak da bunu taktigin bi parcası olarak herkesle paylastım ayrıca dier sorunu da cevaplıyım taktigi brazil taktik paketinde gordugunu soylemissin ben de bu yuzden ole bi alıntı veya calma yapmadıgımı soyledim sana yani burda yayınlanan herhangi bi paketten ogrenmedim bu taktigi dedigim gibi bu sitede taktigi orjinal yayınlayan ilk bnm o yuzden de baska bi taktik paketinden alıntı olmadıgını soyledim

r_a_z_o_r
28.Temmuz.2006, 13:22
alıntı oldugu soylenmis ama bu taktigi kullanıp gostermek niye daha once kimsenin aklına gelmedi veya kimseyle paylasılmadı onu cok mrk ediyorum taktigi ben yayınladıktan sonra mı herkes mrk edip de arastırdı onu anlamadım taktigi bircok kullanıcıya kazandıran bnm (turksportal adına) ve hepside memnun durumdan ve basarılı bi taktik bu durumda kimsenin sikayet etmeye hakkı yok begenmiyo olabilirsiniz ya da size hile olarak gozukebilir o zmn kullanmazsınız ben sadece bilmeyen herkese gostermek istedim hepsi bu ve Wings taktiginin icine koyarak da bunu taktigin bi parcası olarak herkesle paylastım ayrıca dier sorunu da cevaplıyım taktigi brazil taktik paketinde gordugunu soylemissin ben de bu yuzden ole bi alıntı veya calma yapmadıgımı soyledim sana yani burda yayınlanan herhangi bi paketten ogrenmedim bu taktigi dedigim gibi bu sitede taktigi orjinal yayınlayan ilk bnm o yuzden de baska bi taktik paketinden alıntı olmadıgını soyledim
Kardeş senin taktiğine veya başka bir arkadaşın taktiğine en ufak lafım yok artı beni bağlamazda benim takıldığım konu korner olayı ben bunu uzun zamandır kullanıyordum ve kaynağı yurt dışıdır ama korner bana ait deyip ucuz popülizm yaparsan bu sana zarar verir dostum buna bir açıklık getir olsun bitsin bu iş.

master_ozzy
28.Temmuz.2006, 13:31
soylencek hersey soylendi zaten ne dememi bekliyorsun?

Ilhan
28.Temmuz.2006, 13:54
Kardeş senin taktiğine veya başka bir arkadaşın taktiğine en ufak lafım yok artı beni bağlamazda benim takıldığım konu korner olayı ben bunu uzun zamandır kullanıyordum ve kaynağı yurt dışıdır ama korner bana ait deyip ucuz popülizm yaparsan bu sana zarar verir dostum buna bir açıklık getir olsun bitsin bu iş.
ya razor ben ne diyorum iki haftadır?
bu taktiği dünya biliyor....
çalıntıdır bu taktik.
ama prim yapılmıstır bu da bir gercektir.

en iyisi benim taktik dostum tamamen kendi tecrübelerimle ürettim

soylencek hersey soylendi zaten ne dememi bekliyorsun?
ben bu korner olayını hile olarak gordugum için paylasmadım arkadaslarımla yoksa biliyodum ok?

notformoney
28.Temmuz.2006, 20:11
evet arkadaşlar taktiği denemedim ama master ozzy döktürmüş valla(ilk sayfadan bahsediyorum.hoşuma gitti valla) :D çok pis gaza gelmiş :D yapmayın benim taktik seninkini geçer gibi şeyler ne o oyle en uzağa ben işerim gibi birbirinizi kırmayın taktik iyiyse iyidir kotuysede kotudur yada sorun sizdedir

CooLCoL
29.Temmuz.2006, 00:11
Ben wings i de denedim peluk un 442 hakim olan taktiğinide oynadığım takım sivasspor da wings taktiği hic bi artı kazandıramamısken peluk un taktik ile üst üste galibiyetler aldım dolayısıyla en azından sivasspor icin ben peluğun tactiğini oynuyorum ama bu tabi ki wings in kötü oldugu anlamına gelmez bende aşı tutması sadece o kadar. Peluğun taktik çou takıma uyuyor bence baya etkili herkese Saygıalr...

freyzs
29.Temmuz.2006, 01:01
yaa indiremiyom ben bakım calısması var diyo ama az once 368di bidaha baktım 369 olmus sorun bendemi sadece yahuu sansa bakk:D

master_ozzy
29.Temmuz.2006, 01:22
evet arkadaşlar taktiği denemedim ama master ozzy döktürmüş valla(ilk sayfadan bahsediyorum.hoşuma gitti valla) :D çok pis gaza gelmiş :D yapmayın benim taktik seninkini geçer gibi şeyler ne o oyle en uzağa ben işerim gibi birbirinizi kırmayın taktik iyiyse iyidir kotuysede kotudur yada sorun sizdedir
wala ben aslında kimseye ole laf atmam yada en iyisi bnm demem demedim de ama peluk arkadas aramızdaki gerginligi ilk baslatan kisidr bunu da kotu amaclı yazmıyoru zaten kendi konularım dısında msj yazmıcagımı soyledim sadece bana sorulan sorulara cvp veriorum durduk yere korner taktigi hakkında hiledir vs die konular acılıp bnm taktigim icin korner taktigi olmasa hicbir ise yaramaz manasında yazılar yazılmıstır buna ragmen ben o konularda kimseye sert msj yazmamıstım ama madem ole milletin taktigine laf sokmak milletin isi bende yorum yapayım dedim ama yine de bu yaptıgımın dogru bi se oldugunu gostermez kapanmıs konuları acmak istemiyorum peluk umarım yine tartısma cıkmaz sadece arkadasların soylediklerine cvp yazıorum

sasanargiz
29.Temmuz.2006, 01:42
kesinlikle wingsten daha iyi bir taktik ;) oyuncu komutları vs. süper olmuş tşkler

hasan2389
29.Temmuz.2006, 21:59
yaa indiremiyom ben bakım calısması var diyo ama az once 368di bidaha baktım 369 olmus sorun bendemi sadece yahuu sansa bakk:D

Sen her denediğinde sayıyı bir arttırıyorsun. İndirme sayısını arttırmak için o adrese gitmen yeterli. Yani aslında o kadar çok indirilmedi. Sadece ben bile o sayıyı 30 kadar yükselttim. İndirenlerden birisi siteye veya rapide yükleyip linkini verirse süper olur. Yeni sezona başlayacam. Bende bir an önce denemek istiyorum...

Ilhan
30.Temmuz.2006, 13:57
hazırlık macları cok onemli dostum...

dikkat edin

sabredin

beni antremanlarımı kullanın

isterseniz foruma eklediğim yeni taktiğe bakın.....

o daha da süper...

ozzy1993
31.Temmuz.2006, 20:37
Peluk öncelikle bi yanlısın war taktik için sabır gerekmiyor direk takıma uyum salıo yani çok gusel
ben bu taktikle kocaelsporla türkiye kupası finalinde galatasarayı 3-0 yendim
2. ligi de 93 puanla bitirdim

http://img176.imageshack.us/img176/16/kocaeli93puanag9.th.jpg (http://img176.imageshack.us/my.php?image=kocaeli93puanag9.jpg)

http://img308.imageshack.us/img308/2787/kocaeligaassaayiy2.th.jpg (http://img308.imageshack.us/my.php?image=kocaeligaassaayiy2.jpg)

bence diğer arkadaslar da yorum yapmalı peluk arkadasımız yorumu ve ss leri hak ediyor

Ilhan
12.Ağustos.2006, 12:37
eyvallah dostum başarılara devam

mc_eagle
12.Ağustos.2006, 13:33
taktiğin mükemmel gerçekten

mahoo
12.Ağustos.2006, 13:41
arkadaşlar taktik ilk sezon müthiş işlio da sezon sonu adamlarınızı taktiğe göre transfer ederseniz bnm gibi 2 . sezn hüsrana uğramazsınız..

zionnais
12.Ağustos.2006, 13:42
abi gerçekten süper bi taktie benzio daa dneyemedim ama şu msj ı atar atmaz taktii çekiorm kariyerin de süper ii fm ler ne diim :D

Ilhan
12.Ağustos.2006, 13:48
dostum 2. lig için de ii bu taktik...

dene ve gör..

zionnais
12.Ağustos.2006, 13:51
kardes cook haklısın!!!!!

kesinlikle katılıorm

ya bu dosyayı neree atıoduk napıoduk sildim yine yükledim şimdi napcamı hatırlamıom :D bi el uzatabilir miyiz??

sevemem1985
12.Ağustos.2006, 19:56
ya peluk kardesim bu dosya hemen paylasda acılmıyo...baska nerden bulabilirim sana zahmet...bende bi denemek istiyorum...

Ilhan
14.Ağustos.2006, 09:05
yarın rapidsharede de eklicem ama hemenpaylasta acılması lazım

demaio
14.Ağustos.2006, 19:28

Gayet acik sanirim bu mesajlardan sonra:)

Ilhan
14.Ağustos.2006, 20:31
artık benim taktiğim konusunda bu korner taktiği tartışılmasın arkadaslar lütfen rica ederim

sadece benim taktiğimi deneyenler yorum yapsın lütfen bu konu başlığı altında...

artık rica ediyorum böyle saçma konuları tartışmayalım..

indiren arkadaslarım lütfen ss koyup ii veya kötü yorum yaparlarsa sevinirim

zionnais
15.Ağustos.2006, 12:52
wala taktik çok ii benim eski bi taktik wardı samsunla ligde ilk haftalarla fırtına gibi esiyodum sora söndüm bu taktikle yine lige tutundum 6. bitrdm türkiye kupası finalde fenerbahce ye kaybettim o da anelka nın kişisel becersi dolayısıla şimdi euro2008 de de italya ya bu taktii uygulatcm ss de yakında koycm şmdilik hangi maçın ss ini kosam die düşündüm bulamadım :cool::D

Ilhan
15.Ağustos.2006, 13:22
koy dostum hepsini koy. cok ss göz cıkartmaz :)

yorumlara devam eden arkadaslara tesekkürler.

pennnta
15.Ağustos.2006, 16:40
saoL bi deniyeLim ;)

Ilhan
15.Ağustos.2006, 16:43
ben biraz daha üzerinde uğraştım
tempoyu iki kademe artırırsan ve takımın alan daraltmasını en sağ tarafa getirirsen daha ii sonuc alırsın ama her türlü ii çalısır dostum

KaÇaK_1907
15.Ağustos.2006, 17:08
ben biraz daha üzerinde uğraştım
tempoyu iki kademe artırırsan ve takımın alan daraltmasını en sağ tarafa getirirsen daha ii sonuc alırsın ama her türlü ii çalısır dostum
Yalnız bu şekilde sakatlıklar çok olur,ve de takım çabuk yorulur...

Ilhan
15.Ağustos.2006, 17:23
sen benim antreman programını uygula hiçbirşey olmaz sen merak etme.
yalnız sezon başlangıcında bol hazırlık macı yapılması gerekmektedir

burock2010
15.Ağustos.2006, 22:48
slms arkadaşlar benim daha once taktıgım vardı. ancak ne yaptıysam fc bayernı yenemedım. bu taktıklerıde daha sonradan gordum ancak soyle soylıyeyım. her ıkı taktıgede takım adapte olana kadar maclar kısır gecıyor ancak forvetlerınız bolsa ve defansınız ıyıyse her ıkı taktıkte basarıyı yakalıyor . bu ıkı taktıgı ıkı guclerı denk takımı karsı karsıya getırerek denedım sonucmu 2-2 berabere kaldılar . yanı ıkısıde kullanılabılır. guzel. ozzy nın verdıgı taktıkte korner olayı cok ıyı :))) dedıgı gıbı her ıkı kornerde bır gol oluyor eger forvetınız uzaktan ıyı sut atbılıyorsa.

ben ama genelde pelukun taktıgını kullanıyorum ve bazı ufak tefek duseltılmesı gereken yerler var bana gore. ben bılsem kendım ıcın duzeltecegım ama ettıgım maclarda genel gordugum sey bu. cogu macta ılk dakıkalarda gol yenebılıyor.kornerlerde top hep on dırege atılıyor ve on dırektekı adamınız ne kadar ıyı olursa olsun vurdugu kafa hep auta cıkıyor. onu bıraz daha gerı mı cekerız yada pas mı attırırız bu duzeltılebılır. ayrıca bır dmc kullanıp tam yerınde oynattıgınız da buyuk takımlara karsı daha savunmacı olabılıyorsunuz gol yemenız zorlasıyor.

peluk arkadasım senden bır kac sey rıca edecegım antreman programında hangı koclar ve scoutlat a.managerlar var ve onların yonlendırmesını tam olark nasıl yaptıgınıda resımlı veya resımsız anlatırsan cok sevınırım. bu arda gercekten de basarılı bır taktık tesekkur ederım.(eger tavsıye edebılecegın genc ve ıyı turk dc amr ve yabancı cok etkılı veya etkılı olabılecek ve turkıyeyı gelmeyı kabul edecek amc mc ler varsa memnun olurum)

ozzy senın kıde gercekten basarılı bır taktık kornerı bır yerden alıntı yaptın veya yapmadın hıc onemlı dııl cok guzel bır sey olmuss.

umutumut67
15.Ağustos.2006, 23:19
bu taktiği denedim... 25 maçtır ligde yenilmiyordum ve lig 17.si denizliye yenildim daha denemiycem bu taktiği...

Ilhan
16.Ağustos.2006, 08:47
slms arkadaşlar benim daha once taktıgım vardı. ancak ne yaptıysam fc bayernı yenemedım. bu taktıklerıde daha sonradan gordum ancak soyle soylıyeyım. her ıkı taktıgede takım adapte olana kadar maclar kısır gecıyor ancak forvetlerınız bolsa ve defansınız ıyıyse her ıkı taktıkte basarıyı yakalıyor . bu ıkı taktıgı ıkı guclerı denk takımı karsı karsıya getırerek denedım sonucmu 2-2 berabere kaldılar . yanı ıkısıde kullanılabılır. guzel. ozzy nın verdıgı taktıkte korner olayı cok ıyı :))) dedıgı gıbı her ıkı kornerde bır gol oluyor eger forvetınız uzaktan ıyı sut atbılıyorsa.

ben ama genelde pelukun taktıgını kullanıyorum ve bazı ufak tefek duseltılmesı gereken yerler var bana gore. ben bılsem kendım ıcın duzeltecegım ama ettıgım maclarda genel gordugum sey bu. cogu macta ılk dakıkalarda gol yenebılıyor.kornerlerde top hep on dırege atılıyor ve on dırektekı adamınız ne kadar ıyı olursa olsun vurdugu kafa hep auta cıkıyor. onu bıraz daha gerı mı cekerız yada pas mı attırırız bu duzeltılebılır. ayrıca bır dmc kullanıp tam yerınde oynattıgınız da buyuk takımlara karsı daha savunmacı olabılıyorsunuz gol yemenız zorlasıyor.

peluk arkadasım senden bır kac sey rıca edecegım antreman programında hangı koclar ve scoutlat a.managerlar var ve onların yonlendırmesını tam olark nasıl yaptıgınıda resımlı veya resımsız anlatırsan cok sevınırım. bu arda gercekten de basarılı bır taktık tesekkur ederım.(eger tavsıye edebılecegın genc ve ıyı turk dc amr ve yabancı cok etkılı veya etkılı olabılecek ve turkıyeyı gelmeyı kabul edecek amc mc ler varsa memnun olurum)

ozzy senın kıde gercekten basarılı bır taktık kornerı bır yerden alıntı yaptın veya yapmadın hıc onemlı dııl cok guzel bır sey olmuss.

o öndirek olayını ben ilk oluşturduğumda takımda nikola zigic adlı forvet vardı ve gol olma olasılıgı daha yüksekti ama senin bu tipte uzun adamların yok ise korneri altıpasa attır daha başarılı olursun. birkaç adamına da kornerlerde derinden saldırma komutunu ver daha başarılı olurlar

ayrıca bir şey daha belirtmek istiyorum. fm 2006 oyununda kimse ben kendimden daha guclu takımları hep yeniyorum diyemez. eğer korner taktiği komutları kullanırsan belki yenebilirsin, onun dısında mesela arsenal-southampton macında eğer southampton takımını yönetiyorsan galibiyet olasılığın düşüktür. ama ne olursa olsun, yenilsen bile topla oynama oranında ve şutlarda rakibine üstünlük sağlarsın bu taktikle. sana önerim, tepoyu iki kademe artır ve kornerleri altıpas alana attır.

şimdi antremanla alakalı bikaç sözüm var:

takımınızda 8-10 adet antrenörünüz olması lazım ve bunların alabileceğiniz en ii isimler olması lazım. tümünü otomatik görevlendirin zaten onlar uzmanlık alanlarına göre dağılacaklardır. aynı zamanda doktor olarak brezilyadan lasmar'ı getirin. ve her bir oyuncunuzu pozisyonlarına göre dağıtın. ii bir gelişme az sakatlık olur ayrıca her maçtan sonra dinlendirmenize gerek yok oyuncuları. aynen devam edin.

taktikte de tempoyu iki kademe artırmayı unutmayın. ii fmler...

bu taktiği denedim... 25 maçtır ligde yenilmiyordum ve lig 17.si denizliye yenildim daha denemiycem bu taktiği...

dostum sabret... sabır cok önemli.. bir maçla yorum yapma... ben bu taktiği oluşturana kadar iki yıl şampiyon olamadım ama daha sonra 3 sezon hiç yenilmedim ki bunun ss'leri var.

sana diyecegim şey tempoyu iki kademe artır ve sabret...

aynı zamanda oyuncu önerilerini oyuncu platformunda hep yapıyoruz ve yapılıyor zaten ama sen her oyuncuyu yine de alışık oldugu pozisyonda oynatırsan daha ii verim alırsın en azından becerikli oldugu pozisyonda oynat derim size

umutumut67
16.Ağustos.2006, 12:13
o öndirek olayını ben ilk oluşturduğumda takımda nikola zigic adlı forvet vardı ve gol olma olasılıgı daha yüksekti ama senin bu tipte uzun adamların yok ise korneri altıpasa attır daha başarılı olursun. birkaç adamına da kornerlerde derinden saldırma komutunu ver daha başarılı olurlar

ayrıca bir şey daha belirtmek istiyorum. fm 2006 oyununda kimse ben kendimden daha guclu takımları hep yeniyorum diyemez. eğer korner taktiği komutları kullanırsan belki yenebilirsin, onun dısında mesela arsenal-southampton macında eğer southampton takımını yönetiyorsan galibiyet olasılığın düşüktür. ama ne olursa olsun, yenilsen bile topla oynama oranında ve şutlarda rakibine üstünlük sağlarsın bu taktikle. sana önerim, tepoyu iki kademe artır ve kornerleri altıpas alana attır.

şimdi antremanla alakalı bikaç sözüm var:

takımınızda 8-10 adet antrenörünüz olması lazım ve bunların alabileceğiniz en ii isimler olması lazım. tümünü otomatik görevlendirin zaten onlar uzmanlık alanlarına göre dağılacaklardır. aynı zamanda doktor olarak brezilyadan lasmar'ı getirin. ve her bir oyuncunuzu pozisyonlarına göre dağıtın. ii bir gelişme az sakatlık olur ayrıca her maçtan sonra dinlendirmenize gerek yok oyuncuları. aynen devam edin.

taktikte de tempoyu iki kademe artırmayı unutmayın. ii fmler...

dostum sabret... sabır cok önemli.. bir maçla yorum yapma... ben bu taktiği oluşturana kadar iki yıl şampiyon olamadım ama daha sonra 3 sezon hiç yenilmedim ki bunun ss'leri var.

sana diyecegim şey tempoyu iki kademe artır ve sabret...

aynı zamanda oyuncu önerilerini oyuncu platformunda hep yapıyoruz ve yapılıyor zaten ama sen her oyuncuyu yine de alışık oldugu pozisyonda oynatırsan daha ii verim alırsın en azından becerikli oldugu pozisyonda oynat derim size
saol deniycem...

pennnta
16.Ağustos.2006, 13:17
dostum ya 2023 yıLına kadar qeLmişn...bi sorum oLcak .. FB Türkiye kupasını aLabiLdi mi hiç?? :D:D:D:D:D:D:D

Ilhan
17.Ağustos.2006, 08:38
almıştı herhalde ama sadece bir kere zannedersem genelde büyük bir aksilik çıkmaz ise hep ben aldım

eser3131
21.Ağustos.2006, 16:21
Kardeş Saolasın Çalışma İçin - Umarım 4-4-2 Wings Taktiğinden İyidir

Ilhan
21.Ağustos.2006, 16:24
ya o konu tartısıldı kapandı..

sen benim basarılarıma ve tavsiyelerime bak ona göre benim taktiğimle kullan.

tempoyu iki kademe artırırsan dah ii sonuc elde edersin..

tonifan30s
21.Ağustos.2006, 17:30
emeğine sağlık kardeş ama ben wingsden şaşmam

Ilhan
21.Ağustos.2006, 17:37
emeğine sağlık kardeş ama ben wingsden şaşmam

tesekkürler ama bunun için mesaj yollaman gerekmezdi

tonifan30s
21.Ağustos.2006, 17:44
kardeş iide ben düşüncemi yazdım

Ilhan
21.Ağustos.2006, 17:55
iki taktiği karsılastırmana gerek yok dostum ben onu belirtmek istedim.

sana ii fmler

cevher
21.Ağustos.2006, 19:11
helal olsun abi walla seni ayakta alkışlıyorum hem yaptığın işler için hem de 2023e kadar sabrettiğin için :k:

KnightBaris
22.Ağustos.2006, 01:34
15 sene nie oynadın anlamadım ama güzel

_AfricA_
22.Ağustos.2006, 05:42
abi çinden iyi çok iyi taktik ayrica bende ilk maçtan itibaren etkili olmaya başladı çok beklememe gerek kalmadı çok saol bu taktik için

Ilhan
22.Ağustos.2006, 08:41
15 sene nie oynadın anlamadım ama güzel

asıl zevki oyle cıkıyor gelen regenleri takıma adapte edip oynamak cok zevkli.

abi çinden iyi çok iyi taktik ayrica bende ilk maçtan itibaren etkili olmaya başladı çok beklememe gerek kalmadı çok saol bu taktik için

ss koyarsan daha da sevindirirsin beni dostum. tesekkürler ve basarılar

Sirius Black
22.Ağustos.2006, 11:03
süper taktik bravo

yasark
22.Ağustos.2006, 14:17
wings taktiğini nereden infdirebilirim var mı bu sitenin download bölümünde

helal olsun abi walla seni ayakta alkışlıyorum hem yaptığın işler için hem de 2023e kadar sabrettiğin için :k:
ben en fazla 2019 a kadar dayanabildim ondan sonra pes ettim arkadaş iyi gitmiş helal olsun

madden
24.Ağustos.2006, 11:53
wings taktiğini nereden infdirebilirim var mı bu sitenin download bölümünde

ben en fazla 2019 a kadar dayanabildim ondan sonra pes ettim arkadaş iyi gitmiş helal olsun

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=10019

buradan indire,bilirsin

Sekopej
24.Ağustos.2006, 13:21
Arkadaşlar konu ile alakasız mesajlar atmayınız. Futbol ile ilgili bir bölümümüz var. Orada futbol ile ilgili konuşabilirsiniz. Burası FM bölümü konuyu dağıtmayalım.

Saygılar.....

hellboss
24.Ağustos.2006, 13:42
link ölmüş biri rapid e atabilirmi?

Ilhan
24.Ağustos.2006, 14:02
link ölmüş biri rapid e atabilirmi?

hayır ben tıkladım çalışıyor link. bir daha dene istersen. başka arkadaşların koyduğu linkleri kabul etmiyorum.

SaRPeR1903
25.Ağustos.2006, 01:46
bende rapidshare istiyorum tıklıyorum eylem yok

Ilhan
25.Ağustos.2006, 08:38
bende rapidshare istiyorum tıklıyorum eylem yok

yarın koycam yeni link tamam sen meraketme

SaRPeR1903
25.Ağustos.2006, 18:24
neyse indirdim ben hemenpaylaştan bi kaç kere deneyince oluyor ;) am diğer arkadaşlar için upload et

Ilhan
25.Ağustos.2006, 18:27
neyse indirdim ben hemenpaylaştan bi kaç kere deneyince oluyor ;) am diğer arkadaşlar için upload et

edicem tamam. bu taktiğin yni versiyonunu ürettim yarın onu da yayınlıcam

remzi17
25.Ağustos.2006, 20:44
ya peluk kardeş seni gerçekten de menejer yapalım yaw:D anlıyon sen bu işten boltonu yönetiyordum takım dökülyo hangi taktiği denedisem olmadı anam bu taktii bi denedim takım coştu 2-0 malupken 2-4 öne geçtim:D 4-4-2 wings taktiinide denemiştim yanlız taktik hi.bişi getirmemişdi bu süper tebrik iderim seni harukulade bi taktik teşkürler!:D

ICEMAN
26.Ağustos.2006, 06:11
dostum bende indiremedim hemenpaylaştan rapide atarsan sevinirim eline sağlık bu arada...

Ilhan
26.Ağustos.2006, 12:48
dostum bende indiremedim hemenpaylaştan rapide atarsan sevinirim eline sağlık bu arada...

az sonra atıyorum haberdar olacaksınız

http://rapidshare.de/files/30803598/hakimiyetv2__Besiktas__May_2007_.tac

arkadaslar rapid linki:

update edilmiştir

Murderer26
27.Ağustos.2006, 02:10
kardes helal olsun sana herkesi yeniyom

ICEMAN
27.Ağustos.2006, 03:47
saol dostum ;)

denizimo
27.Ağustos.2006, 20:29
taktiğin süper kardeş eline sağlık

Ilhan
29.Ağustos.2006, 12:26
sagolun kardesler ama ss de koysanız ii olurdu

kadirserhat
30.Ağustos.2006, 17:09
Güzel Çalışma olmuş (//ş) http://www.hemenpaylas.com/download/1459183/Yolspor.JPG.html

Ilhan
31.Ağustos.2006, 12:34
eyvallha kardesim sagolasın. ustun basarı yakalrsan ss de koymayı unutma

Jeust
31.Ağustos.2006, 15:34
Az sonra bende yüklicem.Paylaşım için sağol.

mrwhite
01.Eylül.2006, 13:11
http://rapidshare.de/files/26603013/st.tsh.html
st antremanı açılmıyor iniyor fakat açılmıyor diğerlerinde sorun yok teşekkürler.

Ilhan
01.Eylül.2006, 14:05
tesekkürler acılmıyorrsa bir daha dene

olmazsa st oyuncuların için shooting, aerobic ve ball control gibi antreman sekmelerini makul düzeyde agır antreman olmadan yukseltmeye calıs

eser3131
02.Eylül.2006, 16:25
Şimdi bir Şey Diyecem Belki Bu Yüzden Uyarı alabilirim

Konuyu Şöyle Baştan Sona Okudum Sanki Bu Taktik Bölümü Şirketlere Ayrılmış - En Büyükleri Master_ozzy ve PELUK Ben Burda Yazılanlardan Bunu Gördüm - Bazıları 4-4-2 Wings ten Vazgeçmem Paylaşım İçin SAOL (Bunlar Ozzy ciler) - Emeğin İçin Saol Denedim Mükkemmel Taktikler Peluk İşte SS lerim ( Bunlar Peluk cular) - Burda Yazılanlar Bana Bunu İfade Etti - Daha Doğrusu Taktikten İyi Anlayan Kişiler Sürekli Yeni Taktikler Çıkarıyo (Örneğin Peluk) - Diğer Kişilerde Taktik Hakkında Olur olmaz Yorum Yapıolar ( Bunlar Diğer Taktik Uzmanları Örnek : Master_ozzy) - Umarım Bu Söylediklerimi Doğru Anlar Ters Yorumlarda Bulunmazsınız (/1)

peşimist
02.Eylül.2006, 18:23
Paylaşım İçin sAol

Ilhan
03.Eylül.2006, 13:54
Şimdi bir Şey Diyecem Belki Bu Yüzden Uyarı alabilirim

Konuyu Şöyle Baştan Sona Okudum Sanki Bu Taktik Bölümü Şirketlere Ayrılmış - En Büyükleri Master_ozzy ve PELUK Ben Burda Yazılanlardan Bunu Gördüm - Bazıları 4-4-2 Wings ten Vazgeçmem Paylaşım İçin SAOL (Bunlar Ozzy ciler) - Emeğin İçin Saol Denedim Mükkemmel Taktikler Peluk İşte SS lerim ( Bunlar Peluk cular) - Burda Yazılanlar Bana Bunu İfade Etti - Daha Doğrusu Taktikten İyi Anlayan Kişiler Sürekli Yeni Taktikler Çıkarıyo (Örneğin Peluk) - Diğer Kişilerde Taktik Hakkında Olur olmaz Yorum Yapıolar ( Bunlar Diğer Taktik Uzmanları Örnek : Master_ozzy) - Umarım Bu Söylediklerimi Doğru Anlar Ters Yorumlarda Bulunmazsınız (/1)

fikirlerin için teşekkür ediyorum ve senle aynı fikirleri paylaşıyorum ama bunları tekrar tekrar dile getirmek ve soğumuş bir tartışmayı tekrar sıcak bir hale getirip herkesin dikkatini çekmek de iyi bir hareket olmaz. o yüzden tekrar tartışmak yersiz. zaten ben bu konu başlığı altında bele tartışanları artık direkt bölüm sorumlularına şikayet ediyorum veya mesajlarını rapor ediyorum. yöneticiler de sağolsunlar siliyorlar..

benim için önemli olan arkadaşlarımın beni ya***ı eleştirmesi veya iyi bulup övmesi.

neyse arkadaşlar inşallah yakında 433 formasyonlu bir taktikle karşınızda olacağım inşallah o da başarılı olur.

ss koymaya ve yorumlara devam...

Czech
05.Eylül.2006, 10:38
dostum şöyle bi okudumda sanırım övülmeye layik bi taktik daha kullanmadım sadece bi sorum olackatı bu taktikte ortasaha ikilisi gol içinmi çalışıyo defans içinmi wings taktiğinde sergenin bütün güçleri 20 idi ama sezonu 5-6 golla kapatıyodu açıkçası saçma oyuna göre...

Ilhan
09.Eylül.2006, 19:58
ortasahada bir dmc bir amc ozelliğinde oyuncu var ama sen iki tane de mc oynatabilirsin

ICEMAN
09.Ocak.2007, 21:04
linkler ölmüş dostum bi el atarsan....

Ilhan
09.Ocak.2007, 21:48
Bilgisayarıma format attığımdan linkler de gitti. Zaten FM2007 çıktığından beri oynamıyorum 2006 versiyonunu.

ICEMAN
10.Ocak.2007, 19:39
yapma yaa neyse sağlık olsun kardeşim bu arada arkadaşlar elinde olan varsa bu taktikten upload ederse buraya sevinirim...

ahmettugra
10.Ocak.2007, 22:35
hiç sıkmadımı 2023 e kadar

Ilhan
11.Ocak.2007, 00:56
Sıkılmadım. FM seven sıkılmaz:)

cipy
20.Ocak.2007, 21:21
Herşey iyi güzel de linkler gitmiş..:(

clemenza
26.Ocak.2007, 14:13
arkadaşlar yanlış anlamayın ama hani normal bir kullanıcı olsanız yedeğini almamanız normal derim ama sonuçta bölüm yönetici olmuşsunuz buraya emek veriyorsunuz çabalıyorsunuz belli ki ciddiye alıyorsunuz bu işi ama yedeğini almıyorsunuz. yani bu dosyalar ufacık tefecik cd ye bile gerek yok diskete bile girer.

neyse taktiğe bakamasak da yine de paylaşım için teşekkür ederim..