PDA

View Full Version : Kadro ve Dizilişler İçin Yardım Talepleri

yigit92
19.Temmuz.2006, 01:59
arkadaşlar kadromda oynayabilecek oyuncuları yazıorm....... güzel bir taktik bulur musunuz???

GK
Volkan babacan
aykut

song
uğur
jose antonio garcia
halim
ferhat
mehmet ünlü
cihancan
appiah
guarin
ergün
sabankay oguz
ayhan
hasan sas
sabri
arda turan
yasinkaraça
oliver kapo
tuncay
kerlon
volkan arslan
necati
cafercan
ümit karan
özgürcan

AYRICA HANGİLERİNİ GÖNEDERİYİM SİZCE????

gsliberkay
19.Temmuz.2006, 04:59
halim
ferhat
mehmet ünlü
cihancan
arda turan

bunları şutla...baya alternatifli bi kadroymuş hangi takımla kaç yılındasın.???

miharbi
19.Temmuz.2006, 12:36
halim
ferhat
mehmet ünlü
cihancan
arda turan

Başlığı okumadın herhalde GS yazıyodu

yigit92
19.Temmuz.2006, 14:41
halim
ferhat
mehmet ünlü
cihancan
arda turan

2008 deyim

By_85
19.Temmuz.2006, 15:30
kardes 4-3-1-2 oyna kupalar senin

dentaconstantin
19.Temmuz.2006, 17:23
forvete iyi bir takviye lazım vucinic,pazzini,bojinov bunlara bir bakıver halim,ferhat,mehmet ünlüyü yolla

TuTeNSTaiN
21.Temmuz.2006, 21:21
Ben yeni bir üyeyim Fm 2006 da Beşiktaş ile bir oyun actım bana bir taktik ve oyuncuları nasıl yerleştireceğim konusunda bilgi verirseniz sevinirim...

NOT:Yeni oyuncu almam ve kadromdaki oyuncuları satman konusunda da yardım edebilirseniz sevinrim:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

master_ozzy
21.Temmuz.2006, 21:52
wala bjk ile ilk sezon cok can sıkıcı oluo malum kiradaki yabancıları gonderemiyorsun ve kontenjan kapalı oluo sana tavsiyem ilk olarak cok iyi bi forvet alman lazım vasat deil yalnız vucinic,defoe,tevez gibi isimleri oneririm yalnız bjkye gelirler mi bilmem ilk sezon gs ye geldikleri icin yazdım savunmada ilk sezon yabancı sıkıntısından dolayı idare edecek gucte bence ama savunmanın ortasına veya sagına iyi bi oyuncu alabilirsin ve de orta sahanın sagına ii bi tarnsfer yapman sart ugur yildirim veya carlos magno olabilir kullanacagın taktik 4-4-2 wings basarılar dilerim

dreams_19
21.Temmuz.2006, 23:06
Ben şimdiye kadar çoğunlukla beşiktaş'la başladım. Hİç takviyesiz rahat rahat şampiyonluğa oynarsın. Ama arada sakatlık sorunları çıktığı için başın belaya girebilir. Öncelikle yabancılarda Ahmed hassan ve ailton'u satmalısın. Oscar cordoba'yı takımda tut. Çünkü o yaşında bile arayıpta bulamayacığın özellikleri var o kalecinin. defansın solunda ilk 2 sene sorun yok ibrahim üzülmez seni idare eder. sağa ilhan özbay'ı aşabilirsin hem kontenjan doldurmuyor hem çok iyi oynuyor hem de genç. Ortda ibrahim toraman banko oynar. İlk sene yanında Emre Aşık'ı oynatabilirsin. Ben emre Aşık yerine genelde David yada leandro castan'ı alırım. Orta sahada çok istiikrarlı bir oyuncun var.Kleberson. Kleberson seni uzaktan şutlarıyla da ihya eder. Yanında tümer metin yada pancu dan birini kullan.sola genç yetenek ibrahim akın sağa okan koç'u yerleştir. Bu kanat oyuncularının en büyük avantajı hızlı olmaları. Okan koç çok fazla asist yapacaktır. Tümer'i orta sahada oynatırsan forvette Youla-Pancu ikilisini kullan. Ben bir keresinde Pancu'yu forvette bir sezon oynatıp daha sonra 14 milyon dolara Chelsea'ye satmıştım.

miharbi
22.Temmuz.2006, 01:18
Beşiktaş ile takviyesiz şampiyonluğa oynayabilirsin ama yinede transfer olsun zevk alayım dersen geleceğe yatırım yap.Sağda okan Koçu oynat solda ibrahim akını sana dieceğim önemli bi transfer ugur yildirimi al hemde türk watandaşı kendisi ahmed hassanı gönder gitsin. Pancuyuda elden çıkarabilirsen iyi olur. Dr mevkiinde ali tandoğan ve ali güneşle başarı gelmez ikisinide sat musluyu al o mewkiye bide mustafa doğanı ant.manda sağ back diye çalıştıtrsan sana ii yedek olur o mevkiye ortada ibrahim toraman ve emre aşığı oynat dl mevkinde sorun yoktur ibrahim üzülmez ve adem yeterli o bölge için birde çok yönlü bir transfer yaparsan iyi olur(Salomon Kalou AMRLC\FC) ben bunlari 6.0.2 için yazdım wersiyonun inş.lah öledir.

mlt44
22.Temmuz.2006, 01:21
bence beşiktaşa iyi bir takviye gerekli helede defansa

miharbi
22.Temmuz.2006, 01:55
bence beşiktaşa iyi bir takviye gerekli helede defansa

Açıklasaydınız biraz öle defansa adm lazım demekle olmuyo ki biraz açıklarsanız iyi olur defansta kimi beğenmediniz.

TuTeNSTaiN
22.Temmuz.2006, 11:08
Yaptığınız yorumlar için hepinize teşekkür ediyorum

Beşiktaş ile takviyesiz şampiyonluğa oynayabilirsin ama yinede transfer olsun zevk alayım dersen geleceğe yatırım yap.Sağda okan Koçu oynat solda ibrahim akını sana dieceğim önemli bi transfer ugur yildirimi al hemde türk watandaşı kendisi ahmed hassanı gönder gitsin. Pancuyuda elden çıkarabilirsen iyi olur. Dr mevkiinde ali tandoğan ve ali güneşle başarı gelmez ikisinide sat musluyu al o mewkiye bide mustafa doğanı ant.manda sağ back diye çalıştıtrsan sana ii yedek olur o mevkiye ortada ibrahim toraman ve emre aşığı oynat dl mevkinde sorun yoktur ibrahim üzülmez ve adem yeterli o bölge için birde çok yönlü bir transfer yaparsan iyi olur(Salomon Kalou AMRLC\FC) ben bunlari 6.0.2 için yazdım wersiyonun inş.lah öledir.

Evet versiyonum 6.0.2 :D:D:D:D:D

SAğOl

JunkChorn
22.Temmuz.2006, 11:15
kardes bjk biraz zorluyo adamı yaw hem kiradakiler formsuzlar yaslılar cok fazla alternatif adam biraz bunalıyo ama yapcaksan 4-3-1-2yi uygula en uygunu o olur takwyesiz rahat sampiyon olursun...awruoa icinse orta saha ya transer yaparsan iyi olur kolay gelsin

TuTeNSTaiN
22.Temmuz.2006, 14:05
S.A arkadaşlar Gs ile yeni bir oyuna başladım kadrom aşağıda naıl oynayacağım ve kimi alıp kimi satacağım konusunda yardım ederseniz sevinirim!!!

http://img224.imageshack.us/img224/4309/kadrojs1.th.jpg (http://img224.imageshack.us/my.php?image=kadrojs1.jpg)

Not:Taktik ve antrenman konusunda da yardımcı olursanız sevinirim:D:D:D:D:D

AndersonCosta
22.Temmuz.2006, 14:09
Antreman icin turkportala gir ordan dosyalara gir vieriyi kullan bence

TuTeNSTaiN
22.Temmuz.2006, 14:56
Sağol ama başka yorum yokmu lütfen yardım edinYARDIM!!!!

lailaman
22.Temmuz.2006, 15:10
Yardım edelim arkadaşım da sende herşeyi bizden istemişsin.Bu oyunun tadı böyle çıkmaz bence. Yenile yenile yenmeyi öğreneceksin...
Neyse, taktik ve antremanını forumdaki taktik bölümünden kolayca bulabilirsin....

TuTeNSTaiN
22.Temmuz.2006, 15:36
Zaten ben herşeyi tasarladım az önce kendi ayarlarımla bir maç yaptım ve (-0 gibi net bir skorla Vestel Manisayı yendim:D:D:D:D:D:D:D:D

JunkChorn
22.Temmuz.2006, 15:48
S.A arkadaşlar Gs ile yeni bir oyuna başladım kadrom aşağıda naıl oynayacağım ve kimi alıp kimi satacağım konusunda yardım ederseniz sevinirim!!!

http://img224.imageshack.us/img224/4309/kadrojs1.th.jpg (http://img224.imageshack.us/my.php?image=kadrojs1.jpg)

kardes alexi kapmıssın walla iyi olmus bu:)4-3-1-2yi uygula amc alex olsun forwete umit karanla necatiyi koy...defansı werimi gore yapkendine uyan kolay gelsin
yeter mi kardes??

crazysebo
23.Temmuz.2006, 00:48
Arkadaşlar bir sorunum var .GS ile yeni oyun açtım.Yabancı kontenjanı dolu olduğu için yabancı oyuncu alamıyorum.İstemedigim yabancı oyuncularıda serbest bırakamıyorum.yonetim engelliyor.bunları nasıl yolluyacagımı solermisiniz.birde takıma hangi bolgeye hangi oyuncuları onerirsiniz?: (kadrom transfersiz gs kadrosu)

fmmert
23.Temmuz.2006, 12:00
guarin warken appiah a gerek yok bence şutla ;)

FatalRhymeR_58
23.Temmuz.2006, 16:13
arkadaş taktik istiyo

ewrim_FB
24.Temmuz.2006, 00:24
kadromda eksik gördüğünüz mevkiyi ve o mevkinin oyuncusunu yazarmısınız?
NOT:bütçem 30m euro avrupada başarı ve ligde şampiyon olamadığım için büyük futbolcular gelmiyor...(levent yüksel altyapıdan çıkma altta profili var)

kadrom http://img355.imageshack.us/img355/2566/knyqp4.png

levent yüksel http://img453.imageshack.us/img453/7077/lvntyr0.png

pancaro
24.Temmuz.2006, 01:40
Okan'ın yerine Fred olabilir mesela.Bir de Gökdeniz orda nasıl oynuyor?Ben orda oynatınca çok kötü oluyor.Genelde kanatta oynatıyorum bu yüzden.

GeNç KaRTaL
24.Temmuz.2006, 01:56
kardeş konuyla ilgili değil ama o kadro resmini nasıl çıkarttın söyleyebilirmisin

erayaydemir
24.Temmuz.2006, 18:00
crazy sebo bu yabancı oyuncuları değerinin çok altında kluplere onerden gönderebilirsin

lailaps
24.Temmuz.2006, 18:27
2011-2012 senesı anca 2 lis sampıyonlugum ve 1 Turkıye kupam var su anda uefadayım.
kadrom

Kalede: ferhat kaya(gokhan tokgoz)

Defans: Vinicius,Muslu,Boban Djakovic,İsmail Gül., Sezgin Sezer, Egemen Korkmaz

Ortasaha: Arouca,Serkan Balci,Ferhaz Kiraz,Abdullah İlhan,Sabri Sarıoğlu,Nano,Volkan Yılmaz

Forvet: Pablo Vitti,Volkan Yildiz,Sezer Öztürk,İbrahimAkin,Maciej Calieri,

sorunum Djakovicin özellikleri cok cok ii olmasına ragmen positionda baktıgımda Accomplished olayı yok yanı ii bi defans deil cok nadr 8-9 oynuo herkesın 9 ladıgı maclarda bıle 6-7 bundan baska adamlarımdevamlı sakatlanıo buaradalar 3 kulvar kaldıramıolar :confused: Takım Gençlerbirliği ve Butcem 9M $ bana yardım edinnnn!!!!!!

redragon
24.Temmuz.2006, 18:48
Bence bi antremanlarına bak eğer çok ağırsa ağıra ya da orta ya indir oyuncuların bu yüzden sık sık sakatlanır...

sanalkardes
24.Temmuz.2006, 20:26
Abi bu antrenman programından olabilir.Çok ağırsa biraz düzeltme yap

KaLe
24.Temmuz.2006, 20:32
antrenman programna bak ve takıma iyi doktorlar ile koclarlar al

lailaps
25.Temmuz.2006, 02:21
coachlar ıyı fıkrımce kalecılık 5yıldız da dıgerlerıde 4 yıldızda artı ole very heavy deıl heavy bıle yok medıum kalmalar ıcın ugrastım bayagı dengelı olsun artı sakatlanmasınlar dıye acab adıyorum aynı anda hem Türkiye kupası hem lig hem avrupa cok mu geldı ???

BU arada Nano artık Türk oldu bı yabancı daha alıcagım

SaMaNYoLu
25.Temmuz.2006, 02:25
edinho vander borre bunları defansa almaya calıs.

adrian mutu 7
25.Temmuz.2006, 16:13
4-1-3-2 oyna

Ilhan
25.Temmuz.2006, 16:24
yukarıda taktik istekleri diye bir yer var keske sorularını oraya yazsaydın arkadasım..
benim taktiği bir dene istersen "kupalara ambargo koyun" baslıgı altında..

wrong forum mate...

ahmetokur29
25.Temmuz.2006, 16:29
bence gs ye en ii taktik 4-4-2.

hakanmaya18
25.Temmuz.2006, 23:59
-----------------------------s.frey---------------------------------------
a.van den borre danielli ujfalusi o.deschacht

donadel

v.bojinov montolivo

fiore

toni pazzini

arkadaslar bu kadoryu ılk sene kurdum,yenı basladım oyuna.pek oyuncu alamadım cunku 2.5 transfer parası werıyor..
Yedekler:cejas,pancaro,pasqual,gambreni,pazienza,j orgensen,do prado,brocchi,f.gomes,mokoena

yorumlarınızı beklıyorum sımdıden tsk ederım..

tosunpasa
26.Temmuz.2006, 00:02
fionun kadrosu zaten çok güzeldi;) ama van den borre transferi iyi olmuş güzel kadro yani;)

Krusty
26.Temmuz.2006, 00:06
2 transfer yapmışsın ve 2'si de güzel transferler. Şuan böyle ilerle; kadron gayet iyi ;) Başarılar :cool:

-MaNgA-
26.Temmuz.2006, 18:13
arkadasım hile yaptığın cok belli ama yinede güzel bir kadro başarılar

Ilhan
26.Temmuz.2006, 18:20
benim taktiği dene istersen...
"kupalara ambargo koyun" baslıgı altında yinee bu forumda..
sonuclarını bildirirsen ii olur arkadasım

sanalkardes
26.Temmuz.2006, 19:55
kardeş ben de galatasarayla oynuyorum.4-4-2 wingsi kullanıyorum.Çok başarılı bi taktik

izzet
26.Temmuz.2006, 20:30
Arkadaşlar,Tottenham'ı tanıyan,daha önce oynamış olan arkadaşlar,tavsiyede bulunabilirler mi?

5.8 M euro transfer bütcem var.

Transfer yapılacaksa nerelere yapılmalı ve kimleri alırsam faydalı olur.

2-3 tane adam oyuna uzun süreli sakatlıklarla başlıyor.

Kadro çok genç ve gerçekten kaliteli oyuncular var.

Alt yapısı nasıl acaba?

fmmert
26.Temmuz.2006, 20:32
dostum kadrosunu fln da yazsaydın denemeyenlerde yardımcı olabilirdi ;)

izzet
26.Temmuz.2006, 20:39
Belli başlı kaliteli oyuncuları:Robbie Keane,Jermain Defoe,Edgar Davids,Ledley King,Lennon,Paul Robinson....

Bunların haricinde geleceğin yıldızı olmaya aday birçok oyuncuları var:

Stephen Kelly,Reto Ziegler,Andy Reid gibi...

Aslında transfere ihtiyacı olan bir kadro değil ama,yine de kadro genişliği açısından 1 veya 2 transfer fena olmaz.

Mesela Davids,32 yaşında.5 M euro fiyatı var.Onu satıp yerine Sivok'u alsam mı diye düşündüm mesela...Nasıl olur?

Comanche72
26.Temmuz.2006, 20:44
araujo yu , kerlon u al gerisine bakmaaa diim ben saa

izzet
26.Temmuz.2006, 20:48
araujo yu , kerlon u al gerisine bakmaaa diim ben saa

Kerlon oyuna 17 yaşında başlıyor.İngiliz klüpleri Brezilya'dan U-19 oyuncu alamaz.1 sene beklemem lazım.

Araujo'yu tanımıyorum.20 yaşındaki Kolombiya'lı AMC'mi?

sanalkardes
26.Temmuz.2006, 20:56
Kardeş kerlonu al

madden
26.Temmuz.2006, 21:00
adam alamıom dio siz hala kerlon dionuz

bak dostum şilili matias fernandez
eger ön libereya adam alcam diosan guarini öneririm
king in yanına giodayı mutlaka kadrona koy

gerisini yazarsan eksik gördüğün yerleri yardımcı oluruk

izzet
26.Temmuz.2006, 21:06
adam alamıom dio siz hala kerlon dionuz

bak dostum şilili matias fernandez
eger ön libereya adam alcam diosan guarini öneririm
king in yanına giodayı mutlaka kadrona koy

gerisini yazarsan eksik gördüğün yerleri yardımcı oluruk

sağol dostum,önerdiğin adamlar gayet iyi.çalışma izni olayını halledebilirsem tamamdır olay.van den borre'yi de aldım.hangi takıma gitsem yanımda götürüyorum onu :)

Cyzio
26.Temmuz.2006, 21:08
tottenham da forvete ihtiyaç yok ortaya birini alsan olabilir mesela guarin

gsliberkay
26.Temmuz.2006, 21:23
tek forvet Defoe yi oynat..ön liberoda davids, carrick ikilisini oynat; defansın sağ sol beke birer adam al solda reid sağda Rountle (gibi bişey r ile başlıyo uzun isimli biriydi,genç) sora forvet arkasına birini al (ben fener den Alex i almışltım) bu kar..c.l ye gidersin..

LaKe
26.Temmuz.2006, 22:54
Diego Tardelli ve Guarin yeterli olur bence.

SaMaNYoLu
26.Temmuz.2006, 22:58
gioda yı ucuz sekılde alırsın defansa ortasahaya matias fernandez ucuz alırsın. sag tarafa ugur yildirimi Alırsın milli oldugu ıcın sorun çıkmaz.

LaKe
26.Temmuz.2006, 23:29
gioda yı ucuz sekılde alırsın defansa ortasahaya matias fernandez ucuz alırsın. sag tarafa ugur yildirimi Alırsın milli oldugu ıcın sorun çıkmaz.

Eğer sadece alternatif oyuncu arıyorsan, arkadaşın dediği gibi Gioda'yı da alabilirsin ;)

2007s
26.Temmuz.2006, 23:33
Landzaat'ı alabilirsin.

izzet
27.Temmuz.2006, 01:25
guarin,van den borre ve sivok'u aldım.

mendes'i 4.5m euro'ya okuttum :)

orta saha çok güçlü oldu.

pascal88
27.Temmuz.2006, 09:45
guarin,van den borre ve sivok'u aldım.

mendes'i 4.5m euro'ya okuttum :)

orta saha çok güçlü oldu.

çok iyi adamlarla başlamışsın dostum işe harbiden tebrik ederim ben sivok u bilmiyorum ama benim takımda guarin ve van den borre var çokiyi topoyunuyolar ben kerlonu da tavsiye ederim alabildiğin zaman marco antonio var brezilya 20a da özellikleri süper bende defoe ve kerlon allahım süper bi ikili kerlonu versem üstüne para versem defoye yi verirmisin bana :))))

GaSman
27.Temmuz.2006, 10:30
defoe

ried jenas

carrick keane

sivok

stalteri naybet king kelly

robinson

[keanein yerine saglam bir amc ve jenasın yerine de amr aldın mı olay bitmiştir. amr alamazsan cok iyi gencler de var tottenham ın kadrosunda. amc içinde tim cahill 10 numara olur ama biraz para lazım tabi.

Ilhan
27.Temmuz.2006, 10:43
Belli başlı kaliteli oyuncuları:Robbie Keane,Jermain Defoe,Edgar Davids,Ledley King,Lennon,Paul Robinson....

Bunların haricinde geleceğin yıldızı olmaya aday birçok oyuncuları var:

Stephen Kelly,Reto Ziegler,Andy Reid gibi...

Aslında transfere ihtiyacı olan bir kadro değil ama,yine de kadro genişliği açısından 1 veya 2 transfer fena olmaz.

Mesela Davids,32 yaşında.5 M euro fiyatı var.Onu satıp yerine Sivok'u alsam mı diye düşündüm mesela...Nasıl olur?
eğer uzun süreli oynamayı düşünüyosan davids'i sat tabi yerine sivok veya guarin(work permit lazım)'i alabilirsin....
kadronda aaron lennon gibi gelecegin superstarı var.
ii bir solbek alabilirsin mesela
forvetin de cok ii

ZiD4n3
27.Temmuz.2006, 14:47
kardeş zaten güzel ama guarin i al libero da davids le oynat derim
:D:D:D:D

Ilhan
27.Temmuz.2006, 15:31
ya arkadaslar ben moderatör deilim fakat burası oyuncu tartısma forumu deilki.

oyle bir forum mevcut zaten isteklerinizi oraya belirtseniz daha ii olurdu

neyse ben yine karısmıs gibi olmayayım... bunu mod'lar halletsin

sir_manager
27.Temmuz.2006, 15:38
yaw arkadaşlar 5 senedir bu oyunu oynuyom...ilk ke z boyle bir şey geldi başıma barcelonaya transfer oldum ama takım oynamıyor 2 senerdir şampiyon yapamıyom anlamadım her taktiği denedim.. var mı tasiyesi olan_??

JunkChorn
27.Temmuz.2006, 15:40
nası olmuyo kardes taktik ne yada kacıncı bitirdin ligi??

Ilhan
27.Temmuz.2006, 15:42
taktik ve antreman bolumunda taktik istekleri diye bir yer var oradan sorman gerekiyo yanlıs yere yazmıssın.
ama aşağıda benim taktiğimin link'i var ona bir bak derim konunun da linkini koydum ss'ler de orda bir goz at begenirsen kullan sonra haber ver olur mu?
ii fmler

MaTRaKaN
28.Temmuz.2006, 18:39
http://img98.imageshack.us/img98/7893/gskadoruw3.th.jpg (http://img98.imageshack.us/my.php?image=gskadoruw3.jpg)

kadrom bu bana gelecek oyuncu arıyorum mevkisi farketmez transfer bütçem 11 500 000 euro dur bide en önemlisi kimleri satmalıyım..
not:kerlon ve gioda başka takımlarlar sözleşme imzaladılar..
yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Ilhan
28.Temmuz.2006, 18:51
bir kere iki tane mc oyuncunu deiştirmen gerek...
yerlerine arouca ve yıldıray'ı oneririm
defansta song dısındaki 3 adamın deişmesi gerek
solbek: fathi
dc:gladstone
sağbek: edilson
bunların hepsi için 25 milyon euroya ihtiyacın olacak
onları da adam satarak ve yonetimden para isteyerk elde edbilirsin
yonetimden kadro kurumu için sure ve para iste
ayrıca konuyu yanlıs yere yazmıssın

mremre
28.Temmuz.2006, 19:27
defansa bence gerek yok ergun seni 3 sene daha idare eder suat uste fena gelismiyor onu oraya monte edebilirsin veya bir bek alirsin orhan ak i koyarsin sola mondragon u sat bnce polat keser i koy kaleye harika maclar cikariyor 4 sezondur bnde
sag kanat lazim onuda brezilyadan ucuza bulabilirsin bnce max 5 olur brezilyada her oyuncu minimum serbest kalma ucreti(minimum fee clause)maddesi olan sozlesme imzaliyor(18 yasindan kucuk futbolculari transfer edemiyorsunuz)genellikle 20-21 yasinda yuksek rakamli imzaliyorlar 10-15 arasi degisiyor serbest kalma ucretleri ama 18-21 arasi bulursaniz cok ucuza gelecegin yildizlarini alabilirsiniz arastirmak lazim iste
halim arda mulayim cafercan ozgurcan irfan bunlari elinden cikarma sakin ilerde cok iyi oluyorlar

MaTRaKaN
28.Temmuz.2006, 20:33
bir kere iki tane mc oyuncunu deiştirmen gerek...
yerlerine arouca ve yıldıray'ı oneririm
defansta song dısındaki 3 adamın deişmesi gerek
solbek: fathi
dc:gladstone
sağbek: edilson
bunların hepsi için 25 milyon euroya ihtiyacın olacak
onları da adam satarak ve yonetimden para isteyerk elde edbilirsin
yonetimden kadro kurumu için sure ve para iste
ayrıca konuyu yanlıs yere yazmıssın
kimleri satın onlarıda de bari

frenzzy
29.Temmuz.2006, 12:53
oncelikle traninge takan biri olaraktan arkadaslar futbolcuların gelişimlerini artirmak için belki 50 kere traning yapmısımdır..ee her seferinde de 1 sene denemek için oynadım tabi:)sonunda gercekten burdaki antreman programlarının en iyisini yaptığımı dusunmekteyim...diğerlerinden oldukca farklı bi işleyişe sahip bu antreman programı...isteyenlere acıklamalı olarak anlatip programı verebilirim...ancak kullandıktan sonra yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim...hoscakalın..linki veriyorum birazdan ......ozur razor kardeş...

r_a_z_o_r
29.Temmuz.2006, 12:55
antreman nerde kardeş reklam yapmak modamı oldu ya.

JunkChorn
29.Temmuz.2006, 13:12
antremanı koyda bakalım..

frenzzy
29.Temmuz.2006, 13:23
upload yapamıyorum dosya rarlı gozukmuyor uploadta goz at diyince:(

JunkChorn
29.Temmuz.2006, 13:40
ne oluyo goz at diyince??ozele gelsene!!

Darthvader
31.Temmuz.2006, 18:25
slm arkadaşlar ben bu oyunda yeniyim arsenal takımında ve 2008 yılındayım 2 yıl üst üste şampiyon oldum fakat şimdi sezon ortasındayım ve 5. sıradayım:s_arsenal: bana bi taktik önerebilirmisiniz

Oyuncular
Lehmann
A.Cole
Thuram
Toure
Belletti
Viera
C.ronaldo
Pires
Kaka
T.Henry
İbrahimovic
Bu ilk 11 e nasıl bi diziliiş ve antreman öneririsiniz şimdiden teşekkür ederim

blax_imo_21
31.Temmuz.2006, 20:25
kerlon kim daha hiç denk gelmedi bence orta sahaya lider olabilecek stefen seedorf al müthiş

eren9
02.Ağustos.2006, 13:08
Arkadaşlar fenerbahçe de alexi taktiğim gereği sol kanatta oynatmak zorundayım.Sizce Alex solda faydalı olurmu.taktiğim 4-4-2.Yoksa Alexi orta sahanın ortasında AMC olarakmı oynatayım.yardımcı olursanız sevinirim.

black_bang9
04.Ağustos.2006, 22:45
ya arkadaslar fb de :
1, sezonum cok ii geçiyo.ama 2, sezonum berbat oluyo.
bi öneriniz var mı ??

MeMo
04.Ağustos.2006, 23:25
arkadaşım iyi transferler yapmalısın bi kadro ss si koyda yardımcı olalım :)

unique_bmw
04.Ağustos.2006, 23:40
arkadasım kadronu ss yle koy
ayrıca mutlaka her sezon bir iki yıldız transfer yapman lazım o zmn kadron cok gucleniyo :cool:

Onur_gs
05.Ağustos.2006, 00:29
Vede Taktiğin Değişmeside Şart.

istanbul1453
05.Ağustos.2006, 00:35
Yani revizyon eğitim şart olmazsa olmaz..Oyuncular manyaklaşıyor mu rehave mi olyor ne işte o sebepden olabilir...

Teksasvega16
05.Ağustos.2006, 00:36
ama söliim 2.sezona ilk sezonda sesini duyurman gerek lig şampionluğu yada cl ben clde umutluyum ligden pek fasla deil:(

Teg-Men
05.Ağustos.2006, 00:37
bence senin sorunun taktikte....

S-B-Z
05.Ağustos.2006, 02:02
hani ne ss koymuşsun ne bişey atmışsın konuyu ortaya piyasada yoksun.haybeye konuşuyoz burda

anadolu184
05.Ağustos.2006, 02:36
ya genelde öle oluo ilk sezon takım süper ikinci sezon sanki o takım deil taktigi degistir bi de kesinlik le transfer yap takıma baska türlü olmaz...

Orc KiLLER
05.Ağustos.2006, 03:26
ben genelde taktiğimle çok oynamazdım ama o oyuncuların oyununu pek etkilemezdi.. ama transfer olayı cidden sakat bi olay adam alsan kadro kalabalıklarış oynayamazlar; mutsuz, almasan 2. sezonun çok kötü geçer sakatlanırlar adam yok bu sefer ben mutsuz..

emir077
05.Ağustos.2006, 14:22
bi yıldız oyuncu almalısın bence

sagokey_112
07.Ağustos.2006, 20:00
yaa arkadaşlar ben hhatay sporla açtımda bana gelecekler gidecekler kadro dizilişi hakkında biraz yardım ederseniz sevinirim

taachinardi
13.Ağustos.2006, 20:42
halim
ferhat
mehmet ünlü
cihancan
arda turan

Arta Turan ve Halim'i mi yollasın :S ya en oyunu bimiosun yada kötülük olsun diye yazıosun bunları ardayı geliştirdiğinde oyunun en ii sağ kanatylaraından biri oluo şayet ben çok yaptım :) halim kurtuluşta mükemmel bi sağ bek muslu kadar ii olmasada muslunun bi yedeğe ihtiyacı var değilmi :)

dogancan1905
18.Ağustos.2006, 18:12
arkadaşlar kadromda oynayabilecek oyuncuları yazıorm....... güzel bir taktik bulur musunuz???

GK
Volkan babacan
aykut

song
uğur
jose antonio garcia
halim
ferhat
mehmet ünlü
cihancan
appiah
guarin
ergün
sabankay oguz
ayhan
hasan sas
sabri
arda turan
yasinkaraça
oliver kapo
tuncay
kerlon
volkan arslan
necati
cafercan
ümit karan
özgürcan

AYRICA HANGİLERİNİ GÖNEDERİYİM SİZCE????

türkiye liginde 3-5-2 avrupada 4-4-2 diamondal attacking 2 oyna
bende de buna benzer bi kadro var.ayrıca avrupada oynadığım taktikle chelsea yı 5-1 yendim kendi sahasında galatasarayla

kaoxoak
24.Ağustos.2006, 22:37
arkadaşlar FB de oynuyorum ve takımım şu

GK: Rüştü Reçber, Volkan Demirel, Onur Kıvrak

D: Lugano, FatiH Akyel, Önder Turacı, Can Arat, Alpay, De la Cuesta, Kadir Cantürk

M: Aurelio, Mehmet Yozgatlı, Yasin Karaça, Alex, Gökdeniz, Kemal Aslan, Olcan, Advaldo, Diego

F: Serkan Gedik, Temur Altunhan, Semih

--Gelecek Oyuncular--

Roncatto, Rodas Gustavo, Mücahit Şen

Alex, Mehmet Yozgatlı, Lugano ve Semih Şentürk'e verebildiim en iyi sözleşmeleri önerdim ama bi türlü kabul etmediler. Sözleşmeleri bitmeden satmayı düşünüyorum. Belli elimde tutamayacağım. Bunlara alternatif oyuncular lazım. 10trilyonu geçmese iyi olur değerleri. Lütfen yardım edin.

barcelos
24.Ağustos.2006, 22:42
ya bu nasıl başlık.böyle konularda bi başlıklara baksaydın.

forvetin çook eksik.orya sağlam 2 adam al

kaoxoak
24.Ağustos.2006, 22:43
Forumu araştırdm. Önerilen futbolculara baktım fakat takıma uygun değiller. Bu kadroyle rahat oynayabilecek futbolcular lazım. Senin önerin nedir Forvete?

barcelos
24.Ağustos.2006, 22:49
vitti-azar karadas-ugur yildirim-tardelli-sinan kaloğlu-serhat akin-özgürcan özcan-fatih tekke-burak yilmaz-kenan şahin-gökhan ünal-umut bulut-cafercan aksu-eser yağmur-ilhan parlak-teyfik köse

bortecine
24.Ağustos.2006, 23:08
arkadaşlar FB de oynuyorum ve takımım şu

GK: Rüştü Reçber, Volkan Demirel, Onur Kıvrak

D: Lugano, FatiH Akyel, Önder Turacı, Can Arat, Alpay, De la Cuesta, Kadir Cantürk

M: Aurelio, Mehmet Yozgatlı, Yasin Karaça, Alex, Gökdeniz, Kemal Aslan, Olcan, Advaldo, Diego

F: Serkan Gedik, Temur Altunhan, Semih

--Gelecek Oyuncular--

Roncatto, Rodas Gustavo, Mücahit Şen

Alex, Mehmet Yozgatlı, Lugano ve Semih Şentürk'e verebildiim en iyi sözleşmeleri önerdim ama bi türlü kabul etmediler. Sözleşmeleri bitmeden satmayı düşünüyorum. Belli elimde tutamayacağım. Bunlara alternatif oyuncular lazım. 10trilyonu geçmese iyi olur değerleri. Lütfen yardım edin.
serkan gedik i alacağına furkan baştan ı alsaydın ...

Jaan Chayenne
24.Ağustos.2006, 23:24
Sol kanadın zayıf defansta. Mehmet Polat ya da Malik Fathi'yi sol kanadına al. Lugano'yu sat. Yerine Nigel De Jong ya da Hedwiges Maduro hangisinin fiyatı daha uygun ise onu al. Forvette Uğur Yıldırım'ı kullanabilirsin Barcelos arkadaşımın dediği gibi.

BuriBurhan
24.Ağustos.2006, 23:54
abi defans da maduro da Nigel De Jong çok iyi olur ama onlar pahalı arjantin ve amerikanın gençlerine bak oralarda iyi adamlar var..

umutumut67
25.Ağustos.2006, 00:10
uğur yıldırımı al defanstan adam sat bence kadir cantürkü nasıl buldun sanırım karabükdeydü nie aldın onu...

kadirserhat
31.Ağustos.2006, 12:31
Eğer Beşiktaşla oyuna Yeni Başladıysan Benim Fikrimce Adam Al Ama Adam Satma Yani Yıldız Oyuncularını Her ne Kadar Fazla Fiyata Verselerde Verme Sonra Zaten Başarı Kendiliğinden Gelir

ceZa_1905
06.Eylül.2006, 18:56
arkadaslar ben yeni oyun actım gs ile ve ilk yıldaym bikac transfer yaptım fakat hala ii sonuclar alamıorum sizce hangi taktikle ve hangi oyuncularla oynamalıym??:confused:
kadrom:
GK: aykut, barthez, fevzi elmas
DC:song, emre asık, mehmet topal, tolga seyhan, cem islamoğlu
DL:ferhat, orhan, ergün
DR: Cihan, muslu
DM:mehmet güven, inamoto
MR:arda, hasan şaş, okan buruk, sabri, aydın yılmaz
ML: carrusca, oğuz sabankay
AMC: ilic, diego(cruzeirodan aldm cok iy ve yetenekli)
ST: ümit karan, özgürcan, hakan şükür, hasan kabze, necati

ozzy88
06.Eylül.2006, 21:50
arkadaslar ben yeni oyun actım gs ile ve ilk yıldaym bikac transfer yaptım fakat hala ii sonuclar alamıorum sizce hangi taktikle ve hangi oyuncularla oynamalıym??:confused:
kadrom:
GK: aykut, barthez, fevzi elmas
DC:song, emre asık, mehmet topal, tolga seyhan, cem islamoğlu
DL:ferhat, orhan, ergün
DR: Cihan, muslu
DM:mehmet güven, inamoto
MR:arda, hasan şaş, okan buruk, sabri, aydın yılmaz
ML: carrusca, oğuz sabankay
AMC: ilic, diego(cruzeirodan aldm cok iy ve yetenekli)
ST: ümit karan, özgürcan, hakan şükür, hasan kabze, necati

bu kadroyla bence kesinlikle tek forvet oynamalısın.tek forvet ümit karan sakatlık yasamazsa banko 25 gol üstü atar.taktik olarak da atak oynamalısın.

barthez(fevzi)

muslu(cihan) song(topal) emre(tolga) ergün (ferhat)

arda(buruk) inamoto(m.güven) carrusca(hasan)

iliç diego(oguz)

ümit karan(özgürcan)

fberen
07.Eylül.2006, 23:11
kardeş bencede tek forwet oyna daha ii olur 4-4-2 wingle oyna

evr42evr
07.Eylül.2006, 23:35
Sizce Lebohang Mokoena ' yı tam olarak nerde oynatmalıyım ?

Fietra 10
07.Eylül.2006, 23:37
bence sağ açıkta

GsDoruk
07.Eylül.2006, 23:49
ben gs ile yeni oyuna başladım yamasız lütfen yardım
taktiğim 4-1-3-2 sizden forvet için bişey istemiyorum 4lü defans 1dm ve orta sahayı kimlerden oluştırayım

ozzy88
08.Eylül.2006, 12:46
Sizce Lebohang Mokoena ' yı tam olarak nerde oynatmalıyım ?

forvetin arkasında serbest olarak oynat. hem asistleriyle hem de golleriyle maximum katkı saglar..:cool:

fberen
08.Eylül.2006, 14:18
kardeş mokoena forwet we forwet arkasıda oynar

emir_fb94
09.Eylül.2006, 12:24
YAAA ABİ banada yardımcı olun yaaaa size kadro mu yazarım tmm mı ;)

kkanke
09.Eylül.2006, 15:13
YAAA ABİ banada yardımcı olun yaaaa size kadro mu yazarım tmm mı ;)
yaz yardımcı oluruz

sssxxx
11.Eylül.2006, 19:15
van der sar
vidic
silvestre
brown
gary neville
heinze
o'shea
evra
ferdinand
sindre loe bing
carrick
benoit pedretti
fletcher
alan smith
c.ronaldo
ji sung
mokoena
rooney
giggs
richardson
solskjaer
scholes
valldivia
n.zigic

man utd takımını yönetiyorum.Hangi taktikle oynamalıyım???Takviye gerektirimi buı kadro

kkanke
11.Eylül.2006, 22:16
29 mac 2gol diye bi taktik var dene

volkanyildiz16
12.Eylül.2006, 01:18
slm arkadaşlar ben bu oyuna yeni başladım ve ilk sezonum da ise galatasarayı şeçtim.Acaba bana taktik konusunda ve takımımın dizilişinde yardım edermisiniz.Kadrom şu:

Mondragon(sakat),Fevzi Elmas,Polat Keser
Halim Kurtuluş,Uğur Uçar,Cihan,Güngör Öztürk,Tomas,Song,Ergün Penbe,
Mehmet Sedef,Ayhan,Sabri,Alex,Gökdeniz,HasanŞaş,Uğur Yıldırım,İliç,Heinz,Necati,Ümit,HasanKabze,Hakan

Şimdiden yardım eden herkese teşekkürler

MaTRaKaN
12.Eylül.2006, 14:23
4-4-2 wingsi kullan
......................mondi(fevzi)................ ...
cihan....song...............uğur...........ergün
yıldırım........ayhan........şaş.........alex
................ümit.........necati............

volkanyildiz16
13.Eylül.2006, 14:21
saol arkadaşım

CaUsE
14.Eylül.2006, 16:36
arkadaşlar kadrom bu şekilde, ilk 11 önerileriniz neler...?

ya da kimler gitmeli, nereye takviye alınmalı...?

şimdiden tşkler..

fevzi elmas
mondragon
murat sahin

uğur uçar
suat usta
traianos dellas
song
önder turacı
cihan haspolatlı
orhan ak
adem dursun
yalçın ayhan
çağdaş atan
timothée atouba

tomas galasek
adem koçak
hasan şaş
okan buruk
leo messi
ibrahim akın
yıldıray baştürk

necati ateş
hakan şükür
ümit karan
hasan kabze
sezer öztürk

Amroth61
15.Eylül.2006, 13:00
ilk 11 in mondi / onder - orhan - song / okan - hasan sas - messi - yıldıray - ibrahim akın / necati - ümit karan
bence adem dursun ve adem kocak ı postala gereksiz onlar

taylo
15.Eylül.2006, 13:13
4-1-3-2
ben bu taktikle takımı maçları çıkarıyom iyi işe yarıyo her alanda iyi işliyo

comandante
15.Eylül.2006, 13:44
beyler mr ml amc gerek livornoya.tavsiyelernizi neler...pahalı olmazsa iyi olur.

AlpAkca
15.Eylül.2006, 17:48
4-1-2-1-2 en baba taktık karmasık birz ama :D idare eddin

CaUsE
16.Eylül.2006, 22:30
ilk 11 in mondi / onder - orhan - song / okan - hasan sas - messi - yıldıray - ibrahim akın / necati - ümit karan
bence adem dursun ve adem kocak ı postala gereksiz onlar

eywallah kardeş saolasın;;)

beyler mr ml amc gerek livornoya.tavsiyelernizi neler...pahalı olmazsa iyi olur.

ml= öztürk sezer
mr=camoranesi
amc=stefano fiore

merciless
18.Eylül.2006, 21:38
arkadaş dooru dio forveti yapılandır

Ulgio
19.Eylül.2006, 04:19
Arkadaşlar ben 6.03 ve turksportal 2006/2007 güncelleştirme paketini yükledim.BJK yi aldım...Şimdi ben 4-2-3-1 oynuyorum sizce hata mı yapıyorum?nerelere transferleri yapmalıyım(sağ beke kesin 1 adam lazım ama onu tespit ettim)?yardımcı olursanız sevinirim

asmurat
25.Eylül.2006, 16:40
forvete mokohena'yı al
sol kanatta yasin karaça'yı oynat
sağ kanatta arda turan'a güven
defans ile orta sahanın ortasına guarin'i oyun kurucu yap
ortasahanın ortasına appiah
defansın sağına uğur uçar, soluna 20A takımdan sezgin sezer
defansın ortasına dusan basta-gabriel tamas al
ilk sene takım birbirine alışsın bir sene sonra işlem tamam

TimeLord
25.Eylül.2006, 23:06
arkdaslar sole bı kadrom var en ıyı sekılde nasıl degerlendırebılrıım

fawcett
amaral
ugur ucar
mehmet sedef
fabıona eller
gokdeniz
hanne hagary
ugur yıldırım
tomas jun
markus rosenberg
yasin karaça
mario carevic
hüseyin cimsir

arkadaslar bu kadroya nasıl bı taktık gıder yada kimi gonderip kımı almalıyım

TimeLord
25.Eylül.2006, 23:08
arkdaslar sole bı kadrom var en ıyı sekılde nasıl degerlendırebılrıım

fawcett
amaral
ugur ucar
mehmet sedef
fabıona eller
gokdeniz
hanne hagary
ugur yıldırım
tomas jun
markus rosenberg
yasin karaça
mario carevic
hüseyin cimsir

arkadaslar bu kadroya nasıl bı taktık gıder yada kimi gonderip kımı almalıyım

lebron790
01.Ekim.2006, 16:32
http://img345.imageshack.us/img345/5716/fbkadrouz0.th.png (http://img345.imageshack.us/my.php?image=fbkadrouz0.png)

arkadaslar kadro bu ve 1 yabanci hakkım var van persie ve obi mikel ile anlaştım sizce ne yapayım kezmanı gönderip ikisinide mi alayım yoksa birini alıp diğerini red mi edeyim

bellman
01.Ekim.2006, 17:29
bence kezman dursun van persieyi al daha verımlı olur

lebron790
01.Ekim.2006, 17:30
peki nerde oynatacam van persieyi

crazy_engin88
01.Ekim.2006, 19:11
1.sene kadrom şu ligte 1.yim cs de yarı final deyim

rüştü
mehmet polat
servet
luciano
önder
sezer öztürk
alex
appiah
ali güneş
kezman
Pazzini

yedekler = volkan - necat aygün --serkan-kemal-selçuk-mehmet--semih--hasan kabze -ümit-nuri şahin-burak yilmaz-

yorumlarınız ?

blademaleq
08.Ekim.2006, 01:33
Kaleciler

Volkan ünlü
Aykut erçetin

Defans

önder turacı
orhan ak
ferhat öztorun
ibrahim toraman
servet çetin
adem dursun

Ortasaha

okan koç
sabri sarıoğlu
yattara
nizamettin çalışkan
yasin karaça
uğur yıldırım
gökdeniz karadeniz
furkan bastan
ibrahim akın(kiradan dönüyor)
Forvet

peter crouch
ersin özer
mehmet yılmaz
tomas jun

beyler kadrom bu 2009 yılı beşiktaştayım bana alıp satıcaklarımda yardım ederseniz sevinirim

GsDoruk
08.Ekim.2006, 19:16
GS’yim ve yıl 2009 sizce hangi taktiği ve hangi oyuncuları kullanmalayım?

GK
Sebastien Frey
Fevzi Elmas
Volkan Babacan
Polat Keser

Defans
Gabriel Heinze
Valerian İsmael
Igor Tudor
Barut Barbaros
Cihan Haspolatlı
Hamit Altıntop
Malik Fathi
Mehmet Polat
Fatih Sonkaya
Önder Turacı
Uğur Uçar
Ferhat Öztorun
Muslu

Orta Saha
Sezer Öztürk
Senna
Alex(fenerli)
Hasan Şaş
Okan Koç
Deniz Baykara
Mehmet Topuz
Arda Turan
İbrahim Akın
Tuncay Şanlı
Yasin Karaça
Nuri Şahin
Volkan Bekçi
Mülayim Erdem

Forvetler
Gökhan Ünal
Fatih Tekke
Serhat Akın
Özgürcan Özcan
Cafercan Aksu
Uğur Yıldırım
Halil Altıntop

GsDoruk
08.Ekim.2006, 19:16
GS’yim ve yıl 2009 sizce hangi taktiği ve hangi oyuncuları kullanmalayım?

GK
Sebastien Frey
Fevzi Elmas
Volkan Babacan
Polat Keser

Defans
Gabriel Heinze
Valerian İsmael
Igor Tudor
Barut Barbaros
Cihan Haspolatlı
Hamit Altıntop
Malik Fathi
Mehmet Polat
Fatih Sonkaya
Önder Turacı
Uğur Uçar
Ferhat Öztorun
Muslu

Orta Saha
Sezer Öztürk
Senna
Alex(fenerli)
Hasan Şaş
Okan Koç
Deniz Baykara
Mehmet Topuz
Arda Turan
İbrahim Akın
Tuncay Şanlı
Yasin Karaça
Nuri Şahin
Volkan Bekçi
Mülayim Erdem

Forvetler
Gökhan Ünal
Fatih Tekke
Serhat Akın
Özgürcan Özcan
Cafercan Aksu
Uğur Yıldırım
Halil Altıntop

çok fazla oyuncu var hangilerini yollamalıyım

readyready
09.Ekim.2006, 20:05
kalede hepsi ii ama fevziyi gönderebilirsin

AlicanKidd
12.Ekim.2006, 14:02
ŞabanKay İle Yasin Karaçayı Gonder Bence. !... ;)

starfreedom
12.Ekim.2006, 14:32
Sevilla ile oynuyorum! 2007 yılı! Sevilla ile ilk sezonum önceki sezon arjantin ile oynamıştım world cup'ta başarılı olunca Sevilla'ya gittim. Şuan liderim ve uefa'da yarı finale çıktım. Kadrom çok iyi. Ancak Uefa çeyrek final rövanş maçında Olivier Kapo sakatlandı (8.04 ortalama ile oynuyor manyak herif) 4 ay sahalardan uzak kalacak! Artık o sakatlıktan sonra eskisi kadar iyi oynayamayacığını düşündüğüm için yeni bir amc transfer edecem! Ancak karar veremedim!

Bana gelebilecek oyunculardan en pahalı ikisi ve en işe yarar ikisi Kaka ve riquelme! Ancak ikisi arasında karar veremedim!

Sizce hangisi olmalı? Ve bu oyuncuları kaç euro'ya alabilrim (value'leri 30-40 arası)

dentaconstantin
12.Ekim.2006, 19:26
Sevilla ile oynuyorum! 2007 yılı! Sevilla ile ilk sezonum önceki sezon arjantin ile oynamıştım world cup'ta başarılı olunca Sevilla'ya gittim. Şuan liderim ve uefa'da yarı finale çıktım. Kadrom çok iyi. Ancak Uefa çeyrek final rövanş maçında Olivier Kapo sakatlandı (8.04 ortalama ile oynuyor manyak herif) 4 ay sahalardan uzak kalacak! Artık o sakatlıktan sonra eskisi kadar iyi oynayamayacığını düşündüğüm için yeni bir amc transfer edecem! Ancak karar veremedim!

Bana gelebilecek oyunculardan en pahalı ikisi ve en işe yarar ikisi Kaka ve riquelme! Ancak ikisi arasında karar veremedim!

Sizce hangisi olmalı? Ve bu oyuncuları kaç euro'ya alabilrim (value'leri 30-40 arası)
bence kaka'yı al ama kakayı muhtemelen 40 milyona alamazsın 60-70 milyon euro oluyo genelde 30-40 arası riquelme yi alabilirsin ama illaki bunlara para dökmene gerek yok birçok amc var forumu gez ucuz kaliteli oyuncular bulursun

ALEN_34
12.Ekim.2006, 22:18
arkadaşlar galatasarayla 2.sezonumdayım ve bu sene ligde şampiyon oldum kupayı aldım bana acil yerli ama iyi kaleci lazım c.l için mondragonu ve saidoyu gönderdim.guarin.yıldıray.önder turacı.koray avcı.ilhan mansız.servet çetini aldım kalecilerimde volkan babacan.fevzi(malatyadaki)aykut bide polat keser ts de gelmiyo ondan başka

can777
12.Ekim.2006, 22:33
ne kadar paran var kardes ona gore ...

ALEN_34
12.Ekim.2006, 23:18
17milyon$...............

dentaconstantin
12.Ekim.2006, 23:49
gökhan tokgöz veya sinan bolat a bakıver

ALEN_34
13.Ekim.2006, 00:37
eyvallah saol...

erencelik
16.Ekim.2006, 17:19
DOSTLAR KADROM AŞAĞIDA

gecen sezon eksik kadromla lig 2.si uefada çeyrek final gordum.. ama bu sene cok berbat oyuncu+ve taktik yorumlarınızı bekliyorum.

ankaraspor haz.mac: 3-1 /kayseri haz. mac. 2-0 /atle.mad. haz.mac. 5-1
trabzon lig 4-0/ şuan msj yazarken ç.rizeyle oynuyorum ilk yarı 2-0 öndeydim suan 81 dk. 3-2 malup oynuyom (
oyuncuların moralide güzel

ne olur yardım kafayı yicem transfer zamanım var kimi yollayım +alayım taktik olarak napim ok

http://img214.imageshack.us/img214/1883/adszox4.jpg

Ilhan
16.Ekim.2006, 17:27
kadron tek kelime ile süper bence. sadece taktikte bir problemin var

solbekteki adamını gönderip yerine fabio santos'u alabilirsin.

tek forvet bir taktikle çıkarsan, oyunu rölantiye alırsan başarılı olursun

Sekopej
16.Ekim.2006, 17:37
Kadron gerçekten güzel. 4-1-2-1-2 yapabilirsin, Guarin DMC olur. Ayrıca Mokoena'yı mutlaka kullan forvet ikilisini değiştirmem diyorsan AMC ye koy.

Kaleci de Cordoba yaşlanmıştır, yedek kalecin de çok iyi onunla değiştir bence...

TEVEZ_10
25.Ekim.2006, 13:56
Beyler bakın size kadromu yaziom:

Kalede
mondragon
polat keser
volkan babacan
fevzi elmas
aykut erçetin

defans
ugur ucar
servet çetin
orhan ak
song
cihan
ergün penbe
mehmet polat
halim
suat usta
ayhan yalçin

ortasaha
daniel carvalho
ayhan akman
okan koç
hasan şaş
ibrahim akin
mascherano
tuncay şanlı
sabri
erdem mülayim

forvet
necati
ümit karan
hakan şükür
carlos tevez
cesar delgado
özgürcan
cafercan (kirada sezon sonu gelio)

sezon sonu song'u yolluorum yerine "bonera'yı mı barzagli'yi"mi aliim;
delgado'yu da yollicam "jermaine defou'yu mu fred'i" mi aliim;
bi de mondragon'u şutliicam onun yerine hangi mevkiye kimi aliim ben rafinha die düşünmüştüm ama bi de size soriim dedim :D

Umit__Karan9
05.Kasım.2006, 12:23
bnje ergunu kesinlikle gonder cunku adam yaslanmıs napjan daha iileri war..

kale398
07.Kasım.2006, 16:46
fenerle yeni oyuna başladım arkadaşlar.şu an 40 trilyon falan bi bütçem bulunuyo.yabancılardan appiah, alex ve anelka dışındakileri sattım.takımda çok büyük bi defans sorunu var ve aynı şekilde bide sağ açık oynayabilecek adam arıyorum.süratli oyuncular tercihimdir.sağ açık içinde top sürme önemli benim için.yardımlarınız için şididen teşekkürler...

anilton
10.Kasım.2006, 16:10
----------mondragon----------

ugur---barzagli---servet---m.polat
mascherano
tuncay i.akın
d.carvalho
tevez fred

karalar
15.Kasım.2006, 19:50
beyler buda benim kadro nasıl bir taktik yaparım http://img383.imageshack.us/my.php?image=insanlar3520qp7.jpg
yada böyle bir kadro nasıl olur
http://img175.imageshack.us/my.php?image=karacx7.png

TooL
17.Kasım.2006, 02:27
fenerle yeni oyuna başladım arkadaşlar.şu an 40 trilyon falan bi bütçem bulunuyo.yabancılardan appiah, alex ve anelka dışındakileri sattım.takımda çok büyük bi defans sorunu var ve aynı şekilde bide sağ açık oynayabilecek adam arıyorum.süratli oyuncular tercihimdir.sağ açık içinde top sürme önemli benim için.yardımlarınız için şididen teşekkürler...

Öncelikle sağ kanat önereyim; sporting cp den douala yı birinci tercih olarak ikinci tercihde jesus navas öneririm gerçi frc ağırlıklıdır o ama bir sene sabreder ve doğru antremanı yaptırırsan müthiş bi sağ kanadın olur,defans için karl svensson u göteborg tan alırsan o da çok iyidir,yada illa tanınmış alayım diyosan anton ferdinand yada merteseacker olabilir...

Emir_1903
25.Kasım.2006, 00:40

Sen böyle hile yapıp oyuncu almaya devam edersen en ii taktikle bile başarı yaklayamassın beyler sizde inandınız hemen yeni lig açmış 1 ayda okadar oyuncu almış gsnin 1 kere okadar parası yok zengin kluplere bile zor alıncak oyuncular yani oyuncular gelirde klup brakmaz neyse sen bööle hile ile oynamaya dwm et ;)

S3rhaTorres
29.Kasım.2006, 18:33
TutenSTain Senin Kadrondaki o ALEX ve TUNCAY Hile sanirim oyle degilse eger guzeL takimin var Oyle ise hic devam etme Sil

serseri_asik
30.Kasım.2006, 19:13
chelsea ye en ii hangi taktik gider????

Jay_Jay Ceyhun
01.Aralık.2006, 17:13
4-5-1 arkadas

pewag
11.Aralık.2006, 17:10
banada önerisi olan varmı
kadrom
GK Polat Keser-Volkan Babacan-Volkan Ünlü
DR-Ali tandoğan-uğur uçar-s.kurtuluş
DC-toraman-koray-mustafa doğan-gökhan zan-
DR-brezilyalı-m.sedef-
DM-klberson-tatan
M-ricardinho-delgado-i.akın-mehmet topuz-burak yılmaz-yasin karaça-sezer öztürk
F-nobre-bobo-g.güleç-kerlon

2008 sezonundayım 2 lig kupası, 2 türkiye kupası aldım şimdilik. ama avrupa biraz hüsran yarı finale kadar gelebiliyorum. versiyon 6.0.3

S3rhaTorres
13.Aralık.2006, 10:57
1.si ßu Takım Hile Zevk'ini aLamassın 2.si Süper Takım Kurmuşsun Fß ile ߀nce Önder ve Can'ıda Al onLardan Fenersaray oLsun Takım :D:D:ßolşans..

pacers190334
14.Aralık.2006, 17:08
bu da benim kadro nasılhttp://img95.imageshack.us/my.php?image=ads305ztc9.jpg

pacers190334
14.Aralık.2006, 17:09
http://img95.imageshack.us/img95/2610/ads305ztc9.jpg (http://imageshack.us)

sagopa2126
18.Aralık.2006, 15:31
kadron güzel de biras fantikliği bırak yani illaha da şimdi beşiktaşın kadronu kurmaya gerek yok eğer oyunun zevkiin çıkarmak istiosan böyle oynama benden sana tavsiye olsun ama yine de ii kadro türkiyede kupaları alırsında avrupa için bence yetersiz

QaaN-07
24.Aralık.2006, 15:04
ya beyler bende orta saha bollugu var lyondayim buarada
orta saha:Xabi Alonso,Franck Ribery,Juninho Ballack,Iraola ve Carlos Magno(bu ikisi defanstata oynayabilio),Malouda vs
bazilarini yedek takima yolladim mecburen

genelde dizilisim bole

ribery------xabi alonso-----juninho-----iraola

ballack yedekte kaldi
yardimcilarim onu yedekte oturtup formda oyunculari oynatmam gorusundeler napicam bilmiom ballacki kiralasammi acaba

El Comandante
24.Aralık.2006, 16:33
ya beyler bende orta saha bollugu var lyondayim buarada
orta saha:Xabi Alonso,Franck Ribery,Juninho Ballack,Iraola ve Carlos Magno(bu ikisi defanstata oynayabilio),Malouda vs
bazilarini yedek takima yolladim mecburen

genelde dizilisim bole

ribery------xabi alonso-----juninho-----iraola

ballack yedekte kaldi
yardimcilarim onu yedekte oturtup formda oyunculari oynatmam gorusundeler napicam bilmiom ballacki kiralasammi acaba

bak arkadasim,bence forvetlerinide göstermelisin,fred ve carew hala sendemi?
ona göre taktik verebilirim sana.

carlos magno defansin ve orta sahanin saginda oynayabiliyo yanlis hatirlamiyosam.bence sen mouludayi ya solda yada amc olarak oynat,ama sola iyi bir adam almalisin,malouda amc olarak iyi oynuyor.l,riberiy sag kanatta daha verimli oluyo daha güzel oynuyor,carlos magnoyu defansin sagina al.iyi bir sol kanat alabilirsin iraolanin yerine.xabi alonsoyu dmc olarak kullan.

juninho nedense fmde iyi bir oyuncu degil benim görüsüm,bence 4-4-2 sistemi fm 06 de pek islemiyo,onun yerine 4-1-2-1-2 kullanabilirsin.

QaaN-07
24.Aralık.2006, 18:46
carewi bayerne sattim forvette cisse ve fred var ya sag kanatta govou vardi intere 78 mn ytlye sattim kesinlikle hilesiz..
bende ispanya milli takiminda banko oynayan iraolayi aldim ama genelde antrenorler bana defansin saginda oynatmami istiolar mrdede carlos magno oynuyor...

ALEN_34
25.Aralık.2006, 16:54
arkadaşlar galatasarayla 2008 yılındayım mondragon 36 yaşında ve futbolu bırakıyo şuan kalede polat keseri oynatıyom yedek kalecilerim aykut ve fevzi elmas bunlarla devammı edeyim yoksa bana daha iyi bir kaleci önerirmisiniz yabancı hakkım yok

El Comandante
25.Aralık.2006, 16:57
carewi bayerne sattim forvette cisse ve fred var ya sag kanatta govou vardi intere 78 mn ytlye sattim kesinlikle hilesiz..
bende ispanya milli takiminda banko oynayan iraolayi aldim ama genelde antrenorler bana defansin saginda oynatmami istiolar mrdede carlos magno oynuyor...

iste defansin saginda iraolayi oynat,mr de riberyi oynat.ama taktigin 4-1-2-1-2 olsun.dm 06 nin en iyi taktigi budur.ayrica iyi bir sol kanat almalisin.su anda senin rahat 85 milyon euro transfer bütcen vardir böyle dünyaca ünlü hizli bir sol kanat al bence,cristiano ronaldo gibi,robben gibi.eger ikisinden birini alirsan sagda ribery solda ikisinden biri,rakip takimin kanatlarini felc edersin.

Runi baba
19.Ocak.2007, 15:23
Ya arkadaslar Su kadroya hangi taktik dersiniz:
Real Madrid

Iker Casillas
Jonathan WoodGate
Roberto Carlos
Ivan Helguera
Michel Salgado
Guti H.
Cicinho
Bossa(Kiralık)
Beckham
Raul
Ronaldo

Yardım Please...

ALEN_34
23.Ocak.2007, 14:47
4-3-1-2.............

QaaN-07
03.Şubat.2007, 20:00
Kaleciler

Rüştü Reçber
Volkan Demirel

Defans

Anthony Vanden Borre
Hamit Altıntop
Önder Turacı
Servet Çetin
Deniz Barış
Ümit Özat
Serkan Balcı

Orta Saha
Freddy Guarin
Carlos Magno
Alex de Souza
Tuncay Şanlı
Kemal Aslan
Gökdeniz Karadeniz
Yasin Karaça

Forvet
Fatih Tekke
Carlos Tevez
Nihat Kahveci
Pablo Vitti
Furkan Bastan

PAF Takımdaki yetenekler

Polat Keser
Sezgin Sezer
İlhan Parlak
Tevfik Köse
Caner Erkin
Ozan Tahtaişleyen
Sezer Öztürk

Yardımcı Olursanız Sevinirim

alicankaracan
04.Şubat.2007, 21:53
arkadaşlar bende kadromu yazıyorum bi yardımcı olun arada sırada takım kötü gidiyo.
volkan demirel-rüştü-volkan ünlü
önder-serkan-grosso-barry opdam-hamit-ümit-servet-can-deniz
Quaresma-yasin karaca-kim kallström-appiah-mascherano-tuncay-mehmet-nuri sahin-sezer öztürk-mehmet topuz-ilhan mansız-caner erkin-kemal aslan

kaan_ronaldinho
04.Şubat.2007, 23:24

ya ben anlamadım sende 6 tane yabancı oyuncu var ama bende 5 tane yabancı oyuncu sınırı var sen nasıl 6 tane aldın yabancı

hollygun
05.Nisan.2007, 23:42
Kaleciler

Rüştü Reçber
Volkan Demirel

Defans

Anthony Vanden Borre
Hamit Altıntop
Önder Turacı
Servet Çetin
Deniz Barış
Ümit Özat
Serkan Balcı

Orta Saha
Freddy Guarin
Carlos Magno
Alex de Souza
Tuncay Şanlı
Kemal Aslan
Gökdeniz Karadeniz
Yasin Karaça

Forvet
Fatih Tekke
Carlos Tevez
Nihat Kahveci
Pablo Vitti
Furkan Bastan

PAF Takımdaki yetenekler

Polat Keser
Sezgin Sezer
İlhan Parlak
Tevfik Köse
Caner Erkin
Ozan Tahtaişleyen
Sezer Öztürk

Yardımcı Olursanız Sevinirim

rüştü
hamit vanden borre servet ümit
magno guarin alex tuncay
nihat tevez
bence bu şekilde oynatırsan iii olr :D :D

mami_LEE
06.Nisan.2007, 00:11
GK : Roy Carroll , Jimmy Walker , Hernan Carini
DF : Jonathan Spector , Paul Konchesky , Nuno Morais , James Collins , Daniel Gabbidon , Anton Ferdinand
MF : Javier Mascherano , Nigel Reo-Coker , Mark Noble , Lee Bowyer , Matthew Etherington , Stephen Warnock , Yossi Benayoun
ST : Carlos Tevez , Teddy Sheringham , Carlton Cole , Marlon HareWood , Bobby Zamora , Jeremié Aliadiere

kadrom bu agalar westham ım. param da bitti transfer dönemi de :S 4-4-2 oynuyom suanda bilmiyom iyi mi ediyom kötü mü :p

hollygun
07.Nisan.2007, 15:22
;;)
Ya arkadaslar Su kadroya hangi taktik dersiniz:
Real Madrid

Iker Casillas
Jonathan WoodGate
Roberto Carlos
Ivan Helguera
Michel Salgado
Guti H.
Cicinho
Bossa(Kiralık)
Beckham
Raul
Ronaldo

Yardım Please...

nasıl taktik kullanılması gerektiğini bilmem ama raulu ml de oynat adam harikalar yaratıyo ;;) ;;)

puskas
06.Mayıs.2007, 18:01
kadronuza tim cahill ve mikel artetayı mutlaka alın derim